Page 18 of 23 FirstFirst ... 8141516171819202122 ... LastLast
Results 426 to 450 of 571

Thread: Titova Jugoslavija

  1. #426
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4,987
    Thanks Thanks Given 
    1,132
    Thanks Thanks Received 
    1,463
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Na Hrt 1 je sinoc poceo trodjelni dokumentarni film o nuklearnome razvoju u Jugoslaviji. Film se zove Jedna jedina


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to retype_htc For This Useful Post:


  3. #427
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4,987
    Thanks Thanks Given 
    1,132
    Thanks Thanks Received 
    1,463
    Thanked in
    629 Posts

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to retype_htc For This Useful Post:


  5. #428
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default


  6. #429
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default


  7. #430
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vokoun View Post
    Процес растурања СФРЈ је почео крајем 60-тих, настављен преко устава из 1974 године и довршен у другој половини 70-тих.Тај процес су иницирали и водили Броз и његови комунисти, ту страни фактор није имао неког значајног утицаја.
    Kakvih sve iskvarenih konstatacija se čovjek ovdje nagleda i to na ćirilici.

  8. #431
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    Nego,nakon više iniciranja da se Tito premjesti iz Kuće Cvijeća u Beogradu,od strane ekstremnih desničarskih stranki Tomislav Marković je ispisao referat o tom vremenu.

    Koliko samo apsurda se dalo vidjeti u susjednoj državi,pored pokreta nesvrstanih gdje je predsjednik Srbije pozvao Rusiju,a ujedno u drugoj sali imao salon oružja.

    Ili kad je na proslavi dana oslobođenja pored Titovog lika stajao lik Draže Mihajlovića.

    Ništa gore od revizionizma.

    Kad ovako počnemo da nabrajamo, ispada da to Titovo nasleđe i nije tako malo kao što to žele da nam predstave uklanjači njegovog kostura. Srećom, nacionalistička nomenklatura je prethodnih decenija uspešno radila na potpunom zatiranju ili guranju na marginu mnogih delova nematerijalne baštine Titovog doba.
    Na tom spisku progonjenih našli su se: antifašizam, mir, radnička prava, samoupravljanje, nacionalna ravnopravnost, sekularizam i slične anacionalne pojave strane srpskom biću.

    Ostalo je samo da samozvani rodoljubi izbace Tita iz Kuće cveća i Srbije, zajedno sa navedenim ostacima njegovog nasleđa, pa da i nama najzad jednom svane.

    Nema sumnje da će nacionalistička družina uspeti u svom naumu da se konačno obračuna s Titom, makar i posmrtno.

    Nisu valjda uzalud onoliko vežbali veštinu prebacivanja leševa iz jedne grobnice u drugu tokom poslednjih ratova? Istovremeno su udarnički radili na proterivanju i raseljavanju onih koji su preživeli, i to u masovnim razmerama.

    Šta je za takve majstore za selidbe premeštanje jednog običnog kostura? Ako su već raselili milione živih ljudi širom planete, lako će izbaciti mrtvog Tita i otpraviti ga u nepoznatom pravcu. Pravo kroz Dveri srpske.

  9. #432
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    Sjajna postavka.


    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  10. #433
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    Viktor Ivančić,danas u Peščaniku

    Ja i moj dida smo sidili u dvoru od njegove kuće na Šolti. Dida je meni rekao: „Jednon davno, tačno tu di si ti sad, sidija je drug Tito!“ Ja sam pitao: „Ko je drug Tito?“ Dida je rekao: „Unukiću, zdimiću ti peščurinu da će ti otpast glava! Nemoj mi reć da ne znaš ko je drug Tito?!“ Ja sam rekao: „Naravski da znan! Samo san bacija brumu!“ Dida je rekao: „Bolje bi ti bilo da bacaš neke druge brume…“ Onda je on drinknijo guc crne bevande i rekao je: „Znači, tačno tu di si ti sad, sidi drug Tito! I kažen ja njemu: Druže Tito, ako se ovo ovako nastavi, otiće nan Jugoslavija u tro*****! A kaže on meni: Znan, jebate, al više neman pojma šta bi činija! Kardelj vuče na jednu bandu, Ranković na drugu, Savka na treću, Jovanka na četvrtu… Više ne znan di mi je glava, časna rič! Kažen ja njemu: Da se mene pita, druže Tito, ja bi to sve ukinija! I Slovence, i Srbe, i Hrvate, i Bosance… Kaže meni drug Tito: Kakoš ukinit narode, bogga jeba? Ja kažen: Neš ih skroz ukinit, čoviče, negoš ih sve proglasit Jugoslavenima! Kaže drug Tito: E znan, a šta ćemo onda sa brastvom i jedinstvom naših naroda i narodnosti? Živ san se ubija dok san smislija tu formulu! I ti bi je sad bacija pod noge! Jer koji će nan ***** brastvo i jedinstvo naših naroda i narodnosti ako više nema naroda i narodnosti? Kažen ja njemu: A koji će nan ***** Jugoslavija ako nema Jugoslavena? Evo naprimjer primjera uzmi ove ustavne amadmane za precjedništvo Jugoslavije… Pita drug Tito: Šta fali precjedništvu Jugoslavije? Kažen ja njemu: U precjedništvu Jugoslavije su po jedan Hrvat, Makedonac, Crnogorac, Slovenac, itakodalje, itakodalje… A di je Jugoslaven? Gleda mene drug Tito i mrgudi se, evo tačno tu di sidiš. A ja mu kažen: Nema ga, čoviče! Kakvo je to precjedništvo Jugoslavije u kojen ima svih osin Jugoslavena? Nego sve Hrvat do Slovenca, Srbin do Crnogorca, itakodalje, itakodalje… A kaže meni drug Tito: Čekaj malo, pa ja san još uvik presjednik Jugoslavije! I to doživotni! A nemoš reć da ja nisan Jugoslaven! Kažen ja njemu: E znan, druže Tito, al šta kad ti umreš? Šta će onda bit? A kaže meni drug Tito: Zašto bi ja umra, jebate? Koja ti je to spika? Kažen ja njemu: Okej, ne govorin da će to bit uskoro! Al svi jednon moramo umrit, druže Tito! Kaže on meni: Pa šta da svi moraju umrit? Nisan ja svi, bogga jeba! Kažen ja njemu: Ma znan da nisi, druže Tito! Al uzmimo da recimo, aproksimaritivno, možda, eventualno, slučajno, nedajbože… ipak umreš! Šta će onda bit? Pita mene drug Tito: Šta će bit? Kažen ja njemu: Biće krvavi pir, bogte jeba! Srbi će tit svoju državu, koja se prostire priko Hrvacke, Bosne, Crne Gore i takodalje, Hrvati će tit svoju, al da iz nje izbace Srbe, Slovenci će odma odjebat sve ostale, Kosovo će tit bit republika u sastavu NATO-a, nastaće opće ****** i tarapana! Biće krvi do kolina, viruj ti meni, druže Tito! Pita on mene: Pa koje je onda rješenje? Ja kažen: E pa reka san ti da… Prikine mene drug Tito: Samo mi nemoj predlagat da ukinen narode! Izjeba san se ka žuti da smislin formulu brastva i jedinstva! Neću sad svoje životno djelo bacit u vodu! Ferštenzi? Kažen ja njemu: Onda nema druge nego uvest rotaciju, druže Tito! Pita on mene: Kakvu rotaciju? Ja kažen: Pazi ovako! Umisto da se svake godine u precjedništvu Jugoslavije rotiraju prestavnici naših naroda, neka se rotiraju narodi, a prestavnici onda mogu ostat isti! Gleda mene drug Tito i mrgudi se, evo tačno tu di ti sad sidiš. Pita on mene: Kako to misliš? Da naprimjer primjera Slovenci dogodine postanu Hrvati, pa sljedeće godine Bosanci, pa sljedeće godine Srbi…? Kažen ja njemu: I tako svi ostali! Rotacija! Cirkulacija! Provjetravanje! Kaže on meni: Ti nisi pri zdravoj, čoviče božji! Zašto bi ikoji Slovenac iz čista mira prista bit Hrvat, Bosanac, itakodalje? Kažen ja njemu: Poznata je stvar, druže Tito, da naši narodi najviše vole bit ono šta moraju! A pogotovo kad in to naredi najveći sin naših naroda i narodnosti! Kaže meni drug Tito: Okej, nije da ja neman ti autoritet, bez lažne skromnosti… Al šta bi mi sa tin dobili? Kažen ja njemu: Masu toga, druže Tito! Kako će, naprimjer primjera, Hrvat Srbinu jebat srpsku mater ako je lani i on bija Srbin? I obratno? Kaže on meni: A je, to je malo zajebano… Kažen ja njemu: Triba se stavit u kožu drugoga da bi skužija da smo svi ista *****! Al ne da se staviš u kožu drugog po slobodnoj volji, nego po ustavu, zakonu i naredbi vrhovnog komadanta! Kaže meni drug Tito: Oš reć – šta bi ikoji četnik laja na ustašu kad će dogodine on bit ustaša? To ti je taktika, je li? Kažen ja njemu: Naravski! A koja je inače razlika između Hrvata i Srba, da se ne lažemo? Kaže on: Nikoja! Na znaš koji su gluplji od kojih! Kažen ja njemu: Igzaktli! Znači, zašto bi Slovenci pizdili na Bosance kad će Sarajevo za godinu-dvi-tri bit glavni grad Slovenije, a Ljubljana Makedonije? Pita on mene: A Titograd Srbije? Kažen ja njemu: Ovkors! Pita on mene: I da Dobricu Ćosića ukrcan na Galeba ka albanskog pjesnika? A iskrcan ka hrvackog? Kažen ja njemu: Tako je, druže Tito! Znači, naprimjer primjera, kad te dođe šihta bit Srbin, neš ić pumpat broj žrtava Jasenovca, jerbo si još lani ili priklani bija Hrvat koji je umanjiva broj žrtava Jasenovca! Kapito? A isto vridi i za Blajburg! Pita mene drug Tito: Koji Blajburg? Kažen ja njemu: Nean pojma! Kakvi sad Blajburg spominješ? Kaže on meni: Učinilo mi se da si ti reka Blajburg? Kažen ja njemu: Krivo si čuja, druže Tito! Ja uopće ne znan šta znači ta rič! Kaže drug Tito: I bolje ti je da ne znaš! Kažen ja njemu: Al skužija si princip, druže Tito! Posli dvi-tri kompletne rotacije, za jedno dvajs-tries godina, svima će u Jugoslaviji bit kjaro da in je isti klinac ko su i šta su! Kaže on meni: A ima tu nešto… Tek kad sutra po sili zakona moraš postat onaj koga danas nemoš smislit, skužićeš da se mržnja ne isplati! Kažen ja njemu: Tako je, druže Tito! Šta bi reka Hegel – nacijonalnosti triba svatit ka da su mudante! Moraš ih imat, da ti jaja ne vise do kolina, al je higijenski da ih redovno minjaš! Kaže on meni: Ma to je prva liga, čoviče! Jebešmi mater ako sutra neću izdat komandu da se to upiše u ustav! Onda meni moja pokojna žena kaže: A bilo bi higijenski da više prestaneš lokat! Jerbo cilo vrime pričaš sa Toninom ka da je drug Tito! Kažen ja njemu: Tonino? Jesi to ti? Kaže on meni: Jesan! Kažen ja njemu: Pa šta mi nisi reka da nisi drug Tito, bogga jeba? Kaže on meni: A *****u miša potopira, i ja san malo popija pa me ponilo! Kažen ja njemu: O crni Tonino, i sad zbog tebe drug Tito nije čuja moj plan za izlazak iz krize! Kaže on meni: Mea maksima kulpa… I eto ti, moj unukiću, čašica više i ode Jugoslavija u pizdu materinu!“
    Robi K. (IIIa)

  11. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  12. #434
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,722
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Inače dida sa šolte genijalan, redovno čitam.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  14. #435
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    Stariji je članak,ali primjetila sam na nekom panelu gdje su se skupili istoričari kalibra Bešlina,i drugih iz regiona pomenuli su Podgoricu.
    I fenomen grafita Jugoslavija sa Sarajevom kao glavnim gradom.
    Podgorica je grad koji ima ulicu Milana Mladenovića, istina, prilično zabačenu ali ipak ima svoju ulicu na mapi grada. Takođe, u jezgru grada jedan od bulevara nosi ime „Bulevar Srđana Aleksića“. Činjenice, imena nekoliko ulica i grafiti govore da je „grad“ i dalje živ, uprkos konstantnom trovanju i medijskim spinovima, plasiranom nacionalizmu i opštoj apataiji i odsustvu empatije, još uvijek ima ljudi koji tiho žive i pronalaze svoj način da se bore protiv primitivizma i da katkad pošalju neke dobre poruke koje odjeknu.
    Zato, Podgorica ponosno sa fasada poručuje: „Za Jugoslaviju sa Sarajevom glavnim gradom!“.

    Možda nešto vezano i za prethodni tekst Ivančića.

    https://balkans.aljazeera.net/opinio...glavnim-gradom
    Last edited by Bluemoon; 12-04-22 at 11:14.

  15. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  16. #436
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,276
    Thanks Thanks Given 
    740
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    456 Posts

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #437
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    ~Jedino što je u tom ludilu mašte izvjesno je to da propaloj ‘tamnici naroda’ nema realne smrti dok god nacionalisti, prodajući imaginaciju pod sjećanja, proizvode njene nove i nove varijante, te sa sigurnoga vremenskog odstojanja fantaziraju ‘komunizam kakvoga smo oduvijek željeli’. Nastojeći doskočiti stvarnosti oni zamišljaju tisuću Jugoslavija, a tisuću i prva će im doći glave.~

    https://pescanik.net/tisucu-i-jedna-jugoslavija/

  18. #438
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    Propagandni letak okupacionih vlasti protiv vođa ustanka.

    Pominje se i slavni Savo Kovačević.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 16-04-22 at 11:54.
    No pasaran!

  19. #439
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,019
    Thanked in
    2,339 Posts

    Default

    A SavO Kovačević je...?
    Veliki je bio rivalitet Mizara i Serdarevića te tako iznjedriše narodnih heroja da ne znam da ih je đe bilo više po glavi stanovnika

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  20. #440
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    Dobro, zato je majlO-majlO.

    Inače,impresivan rad Radovana Radonjića o radu Informbiroa na prostorima bivše Jugoslavije.

    Posebno njegovo štivo o tome da se o njegovom broju ipak znalo.

    "Sukob KPJ sa Kominformom i društveni razvoj Jugoslavije: 1948-1950

    Radovan Radonjić

    Centar za kulturnu djelatnost, 1979

    Međunarodni komunistički pokret je tokom dosadašnjeg svog razvoja u više navrata zapadao u teškoće karakteristične po dubokoj krizi doktrine i realne politike njegovih vodećih snaga. Uzroci tih kriza bili su brojni i različiti i kretali su se od složene i pro-tivrječne prirode istorijskih zadataka koje je trebalo rješavati pa do opterećenosti snaga pokreta bremenom u sopstvenom biću nastalih ili spolja nametnutih birokratsko-dogmatskih, sektaških, nacionalističkih i drugih deformacija."



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 16-04-22 at 15:49.
    No pasaran!

  21. #441
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4,987
    Thanks Thanks Given 
    1,132
    Thanks Thanks Received 
    1,463
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Bilo nekad kada smo pravili podmornice

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-u-jugoslaviji


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. The Following 2 Users Say Thank You to retype_htc For This Useful Post:


  23. #442
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Bilo nekad kada smo pravili podmornice

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-u-jugoslaviji


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kakva je to zvjerkica bila.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  24. #443
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    U onoj uvodnoj špici Čik pogodi ko sam, scena kako dječak "krade iz ladice" nešto slatko,pa me vrati na momenat gdje nam je svima invertar po kući bio isti.
    Nedavno kad sam išla na selo u jednoj napuštenoj kući ostao netaknut trag tog vremena.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  26. #444
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    "OBAVIJEST!

    Danas nismo otišli u JASENOVAC, ne želimo ići sa onima koji imaju dvojbena mjerila prema onima koji krše USTAV REPUBLIKE HRVATSKE.
    Mi ćemo organizirati posjet Jasenovcu i odati počast žrtvama u narednom razdoblju.
    Da nije bilo naših partizana i Tita ne bi branitelji imali što obraniti u DOMOVINSKOM RATU!
    SMRT FAŠIZMU SLOBODA NARODU"

    #udruga antifašista Grada Zadra

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 22-04-22 at 15:00.
    No pasaran!

  27. #445
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    Četnici i ustaše,zajednička nesreća Srba i Hrvata,

    https://autonomija.info/tomislav-mar...u-o-jasenovcu/

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  28. #446
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,677
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    S razlikom sto Hrvati danas kazu fasisticka Nezavisna Drzava Hrvatska (cuti danasnju izjavu Plenkovica). Dok od Srba u 95% slucajeva neces cuti da su cetnici fasisti

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  29. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  30. #447
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    Krleža je napisao, "sačuvaj me Bože srpskog junaštva,i hrvatske kulture".

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  31. #448
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    "Goranova Jama doživela je silesiju izdanja posle rata, štampana je u stotinama hiljada primeraka, a zli komunisti su je čak uvrstili u obaveznu lektiru kako bi – pogađate – sakrili istinu o ustaškim zločinima u Jasenovcu." iz teksta.

    Inače, sjećam se poeme Jama, bila nam je čak gradivna tema na pismenom zadatku pod nazivom "Kontrast svjetlosti i tame u poemi Jama" u o.š. "Mileva Lajović Lalatović".

    A u to vrijeme bjesnio je rat u punom zamahu, sjećam se kako su u dvorištu škole skrnavljeni antifašistički spomenici.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 22-04-22 at 21:05.
    No pasaran!

  32. #449
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    "Rođen 1886. u Brodskoj Varoši kraj Slavonskog Broda, dvadesetogodišnji metalski radnik Đuro Đaković već 1905./06. sudjeluje u prvim radničkim štrajkovima u Bosni. Godine 1914. zbog antiratnih demonstracija uhićen i od vojnoga suda kao "veleizdajnik" osuđen na smrt. U Bosni je 1920. angažiran u sindikalnoj kampanji za oslobađanje uhićenih rudara nakon štrajka i bune. Kao delegat KPJ sudjeluje na III kongresu Kominterne u Moskvi 1921. godine. U Zagreb dolazi 1926. godine i postaje tajnikom Oblasnog odbora Saveza metalaca Hrvatske."

    25.04.1929.

    #antifašistički vjesnik

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  33. #450
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,410
    Thanks Thanks Given 
    14,547
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    Legenda.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  34. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


Page 18 of 23 FirstFirst ... 8141516171819202122 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jugoslavija part iv
    By PrijekiLijek in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 24-04-12, 02:59
  2. Titova najveća tajna...
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum Sve i svašta
    Replies: 10
    Last Post: 23-01-12, 13:09
  3. Titova posljednja ispovijest
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 15
    Last Post: 06-09-09, 01:49
  4. Titova ispovest u Karadjordjevu 1979.
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14
    Last Post: 10-05-04, 20:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •