Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 91

Thread: Imate novac koji lezi neiskoristen potrazite savjet kako da ga investirate

  1. #51
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    To o cemu ti pricas je kladionica i naknadna pamet. Gdje si bio prije tog rasta te si sad ovdje i krcas orahe na forumu? Vidis i ja znam gdje je rast bio. I moja baba Joka zna. A gdje ce biti? Nemas istoriju uspjeha.

    Ovo gore sto si tandarao sa HFT nema veze ni sa tvojom strategijom ni sa tvojim sposobnostima. To je uvedeno da bi se veliki lotovi akcjja lakse apsirbivali na trziste bez poremecaja. Samo narod zatrpavas bezveznim stvarima i frljas se terminima.
    Svaki biznis je kladionica pogotovu trgovina to svi znaju. Tek sam poceo prije dva mjeseca da se bavim ovim-jos nemam istoriju uspjeha samo zadovoljne musterije planiramo da sve to dignemo na jedan mnogo profesionalniji nivo od ovoga sada-al odnekud se mora poceti poceo sam sa par hiljada eura investicije i sa ovog foruma. Bitcoin i ethereum posmatram kao investiciju na duze staze-ono sto donosi dobru zardu su kriptovalute koje tek nastaju i imaju dobru ideju.
    Ako imate neki predlog kako da prezntujemo i unaprijedimo nasu ponudu pisite. HFT sam pomenuo jer 99% ljudi koji trguje na berzi nije svjesno njegovog postojanja kao sto ni veliki procenat ne zna sta su kriptovalute i smatra da je to samo jos jedan jezda i dafina.
    Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    Last edited by Evlcrazylady; 28-06-17 at 12:01.

  2. #52
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Gdje treba ulagati svakome je jasno da Blazo Djukanovic je napravio odlican potez ulaganjem u obnovljive izvore elektricne energije-mozete li da zamislite kolika ce biti potraznja i cijena struje kada svi budemo imali elektricne automobile prikljucene na punjac za 20 godina? Reci cete dug je period al sta bi ste dali da se mozete vratiti 20 godina unazad u 97 pa da po tadasnjim cijenam kupite neki plac u Budvi. Onaj ko danas ulozi u proizvodnju struje za 20.god.ce biti ono sto su seici bili juce. Zasto juce-zato sto danas su znatno osiromasili sa padom cijena nafte-da li ste culi da S.Arabija planira da proda dio akcija svoje drzavne naftne kompanije (Aramco)cija se vrijednost procjenjuje izmedju 2 i 5 hiljada milijardi dolara.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  3. #53
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Evlcrazylady View Post
    Nema nigdje amd-ove kartice da se kupi jer su sve pokupovane za majning-investicija se isplati za 3-4 mjeseca.
    Isplati ako se prikopčaš direktno na Perućicu.

  4. #54
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Stale su glavne valute prica se o nekim forkovanjima-treba sacekati da ako bog da panu pa kupiti i za 2 godine prodati. A majning se isplati ako imas par da finansiras struju pa da prodas godinu posle majninga a ne scaki mjesec da prodajes da bi platio racun.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  5. #55
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Pokretač teme je potpuno u pravu.
    Narode šta će vam neiskorištena sredstva kad bi im bilo daleko bolje na njegovom računu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  6. #56
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Pokretač teme je potpuno u pravu.
    Narode šta će vam neiskorištena sredstva kad bi im bilo daleko bolje na njegovom računu
    Da na tom principu fukncionise citava svjetska ekonomomija svi zele vasa sredstva-od dobrotvornih organizacija-do farmaceutskih kuca. Kao sto vidite nikoga ne pozivam da investira-imamo dovoljan krug vec oprobanih investitora za nase ulagacke kapacitete.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    Last edited by Evlcrazylady; 04-07-17 at 05:24.

  7. #57
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Evlcrazylady View Post
    nikoga ne pozivam da investira-imamo dovoljan krug vec oprobanih investitora za nase ulagacke kapacitete.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    Odlično, samo što si počela topic sa zabacivanjem mamca, pa ko se uhvati
    Quote Originally Posted by Evlcrazylady View Post
    Evo kratkog clanka sa nase fb stranice:
    Me trebate nam,ali ipak posjetite našu stranici
    Last edited by Rakun; 04-07-17 at 13:04.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #58
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ko se uhvatio zadovoljan je saradnjom.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  9. #59
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Samo da pohvalim momka i citavu ekipu...
    Saradjivali smo proslog novembra, strucna i profesionalna usluga... zahvaljujuci njegovim savjetima ostvario sam profit od oko 45 posto za manje od pola godine... jeste da je bio manji ulog, svega nekoliko hiljada eura, ali profit je bio x puta veci nego da sam taj novac orocio...
    Sve pohvale...
    Sto se tice ovoga Cezara, zgrozen sam njegovom ponasanjem... covjek sabotira i blati momka kojeg ocigledno ne poznaje samo da mu ne bi bio konkurencija... uzas kakvih sve ljudi ima na forumu...

    Jos jednom-sve pohvale i puno srece u buducem poalovanju pa da se od jeseni uselite u nove kancelarije kao sto ste i planirali...
    Miladin P.

  10. #60
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Samo da pohvalim momka i citavu ekipu...
    Saradjivali smo proslog novembra, strucna i profesionalna usluga... zahvaljujuci njegovim savjetima ostvario sam profit od oko 45 posto za manje od pola godine... jeste da je bio manji ulog, svega nekoliko hiljada eura, ali profit je bio x puta veci nego da sam taj novac orocio...
    Sve pohvale...
    Sto se tice ovoga Cezara, zgrozen sam njegovom ponasanjem... covjek sabotira i blati momka kojeg ocigledno ne poznaje samo da mu ne bi bio konkurencija... uzas kakvih sve ljudi ima na forumu...

    Jos jednom-sve pohvale i puno srece u buducem poalovanju pa da se od jeseni uselite u nove kancelarije kao sto ste i planirali...
    Miladin P.
    Ahaahha-dobra sala saradjivali proslog novembra - apoceli sa radom krajem aprila .

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    Last edited by Evlcrazylady; 04-07-17 at 13:20.

  11. #61
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Stani malo, kako to od aprila...
    Jesi li ti Ratko sa Zlatice?
    Dogovorili smo se bili da ja tebi dam 3.500 eura da ih das na kamatu, a da ti meni vratis za 5 mjeseci 5.000 eura... ja sam Miladin brate, dolazio sam kod tebe kuci, ja, Sasa i mali Milos...

  12. #62
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Stani malo, kako to od aprila...
    Jesi li ti Ratko sa Zlatice?
    Dogovorili smo se bili da ja tebi dam 3.500 eura da ih das na kamatu, a da ti meni vratis za 5 mjeseci 5.000 eura... ja sam Miladin brate, dolazio sam kod tebe kuci, ja, Sasa i mali Milos...
    Ne to mi je drug on novac za investicije daje pod kamatu-po meni to nije moralno mi nase investicije plasiramo u kokain i marihuanu dok traje turisticka sezona ubijamo-sad treba mula da nam dodje iz kolumbije od jednog kila cistog pravimo 5 za trziste-hvala svima koji su investiranjem omogucili nasoj kompaniji da se razvija.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  13. #63
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Stani malo, kako to od aprila...
    Jesi li ti Ratko sa Zlatice?
    Evlcrazylady. Ako je taj tvoj Ratko lady
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #64
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Konkurencija ne sjedi skrstenih ruku.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  15. #65
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    "Vi zaokružite, mi garantujemo" Ulaažem ako su te garancije više od "Majke mi"
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #66
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima mjesta za jos jednog investitora ko se prvi javi njevo je.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  17. #67
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ok, ovako. Ja sam potencijalno investitor. Imam pravo da znam kakvu strategiju planiras. Ne trebaju mi detalji jer je prosjecan gradjanin duduk i nece razumjeti ali okvir hocu. Isto razumijem da ne zelis reci sve jer ce te neko kopirati ali okvir moras dati. Dakle, asset class, istirijski podaci o prinosu ukoliko ih ima. Ukoliko ih nema na kojim pretostavkama zasnivas svoju strategiju. Makroekonomski: GDP, inflacija, zaposlenost... ?

    Znam da velicinu ulaganja diktira velicina trzista. Nista nisi novo rekao.

    Samo znam da nudis nerealno velik prinos a zna se ko to radi.

    Objasni. Ocu i ja da se oparim malo.

    Ako ne das sve ovo prijavim te zbog pecanja moderatorima sa mejlom zvanicne instituci je od koje ce dobiti potvrdu da upravo to radis sa ivim obecanjima prinosa i bez strategije. Ljubi te brat investitor.

    Ja mogu da potvrdim da forumas Evlcrazylady, nije prevarant, ja sam bio povjerio moje pare i sve je ispostovano po dogovoru. Tako da bih i sada sigurno ulozio nek pare da nisam u inostranstvu.

  18. #68
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,237
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Ja mogu da potvrdim da forumas Evlcrazylady, nije prevarant, ja sam bio povjerio moje pare i sve je ispostovano po dogovoru. Tako da bih i sada sigurno ulozio nek pare da nisam u inostranstvu.
    Ni Jezda i Dafina nijesu bili prevaranti, sve su ulagače ispoštovali. Do jedne ure...

  19. #69
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Ja mogu da potvrdim da forumas Evlcrazylady, nije prevarant, ja sam bio povjerio moje pare i sve je ispostovano po dogovoru. Tako da bih i sada sigurno ulozio nek pare da nisam u inostranstvu.
    Kedown-hvala! Preporuka za ostale stekajte pare bice odlicna prilika za investiranje u kriptovalute u sledecih par mjeseci-cijene padaju. Postujte pravilo kada svi kupuju prodajte-kada svi prodaju kupujte.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  20. #70
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dasho View Post
    Ni Jezda i Dafina nijesu bili prevaranti, sve su ulagače ispoštovali. Do jedne ure...
    Kedown je dobio svoje pare sa dobiti posle 4 godine-investicija u koju je ulozio je propala ali sam osjecao moralnu obavezu da ga isplatim.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  21. #71
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,150
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    S koliko je Kedown krupnih momaka "uticao" na taj tvoj moralini osjećaj pitam se...

    poslato s Jadrana

  22. #72
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tom View Post
    S koliko je Kedown krupnih momaka "uticao" na taj tvoj moralini osjećaj pitam se...

    poslato s Jadrana
    Poslao mi je krapa jednog-poruka je bila kao u kumu spavaces sa ribama.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,330
    Thanked in
    1,862 Posts

    Default

    Evo ljudi nemaju šta da komentarišu pa pišu svašta a nisu upoznati...
    Ja sam zadovoljan, za druge ne znam hoće li biti, ali meni je dobro...

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #74
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    .
    Kinezi dolaze

    Buducnost ulaganja u Crnoj Gori

    MMF je uslovio pozajmice nasoj drzavi privatizacijom Aerodroma,zeljeznice,vodovoda. Kinezi of njihovih para prave auto-put Beograd-Bar-dali su kredite i zaposlili svoje radnike,takodje ima je obecana kupovina luke Bar-tako da ce vjerovatno kupiti i zeljeznicu kako bi imali sve povezano i eto im dobre trase za plasiranje njihove robe u centralnoj Evropi. Kinezi ce 99% graditi drugi blok TE Pljevlja i uci u vlasnistvo nad elektroprivredom i rudnikom uglja.
    Sto se tice vodovoda po meni je to najperspektvnija investicija-pod uslovom da bude moguce kupiti akcije u slobodnoj prodaji prilikom privatizacije. Pretpostavljam da ce to da kupi neko iz CG preko neke offshore firme(domaci strani investitor).Zasto je to najbolja investicija-zato sto vodovodi imaju apsolutni monopol u snadbjevanju - slicna je situacija prilikom privatizacije telekoma-prodata je sva infrastruktura-optika,bakar,parice. Ali tu je konkurencija ucinila svoje i za zadnjih 10 god.se izgradila nova internet infrastruktura. Morate priznati da je 10x lakse razvesti vazdjsnu optiku po stubovima nego sve prekopati i postaviti nove vodovodne cijevi. A kada neko dobije monopol nad vodom-cijene imaju da odu u nebo-primjer Bolivije gdje su vodovodi takodje privatizovani na savjet MMF-a izbili su neredi-takozvani ratovi za vodu.
    Sva pobtojana preduzeca ce biti privatizovana i predstavljaju dobru priliku za investiranje-jer su u monopolskom polozaju-a trenutno ne posluju u kapacitetu u kojem bi trebalo-na pr.vodovod ima gubitke od 40% i preko 2/3 od 600 zaposlenih u administraciji

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  25. #75
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Vidim da su sve kripto valute u padu, dolar takodje. Da li je sad pravo vrijeme
    za kupovinu, i da li ce
    se dolar povratititi, moje iskustvo je da dolar uvijek pocne da raste od novembra i dostigne
    vrhunac oko Februara.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Koji mobilni imate?
    By jakov_ct in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1428
    Last Post: 09-03-24, 19:00
  2. Koji hobi imate?
    By Raquel in forum Sve i svašta
    Replies: 47
    Last Post: 15-04-14, 22:42
  3. Koji mobilni biste zeljeli da imate?
    By Kliker17 in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 26
    Last Post: 13-02-10, 09:10
  4. U koji brend imate najvise povjerenja?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 25-08-06, 22:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •