Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 76 to 100 of 154

Thread: Ljekovi

  1. #76
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olja View Post
    Neke stvari se menjaju- kao sto se broj zuba smanjio sa 44 na 32 a sad ima tendenciju smanjivanja na 26 zbog promene u ishrani, tako i zemljiste gubi deo svojih blaga i osiromasuje sve vise a sva hrana dobija iz zemljista te minerale je li... razvoj vodi u odredjenom smeru a cini mi se sve vise negativnom i izgled ljudi i zdravlje sa time ide i razvoj farmacije... svakako mmogo losih stvari ima farmacija ali imala je i svojih svetlih momenata zbog kojih skidam kapu
    Zbog nemaštine, "stila" života, neobrazovanja, nehigijene, broj zuba kod Balkanaca varira od 2 do 4. Tako da je 26 veoma optimistična brojka.

  2. #77
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koristis li pastu za zube sa fluorom?
    Pijes li vodu sa mreze?
    Zivis li okruzen internet mrezama?
    Ja sam za sto manje koriscenje hemije ali uzmi u obzir da je zivotni vek ljudi pre izuma vatre je bio oko 30 godina a eto sve je bilo zdravo. Nije sve tako jednostavno u svakom slucajum

  3. #78
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti nisi realan. Ovo nije tacno uopste za primorce. Sta jedu ne ulazim u tanjir.
    A sto se tice zuba smanjenje broja je zbog manjih vilica jer se jede preradjena hrana.

  4. #79
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    NE, NE, DA. Nije bio 30 godina zato što nisu imali vatru, kad su otkrili vatru otkrili su i roštilj i ode sve u tri lipe... Stradali su od zvijeri uglavnom, od lakih povreda koje su se inficirale a nisu imali antibiotik i penicilin itd. itd. Ulaziš na tanak led a sa mnom kao sagovornika lako može da pukne. Ne igraj se
    Last edited by Tivatech; 02-10-19 at 21:31.

  5. #80
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti si pobornik teorija zavera i to je ok. Odoh da spavam
    Evo upravo si pohvalio dostignuca farmacije. Laku noc.
    Last edited by Oljce; 02-10-19 at 21:35.

  6. #81
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Naprotiv, ja sam dovoljno načitan da znam da se vitamin D stvara iz holesterola koji se nalazi u koži izlaganjem UV zracima i da jedno jaje dnevno zadovoljava sve potrebe za njim. Znači, apoteka opet nepotrebna. Ah da, vegani ne jedu jaja, oni moraju u apoteku po vitamin D, uh... i on je životinjskog porijekla. Ajde laku noć, lijepo spavaj.
    P.s. na tvoj "edit" pohvalio sam mikrobiologe i hemičare ne farmaceute Prvi su naučnici- humanisti, drugi su ... auhhh, pakao.
    Last edited by Tivatech; 02-10-19 at 21:56.

  7. #82
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ok farmaceuti prodaju njihov rad...Evo ok, daj mi prirodno resenje i lek za multiplu sklerozu i ja cu ti biti zahvalna do kraja zivota ali pazi da radi...
    Sa druge strane imam opciju imunosupresora i imunomodulatora koje je napravila farmaceutska mafija ili prodaje a eto napravili su biohemicari sta li koja radi nesto u odredjenom postotku a ako radi unistava dosta drugoga. Jedini ustvari zvanicni lek je lek koji je toliko stetan po tebe da ne smes praviti decu...a spas je ljudima za koje je indikovan i to ako "upali" . I izvagaj ti dobrobiti i lose strane...mislim, mozda gresim da kosta oko 30000 godisnje po osobi.
    Last edited by Oljce; 02-10-19 at 22:44.

  8. #83
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Zanimljivo je citati Vasu diskusiju zaista . Rijetka koja ne prelazi neki nivo pristojnosti . Ali bilo bi lijepo znati koja su Vada zanimanjanja . Jer nije isto ako ste neki doktori nauka iz med ili farm struke ili cak doktori nauka recimo iz prava .

  9. #84
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    On je doktor medicine- ginekolog ali radi oko kompjutera neki posao koliko sam shvatila a ja sam doktor stomatologije a radim tri posla koja nemaju veze jedan sa drugim, za jedan nisam placena - jos ali ovo vise ima veze sa stavovima oko toga da farmacija koja usput prodaje radove mikrobiologa, hemicara koji uzgred rade za njih ili su placeni od njih vecinom nije samo LOSA po zdravlje ili novcanik ljudi i nije samo prevara je li tako... iako ima i toga.

    Usput niko tebe ne tera da kupujes nesto od cega nemas koristi ili nije lepo

    Ja krecem od sebe, u najgorem slucaju kupim nesto bezvredno ako je placebo ok za mene je vredno kao i lek jer sam pomogla sebi da dodjem do rezultata. Naravno razmisljajuci o nus efektima.
    Last edited by Oljce; 02-10-19 at 22:29.

  10. #85
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    To da je spec ginekologije sam procitao ali mi suvise nevjetovatnp djeluje da je neko zavrsio med fakuktet , staz , pet godina teske spec i da to ne radi . Ali sve je moguce . Inamo mi u Budvi doktora nauka koji je brskucnik ( eto tako je odlucio )
    U Vasu raspravu se ne mogu ulljuciti jer sam samo med tehnicar koji stize do penzije iz hitne . Mislim kod mene je sve javno fb i sve ostalo .
    Zato Vas ostavljam , prijatno je za promjenu citati raspravu bez ruznih rijeci .

  11. #86
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Naprotiv, ja sam dovoljno načitan da znam da se vitamin D stvara iz holesterola koji se nalazi u koži izlaganjem UV zracima i da jedno jaje dnevno zadovoljava sve potrebe za njim. Znači, apoteka opet nepotrebna. Ah da, vegani ne jedu jaja, oni moraju u apoteku po vitamin D, uh... i on je životinjskog porijekla. Ajde laku noć, lijepo spavaj.
    P.s. na tvoj "edit" pohvalio sam mikrobiologe i hemičare ne farmaceute Prvi su naučnici- humanisti, drugi su ... auhhh, pakao.
    Ja nisam ishranu spominjala- trebaju ti UV zraci odredjenih talasnih duzina? Dakle odredjeno vreme na odredjenom mestu geografske sirine i duzine bez zastitnog faktora, sakrivanja od sunca... sta cemo sa ovolikim zastitnim faktorima te kreme te sminke...da moze i najbolje je prirodno sve- da farmac.proizvodi mogu da zamene nedostatke u odredjenoj meri.

  12. #87
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    pošto sam ja korisnik ranitidina ili ranisana ili ulkodina, čime li su me sve trovali evo godinama, zbog svakodnevne terapije koju sam pila godinama, ako dobijem bilo kakav kancer (a rekoše da je kancerogen) tužiću ministarstvo zdravlja! Znači svakoj osobi koja bilo kojim povodo dodje u urgentni se da injekcija ranitidina u infuziji uz lijek za bol, mučninu...i odjednom kancerogen...

    Što se tiče vitamina D, čitala sam gore vašu diskusiju @tivatech i @olja moram reći da sam ja neko ko nikako ne bi trebalo da ima nedostatak d vitamina...sunce obožavam i nikad ga ne izbjegavam, čak ni ljeti, a od oktobra do maja kad god sam u prilici biram da sjedim na suncu...jedem tj volim ribu i jedem je često, jaja takođe i na jednoj rutinskoj kontroli krvi sasvim slučajno mi je (greškom) urađena i ta pretraga i vrijednosti su bile nevjerovatno niske, jednocifreni broj je bio u pitanju a mislim da se toleriše od 60-80 a poželjno je preko 80...tako da sam pila neke kapi i nakon godinu dana podigla vrijednost na oko 60...eto tako
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #88
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ide u prilog mom izlaganju. A znam i zasto... zato sto novija istrazivanja pokazuju da je sunce u periodu od 12-14 najbolje za stvaranje D vitamina i da suncevi zraci padaju tada pod uglom bla bla...ne smes imati kreme sa zastitnim faktorima, sminku, sesir, rolku da skratim mnogo bolje nivoe D vitamina imaju zemlje severne Evrope koliko god to zvucalo neverovatno. Pila si vigantol kapi kojih vise nema na nasim trzistima ali ima zamena soldevit kapi.
    Drugo, mozes tuziti ali dobiti neces jer ne mozes povuci paralelu izmedju tih kancerogenih supstanci i bolesti, aditiivi hrane, hor.onski disbalansi, kisela hrana itd.stres mogu biti okidaci i tu si vec ugasila sa jasnim dokazima.
    Last edited by Oljce; 02-10-19 at 23:40.

  14. #89
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Podje li ti na spavanje?

    Sto je dobro za nesanicu, valja li onaj melatonin ista? Stvara li se zavisnost od tih zezalica?

  15. #90
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    posla

    Najbolje ti je da se dobro umoris
    Drugo da osatvis telefon, ekran, muziku barem sat pred odlazak u krevet.
    Da ne pijes kofeinske napitke posle 18h.
    Da te niko ne sekira.
    A zezalice nisam probala nikada - spavam kad god to odlucim .

  16. #91
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Za Olju . Da li radite kao prestavnik jedne farmaceutske kuce ? Jer se sjecam imena . Devedeset devet posto njih su doktiri stomatologije koji to rade dok ne nadju posao u struci .

  17. #92
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    To da je spec ginekologije sam procitao ali mi suvise nevjetovatnp djeluje da je neko zavrsio med fakuktet , staz , pet godina teske spec i da to ne radi . Ali sve je moguce . Inamo mi u Budvi doktora nauka koji je brskucnik ( eto tako je odlucio )
    U Vasu raspravu se ne mogu ulljuciti jer sam samo med tehnicar koji stize do penzije iz hitne . Mislim kod mene je sve javno fb i sve ostalo .
    Zato Vas ostavljam , prijatno je za promjenu citati raspravu bez ruznih rijeci .
    I meni djeluje nevjerovatno da neko ko je završio faks, stažirao , specijalizirao, radi kao "trgovački putnik" za Pfizera. Ide po simpozijumima, podmićuje, podmazuje, dijeli poklončiće ... ali ipak kad vidiš da takav zaradi 2100 eur više od spec. u KBC, nekako ga razumijem jbg.
    Nisam ja ni doktor ni ginekolog, samo sam se šalio, ali mogu da pogledam ako nešto treba ... i tako to

  18. #93
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pošto sam ja korisnik ranitidina ili ranisana ili ulkodina, čime li su me sve trovali evo godinama, zbog svakodnevne terapije koju sam pila godinama, ako dobijem bilo kakav kancer (a rekoše da je kancerogen) tužiću ministarstvo zdravlja! Znači svakoj osobi koja bilo kojim povodo dodje u urgentni se da injekcija ranitidina u infuziji uz lijek za bol, mučninu...i odjednom kancerogen...

    Što se tiče vitamina D, čitala sam gore vašu diskusiju @tivatech i @olja moram reći da sam ja neko ko nikako ne bi trebalo da ima nedostatak d vitamina...sunce obožavam i nikad ga ne izbjegavam, čak ni ljeti, a od oktobra do maja kad god sam u prilici biram da sjedim na suncu...jedem tj volim ribu i jedem je često, jaja takođe i na jednoj rutinskoj kontroli krvi sasvim slučajno mi je (greškom) urađena i ta pretraga i vrijednosti su bile nevjerovatno niske, jednocifreni broj je bio u pitanju a mislim da se toleriše od 60-80 a poželjno je preko 80...tako da sam pila neke kapi i nakon godinu dana podigla vrijednost na oko 60...eto tako
    I ? Od kad ti se podigao preporodila si se, sad kopaš po bašti ka kultivator, više nemaš bolove u leđima, bacila si dr. levinski magnete i spremaš se za maraton? 60-80 čega?
    Ajde da se kladimo u ručak, da ujutro poneseš krv u sve labove u PG , kad pokupiš rezultate, da od 6 uzoraka, nećeš dobiti 2 sa istim vrijednostima. Jedino kojima možeš vjerovati su oni iz instituta za JZ a i oni su "CCA".

  19. #94
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Samo sto kao prestavnici rade dok dobiju posao u struci ( par godina nax ) , zato ih i necete vidjeti starije .

    Alii sada diskusija Vas dvoje gubi smisao . Jer bez uvrede molim te , neko ko nije doktor sipecijalista cak ni farmaceut moze samo laicki da pise . Teorije zavjere jesu primaljive ali ja ipak volim mogucnost izbora . Imate ljekove imate i samane . Stim sto u srecnim okolnostima imate biljke koje uz ljekove pomazu . Prema tome svako neka uzima ono sto misli da treba ( samo zivot nema reprizu i rijetko daje novu priliku )

  20. #95
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olja View Post
    posla

    Najbolje ti je da se dobro umoris
    Drugo da osatvis telefon, ekran, muziku barem sat pred odlazak u krevet.
    Da ne pijes kofeinske napitke posle 18h.
    Da te niko ne sekira.
    A zezalice nisam probala nikada - spavam kad god to odlucim .
    Ode nekome sjutra zdrava četvorka umjesto crvljive petice vidim ja.

  21. #96
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    I ? Od kad ti se podigao preporodila si se, sad kopaš po bašti ka kultivator, više nemaš bolove u leđima, bacila si dr. levinski magnete i spremaš se za maraton? 60-80 čega?
    Ajde da se kladimo u ručak, da ujutro poneseš krv u sve labove u PG , kad pokupiš rezultate, da od 6 uzoraka, nećeš dobiti 2 sa istim vrijednostima. Jedino kojima možeš vjerovati su oni iz instituta za JZ a i oni su "CCA".
    jes matrak nije mi ni tad bilo loše rekoh ti slučajno se pokazalo...ali jesam odradila sam posle jos kontrolnih analiza i ble su prilično niske vrijednosti...čega? internacionalnih jedinica nekih valjda Svejedno oni imaju parametre i toleriše se od 60 d 80toga nečega a j toga načega nemah toliko...ali bez šale osim što sam hronično smrznuta lednih stopala nemam smetnji..a možda ni to nema veze sa tim...i stalno trčim za suncem a možda ni to nema veze Uglavnom sam radila nalaze u državnoj laboratoriji pri kbc i u institucijama za javno zdravlje zavisi đe se što radi
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #97
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olja View Post
    Pa i ne bas... nedostatak mozes potvrditi samo nalazima a simptomi odredjeni mogu ukazivati na nedostatak eventualni. Ali ako uradis nalaz na D vitamin videces da se poklapa sa istrazivanjima koja su pokazala da kod nas i na primorju ljudi imaju manjak vitamina D u velikom procentu. Pa sad ti logikom pocni da ovjasnjavas zasto neko ko zivi u Herceg Novom ima D vitamin u nalazima jako snizen. Slozicemo se odmah da se labaratorijski meri u krvi a bitan nam je celijski ali ipak ima korelacije izmedju ta dva...Kako onda unosom u obliku ulja je li jer je liposolubilan popravis stanje? Sta tacno jedes da bi dosao do stvaranja D vitamina? Zasto deca od par dana uzimaju D vitamin i pored idealne hrane majcinog mleka kao prevenciju rahitisa...
    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    MOLIM? Niti jedan primorac koji konzumira plavu ribu i čak se slučajno, djelimično izloži suncu, NI TEORETSKI NE MOŽE DA IMA NEDOSTATAK D vitamina! Još jedna notorna, beskurpulozna, drska i bezobrazna laž farmaceutske ind... mafije! Ni ZIMI!
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pošto sam ja korisnik ranitidina ili ranisana ili ulkodina, čime li su me sve trovali evo godinama, zbog svakodnevne terapije koju sam pila godinama, ako dobijem bilo kakav kancer (a rekoše da je kancerogen) tužiću ministarstvo zdravlja! Znači svakoj osobi koja bilo kojim povodo dodje u urgentni se da injekcija ranitidina u infuziji uz lijek za bol, mučninu...i odjednom kancerogen...

    Što se tiče vitamina D, čitala sam gore vašu diskusiju @tivatech i @olja moram reći da sam ja neko ko nikako ne bi trebalo da ima nedostatak d vitamina...sunce obožavam i nikad ga ne izbjegavam, čak ni ljeti, a od oktobra do maja kad god sam u prilici biram da sjedim na suncu...jedem tj volim ribu i jedem je često, jaja takođe i na jednoj rutinskoj kontroli krvi sasvim slučajno mi je (greškom) urađena i ta pretraga i vrijednosti su bile nevjerovatno niske, jednocifreni broj je bio u pitanju a mislim da se toleriše od 60-80 a poželjno je preko 80...tako da sam pila neke kapi i nakon godinu dana podigla vrijednost na oko 60...eto tako

    Farmacetutska industrija je najjača nakon vojne industrije (indutrija oružja). Fabrika stvaranja para.

    Kad ste vec pomenuli vitamin D, u zadnje sam slušala dosta o tome, te manjak, te umor bla bla bla. Reko vala ću izmjeriti, merak mi bio. I Vitamin B12.

    Vitamin D mi je 80 a B12 590. A ponekad se osjecam pomalo umorno bez razlogfa pa sam zato probala i B12 a on skoro na gornjoj granici

  23. #98
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo su sad toliko uopstene rasprave da za svako pitanje ima knjiga odgovora. Uostalom rasprava ima veze sa licnim ubedjenjima ne sa strukom


    Pa umor je toliko opsti simptom ako je i simptom da je tesko da znas sa cim je povezan ako nemas neku dijagnozu za koju je izrazen ...
    Gledaj , ja sam prva protivnik koriscenja svega i svacega ali citava polemika se povela oko toga da li su farmaceutski proizvodi neophodni nekada... ja tvrdim da da. Nisi mi dao lek i resenje za MS i opovrgao terapiju lekovima.
    Usput, ako neki strucnjak na Institutu za neurologiju u Nemackoj sa iskustvom od oko 40 godina rada kao neurolog prepise kao deo terapije vitamin D malo je relevantniji od tebe i mene. Priznaces da sigurno ima razlog medicinski da ga pise makar iz primera iskustva i statistike.
    Last edited by Oljce; 03-10-19 at 10:05.

  24. #99
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    To da je spec ginekologije sam procitao ali mi suvise nevjetovatnp djeluje da je neko zavrsio med fakuktet , staz , pet godina teske spec i da to ne radi . Ali sve je moguce . Inamo mi u Budvi doktora nauka koji je brskucnik ( eto tako je odlucio )
    U Vasu raspravu se ne mogu ulljuciti jer sam samo med tehnicar koji stize do penzije iz hitne . Mislim kod mene je sve javno fb i sve ostalo .
    Zato Vas ostavljam , prijatno je za promjenu citati raspravu bez ruznih rijeci .
    Ti si taj koji je struku uveo u polemiku kao znacajnu, nije. Pricamo o licnim stavovima prema lekovima. Ja sam pobornik koriscenja lekova za odredjena stanja -naravno. Sve sto ti mislis da mozes u prirodi naci kao lek jos bolje - ja sam za ali postoje stanja gde priroda ne daje pomoc sta cemo raditi je pitanke licnih ubedjenja.

  25. #100
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    I meni djeluje nevjerovatno da neko ko je završio faks, stažirao , specijalizirao, radi kao "trgovački putnik" za Pfizera. Ide po simpozijumima, podmićuje, podmazuje, dijeli poklončiće ... ali ipak kad vidiš da takav zaradi 2100 eur više od spec. u KBC, nekako ga razumijem jbg.
    Nisam ja ni doktor ni ginekolog, samo sam se šalio, ali mogu da pogledam ako nešto treba ... i tako to
    Wau pa sigurno si radio u Pfizer kad znas kolike su im plate... ali varas se dosta tu i oko plate i oko vrste posla. Ok dakle obmanjivao si sagovornike u cilju predstavljanja sebe kao nekoga ko je potkrepljen znanjem koje je procenjeno od strane ljudi koji su kompetentni za to.
    Samo primecujem, svakako sam rekla da to nije bitno za nasu raspravu.
    Last edited by Oljce; 03-10-19 at 10:28.

Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Ljekovi (borba protiv kancera)
    By Jedi knight in forum Ostali oglasi
    Replies: 22
    Last Post: 05-10-16, 16:34
  2. ADD i ljekovi
    By Harisss in forum Medicina
    Replies: 3
    Last Post: 01-10-11, 12:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •