Page 27 of 96 FirstFirst ... 172324252627282930313777 ... LastLast
Results 651 to 675 of 2383

Thread: Bitcoin i ostale kriptovalute

  1. #651
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hajde da stavimo tačku na tu nazovimo je raspravu.

    SunContract će naravno koristiti već postojeću mrežu, a to je moguće samo na liberaliziranom tržištu. Porezi i svi troškovi prenosa će se takođe plaćati preko SNC aplikacije, a samo će cijena električne energije varirati.

    Kod nas je tržište liberalizirano samo na papiru, a u praksi je to monopol i ne možemo biti konkretan primjer za ovaj slučaj.

    Ovakvi stavovi tipa ja sam stručnjak, a ovo je crtani film zaista nisu prikladni, posebno jer vrijeđaju ljude koji su eksperti u svom poslu i koji su svoj ugled koji je ogroman stavili na kocku da bi ušli u ovakav projekat.

    Ovdje su odgovori na sva pitanja,
    https://www.reddit.com/r/suncontract...nfrastructure/
    https://www.reddit.com/r/suncontract...ncontract_ama/
    https://www.reddit.com/r/suncontract...a_is_live_now/
    https://medium.com/suncontract/sunco...n-c51139438a49

    Dakle, samo malo truda i sve dobiješ servirano na tanjiru.

    Nas zanima njihova cijena na berzi, ide nam odlično i tu se priča treba završiti.

    Sunlite
    Last edited by Virtu4L; 05-12-17 at 22:12.

  2. #652
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    334
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja koliko propratih ovu temu momak jos nije omasio, sa ovom iotom ko ga je poslusao zaradio je fine pare...Ima ih sigurno koji su zaradili par desetina hiljada na nju.
    A i ovaj lik muka me da citam kako je kome link, se ukljucio kad je vidjeo koliko se ljudi prikljucilo temi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #653
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    647
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    IOTA skoro na 4$ ljudi, pa ja sam mislio i 2$ do kraja godine ako bude to će biti čudo. Hvala Virtualu što je pominjao pa me zainteresovao za projekat.

  4. #654
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A de da vredi matori..

  5. #655
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    KOji sam penal, ne kupih IOtu samo jer se bojim da ce hakovati i zbog toga sto im je njesra novcanik, pa ovo je strasno ...
    Sate sate sate

  6. #656
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Je li ovo nekog zaboljelo što već nije zaradio x4 na SNC? I što neće zaraditi x20?

    Da je isti projekat od govana sačinjen to ne znači da neće rasti jer kvalitet jednog tokena (projekta) nije jedina varijabla na kojoj se zarađuje. Čak nije ni prva.
    Ima mnogo usranih projekata na koje sam iskeširao pare zbog izuzetno kvalitetnog marketinga i marketinškog tima. Npr. POWR coin. Znaju neki o čemu pričam.

    Trgovanje kriptovalutama je malo veće od tgovanja akcijama neke velike firme ili fiata.
    I naravno, pored toga, SNC je projekat koji ima budućnost i koji kao i svaki drugi nema rješenje za sve, ali će imati.

    Iste probleme konstatno imaju mnogi drugi projekti. Pa evo IOTA još nije završila novčanik, ali završiće. Digitalizacija ulazi na mala vrata, a vi ovđe imate priliku da zavirite u sopstvenu budućnost, vaša je stvar hoćete li je prgrliti.

    Ciao ultra
    Tacno tako marketing je bitniji od proizvoda. Najveca kompanija na svijetu prodaje telefone od 1400e ako to nije dobar markenting ne znam sta je.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  7. #657
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Sta je, ne spominje ovaj skyrocket od jutros...Sta bi ovo? Mnogo mi nesto uvece varira cijena, bice da ovi Kinezi eksperimentisu kad ustanu.

  8. #658
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ovo je ludja stvar koja se desila u kripto svijetu i od samog bitcoina. Sad biti pametan pa znati da li drzati i dalje ili prodati sad makar 20%. Jer definitivno sad trenutno oni ne vrijede ovoliko para jer proizvod je bukvalno tek na pocetku. Ali ovoliki hype ovo nije mogao niko da predvidi

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  9. #659
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Je li ovo nekog zaboljelo što već nije zaradio x4 na SNC? I što neće zaraditi x20?

    Da je isti projekat od govana sačinjen to ne znači da neće rasti jer kvalitet jednog tokena (projekta) nije jedina varijabla na kojoj se zarađuje. Čak nije ni prva.
    Ima mnogo usranih projekata na koje sam iskeširao pare zbog izuzetno kvalitetnog marketinga i marketinškog tima. Npr. POWR coin. Znaju neki o čemu pričam.

    Trgovanje kriptovalutama je malo veće od tgovanja akcijama neke velike firme ili fiata.
    I naravno, pored toga, SNC je projekat koji ima budućnost i koji kao i svaki drugi nema rješenje za sve, ali će imati.

    Iste probleme konstatno imaju mnogi drugi projekti. Pa evo IOTA još nije završila novčanik, ali završiće. Digitalizacija ulazi na mala vrata, a vi ovđe imate priliku da zavirite u sopstvenu budućnost, vaša je stvar hoćete li je prgrliti.

    Ciao ultra
    A kako ste uvredljivi cim vam neko pocne pricu o primjeni....Nikoga nije zaboljelo sto nije zaradio na SNX jer niko nije u to ni ulozio. Projekat je NEUPOTREBLJIV totalno, cista fikcija bez realne primjene. I to je bila nasa ,jer nas je 3je u ovome, poenta a oce li mu rasti cijena pojma nemamo niti smo to komentarisali. Dvoje od nas 3 ima iskustva u energetici i ocjena nam je da ovaj projekat nema buducnost jer je taman ko kola koja nemaju tockove a neko vas ubjedjuje da ce u buducnosti kola da lete i ne trebaju vam tockovi. E sad hoce li vama to bitan koristan parametar za ulaganje, vidite sami... Savjet je dat u dobroj namjeri a docekan na noz
    Last edited by Gegenpressing; 06-12-17 at 07:42.

  10. #660
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima li ko iskustva sto je muka sa Cex-om pri depozitu sa kartice?

    Prva dva depozita mi juce prosla bez problema, i sad nema sanse, javlja mi da je kartica odbijena...
    Nisam probio limite ni dnevne ni bilo koje...
    Kartica radi sve full normalno pri kupovini na drugim sajtovima, ali na Cex nece... pretpostavljam da je do njih neki BUG, ali je iritantno

    p.s. naravno pisao sam im sinoc, ali nema odgovora jos uvijek...
    F.C.F.

  11. #661
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Iliti cilj je ispratiti balon do finalne tacke pucanja, povuci pare, sacekati korekciju cijene, i onda uloziti na hodl. Eto.
    Sto je naravno lakse reci nego uciniti. U sustini, nijedna kriptovaluta jos uvijek nema primjenu bez BTC, ETH, LTC.
    IOTA cak nema ni wallet da valja. Zvaku ne mozes kupiti preko nje.
    Zasto ne pada BTC? Pa zato sta ga IOTA i slicni projekti odrzavaju u zivotu. Da bi kupio IOTA-u ili bilo koji ICO, tebi je primarna
    valuta BTC, u sustini, uvijek moras da vrtis taj exchange. Ako bittrex nema IOTA-u, a ima je bitfinex, a pare su ti na ovom prvom,
    koristices BTC, ETH ili LTC da prebacis sredstva na ovaj drugi. Sad, po prvi put, bitcoin ima stabilnu cijenu, jer se trejduje njime vise nego ikad, bez obzira sto se ne ulaze u njega kao hodl opciju.
    Kad ce bitcoin dozivjeti pad? Kad IOTA napravi wallet i kad izadje na svaki exchange, kad budes mogao da prebacas IOTA-u iz walleta u wallet bez provizije.
    Ovo sad dodje kao neki common bubble,u sustini.
    Moj savjet za ulaganje je neki kineski ICO. Bilo koji, koji je malo vise zastupljen bio u kineskim medijima etc.
    Ja sam ulozio u YOYOW kad je bio 0.15 c, prodao ga na 0.2 - 0.25 c, ne sjecam se...Kupim ga za 0.3 juce, jutros je prelazio 0.6, a ja stavio automatsku prodaju na 0.45 sinoc.
    Koja je njegova prica? Tokeni su rasprodati za par sati a cilj je bio tri mjeseca. Projekat je skoro ugasen kad je Kina banovala ovu rasprodaju kriptovaluta, ovi koji su ulozili novac u tokene , dobijali su refund. E sad, prije 3 dana je izasao na bitfinex i to mi je bilo zanimljivo. Kineska firma, cak je im je i sajt na kineskom.
    Kinesko trziste je 2 puta vece od ostatka Svijeta, jer Afriku nemamo sta racunati. Nesto mislim da ce Kinezi prije uloziti u svoje projekte nego u zapadnjacke, a ionako su sakati nepoznavanjem engleskom jezika, tako da ako cete da ulazete, pratite kineske ICO projekte, pa bacite neki sitnis here and there. Ko zna sta ce biti ako maknu tu zabranu, jer ova zabrana je udarena dok se ne donesu neke regulative, trziste je podivljalo, i ja se nadam da ce makar do ljeta, taj ban biti maknut.
    Treba biti obavijesten, ali ne treba ni slijepo pratiti druge i vjerovati im na rijec. Prema tome, uzdaj se u se i u svoje kljuse.
    Last edited by Sandor Kolar; 06-12-17 at 08:34.

  12. #662
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Iliti cilj je ispratiti balon do finalne tacke pucanja, povuci pare, sacekati korekciju cijene, i onda uloziti na hodl. Eto.
    Sto je naravno lakse reci nego uciniti. U sustini, nijedna kriptovaluta jos uvijek nema primjenu bez BTC, ETH, LTC.
    IOTA cak nema ni wallet da valja. Zvaku ne mozes kupiti preko nje.
    Zasto ne pada BTC? Pa zato sta ga IOTA i slicni projekti odrzavaju u zivotu. Da bi kupio IOTA-u ili bilo koji ICO, tebi je primarna
    valuta BTC, u sustini, uvijek moras da vrtis taj exchange. Ako bittrex nema IOTA-u, a ima je bitfinex, a pare su ti na ovom prvom,
    koristices BTC, ETH ili LTC da prebacis sredstva na ovaj drugi. Sad, po prvi put, bitcoin ima stabilnu cijenu, jer se trejduje njime vise nego ikad, bez obzira.
    Kad ce bitcoin dozivjeti pad? Kad IOTA napravi wallet i kad izadje na svaki exchange, kad budes mogao da prebacas IOTA-u iz walleta u wallet bez provizije.
    Ovo sad dodje kao neki common bubble,u sustini.
    Dobra ti je logika oko toga da btc cijenu odrzava to sto se njime inicijalno trguju altcoins... takodje, uvodjenje futuresa mislim da ce da ima efekat na cijenu btc bar za nekih pola god ili sl. Efekat da je to sad verified commodity sa kojim se trguje na berzama bi mogao dosta da mu gurne cijenu gore. Ono sto mene zbunjuje je ovolika razlika u cijeni izmedju btc i prvih pratilaca eth ltc i sl. ogroman je gap i nelogican, maltene ispada da je sav sektro pao n a ledja btc a ovi ostali su tu reda radi

  13. #663
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    IOTA ima svoj wallet, ali malo je drugaciji od ostalih..

  14. #664
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    4,073
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    dje uzimate iota? jer mi je nema na changelly i shapeshift

  15. #665
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Iliti cilj je ispratiti balon do finalne tacke pucanja, povuci pare, sacekati korekciju cijene, i onda uloziti na hodl. Eto.
    Sto je naravno lakse reci nego uciniti. U sustini, nijedna kriptovaluta jos uvijek nema primjenu bez BTC, ETH, LTC.
    IOTA cak nema ni wallet da valja. Zvaku ne mozes kupiti preko nje.
    Zasto ne pada BTC? Pa zato sta ga IOTA i slicni projekti odrzavaju u zivotu. Da bi kupio IOTA-u ili bilo koji ICO, tebi je primarna
    valuta BTC, u sustini, uvijek moras da vrtis taj exchange. Ako bittrex nema IOTA-u, a ima je bitfinex, a pare su ti na ovom prvom,
    koristices BTC, ETH ili LTC da prebacis sredstva na ovaj drugi. Sad, po prvi put, bitcoin ima stabilnu cijenu, jer se trejduje njime vise nego ikad, bez obzira sto se ne ulaze u njega kao hodl opciju.
    Kad ce bitcoin dozivjeti pad? Kad IOTA napravi wallet i kad izadje na svaki exchange, kad budes mogao da prebacas IOTA-u iz walleta u wallet bez provizije.
    Ovo sad dodje kao neki common bubble,u sustini.
    Moj savjet za ulaganje je neki kineski ICO. Bilo koji, koji je malo vise zastupljen bio u kineskim medijima etc.
    Ja sam ulozio u YOYOW kad je bio 0.15 c, prodao ga na 0.2 - 0.25 c, ne sjecam se...Kupim ga za 0.3 juce, jutros je prelazio 0.6, a ja stavio automatsku prodaju na 0.45 sinoc.
    Koja je njegova prica? Tokeni su rasprodati za par sati a cilj je bio tri mjeseca. Projekat je skoro ugasen kad je Kina banovala ovu rasprodaju kriptovaluta, ovi koji su ulozili novac u tokene , dobijali su refund. E sad, prije 3 dana je izasao na bitfinex i to mi je bilo zanimljivo. Kineska firma, cak je im je i sajt na kineskom.
    Kinesko trziste je 2 puta vece od ostatka Svijeta, jer Afriku nemamo sta racunati. Nesto mislim da ce Kinezi prije uloziti u svoje projekte nego u zapadnjacke, a ionako su sakati nepoznavanjem engleskom jezika, tako da ako cete da ulazete, pratite kineske ICO projekte, pa bacite neki sitnis here and there. Ko zna sta ce biti ako maknu tu zabranu, jer ova zabrana je udarena dok se ne donesu neke regulative, trziste je podivljalo, i ja se nadam da ce makar do ljeta, taj ban biti maknut.
    Treba biti obavijesten, ali ne treba ni slijepo pratiti druge i vjerovati im na rijec. Prema tome, uzdaj se u se i u svoje kljuse.
    samo molim te nemoj da savjetujes kupovinu kineske ICOove, to je ipak ogromni rizik i dugorocno neizvjesno.
    IOTA je odlicna, ali postoji jos stotine ostalih valuta koje su u nekom momentu imali svoju pricu i sad ih vise nema nidje.

    takodje, BTC ne raste zbog kupovine altcoina, ICOova i sl. Prije ce biti da oni rastu zato sto BTC raste.
    Primjetices da cim BTC krene da pada, svi ostali krecu za njim.

    Bitcoin je bio prvi na trzistu i tu prednost first movera mu niko nece oduzeti. prate ga svi mediji, a dje ces vise od toga da je danas na naslovnoj strani Vijesti Salu na stranu, BTC ce jos dugo biti glavni, da on nesto kiksa, 99.9% valuta bi momentalno propalo.

  16. #666
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Kao sto rekoh, svako ima pravo da iznese svoj stav i misljenje, a vase/nase je da to uvazimo, ne uvazimo. Idemo dalje.

  17. #667
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mad World
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Kao sto rekoh, svako ima pravo da iznese svoj stav i misljenje, a vase/nase je da to uvazimo, ne uvazimo. Idemo dalje.
    tako je, a kad se prelista ova tema od pocetka nspark se nije bas proslavio savjetima

    btw. ICO je dogadjaj u kom se prodaju tokeni (initial coin offering), ne kupuju se ICO-i.. primjera radi YOYOW je imao ICO koji se odrzao prije pola godine.
    Last edited by Proximus; 06-12-17 at 11:23.

  18. #668
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Proximus View Post
    tako je, a kad se prelista ova tema od pocetka nspark se nije bas proslavio savjetima

    btw. ICO je dogadjaj u kom se prodaju tokeni (initial coin offering), ne kupuju se ICO-i.. primjera radi YOYOW je imao ICO koji se odrzao prije pola godine.

    ja od pocetka preporucujem HODL za dva coina
    BTC od pocetka topica (jun) je porastao 5x.
    Monero 7x.

    generalno sam bas fulao

  19. #669
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na kraju je najbitnije da se naprave neke pare, a ne ko je sta rekao..

  20. #670
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto ne savjetovati da se ulaze u kineske projekte ? Mi (ekipa od 5-6 ljudi) smo vec uzeli fin profit na neke kineske projekte. Evo recimo naš aktuelni je WaBi

    https://wacoin.io/

    Sjutra krece na exchanges i očekujemo realno x5 na ico cijenu a moguće je i više. Izasle su vijesti o ovom projektu na bbc cnbc reuters, medijski odjek je ogroman..

    Hard cap je svega 11.5m$ sto znaci da su oni sa 60m$ market capom vec na x5 sto je skroz realno, a potencijal je visestruko veci

    ICO je prošao besprekorno, u pitanju je counterfeit kompanija sve je bilo pod konac 0.1% FUD rate. Za početak proizvod je namijenjen kineskom trzistu (baby food a uskoro alkohol) u pitanju je RFID chip koji garantuje da je proizvod orginalan, bilo koji smartphone moze da očita taj kod i interesovanje za projekat je ogromno.. Veoma zanimljiva primjena blockchain tehnologije koja je izazvala veliko interesovanje

    Ovo je coin koji je jako zanimljiv za trade jer je demand ogroman a KYC je bio strog individual cap prilicno mali 1.7eth po nalogu, nikad manje duplih naloga i kitova jer je ICO prosao under the radar, Ian Ballina i Supoman su napravili enorman priliv newbia poslednji dan i stvorili FOMO, zvanicni kanal vrvi od ljudi koji su zakasnili na ICO. Ko je voljan moze rano hvatati WABI na exchange sjutra, moze lako da se udupla lova za dan ili dva

  21. #671
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sunlite View Post
    Zasto ne savjetovati da se ulaze u kineske projekte ? Mi (ekipa od 5-6 ljudi) smo vec uzeli fin profit na neke kineske projekte. Evo recimo naš aktuelni je WaBi

    https://wacoin.io/

    Sjutra krece na exchanges i očekujemo realno x5 na ico cijenu a moguće je i više. Izasle su vijesti o ovom projektu na bbc cnbc reuters, medijski odjek je ogroman..

    Hard cap je svega 11.5m$ sto znaci da su oni sa 60m$ market capom vec na x5 sto je skroz realno, a potencijal je visestruko veci

    ICO je prošao besprekorno, u pitanju je counterfeit kompanija sve je bilo pod konac 0.1% FUD rate. Za početak proizvod je namijenjen kineskom trzistu (baby food a uskoro alkohol) u pitanju je RFID chip koji garantuje da je proizvod orginalan, bilo koji smartphone moze da očita taj kod i interesovanje za projekat je ogromno.. Veoma zanimljiva primjena blockchain tehnologije koja je izazvala veliko interesovanje

    Ovo je coin koji je jako zanimljiv za trade jer je demand ogroman a KYC je bio strog individual cap prilicno mali 1.7eth po nalogu, nikad manje duplih naloga i kitova jer je ICO prosao under the radar, Ian Ballina i Supoman su napravili enorman priliv newbia poslednji dan i stvorili FOMO, zvanicni kanal vrvi od ljudi koji su zakasnili na ICO. Ko je voljan moze rano hvatati WABI na exchange sjutra, moze lako da se udupla lova za dan ili dva
    A na kojoj exchange ga kupujes? hvala

  22. #672
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mi koji smo ICO učesnici gledamo da ga što bolje prodamo, s obzirom da imam ozbiljnu investiciju već sada neću kupovati više. Nadamo se svi da ce maksimalno brzo izaci na Binance a Ether Delta je neminovna za svaki ERC20 token tako da ce se tamo pojaviti odmah nakon otkljucavanja tokena i nazalost najveca prilika uzeti ga nisko je na ED, ali nije preporucljiva za pocetak, mozda je previse riskantno nekom ko nema malo više iskustva

  23. #673
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    DObro bi bilo da napravimo neku vajber grupu da se daju svjeze informacije a ne da kasnimo . Mada i odje je ok ako pisete na vrijeme
    Sate sate sate

  24. #674
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    DObro bi bilo da napravimo neku vajber grupu da se daju svjeze informacije a ne da kasnimo . Mada i odje je ok ako pisete na vrijeme
    Slazem se sa ovim potpuno. Da ne spamamo forum. A na forum isto mozemo pisati neke dobre stvari kada izadju da mogu i drugi zaraditi naravno.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  25. #675
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mad World
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sunlite View Post

    Ovo je coin koji je jako zanimljiv za trade jer je demand ogroman a KYC je bio strog individual cap prilicno mali 1.7eth po nalogu, nikad manje duplih naloga i kitova jer je ICO prosao under the radar, Ian Ballina i Supoman su napravili enorman priliv newbia poslednji dan i stvorili FOMO, zvanicni kanal vrvi od ljudi koji su zakasnili na ICO. Ko je voljan moze rano hvatati WABI na exchange sjutra, moze lako da se udupla lova za dan ili dva
    primjera radi ja sam morao da napravim video skajp poziv sa njima da bi me verifikovali.

Page 27 of 96 FirstFirst ... 172324252627282930313777 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Bitcoin-e
    By raske97pro in forum Ostali oglasi
    Replies: 44
    Last Post: 03-07-17, 09:50
  2. Kupujem Bitcoin
    By kvarni in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 21-03-16, 13:36
  3. Kupujem Bitcoin
    By djolee in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 13-12-15, 01:16
  4. Bitcoin kolaps
    By funestis in forum Ekonomija
    Replies: 23
    Last Post: 19-05-15, 19:23
  5. Kupujem Bitcoin
    By Dinarac in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 29-12-14, 13:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •