Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 77

Thread: Ljetovanje bez partnera

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default Ljetovanje bez partnera

    Iliti Ko jos nosi drva u sumu?
    Je li frka kad cujete ovakav prijedlog?
    Sto se sve mota po glavi?
    Kakav je provod?
    Izazovi?
    Opravdanja?

    Sent from my Redmi Note 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #2
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ko nije u vezi neka se strpi do Septembra, nije daleko.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  3. #3
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,335
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Sta je u septembru?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  4. #4
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    1,656
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    839 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Sta je u septembru?
    Sunce je u septembru u konjukciji sa Merkurom i Venerom i svi će imati partnera od septembra. Bilo jutros na pinku.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  5. #5
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Plus u tom periodu veze prolaze kroz prvu kuću u Marsu, tako da svi koji uđu u vezu na početku ljeta potpadaju pod direktan uticaj Plutona.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  6. #6
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,335
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Sunce je u septembru u konjukciji sa Merkurom i Venerom i svi će imati partnera od septembra. Bilo jutros na pinku.
    Moja planeta je Venera, znaci ja imam sanse i za 2 partnera!
    ps odavno mi je san trojka
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  7. #7
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    До септембра ко се није овајдио да се овајди јер послијен долазимо под поље утицаја планете Нибиру,планете деструкције и хаоса,која би неђе 21.12 2021 и коначно требала да нам се свима поштено нахебе мајке.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,920
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,323
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Čim nije 2012 onda će 2021...

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #9
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Zapostavljenom partneru bi alarm trebao odmah da se upali.
    A kad se alarm upali, već je kasno.
    Mislim, kasno je.

  10. #10
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vidim problem. Ponekad se ne podudaraju "odmori". Moze da ide bez mene, isla sam bez njega prije 2 nedelje. Malo mi nedostajao, navikla ali sms i pozivi ok je. Kad imas partnera ne znaci da morate biti "zalijepljeni" non-stop. Malo vazduha s obje strane prija, jos si srecniji/na kad se vratis. Ako neko hoce da te prevari nece cekat' odmor, uradice to svakako, bio ti u drugoj drzavi ili u isti grad.

    Ne razumijem ovo s drvima
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  11. #11
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja 2 nedelje na odmor bez partnera(ako mislimo na nekog ko je dobar,kvalitetan partner) ne bih mogla.Da se razumijemo,ne zato sto ne mogu da budem sama sa sobom(ja sam fakat sama sa sobom cio zivot i znam polijepo da uzivam)vec zato sto mi je van smisla da koristim tel za to vrijeme u slanju fotki zalaska i izlaska Sunca,pisem da bih se rado naslonila na njega i s njim to sve podijelila itd..ako on jednostavno moze da bude tu,pored mene pa da mi je zaokruzeno lijepo,da ne trosim rijeci i baterije.Ako ne moze,tj takav mu je vec raspored obaveza,ok...ali opet ne bih mogla vise od 3 dana.Ta mjesta za moj odmor su obicno posebna pa ne bi bilo svejedno ono zapitala bih se malo oko statusa i svojih emocija ako bih prodisala bez njega tj ako mi ne bi nedostajao.
    Tako da ako on moze bez mene nedelju,dvije,tri....ocigledno da nismo jedno za drugo.Mozda je to nesto drugacije kad su ljudi u braku,nisam sigurna i ne mogu nesto reci povodom toga jer nisam brak iskusila ali dok smo momak i djevojka slobodni i rastereceni a volimo se...da ljetujemo po 2 nedelje svako za sebe a mozemo zajedno...Stvarno mi to ne lici ni na sta.


    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  12. #12
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,335
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ja 2 nedelje na odmor bez partnera(ako mislimo na nekog ko je dobar,kvalitetan partner) ne bih mogla.Da se razumijemo,ne zato sto ne mogu da budem sama sa sobom(ja sam fakat sama sa sobom cio zivot i znam polijepo da uzivam)vec zato sto mi je van smisla da koristim tel za to vrijeme u slanju fotki zalaska i izlaska Sunca,pisem da bih se rado naslonila na njega i s njim to sve podijelila itd..ako on jednostavno moze da bude tu,pored mene pa da mi je zaokruzeno lijepo,da ne trosim rijeci i baterije.Ako ne moze,tj takav mu je vec raspored obaveza,ok...ali opet ne bih mogla vise od 3 dana.Ta mjesta za moj odmor su obicno posebna pa ne bi bilo svejedno ono zapitala bih se malo oko statusa i svojih emocija ako bih prodisala bez njega tj ako mi ne bi nedostajao.
    Tako da ako on moze bez mene nedelju,dvije,tri....ocigledno da nismo jedno za drugo.Mozda je to nesto drugacije kad su ljudi u braku,nisam sigurna i ne mogu nesto reci povodom toga jer nisam brak iskusila ali dok smo momak i djevojka slobodni i rastereceni a volimo se...da ljetujemo po 2 nedelje svako za sebe a mozemo zajedno...Stvarno mi to ne lici ni na sta.


    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Dobar tekst, ali ovaj dio mi je najjaci - da ne trosim rijeci i baterije ahhahahaha
    Ne bih ni ja mogao da podjem na odmor sam, mozda u braku poslije par godina, pa da odmorite malo jedno od drugog, ali najduze na 5 dana, sve preko mi se cini previse iz ovog ugla.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  13. #13
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    I meni to baterije upade u oci, mozda oce da ide nedje dje nema struje

  14. #14
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Kako sam ja izgorio nekadasnju djevojku sa ovom pricom.. Izadjemo mi nedje u oktobru i za Novu godinu ona odluci da ide sa sestrom i drugaricom u Ohrid. Veli, dogovorile se jos na ljeto i jos tad su utvrdile takav dil da ni jedna ne vodi momka sa sobom. Oh.. A ja pravim zurku doma, prazna kuca, ludnica, ali ona nete, sanse nema. Dobro, reko.. Nesto vise od pola godine kasnije ja isto tako "odlucim" da idem sa drugaricom na Exit. Ali velim da smo se "dogovorili" da ne vodimo partner(k)e sa sobom (mada ta drugarica nije ni imala momka tad, sto je bilo dodatno ulje na vatru). E nastade drama, vriska, kuknjava.. Jos da stvar bude crnja, ona je nabavila kartu za cijeli Exit dzabe (tad nije bilo Sea Dancea) i sjedi, gleda onu kartu u ruke i zaliva je suzama.. Meni se steglo srce, ali reko neeeecu, kad je ona mogla onako da izmudruje, mora da nauci na svojoj kozi koliko je to nenormalno bilo. Stalno se ponavljao tipicni zenski argument "to nije isto, to nije isto..", u smislu mi smo se upoznali i izasli svega dva mjeseca prije Nove, tako da nisam ni mogao biti u razmatranje.. Ne, reko sreco.. dogovorili smo se tako, ne mogu drugaricu sad da ispalim. Ti mozes sa sestrom ili drugaricom da ides, nikakav problem. Ali ne mozemo skupa, stvarno..

    Nije proslo pola godine, djevojka je imala nervni slom od mene i mojih igrica da dobije i cao-zdrao..


  15. #15
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Izzy,Kupus...Znam ja kako da vas zamislim. 😁

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  16. #16
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Samo ako se đe kad javi potreba da budem dio tuđeg svijeta, ovako svoj svijet "nosim" sa sobom...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  17. #17
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ja 2 nedelje na odmor bez partnera(ako mislimo na nekog ko je dobar,kvalitetan partner)
    zasto ponekad izlazis sa "ne kvalitetnim"?
    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Tako da ako on moze bez mene nedelju,dvije,tri....ocigledno da nismo jedno za drugo.
    ocigledno da vam veza nije jaka da.

    Poci bez partnera na nekoliko dana ili za vikend je dobro za stabilitet veze. Pobjeci od svakodnevnice, rutine. Tad znas koliko ti neko nedostaje. Ljubav je jos jaca.

    Stvarno koliko god volis nekoga nema nista gore nego zivkanje i sms-ovanje po cijeli dan. Nista gore nego kad naidjes na neku avetinju koja hoce non-stop da bude sa tobom, koja te gnjavi, lijepi i ne pusti da dises sekundu. A takvi te obicno i provjeravaju. Cao, dje si? Dje??? Sa kim? Upali kameru da vidim. A ok. Samo da te zovem da ti kazem da te volim(kiss) ....a ti mene??? Koliko? Mmm ajd cao. Spusti ti...ne ti..ne...
    Bjezat' od ovih.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nisam ti u vezi.O nekvalitetnim ne trosim rijeci no cuvam auru i energetske cakre.Ne saljem im poruke,ne volim da se vidjam s njima,i pitanje odmora je tu potpuno jasno.
    A u vezama kad su kvalitetne to ne znaci da smo po vazdan isprepletani pa bi dobro bilo da svako malo uhvati vazduha.Vec taj odmor je vrijeme kad cemo najvise vremena biti zajedno.Uz to,jedna velika istina je da tek kada provedes odmor od nekoliko dana sa partnerom tad najbolje i vidis koliko ste komptabilni pa to donosi nesto korisno po oboje.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  19. #19
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    ja sam imao jednog druga cija je majka redovno cimala njegovu djevojku sa fiksnog, da dokaze da je kuci hahahaha

  20. #20
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,198
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    756
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Moja planeta je Venera, znaci ja imam sanse i za 2 partnera!
    ps odavno mi je san trojka
    Koja je moja planeta?
    Imam dosta partnerki.

    Mora da ovu moju jos nije otkrila NASA.

  21. #21
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Deleted
    Last edited by kimmi; 26-06-17 at 23:17.

  22. #22
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,727
    Thanks Thanks Given 
    149
    Thanks Thanks Received 
    148
    Thanked in
    95 Posts

    Default

    Mene sve te stvari ne doticu puno i nema nekih pravila.

    Isao sam na ljetovanja bez cure, pogotovo dok sam bio malo mladji...

    Fino kazem iskreno: 'draga, dogovorili smo se ranije, plus i jedno i drugo znamo da cu da pijem sa drugarima a ti to ne odobravas'...

    Ma kako ja sad ne odobravam? Sjecas li se tad i tad kad je bilo to i to? Sjecam... Ti si bila ljuta na mene zbog nicega. Kapiram i zasto to tebi smeta , i u redu je da smeta, ali mi smo momci.. i ocemo da malo da damo sebi 'lufta'. To je nasa tradicija i to je sve...

    Kako 'lufta'? Ocete da jurite zene?

    Draga... I sama znas da bilo ko od nas moze da prevari ovog drugog samo ako pozeli. Pa ne treba nam more za to. Ti podji sa svojim drugaricama u istom periodu na more, ja nemam problem sa tim.. Plus kao i ti nisam vidovit da znam sta vi tamo radite... I kad se vratimo i sretnemo mozemo da planiramo da uradimo sve to opet zajedno.

    Na kraju bude ok.

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Kako sam ja izgorio nekadasnju djevojku sa ovom pricom.. Izadjemo mi nedje u oktobru i za Novu godinu ona odluci da ide sa sestrom i drugaricom u Ohrid. Veli, dogovorile se jos na ljeto i jos tad su utvrdile takav dil da ni jedna ne vodi momka sa sobom.
    e moj ovizi nisam očekivao ovo od tebe
    She is only here to annoy herself!

  24. #24
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ni ja od nje, bozja ti vjera.. moz' zamislit samo sta mi je drustvo napravilo te Nove godine


  25. #25
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ja 2 nedelje na odmor bez partnera(ako mislimo na nekog ko je dobar,kvalitetan partner) ne bih mogla.Da se razumijemo,ne zato sto ne mogu da budem sama sa sobom(ja sam fakat sama sa sobom cio zivot i znam polijepo da uzivam)vec zato sto mi je van smisla da koristim tel za to vrijeme u slanju fotki zalaska i izlaska Sunca,pisem da bih se rado naslonila na njega i s njim to sve podijelila itd..ako on jednostavno moze da bude tu,pored mene pa da mi je zaokruzeno lijepo,da ne trosim rijeci i baterije.Ako ne moze,tj takav mu je vec raspored obaveza,ok...ali opet ne bih mogla vise od 3 dana.Ta mjesta za moj odmor su obicno posebna pa ne bi bilo svejedno ono zapitala bih se malo oko statusa i svojih emocija ako bih prodisala bez njega tj ako mi ne bi nedostajao.
    Tako da ako on moze bez mene nedelju,dvije,tri....ocigledno da nismo jedno za drugo.Mozda je to nesto drugacije kad su ljudi u braku,nisam sigurna i ne mogu nesto reci povodom toga jer nisam brak iskusila ali dok smo momak i djevojka slobodni i rastereceni a volimo se...da ljetujemo po 2 nedelje svako za sebe a mozemo zajedno...Stvarno mi to ne lici ni na sta.


    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Uh ova priča me podsjeti na jednu osobu sa kojom sam dijelio neke lijepe trenutke i koja nije mogla da razumije zašto sam dimio kada ode bez mene neđe... Veli da sam ja sebičan jer ne pokazujem znake sreće što je ona tamo neđe bez mene na dane kuliranja dok ja mrčim po Titogradu.

    Svašta čovjek nauči u svom životu a definitivno mi je najteže bilo da naučim da ima dosta ljudi koji nemaju osjećaj za one sa kojima su u ljubavi. Ono što je za mene bilo užas, za neke je bilo normalno i gledali su me na nastranog sebičnjakovića jer sam htio dijeliti svaki sekund vremena sa onima koje volim... Nikada se nisam osjećao lijepo ako nisam dijelio sve sa onima koje sam volio. Ako sam kojim slučajem bio na nekom službenom putu, nosio sam misli o njima, dok sam šetao nekim predivnim starim ulicama dalekih gradova. Ali eto, nismo svi isti...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sa koliko partnera...
    By MarionM in forum Sex i erotika
    Replies: 27
    Last Post: 31-10-16, 09:28
  2. Zabljak - ljetovanje
    By alien in forum Putovanja
    Replies: 15
    Last Post: 07-06-14, 16:55
  3. ljetovanje
    By lisa in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 20-06-13, 01:23
  4. Prodajem Ljetovanje
    By kb8 in forum Ostali oglasi
    Replies: 35
    Last Post: 13-05-13, 10:18
  5. Ljetovanje (more) sa psom?
    By srdjancg in forum Kućni ljubimci
    Replies: 4
    Last Post: 27-06-11, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •