Quote Originally Posted by pg020 View Post
Vrijednost akcija na berzi stalno pada i raste. Neko ko je prosle godine u ovo vrijeme kupio btc i sada prodao cak i po ovim cijenama opet je dobro zaradio. Isto se desilo i poslije buma nekretnina i cijena zemlje u Crnoj Gori. I sa vaucerima i sl. Poslednja pljacka btc od pola milijarde dolara je pripisana Severnoj Koreji, sto je dodatno dovelo do supremacije. Kap koja je prelila casu je ovo sto sam gore naveo sa kreditnim karticama u USA. Ne treba likovati, ako pogledas neki moj post od ranije vidjeces da sam prognozirao da ce pad btc ici do 6000, tada je bio 15000Â… Kriptovalute imaju podlogu u armiji ljudi koji vrijedno danonocno rudare i o propasti kriptovaluta nema ni govora.
Ne likujem ja, likuju maheri koji su pohlepnim glupanima željni brze zarade prodavali BTC po 19K.000 a sad ga ti isti kupuju za 7K. Sad je jako bitno je li S.Koreja, Tanzanija ili Argentina pokrala te bitcoine. Ako se tako lako kradu, kao što su odčepili ovi u Japanu pola mlr. dolara, ako izjava jednog ministra jedne zemlje mu obori vrijednost za 15% u par dana a te mjere nisu ni stupile na snagu , onda je definitvno ulaganje u kripto valuti ništa drugo nego rulet. Nekome je na žalost bio ruski, ali sa poluautomatskim pištoljem.