Results 1 to 25 of 57

Thread: Recept 1

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,697
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    133
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ivanbegovac View Post
    Evo ga met. Uspjeh...;

    Hotel Grand na Cetinju je ''uštiklavan'' u parku između drveća, tako da nije pośečeno nijedno drvo. Idejno rešenje za recepciju Hotela sam radio ja. Ja sam, inače - PREMIERE CONCIERGE DE YOUGOSLAVIE .

    Kad bih ti pričao kako su cetinjske glavonje opremale Hotel za otvaranje, ne bi se mogao čudom načuditi. Na nož su cetinjski kritičari dočekali ideju Rada Džakovića da u hotelskom bazenu bude morska voda. Konsultovani su stručnjaci i realizacija te ideje je bila veoma povoljna financijski(na dvije kote pumpe uz plastične cijevi) ali zagraktali vlasnici murica - smoki model(znam ih, bili smo zajedno na regrutaciji) i od ideje ništa.
    Napisaću odiseju oko nabavke mobilijara i restoranskog inventara. To je bilo za plakanje. Sprdali su mi se Direktori Frotirke iz Delčeva, fabrike Damasta iz Čantavira....
    Ako. Htio sam sve najljepše za Cetinje, pa mi nije žao, osim ako se Henkel ne složi, a oće, oće.
    Podatak da smo ovaj slavni Keković i ja rođeni prije Drugog Svjeckog Rata (1939) stavio me u položaj njegovog vršnjaka, čiji radni vijek nije vrijedan ni pomena, dok je njemu bio bilježen i vrednovan odlazak na pišanje, što nas dvojicu ne oslobađa obaveze da ovome mladome narodu Cetinja ostavimo svjedočanstva iz prve ruke i sopstvene glave, da ne bi morali googlati kakve "storučne" vikipedije. A Henkel je jedno pametno i razumno dijete koje će nam vjerovatno biti od pomoći za ono što smo naumili...

    A i nije red, da se sva dramatika "Obnove i Izgradnje" svede na "Bibliotekara" M. Špadijera u čiju zaslugu možemo ubrojiti i činjenicu da sam po njegovom nagovoru upšte uložio u pisanje...

    - M -
    Last edited by metuzalem; 11-12-17 at 15:01.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dijelim recept...
    By Lexus in forum Gastronomija
    Replies: 108
    Last Post: 30-06-16, 02:36
  2. Recept za ljekove za 6 mjeseci ?
    By siraj in forum Medicina
    Replies: 1
    Last Post: 10-06-16, 19:32
  3. Cheesecake recept
    By Rincewind in forum Gastronomija
    Replies: 24
    Last Post: 29-10-10, 08:41
  4. Najneobichnije jelo, recept
    By KRKNA in forum Gastronomija
    Replies: 4
    Last Post: 03-07-04, 08:28
  5. Recept za Grobara
    By Milijana in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 31-01-04, 13:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •