Results 1 to 7 of 7

Thread: Nexus 5x

  1. #1
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face Nexus 5x

    Da li iko zna gdje bi se mogao nabaviti novi Nexus 5x?Znam da nisu narocito laki za nabavit odje kod nas ali ako neko ima neki info ili mozda sam ima telefon neka mi posalje poruke ili iskustva,ja evo trecu godinu guram stari nexus 5 i garantujem zivotom da boljeg telefona ni dan danas ne bih mogao da nadjem za te pare,to je bio zmaj i ne bih ga ni mijenjao nego mu je crkao wifi chip i ono dugme za zakljucavanje,tako da ako nekome bude odgovarao bice na prodaju za koji dan kad novi uzmem,i nece bit ni 50 eura a ja mislim da iako je crkao wifi i to dugme da je to dosta korektna cijena jer je telefon 10/10 ocuvan.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    19,666
    Thanks Thanks Given 
    38
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by forester View Post
    Da li iko zna gdje bi se mogao nabaviti novi Nexus 5x?Znam da nisu narocito laki za nabavit odje kod nas ali ako neko ima neki info ili mozda sam ima telefon neka mi posalje poruke ili iskustva,ja evo trecu godinu guram stari nexus 5 i garantujem zivotom da boljeg telefona ni dan danas ne bih mogao da nadjem za te pare,to je bio zmaj i ne bih ga ni mijenjao nego mu je crkao wifi chip i ono dugme za zakljucavanje,tako da ako nekome bude odgovarao bice na prodaju za koji dan kad novi uzmem,i nece bit ni 50 eura a ja mislim da iako je crkao wifi i to dugme da je to dosta korektna cijena jer je telefon 10/10 ocuvan.
    Moze kod mene

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    kontakt telefon 069837937(T-Mobile)


  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Nexus 5 je legendaran telefon. Ja sam moj od Goceta uzeo, dan danas ga brat koristi.

    5x je dosta bolji telefon ali petica je petica. Nikad niko vise nece napraviti takvu kombinaciju svega.


  4. #4
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapetan View Post
    Nexus 5 je legendaran telefon. Ja sam moj od Goceta uzeo, dan danas ga brat koristi.

    5x je dosta bolji telefon ali petica je petica. Nikad niko vise nece napraviti takvu kombinaciju svega.
    Siguran budi da ga ni ja ne bih mijenjao da se nije desilo to sto se desilo sa njim,nikad ali nikad nije zakocio ni najmanje,ajde ono dugme za zakljucavanje i nije toliki problem,ali ovo kad mi je chip od wirelessa crka stvarno ne mogu obavljat ono osnovno,a gledacu da ga mozda i zadrzim kod sebe nekako mi je prirasta srcu,prvi sam mu vlasnik,zaista me nijedan telefon nije tako sluzio kao on a imao sam s6 edge uporedo sa njim i razlika je neuporediva u svakodnevnom koriscenju,zajebite benchmarke i ostale stvari preko nexusa nema telefona bar za mene.I gledajuci to sve logicno mi je da sledeci bude nexus 5x ako ga nabavim odje po pristojnoj cijeni super,ako ne svakako polovinom jula idem za srbiju pa cu ga nac tamo,mada bi mi milije bilo da rijesim to pitanje sto brze,ali sigurno necu trcat ako mi ne bude odgovaralo.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,330
    Thanked in
    1,862 Posts

    Default

    Logično je da ti idući telefone poslije Nexus 5 bude Pixel

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #6
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa nijesu bas isti rang,ni cjenovni ni bilo koji drugi,petica je radila bolje od svih flagshipa iz te i dvije godine unaprijed,to je bio telefon usmjeren na one koji su zeljeli uredjaj koji radi vrhunski,a da pritom ima relativno nisku cijenu.Pixel je vrhunski telefon u pogledu onog sto pruza,ali i kosta,cak bi rekao da je prilicno precijenjen.Zato je logican bio 5x jer je direktan nasljednik petice,mada za mene nexus liniju ne cine telefoni koji se ponasaju vrhunski ali i kostaju(moto nexus 6,6p,pixel,pixel XL),vec telefoni koji su bili rame uz rame sa najboljim telefonima tih godina a kostali su tri puta manje(nexus 4,nexus 5,i eto da ubrojim tu i 5x mada zaista nisam imao iskustva ali mislim da bi mogao biti).To je ono zbog cega se uzima nexus,a ne da bi mogao da kazes imam nexus,jer koliko mi se puta desilo da izvadim telefon nedje,i da me svi sa cudjenjem pitaju koji je to telefon,a kad im kazem tu tek nastaje cudjenje,misle mozda je kinez neki raspali,sto li ja znam.Zao mi je sto kod nas nisu popularniji,ali to se moze pripisat nasoj(crnogorskoj)psihi.

  7. #7
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gocetr_25 View Post
    Moze kod mene

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    Posto je?
    Tu es mon héro!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LG nexus 5(2015) and Huawei nexus
    By METZ in forum Android
    Replies: 8
    Last Post: 30-09-15, 15:44
  2. Prodajem Nexus 4 16 GB i Nexus 16GB
    By zola.mne in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 11
    Last Post: 18-09-15, 13:58
  3. Kupujem Lg Nexus 5
    By skostic in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 5
    Last Post: 30-06-15, 17:23
  4. Replies: 52
    Last Post: 15-11-14, 16:50
  5. Kupujem note 3 ili nexus 5 ili nexus 4
    By AtomicBolle in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 3
    Last Post: 15-10-14, 09:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •