Results 1 to 25 of 351

Thread: Sudar svjetova

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kad sam napisao znao sam da sam pogrijesio, ali mi je napor bilo popravljati. Poenta ti je dobra, znao sam da moze neko spomenuti. Trebao sam popraviti da se ova prica ne bi vodila.

    To sto je neko ateista ne diskredituje ga, ali ne razumijem potrebu ateista da na temi o crkvi pricaju o vjeri. Imaju valjda dje dokazivat avoju teoriju, tj..pardon..negirat postojanje Boga i objasnjavat da je vjera uzaludna, za zaostale, neuke..sa iq10 ukupno.. Ili je ovo tema o crkvi dje se utvrdjuje postojanje Hristovo?

    Zar nije, blago receno, neljudski, da u danima kada tuguju vasi sugradjani zbog gubitka nekog koga su voljeli..vi pisete budalastine na temi posvecenoj vjeri prije svega. Kazem vi, ako se pronadjes..da te zamolim, ne odgovaraj. Budi mudrija od mene.

    A moderacija za to osjecaja ima 0.

    Ljudi su ratove prekidali kad pogine neki bitan covjek, princ, kralj..a vi ne umijete skalat nedelju dana. I ovo ne govorim zbog sebe, ja znam kalvi ste, pojedini. Vise vam govorim zbog vas samih. Ne bi li se malo zamislili o tome sto radite.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 9
    Last Post: 16-03-12, 20:45
  2. Replies: 4
    Last Post: 01-10-08, 01:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •