Page 89 of 96 FirstFirst ... 3979858687888990919293 ... LastLast
Results 2,201 to 2,225 of 2383

Thread: Bitcoin i ostale kriptovalute

  1. #2201
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Danas sam sjedio sa cetiri gospodina kojim je posao trgovina kripto valutama. Kafansko caskanje, oni su onako malo je reci eksperti za to polje jer vec dugo su visoko kotirani u tim krugovima...

    I rekose mi da pojma nemam i da slusam bubuljicave momke po internetu koji pisu komentari iz sobe svojih roditelja.

    Ako cete bolje da se osjecate, to su mi rekli.

    Uzgred budi receno, prije 15-20 dana glavna za CB Evrope rece da to ne valja pisljiva boba. Ovim rijecima. No to prevedu malo kulturnije.
    Znaci to kaze osoba koja je toliko gulila zanat da je sad na toj poziciji.
    A znate kako vi zvucite? Kao ravnozemljasi. Oni kazu da smo mi sto vjerujemo u geoidni oblik zemlje zavedeni citanjem stotina knjiga.
    A oni su do spoznaje da je zemlja ravna ploca dosli odgledajuci jedam yt video.
    Tako i vi odgledaste jedan YT video i dobiste par puta kladeci se na spread.
    Dobili su i oni sto su promovisali Cheil aplikaciju, i neki drugi ali nije to to...

    A da ne zaboravimo da ste prduckali godinama o nezavisnosti od svega, trta, vrta, pa par izjava i poremecaja na drugim trzistima unisti kripto valute.
    Nisam vidio da je dolar pao kilo % u vrijednosti preko noci...

    Red flag je bio kad su sa svih strana navalili s promocijom kripto trgovine... Kao one reklame za Glovo sto iskacu.
    Ko god ima malo iskustva sa finansijama, zivotom, znao je da ide pucanje balona.

    Toliko od mene. Zdravo trosili te zaradjene pare i platite porez na kapitalni dobitak.

  2. #2202
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Sto isprica ovo brate. Stil pisanja ti je takav da izaziva mucninu. Mozes li ovo malo editovat da ima neka kohezija u pisanju
    Sate sate sate

  3. The Following 3 Users Say Thank You to nimfa For This Useful Post:


  4. #2203
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blavorko View Post
    Danas sam sjedio sa cetiri gospodina kojim je posao trgovina kripto valutama. Kafansko caskanje, oni su onako malo je reci eksperti za to polje jer vec dugo su visoko kotirani u tim krugovima...

    I rekose mi da pojma nemam i da slusam bubuljicave momke po internetu koji pisu komentari iz sobe svojih roditelja.

    Ako cete bolje da se osjecate, to su mi rekli.

    Uzgred budi receno, prije 15-20 dana glavna za CB Evrope rece da to ne valja pisljiva boba. Ovim rijecima. No to prevedu malo kulturnije.
    Znaci to kaze osoba koja je toliko gulila zanat da je sad na toj poziciji.
    A znate kako vi zvucite? Kao ravnozemljasi. Oni kazu da smo mi sto vjerujemo u geoidni oblik zemlje zavedeni citanjem stotina knjiga.
    A oni su do spoznaje da je zemlja ravna ploca dosli odgledajuci jedam yt video.
    Tako i vi odgledaste jedan YT video i dobiste par puta kladeci se na spread.
    Dobili su i oni sto su promovisali Cheil aplikaciju, i neki drugi ali nije to to...

    A da ne zaboravimo da ste prduckali godinama o nezavisnosti od svega, trta, vrta, pa par izjava i poremecaja na drugim trzistima unisti kripto valute.
    Nisam vidio da je dolar pao kilo % u vrijednosti preko noci...

    Red flag je bio kad su sa svih strana navalili s promocijom kripto trgovine... Kao one reklame za Glovo sto iskacu.
    Ko god ima malo iskustva sa finansijama, zivotom, znao je da ide pucanje balona.

    Toliko od mene. Zdravo trosili te zaradjene pare i platite porez na kapitalni dobitak.
    Moras prvo da shvatis poenth kripto valuta pa onda ostalo . Nije poenta trgovina i to sto ce se neko opariti. Procitaj malo o decentralizaciji , procitaj malo o tome da tvoje pare u banku i nisu tvoje pare (jer jelte ta banka moze da ti ne da pare , da nema da ti da pare , moze da ne radi sistem pa ne mozes podici pare ) jer je banka centralizovani sistem …


    U susti i vidjecemo ko ce biti u pravu kroz koju godinu i sto je najbitnije niko nikoga u ovo ne cera i nista se ne mora . Tebi se kripto ne svidja , ne vjerujes u to i to je skorz ok


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  5. #2204
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,838
    Thanks Thanks Given 
    2,687
    Thanks Thanks Received 
    2,565
    Thanked in
    1,450 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Moras prvo da shvatis poenth kripto valuta pa onda ostalo . Nije poenta trgovina i to sto ce se neko opariti. Procitaj malo o decentralizaciji , procitaj malo o tome da tvoje pare u banku i nisu tvoje pare (jer jelte ta banka moze da ti ne da pare , da nema da ti da pare , moze da ne radi sistem pa ne mozes podici pare ) jer je banka centralizovani sistem …


    U susti i vidjecemo ko ce biti u pravu kroz koju godinu i sto je najbitnije niko nikoga u ovo ne cera i nista se ne mora . Tebi se kripto ne svidja , ne vjerujes u to i to je skorz ok


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    meni nisi jasan sto trosis rijeci na post nekoga ko jednolicno gleda stvari na covjeka iz kalupa

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  7. #2205
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    I ravnozemljasi misle da su izvan kalupa.

    Ja vjerujem u win-win, a ne zero sum ili lose-lose...

    Prozvao me neko za breskve. Da, ja kreiram novu vrijednost. A tebi je breskva prijeko potrebna.

    Da postavim par pitanja...

    Kad je poslednji put neko nesto kupio za krypto i da li je neko ko je prosle godine kupio krypto danas u slicnoj poziciji?

    Znaci nista short, interesuje me ko je kupio da skloni svoje centralizovane pare iz banke, koje u stvari nisu njegove, u kakvoj je poziciji danas?
    Last edited by Blavorko; 16-06-22 at 21:57.

  8. #2206
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    ^ Cak i danas u boljoj poziciji nego sam bio kad sam ih stavio.

    Sledece pitanje.


    Ne znam samo sto ovdje dolazis kad imas 4 iskusna gospodina koji ce od tebe napravit' milionera. Uzivaj ti u ekspertski zaradjenim parama pa nemoj ni porez placat' ako te nije volja.

    Samo nas postedi malo, zasluzili smo toliko.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #2207
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Cuvajte to u krypto i nema brige.
    A i da krenete da prodajete vidjeli biste koliko biste uspjeli u tome. Pogotovo danas kad inflacija gruva pa ce jedan od prvih mehanizama zastite biti smanjenje novca u opticaju.

    Ja iskreno zelim da ti i sjutra, prekosjutra mozes to isto da tvrdis... I da kupis nesto za taj novac koji je tvoj, za razliku od onog banaka.

    Da sam ja u krivu, a ti u pravu.

    S tim sto cu se ja drzati win-win aranzmana. Breskva je ljudima itekako potrebna, i ja cu da je proizvodim.

  10. #2208
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Znači ako si uložio u nešto prije 5 godina i sada (danas/noćas) imaš 5x više novca i to odmah, ti je za osudu i nije realno?

    Koliko god da imaš kripta u CG ima kriptomata kuju mijenjaju za eure.

    Ne sviđa se meni priča o ravnoj zemlji ali te ljude ne ubeđujem u suprotno...

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #2209
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Nocas imas, a mozda za 15 dana neces. A pricas o prije 5 godina. O manjem broju ljudi. A onda kad ulecese mnogi, kolaps. Koncept slican necem drugom?
    Da pricamo kao odrasli ljudi rezonovacemo da neke stvari nisu kako su predstavljane. Decntralizacija, tvoj novac, nezavisan od desavanja...
    Prva kriza i kolaps prvi dozivljava krypto.

    I ovakva volatilnost NIJE NORMALNA i to je znak koji vristi da se moze i do 0 i to brzo.

    Nije mi priroda da zelim lose ljudima. Vala svi zaradili pored mene. Ako je drugim dobro bice i meni. Ako nista, ako sam neradnik da imam od koga na mufte izvuc pare.
    Ali bojim se... Nema veze.

    Inace, komunicirajuci s ovim investitorima sa zapada stekao sam utisak da niko od njih licno nema krypto. A za to sto trguju za druge ljude, nisam ih morao nista pitati. Reakcija u fazonu ko im je kriv.

    Toliko od mene. Ne pada mi na pamet da nekom uticem na raspolozenje i ocekivanja. Imam neko misljenje koje je takvo kakvo je.
    U svemu ovome mi je uvijek najvise smetalo sto su ambasadori ove price bubuljicavi gejmeri i milijarderi sa majcom iz Volmarta.
    A onda kad Kristin Lagarde kaze nesto kontra, onda ona je dinosaurus, pojelo je vrijeme... Dude, zena je 30 godina u finansijama na najvisem nivou.
    Last edited by Blavorko; 16-06-22 at 22:59.

  12. #2210
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,824
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default Bitcoin i ostale kriptovalute

    Slusajte sta vam prica @Blavorko. Naprcao sam malo vise godina a od toga vise od pola na trizistima ka trejder, risk manager, portfolio manager. Kripto kao asset ima opravdanja od 0-5% u portfoliu pojedinca max. Diversifikacije radi al ja licno ni radi tog ne bih. Ocu reci ako imate preko toga u vasem ukupnom bogatstvu to indikuje jaku sklonost ka riziku uz rijetko kad jednaku sposobnost da se rizik i podnese. Ovako mi kad pravimo investicione smjernice kazemo za klijenta koji “nije u vinklo”. Meni za razliku od Blavorka je svejedno ocete li dobiti ili izgubiti da se razumijemo al tema su kripto pa se i misljenja iznose nezavisno od zelja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Caesar; 17-06-22 at 10:07.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  13. #2211
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Ovako to treba da ide i u kriptu, i u akcijama i u životu. U 5 jednostavnih koraka
    1) IMaš kapital 100€/1000€/10000€ nebitno i odlučio si da ga plasiraš.
    2) Ulažeš u nešto očekujući dobit, prije toga si valjda istražio đe ćeš i šta ćeš.
    3) Podvučeš na šta si spreman pozitivno (primjer prodajem sve ako duplo skoči) ili negativno (trpim do 30% vrijednosti ili prodajem ako padne ispod 10%.
    4) Podvučeš na šta nisi spreman (da držiš akcije godinama po istoj cijeni, da trpiš pad veći od 50%..
    5) Prihvatiš da kada daš pare nekom za nešto (telefon (možeš da ga izgubiš), auto (možeš da slupaš), BTC može da propadne), da taj novac više nije tvoj nego da se nalazi kod nekog drugoig i da nemaš 100% uticaja na njemu, tako da trebašp biti spreman da investicija iz stavke 2) vrijedi od 0% do 100%


    Kod mene je stavka broj 5 jednaka 0%.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. #2212
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    523
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Uložiš ono šta si spreman (u najgorem slučaju) da izgubiš.
    Po meni, veoma jednostavan koncept.

    A što se tiče rizika, koliko se sjećam, kripto nije ni postojao 2008. godine, pa cijela svjetska berza prsnu ko lubenica. Sve te sigurne investicije i firme od milijarde dolara su samo nestale preko noći.

  15. #2213
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Slusajte sta vam prica @Blavorko. Naprcao sam malo vise godina a od toga vise od pola na trizistima ka trejder, risk manager, portfolio manager. Kripto kao asset ima opravdanja od 0-5% u portfoliu pojedinca max. Diversifikacije radi al ja licno ni radi tog ne bih. Ocu reci ako imate preko toga u vasem ukupnom bogatstvu to indikuje jaku sklonost ka riziku uz rijetko kad jednaku sposobnost da se rizik i podnese. Ovako mi kad pravimo investicione smjernice kazemo za klijenta koji “nije u vinklo”. Meni za razliku od Blavorka je svejedno ocete li dobiti ili izgubiti da se razumijemo al tema su kripto pa se i misljenja iznose nezavisno od zelja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Moze se reci kolega... A da sinhronicitet bude veci mejl s kojim se registrovah ovdje je darksideoftemoon... Valjda nas rizicare zanima sta se valja iza brda.

    Grijesio sam i ja, mozda grijesim i sad...

    p.s. Da ne bude zabune, grijesio veoma rijetko tako da... Ako je povecan rizik znacajno da fiat udje u velike probleme, tek ovaj monopoly money nema sansi. Na kraju dana je sve u ocekivanjima. A tesko ce biti formirati pozitivna ocekivanja za nesto za sto leb ne mozes kupit.

  16. #2214
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Po mom misljenju a formirao sam ga citajuci misljenja drugih ljudi koji trguju kapitalom bilo koje vrste i za koje smatram da im misljenje ima uporiste u realnosti: Sad je dobro vrijeme za kupovinu BTC, i u narednom periodu, ko se bavi ulaganjem u kripto, fino ce proci onaj ko radi DCA.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  17. #2215
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Nevezano za sadrzinu posta koji si ostavio, da priblizim malo kako razmislja neko ko je odradio po koji risk assessment u zivotu...

    Procitam post sto si napisao. Procitao sam i ostale. Svaki je na mene uticao kao da je visoka vjerovatnoca da su misljenja ispravna. Pokusavam procijeniti da li dominiraju takva ocekivanja, da li je prihvatljiva vjerovatnoca realizacije...

    Problem sa ljudima koji su u krypto je da oni tako ne razmisljaju. Ja sam samo jos jedan dinosaurus koga je vrijeme pregazilo... Zato analogija sa ravnozemljasima skroz na mjestu.

    A ja evo smatram da krypto ne smije ici vise dolje. Ako bude malo u hibernaciji mozda i prezivi. Ako ode BTC jos 15-20% dolje krenuce panika i bjezanija.
    BTC je jedini bitan. Sve ostalo su derivati.

  18. #2216
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Po mom misljenju a formirao sam ga citajuci misljenja drugih ljudi koji trguju kapitalom bilo koje vrste i za koje smatram da im misljenje ima uporiste u realnosti: Sad je dobro vrijeme za kupovinu BTC, i u narednom periodu, ko se bavi ulaganjem u kripto, fino ce proci onaj ko radi DCA.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Ja radim tako što za svakih 500e koje padne kupim 100e.
    Tako ću imati srednju vrijednosti nabavke dosća nižu.

    Ostalo mi je još 5.000e pa su moja maksimalna očekivanja da ide do 10.000e.

    Suport na 12.000 je ogroman tako da je to veoma teško probiti.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #2217
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,379
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blavorko View Post
    Ako ode BTC jos 15-20% dolje krenuce panika i bjezanija.
    BTC je jedini bitan. Sve ostalo su derivati.
    Samo neka ide jos na dolje, tim bolje. :P
    Daleko od toga da je samo BTC bitan.

  20. #2218
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    https://www.theguardian.com/technolo...for-bankruptcy

    @Bugi

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  21. #2219
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    A znam ostalo mi je dosta tamo.. Ali srećom par dana prije zaključavanja sam prebacio 10ak hiljada.

    Šok sam doživio kada sam dobio notifikaciju na mail da je blokiran. 12.06.
    Evo traje mjesec dana već.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #2220
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default



    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:

    mad

  24. #2221
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Mislio sam da ja jedini ja pratim ovog suludnika iz Niš
    No mi recite...oćete li kupovat metamax?

  25. #2222
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Pratim ga ja već 2 godine.
    Ponekad je naporan, ponekad daje dobre ideje.

    Ja sam ga kulirao dok je pričao o mogućoj propasti Celsiusa i evo...

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  26. #2223
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    dobar je Igor Rakocija , u sustini gledajuci sve stare klipove dje je davao predloge za kupovinu ko je poslusao dobro je prosao . Isto tako bio je u pravu i sa upozorenjima za Lunu , za Cel ...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  27. #2224
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li neko da mi pomogne, imam novac na skrillu i ne znam kako da ga podignem jer ne podrzavaju CG kao zemlju za isplatu na bankovni racun, malo sam se informisao i hocu da pitam da li mogu da prebacim novac sa skrilla na BINANCE pa na COX.IO i posle na bankovni racun Hippotekarne banke, koliko je to po vama sigurno i da li ce raditi taj nacin ili da li postoji neki drugi nacin da uzmem pare sa SKRILLA.

  28. #2225
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zeko34 View Post
    Moze li neko da mi pomogne, imam novac na skrillu i ne znam kako da ga podignem jer ne podrzavaju CG kao zemlju za isplatu na bankovni racun, malo sam se informisao i hocu da pitam da li mogu da prebacim novac sa skrilla na BINANCE pa na COX.IO i posle na bankovni racun Hippotekarne banke, koliko je to po vama sigurno i da li ce raditi taj nacin ili da li postoji neki drugi nacin da uzmem pare sa SKRILLA.
    koliko vidim mozes direkt sa skrill na cex.io
    https://support.cex.io/en/articles/4...nds-via-skrill

    https://letmegooglethat.com/?q=skrill+to+cex.io
    Last edited by Stivi; 24-07-22 at 18:19.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

Page 89 of 96 FirstFirst ... 3979858687888990919293 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Bitcoin-e
    By raske97pro in forum Ostali oglasi
    Replies: 44
    Last Post: 03-07-17, 09:50
  2. Kupujem Bitcoin
    By kvarni in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 21-03-16, 13:36
  3. Kupujem Bitcoin
    By djolee in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 13-12-15, 01:16
  4. Bitcoin kolaps
    By funestis in forum Ekonomija
    Replies: 23
    Last Post: 19-05-15, 19:23
  5. Kupujem Bitcoin
    By Dinarac in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 29-12-14, 13:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •