Page 52 of 96 FirstFirst ... 24248495051525354555662 ... LastLast
Results 1,276 to 1,300 of 2376

Thread: Bitcoin i ostale kriptovalute

  1. #1276
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,569
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Olivere, treba ga kupit po 2 centa... Mada je meni to bas sprdnja teska i svi se sprdaju, sad malo vidjeli od Muska pa misli svaka susa i marusa od celebrityja da pumpuje shitcoinse... a meni je to u rangu MLMa tipa nekad bitconnect, a znam i tu ljude sto su prsli pare.

    Na kraju krajeva, nece Musk prsnut za 100 miliona ili kazne sto dobija sto pominje hercules, ali nekim drugim ljudima ce znacit pare sto uloze...

  2. The Following User Says Thank You to efamouspg For This Useful Post:


  3. #1277
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,063
    Thanks Thanks Given 
    495
    Thanks Thanks Received 
    422
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    I ovaj Dodge coin što ga guraju selebritiji ne izleda loše da se proba. Prije 15 dana je bio 2.5 centa, sad se vrti oko 6.5-7 centi, a znao je da skoči i na 8. Mogal je čoek utrostručiti pare...

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    Kako se kupuje ovo cudo ?
    Koja procedura oce li ko objasnit ?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  4. #1278
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Najlakse ti je u walletu ako imas neku drugu valutu da zamijenis, ne znam dje se moze preko kartice za placanje kupit.

  5. #1279
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    preko koje platforme je najbolje krenut u trgovinu na berzi?
    i koliki je neki minimalni iznos da se krene sa kupovinom?

  6. #1280
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,383
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default

    I ja bi vala rado stavio koji euro na neku kripto valutu ali bas pojma oko toga nemam.
    Cisto bih se zanimao malo, da pratim kako raste ili pada, iz zanimacije.
    Ali sam duduk za te stvari.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #1281
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,289
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    onda se drži 10 najpoznatijih.
    Ili prati Musku na twitter.
    Čovjek je lud, prvo je odradio tweet za Signal, broj downloada 10 miliona za 2 dana, onda je odradio za GameStop, a sada za Dodge.
    Sredinom januara je postao najbogatiji čovjek na svijetu (pretekao je Bezosa i Gejtsa) a ponaša se kao napaljeni tinejdžer... čuje mene Tripleta.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. The Following 3 Users Say Thank You to Bugi For This Useful Post:


  9. #1282
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Nije on digao gamestop nego ekipa sa reddit-a. Kasno se on uključio u tu priču. Najbogatiji je bio dan ili dva možda.

    Evo vam i zašto bitcoin skače danas
    https://www.bloomberg.com/news/artic...-crypto-surges

    Ko voli na maternji ođe je pojašnjeno isto
    https://www.benchmark.rs/vesti/vredn...tovalutu-86884

    Samo je pitanje dana ko će da kiksa i koliko a ko će da profitira.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #1283
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,593
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Citao sam da je od jeftinijih polkadot coin najbolji za kupiti?
    Vasha misljenja?

    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
    Servis bijele i smedje tehnike.
    069/495-559
    [email protected]

  11. #1284
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,953
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Znate kako, trenutno je tržište kriptovaluta jako zagrijano i krecemo se prema nekom usijanju. Kako se sve vise ljudi ukljucuje, imam utisak da najvise rastu tokeni o kojima se najviše priča. Bas zbog tog neznanja ovih koji se upustaju u to. Ali, koga briga ako ti mozes da dupliras ulog.
    Novim clanovima bih u ovakom tržištu savjetovao sledece. Uzmite nesto sto ste planirali da ulozite, i sto ste spremni da se odreknete i izgubite, i raspodijelite na par coina, ili vise u zavisnosti koja je suma u pitanju. Onda zacrtajte sebi kad zelite da izadjete i ispostujte to. Znaci, x2 od ulozenog, x3 ili koliko ste vec spremni da rizikujete. Jer sto je veci ovaj broj, vjerovatnoca da ce te doci do njega je manja.
    Iz CG kripto mozete kupiti najlakse karticom i to preko cex.io berze. Provizija je oko 3% i to mnogo ali je trenutno jedina mogućnost.
    Mozete i da nadjete nekog ko prodaje pa direktno kupite od njega.
    Bilo je par oglasa na forumu a uvijek mozete i postaviti oglas da kupujete pa vam se mozda ljudi jave.
    Za sve informacije pisite i ja sam spreman da vam pomognem koliko znam.

    Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  12. The Following 5 Users Say Thank You to emiretf For This Useful Post:


  13. #1285
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,383
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by emiretf View Post
    Znate kako, trenutno je tržište kriptovaluta jako zagrijano i krecemo se prema nekom usijanju. Kako se sve vise ljudi ukljucuje, imam utisak da najvise rastu tokeni o kojima se najviše priča. Bas zbog tog neznanja ovih koji se upustaju u to. Ali, koga briga ako ti mozes da dupliras ulog.
    Novim clanovima bih u ovakom tržištu savjetovao sledece. Uzmite nesto sto ste planirali da ulozite, i sto ste spremni da se odreknete i izgubite, i raspodijelite na par coina, ili vise u zavisnosti koja je suma u pitanju. Onda zacrtajte sebi kad zelite da izadjete i ispostujte to. Znaci, x2 od ulozenog, x3 ili koliko ste vec spremni da rizikujete. Jer sto je veci ovaj broj, vjerovatnoca da ce te doci do njega je manja.
    Iz CG kripto mozete kupiti najlakse karticom i to preko cex.io berze. Provizija je oko 3% i to mnogo ali je trenutno jedina mogućnost.
    Mozete i da nadjete nekog ko prodaje pa direktno kupite od njega.
    Bilo je par oglasa na forumu a uvijek mozete i postaviti oglas da kupujete pa vam se mozda ljudi jave.
    Za sve informacije pisite i ja sam spreman da vam pomognem koliko znam.

    Sent from my SM-A715F using Tapatalk
    Hvala drug. Javljam se u ovih par dana. Zivio !


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #1286
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Naslov dovoljno govori

    Elon Musk’s effect on crypto world shows how irrational markets are
    https://www.ft.com/content/92ab487d-...3-ba9d54d9bd22


    Elon Musk is the world’s greatest gift to cryptocurrencies. These “coins”— really little more than lines of code — still have few real-life use cases.They are handy for laundering money and buying drugs on the internet, and are beloved by the hardcore libertarian and paranoid among us who long to be free from investor protections. But they are only slowly creeping into everyday transactions.They pay no dividends and give no shareholder rights. They are plagued with scams and spark alarm among environmentalists for the huge amounts of computing power used up in their creation. Their volatile value is only as much as the next person is prepared to pay for them. But when that next person is Tesla founder Musk, a billionaire idolised by countless amateur traders, the amount can turn out to be quite high.In recent weeks, Musk has appeared to focus his attention on Dogecoin — a cryptocurrency branded with jaunty images of a Shiba Inu dog and established in 2013, very deliberately, as a joke.With his help, including a February 4 tweet describing Dogecoin as “the people’s crypto” and a February 6 Twitter poll asking whether Dogecoin is “the future currency of Earth”, he managed to propel the value of the Dogecoin “market”, for want of a better term, to more than $10bn, a record high. It is now up about 900 per cent since late January.Now it turns out that while Musk was drawing a crowd with his bizarre comments and images boosting a “currency” that, to reiterate, is a joke, it would have been worth paying more attention to another of his tweets.On December 20, Musk broadcasted a cartoon image of a monk, hands clasped in prayer, tagged as “me trying to live a more normal productive life”. To his side was the suggestive image of a beautiful young woman, skirts hitched to her waist and no obvious signs of underwear. The word bitcoin was plastered over her nether regions.


    This is not the sort of material that professional analysts and investors in Tesla may be accustomed to tracking. But it came just weeks before the company on Monday revealed it had spent $1.5bn on bitcoin, following a change in its investment policy last month. The company also plans to start accepting bitcoin for payments.The news sent the price of bitcoin shooting 14 per cent higher to a new record of more than $44,000.What to make of all this, aside from the fact that Musk has no taste filter on his tweets?The constructive view, perhaps, is that Tesla’s apparent intention to accept payments in bitcoin could prove to be a key moment in the cryptocurrency’s evolution towards a standard method of payment. That may be so, although right now, while it is still not unusual for the price of bitcoin to fluctuate by 10 per cent or more a day, it remains hard to imagine.


    The wearier view is that this is just the sort of silliness we need to get used to at this stage of the longest market bull run in history. No one is forced to buy bitcoin, or Dogecoin for that matter. Some fans have reaped life-changing rewards from their faith in the crypto gods, and good luck to them. But the pitfalls are well known enough that buyers know the risks. Regulators in the UK and elsewhere frequently remind purchasers that they must be prepared to lose all of their money. Professional fund managers keep a close, if often reluctant, eye on this market, just as they were jolted into paying attention to last month’s rocket-like rally in the shares of GameStop, a stumbling US video games retailer. That is because wildly speculative behaviour by amateur investors is usually a good sign that benign market conditions are close to expiring.


    Global stocks have climbed 77 per cent since the shortlived slump when coronavirus first struck markets a year ago. Everyone is on high alert for a pullback. But few predict an imminent crash. Some feel that markets are incapable of crashing while the fiscal and monetary support is so plentiful. The vast amounts of money poured into the financial system by central banks and governments has to come out somewhere. This is one of those places.And just as markets can remain irrational longer than you can remain solvent, amateur investors are demonstrating that their wild speculation can be wilder, and potentially longer lasting, than anything we have seen before.
    Last edited by hercules; 09-02-21 at 17:31.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #1287
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,289
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Nije on digao gamestop nego ekipa sa reddit-a. Kasno se on uključio u tu priču. Najbogatiji je bio dan ili dva možda.

    Evo vam i zašto bitcoin skače danas
    https://www.bloomberg.com/news/artic...-crypto-surges

    Ko voli na maternji ođe je pojašnjeno isto
    https://www.benchmark.rs/vesti/vredn...tovalutu-86884

    Samo je pitanje dana ko će da kiksa i koliko a ko će da profitira.
    Odradio je bump kada je Reddit zastao.
    Možeš vidjeti id njegovog tweeta do booma na berzi je prošlo pola sata.

    Ovo sa BTC samo pokriva moju priču.

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #1288
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,383
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default Bitcoin i ostale kriptovalute



    Jel' ovo razlog sto je skocio na 47 000 ?

    Last 24h: +9.61%


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #1289
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Jeste

  18. The Following User Says Thank You to Lackie For This Useful Post:


  19. #1290
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    pametno, kupe za 1,5 milijardu skoči zbog toga 20% i prodaju polako za 1,8 milijardi
    She is only here to annoy herself!

  20. #1291
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    105
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by emiretf View Post
    Znate kako, trenutno je tržište kriptovaluta jako zagrijano i krecemo se prema nekom usijanju. Kako se sve vise ljudi ukljucuje, imam utisak da najvise rastu tokeni o kojima se najviše priča. Bas zbog tog neznanja ovih koji se upustaju u to. Ali, koga briga ako ti mozes da dupliras ulog.
    Novim clanovima bih u ovakom tržištu savjetovao sledece. Uzmite nesto sto ste planirali da ulozite, i sto ste spremni da se odreknete i izgubite, i raspodijelite na par coina, ili vise u zavisnosti koja je suma u pitanju. Onda zacrtajte sebi kad zelite da izadjete i ispostujte to. Znaci, x2 od ulozenog, x3 ili koliko ste vec spremni da rizikujete. Jer sto je veci ovaj broj, vjerovatnoca da ce te doci do njega je manja.
    Iz CG kripto mozete kupiti najlakse karticom i to preko cex.io berze. Provizija je oko 3% i to mnogo ali je trenutno jedina mogućnost.
    Mozete i da nadjete nekog ko prodaje pa direktno kupite od njega.
    Bilo je par oglasa na forumu a uvijek mozete i postaviti oglas da kupujete pa vam se mozda ljudi jave.
    Za sve informacije pisite i ja sam spreman da vam pomognem koliko znam.

    Sent from my SM-A715F using Tapatalk
    Skidoh aplikaciju na telefon pogledah sve koje se nude kriptovalute... i bi mi interesantna polkadot, reko daj da se registrujem..sve uredno i fino potvrdih i vratih se u app nema 3-4 kriptovalute a prije registracije su bile. Jel to nesto privremeno ili za CG ne važe te neke valute?

    Послато са Коња помоћу Тапатока

  21. #1292
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,569
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Tesla inace i ukljucuje BTC payments za njihove proizvode, tako da eto malo pomaka na polju koriscenja u zivotu, mada nekako ne vidim da ce za mog zivota zazivit u svakodnevnici.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  22. #1293
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Tesla inace i ukljucuje BTC payments za njihove proizvode, tako da eto malo pomaka na polju koriscenja u zivotu, mada nekako ne vidim da ce za mog zivota zazivit u svakodnevnici.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Tesla 3 (osnovni model) 0.88 B

    sića
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  23. #1294
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,569
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Tesla 3 (osnovni model) 0.88 B

    sića
    A sjutra moze bit 0.5 ili mozda pak 2.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  24. #1295
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,383
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default

    https://pcchip.hr/kriptovalute/pogle...-usd-mjesecno/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #1296
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Naslov dovoljno govori

    Elon Musk’s effect on crypto world shows how irrational markets are
    https://www.ft.com/content/92ab487d-...3-ba9d54d9bd22
    Ih, ih, sto su se uzjogunile apologete finansijskog sistema. Ne kazem da nisu u pravu, no nista iracionalno od berzi u raznim periodima, da ne govorim o opskurnim finansijakim instrumentima.

  26. #1297
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,953
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dominus Deus View Post
    Skidoh aplikaciju na telefon pogledah sve koje se nude kriptovalute... i bi mi interesantna polkadot, reko daj da se registrujem..sve uredno i fino potvrdih i vratih se u app nema 3-4 kriptovalute a prije registracije su bile. Jel to nesto privremeno ili za CG ne važe te neke valute?

    Послато са Коња помоћу Тапатока
    Nisam siguran u cemu je problem. Moguce da treba odraditi dodatnu verifikaciju. Dodati karticu ili sta vec. Sta je problem da recimo kupis btc pa iz njega mozes sta god poželiš.

    Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  27. #1298
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    105
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by emiretf View Post
    Nisam siguran u cemu je problem. Moguce da treba odraditi dodatnu verifikaciju. Dodati karticu ili sta vec. Sta je problem da recimo kupis btc pa iz njega mozes sta god poželiš.

    Sent from my SM-A715F using Tapatalk
    To stvarno nisam dodao, karticu ili neka dokumenta znaci samo verifikaciju na mejl odradio i usao da razgledam. A imam mogucnost za sve ostale da uporedjujem i stavljam sta cu da kupim ali polkadot nema i jos nekih zab sam sad imena (ko ce ih popamtit)

    Послато са Коња помоћу Тапатока

  28. #1299
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,289
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Tesla 3 (osnovni model) 0.88 B

    sića
    A zamisli da si kupio BTC na 200 dolara ili manje...

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  29. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  30. #1300
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    A zamisli da si kupio BTC na 200 dolara ili manje...

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Zamišljam jbga, no sam operisan od ovakvih stvari..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 52 of 96 FirstFirst ... 24248495051525354555662 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Bitcoin-e
    By raske97pro in forum Ostali oglasi
    Replies: 44
    Last Post: 03-07-17, 10:50
  2. Kupujem Bitcoin
    By kvarni in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 21-03-16, 14:36
  3. Kupujem Bitcoin
    By djolee in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 13-12-15, 02:16
  4. Bitcoin kolaps
    By funestis in forum Ekonomija
    Replies: 23
    Last Post: 19-05-15, 20:23
  5. Kupujem Bitcoin
    By Dinarac in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 29-12-14, 14:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •