Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 77

Thread: Ljetovanje bez partnera

  1. #26
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    ima dosta ljudi koji nemaju osjećaj za one sa kojima su u ljubavi.
    Oh, imaju osjecaja, vjeruj mi, samo nisu navikli da njih neko tako tretira. A cim im se to desi, odmah nauce da paze.


  2. #27
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Oh, imaju osjecaja, vjeruj mi, samo nisu navikli da njih neko tako tretira. A cim im se to desi, odmah nauce da paze.
    Možda kod mladjih osoba ali kod iskusnijih žena to nije baš tako
    Naravno, nije im milo kada na dan pucanja veze saznaju da si šegao neku mučenicu dok je ona čitala recepte za kolače na plažu...

  3. #28
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Apsolutno je nebitan uzrast. Ali apsolutno! Ako ona zeli bas nesto sa tobom da dozivi, zeli neko mjesto sa tobom da obidje ili neki dogadjaj da isprati, prica o tome, masta.. a tebi se bas "zalomi" s nekim drugim to da prozivis, odmah se prst na celo stavi. I tako je kod mnogih drugih bubica, bez obzira na uzrast. Tako i sa hronicnim kasnjenjem, recimo, bilo je i takvih princeza. One sto ne mogu da ne zakasne 10, 20min, pa znalo je i do pola sata da cera. I onda jednom ladno ne dodjes na sastanak, iskljucis telefon, ostavis je da popizdi nacisto.. i onda kad upalis tel kazes joj da si zaboravio, jbg. Sta da se radi. Iako ona odlicno zna da nisi zaboravio i zasto nisi dosao. Oh, kako samo brzo uce.. Ljudi su uglavnom budale, a budale uce na svojim greskama, nikad na tudjim.


  4. #29
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Apsolutno je nebitan uzrast. Ali apsolutno! Ako ona zeli bas nesto sa tobom da dozivi, zeli neko mjesto sa tobom da obidje ili neki dogadjaj da isprati, prica o tome, masta.. a tebi se bas "zalomi" s nekim drugim to da prozivis, odmah se prst na celo stavi. I tako je kod mnogih drugih bubica, bez obzira na uzrast. Tako i sa hronicnim kasnjenjem, recimo, bilo je i takvih princeza. One sto ne mogu da ne zakasne 10, 20min, pa znalo je i do pola sata da cera. I onda jednom ladno ne dodjes na sastanak, iskljucis telefon, ostavis je da popizdi nacisto.. i onda kad upalis tel kazes joj da si zaboravio, jbg. Sta da se radi. Iako ona odlicno zna da nisi zaboravio i zasto nisi dosao. Oh, kako samo brzo uce.. Ljudi su uglavnom budale, a budale uce na svojim greskama, nikad na tudjim.
    Mislim da ima ali ajde... Što se kašnjenja tiče, to je tek posebna priča. Mada, znao sam xy drugova koji su jednostavno bili kao žene što se spremanja i kašnjenja tiče. Ja sam jednostavno oduvijek dolazio malo ranije kada god sam imao neki dogovoren termin za bilo što... ne pamtim da sam u školu kasnio a tek ne pamtim da sam ikad došao kolima a da me neka cura čekala. Doduše , nisam primjenjivao ove stvari kao ti , mada ponekada zbog kašnjenja obično sam kretao već u startu napučen kada uđe u auto... Trudio sam se da imam razumijevanja ali zalud, jače je od mene da mrzim da čekam...

  5. #30
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    ja sam imao jednog druga cija je majka redovno cimala njegovu djevojku sa fiksnog, da dokaze da je kuci hahahaha
    E zamisli to... Ahahaha

    Čudi me da nije prešla na slike, video- to je sad vrlo IN metoda .

    Mislim da je to stvar poverenja.
    Ne bih se bunila da partner ode na ljetovanje ako ja već ne mogu, spriječena sam... zbog obaveza, posla itd.

    Sad da ja mogu, ja hoću, ja volim to neko mjesto, a on me ne pozove!? E .... pa ne bi dobro prošlo.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  6. #31
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Sad je moderno da se screenshotuju dostupne wifi mreze hahaha
    Nista u trendu

  7. #32
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Aaaaaaa, u usta ih jbm, je li moguce da dotle dosezu kompleksi? Aaaaaaaa zamisli da dodjes u situaciju da ti to neko trazi, aaaaaaaa, ja bi se ubio odma, iz pistolja, jer sam sebi dozvolio da imam komunikaciju s nekim ko je u stanju to zatraziti. Aaaaaaaaa zamisli to, kukuuuu, e kako me iznervira ovo nocas
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  8. #33
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Mislim da je to stvar poverenja.
    Oh, ekavica? Jesi se to preselila nedje?


  9. #34
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Kad imas partnera ne znaci da morate biti "zalijepljeni" non-stop. Malo vazduha s obje strane prija..
    Nekima je to i poenta veze. Obratite malo pažnju po plažama koliko ove 'zaljepljenosti' ima. Ide se do tačke da par iako uredno uzme dvije ležaljke, svo vrijeme provede na jednoj (tj. njegovoj ) jer ljepša polovina želi punu pažnju (da se naizmjenično ljubi po vratu i masira/mazi) dok ona uglavnom instagramira


    Zvučim sad ko D.S.K.
    The more things change, the more they stay the same.

  10. #35
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Treba izlaziti samo sa bogatim frajerima, moje drage koleginice. Taj ce da vam plati zajednicko romanticno ljetovanje (ne zaboravite da ponesete dovoljno lubrikanta, valja prodzarati i rijetko dzarane rupe) i ljetovanje sa drugaricama (ne zaboravite da ponesete dovoljno kondoma, ne bi valjalo da se vratite sa seksualno prenosivim bolestima, provalice vas da ga varate).

    A kad bas zelite da ste je8ene u glavu, izlazite sa ovizijem. Cao lepi.

  11. #36
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Vidim, ti se jos oporavit ne moz


  12. #37
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Arhitetka View Post
    Treba izlaziti samo sa bogatim frajerima, moje drage koleginice. Taj ce da vam plati zajednicko romanticno ljetovanje (ne zaboravite da ponesete dovoljno lubrikanta, valja prodzarati i rijetko dzarane rupe) i ljetovanje sa drugaricama (ne zaboravite da ponesete dovoljno kondoma, ne bi valjalo da se vratite sa seksualno prenosivim bolestima, provalice vas da ga varate).

    A kad bas zelite da ste je8ene u glavu, izlazite sa ovizijem. Cao lepi.
    Pa dobro, sa bogatim može biti i dobro a može biti i jahta sa par njegovih prijatelja da je podmažu onako pohotno lubrikantima i objasne joj čari grupnjaka. U svakom slučaju, mnoge koje po Titogradu voze džipove imaju po par puta šiven anus...

  13. #38
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Salu na stranu, ovizi je kul momak, dabogda dobio 6 cerki iz 2 puta.
    Ne podrzavam vezanost crijevima izmedju partnera. Jednako se varamo i sa i bez ljetovanja.


    Direktore, nisi ti dzaba direktor.

  14. #39
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Tetkice, mislim da je vrijeme da krenes dalje sa svojim zivotom, ovo nicemu ne vodi.. laskanjem neces nista postici


  15. #40
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako me posaljes na Cijevnu, grdno cemo se posvadjat.

  16. #41
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Ne volim ja da se svadjam..


  17. #42
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Uh ova priča me podsjeti na jednu osobu sa kojom sam dijelio neke lijepe trenutke i koja nije mogla da razumije zašto sam dimio kada ode bez mene neđe... Veli da sam ja sebičan jer ne pokazujem znake sreće što je ona tamo neđe bez mene na dane kuliranja dok ja mrčim po Titogradu.

    Svašta čovjek nauči u svom životu a definitivno mi je najteže bilo da naučim da ima dosta ljudi koji nemaju osjećaj za one sa kojima su u ljubavi. Ono što je za mene bilo užas, za neke je bilo normalno i gledali su me na nastranog sebičnjakovića jer sam htio dijeliti svaki sekund vremena sa onima koje volim... Nikada se nisam osjećao lijepo ako nisam dijelio sve sa onima koje sam volio. Ako sam kojim slučajem bio na nekom službenom putu, nosio sam misli o njima, dok sam šetao nekim predivnim starim ulicama dalekih gradova. Ali eto, nismo svi isti...
    Eto,skroz se razumijemo.

    A citam i pricu o kasnjenju i stvarno vjerujem da se covjekova odgovornost i osjecaj za tudje najbolje vidi po tome kad ne kasni vec se potrudi da bude na odredjeno mjesto na vrijeme.Ljudi kojima treba da odgovore satima na obican sms ili poziv ne ulivaju mi nikakvo povjerenje a tek oni koji te puste(dozvole) da ih cekas negdje na ulici.Ja mogu da sacekam momka prvi put,ali da se desi drugi sastanak uopste male su sanse tj morao bi da nadje dobar nacin da me ubijedi.Neodoljivo me privlace momci sa petljom-odlucni,tacni,direktni.One na koje se sve nesto ceka-mlitave,neodlucne....za njih stvarno nemam vremena.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Ada, sad bi ti oni rekli da nas pali kad nas kuliraju i tretiraju kao nebitne. Kad ne odgovaraju na poruku po 3,4 sata, a moraju se popisat' jednom barem u tom vremenskom intervalu, pa u jednoj drzi sokola, a drugom gukni barem smajli.
    Samo cerat' i blokirat'...te kompleksase i glumce...sto su u filmu neke sopstvene bitnosti...jadnosti...

    Sent from my Redmi Note 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Sell the Vatican, Feed the World!

  19. #44
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    što da ti kažem krle, ako ti to smeta imaš sreće što nisi muško...pogotovo ođe kod nas
    She is only here to annoy herself!

  20. #45
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ili to misle(sto je vec neka slika zasebne inteligencije) ili su vise nezainteresovani pa eto iz dosade se prenemazu...nesto oce-nesto nece...Klasicne vage u horoskop Krkulence moja...

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  21. #46
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Što veli @NSX , dobro je Bogu hvala kad se može. Uslovi jači nego za pilota.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  22. #47
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja licno ne bih imala nista protiv da me neko blokira ako ga muvam pa onda iz nekog razloga izvolijevam,taj napreg koji pominjete vas dvojica,ne znam sta cu ni kud cu.Ima sva prava na to.Ne dozivljam pilotskim uslovima neprolaz kod nekog no prihvatam da mu ne odgovaram i ne smaram ga.Ne mozemo se svakom svidjet jbg ali mozemo da biramo kako cemo u vezi toga.Ja odavno ne trosim sebe tamo gdje je trosak besmislen.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  23. #48
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Znači možeš garantovat sad bez obzira na izgovore, sad ih nećemo pominjat, da nećeš zakasnit više od jednom? E, zamisli vezu, druže ovo ti je drugo kašnjenje, drugi žuti - crveni - duga devetka - poyyy.
    No ajd ovo samo izvukoh iz konteksta, ali tamo đe se prvo određuju uslovi pa sve ostalo nema tu sreće.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Znam da je van teme, ali što se kašnjenja tiče sa kumom nijesam pričala skoro pola godine zbog njenog ležernog i opuštenog zakašnjenja od 15 minuta dok ja dreždim kao kaktus po vrućini, šerpas po najvećem $everu ili žaba po kiši...Uvijek, ali uvijek je to radila i presmrđelo mi je poslije ko zna kojeg puta (nekad to bude 5, nekad 7-8, nekad 10, nekad 15, 20min, ali UVIJEK ja čekam), otišla sam doma i pola godine ni riječ progovorile nijesmo, naravno uz dijagnozu kako sam ja čudna, kako JA PREĆERUJEM i kako joj je neshvatljivo da bih je se zbog toga odrekla...
    E, pa, zvijezdo izlaska, ako hoćeš tako da se igramo, ja to pre$ečem vrlo lako...I, da..u stanju sam da prekinem svaki kontakt zbog toga!
    To je izuzetno nevaspitano i nekulturno, bilo muško ili žensko da ima problem s gledanjem na sat...Jer sam ja u tih 'samo 10-15 minuta' mogla ostat' doma da raširim veš, očistim prašinu, duže ležim, jedem i sl...
    Ukoliko je neko zaista prinuđen da kasni, javi na vrijeme, nikakav problem, ostavlja i meni prostora, ali ova bahatost kod mene više ne može...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  25. #50
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Samo da se unese u zapisnik da sam pricu o kasnjenju pomenuo vrlo precizno kategorisuci tu pojavu hronicno kasnjenje. Sto znaci da se misli na osobe koje maltene i ne umiju drugacije da funkcionisu, bez da stalno kasne. Jel to trip neki, furka da smo bitni, ono, cekaju nas, sad nastupamo sa kasnjenjem i sa stilom.. ili obicna, totalna neorganizovanost zivota, dje se vazda i svudje kasni i ne stize na vrijeme, jbm li ga. Ima i ovakvih i onakvih.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sa koliko partnera...
    By MarionM in forum Sex i erotika
    Replies: 27
    Last Post: 31-10-16, 10:28
  2. Zabljak - ljetovanje
    By alien in forum Putovanja
    Replies: 15
    Last Post: 07-06-14, 17:55
  3. ljetovanje
    By lisa in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 20-06-13, 02:23
  4. Prodajem Ljetovanje
    By kb8 in forum Ostali oglasi
    Replies: 35
    Last Post: 13-05-13, 11:18
  5. Ljetovanje (more) sa psom?
    By srdjancg in forum Kućni ljubimci
    Replies: 4
    Last Post: 27-06-11, 12:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •