View Poll Results: Radije bih vodio/la ljubav sa:

Voters
39. You may not vote on this poll
  • Lijepom buckastom djevojkom

    31 79.49%
  • Ruznom anoreksicnom djevojkom

    8 20.51%
Page 9 of 10 FirstFirst ... 5678910 LastLast
Results 201 to 225 of 229

Thread: Muskarci i bucke?

  1. #201
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    A i opterecenje izgledom nije zdravo. Imam jednog druga vazda bio debeo i nikad nije uspijo da smrsa iako se trudio. Pa je napravio onu operaciju suzenje stomaka nzm kako se zove. A posle trebao da pazi sto jede itd ali postala obsecija ko njega, tako da ga vidjeh prije neki dan i lik opet posao pod noz da bi mu stomak izgledao kao da ima 20 god a ne 40. Meni je to fuj. Vise bi voljela da imam momka ili curu nbt lol koji se dobro osjecaju, ono, kool su. Nego da imam nekog optercenog ludaka/kinju pored mene. Izbjec te frustrirane zivota mi. Samo mi moral spustaju (koji vec nije na visokom skali) bjez...kompleksirani nista gore. Bio mrsav, bucko, "normal", mrsava, bucka, u "normi" Bjez
    ne mogu da ti dam reputaciju ali seduje te čim mognem :*

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Pa eto ja to radim cesto. Gledam tv. Ponekad i narucim pizzu ali eto ne ugojim se, variram tu 2-3 kila manje vise. A hormoni i metabolizam i te kako uticu na zene. A i na muskarce. Ali pogotovo na zene. Lako je za muskarce reci ne jedi i sve ce bit u dure. Prije menstruacije? Jedem ka vuk. Haos. Ali kad dobijem smanji mi se apetit. Ali nije svako isti.


    I zbog toga sto nije svako isti, ne moramo reci za neku curu: vidji je ne mrda, jede ispred tv a. Ima masu sto "mrdaju" vise nego ja i ti ali jednostavno ne ide im. Metabolizam je cudo.
    Upravo...metabolizam je čudo, i jedna moja komšinica bukvalno svakodnevno roka od 100-300 grama čokolade, a ne pričam da je u vrlo ozbiljnim godinama i da je oduvijek obožavala latkiše i čokoladu....evo sad mi je rekla od petka do sinoć je pojela 9 išlera i čokoladu od 300 grama....da vam ne pričam da žena nema grama viška, čak je kao mlada žena bila izrazito vitka, a u ozbiljnim godinama je normalna, čak ni ono "punija" ne možeš u njenom slučaju upotrijebiti....


    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Metabolizam može uticati na to, da je nekom potrebno 20 dana da smrša 5kg, a nekom dva mjeseca. Ali, ako neko oće da smrša, on će smršati pa makar mu trebalo godinu dana odricanja. Nego je lakše pričati laži i gluposti.
    Ista stvar i za debljanje.
    nijesi Novače u pravu, metabolizam je razmjena materija u organizmu i metabolizam je odgovoran za sve što organizam koristi i ono što ti unosiš iz spoljne sredine on rasporedi, dobro ili loše, i iz unutrašnjosti organizma...tako da onaj ko ima usporen metabolizam sa mnogo manje kalorija u toku dana koje unese, se više ugoji nego neko koji unese duplo više kalorija ali su mu obrađene na vrijeme i po pravilima...tako da nije glupost, pošto ovog momenta, da počnem da pijem trostruku količinu mojih hormona (koje uzimam u dozi da mi nadomjeste manjak) smršala bih 15 kila za mjesec dana a pod istim uslovima ishrane i kretanja kao sad, jednako, da sebi ukinem lijek, za mjesec dana pod istim uslovima bih dobila najmanje 5 kila...tako da ne pričaj ono što ne znaš...
    Jedina je istina, da osobe koje jedu mnogo a imaju problem sa usporenim metabolizmom a ne kreću se su potencijalni "morževi" kako ih nazvaste ovdje, one koje jedu normalno (opet usporeni metabolizam) su punačke onako prilično, a one koje gladuju non-stop i odriču se svega, usput se baveći teretanom onako intenzivno a imaju usporen metabolizam, izgledaju fit!
    Debeljuce jedu, voda se ne prima, ali hormoni imaju velikoga uticaja

    p.s. ovo je sex i erotika, sad viđeh....opraštajte odoh sa teme ali diskusija tj novakova priča mi bi inspirativna
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #202
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    I šta reče zvončice? Ne može se uticati na kilažu...viša sila...sudbina...kako li se zalomi...
    ...a ti ipak utičeš na svoju, ali ipak ne može.

  3. #203
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    I šta reče zvončice? Ne može se uticati na kilažu...viša sila...sudbina...kako li se zalomi...
    ...a ti ipak utičeš na svoju, ali ipak ne može.
    ne upravo sam suprotno rekla, ali sam takođe rekla da onome ko ima problem sa hormonima treba mnoooogo više truda nego onima koji nemaju....osim ako si dovoljno jake volje da izbaciš iz ishrane apsolutno sve što voliš....ja nijesam spremna da ne jedem ništa da bih imala idealnu kilažu...i to nije za smijeh jer je to vrlo teška bolest, dragi Novakb14 drago mi je da ne znaš kakve posledice ostavlja i koliko slučajeva smrtnog ishoda može biti usled hipo ili hiper tiroidne bolesti, tj bolesti metabolizma, tj bolesti tiroidnih hormona
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #204
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam pušač, neko ne voli pušače. Živo me zabolje ko ih voli a ko ne.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  5. #205
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    3 puta teretana nedjeljno 3 puta po 10-12km setnje.

    Smanjiti prejedanje uvece.... 10kg za 2-3mjeseca NP... Dzabe hormoni i sve. Dodje cura na svadbu nije bucka nego svinja, i harizmaticna osoba i sve je to super Farmaceut, neke sexy naocare, ja udario po nakom vinjaku. Reko mozda bih je i mogao ispljaskati, vidi se rada je, dobra grud ne smeta sto je salo, ko te pita veseli se, raduj se Ojha.
    A jos iz HrvaCke, akcenat onaj, umilni glas neki...sa mladine strane dosla, slabo je iko zna, svadba u hotelu, svi spavamo tu...uh Shinem ja jos jedno pola boce flashirane radosti i od tada se ne sjecam.. moglo je svasta biti, a mozda i nije, sramota me bilo da je pitam. Slala mi je poruke i pjesmu od Zorana Vaneva - Skoplje Beograd bech i dalje na zapaddddd, slala mi srcad i viber stikere sa vjevericama. Zvala me da je posjetim u makarsku... Da je bila 20kg mrsavija otisao bih... E Lenka....

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 26-09-17 at 21:36.
    One Ring to Rule them all...

  6. #206
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,300
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,617
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Arhitetka View Post
    Hahahahaha od svih buckova, ti si mi najmiliji.
    Neka mala.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #207
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,200
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,309
    Thanked in
    2,012 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Debeljuce jedu, voda se ne prima, ali hormoni imaju velikoga uticaja

    p.s. ovo je sex i erotika, sad viđeh....opraštajte odoh sa teme..
    Sad se postavlja pitanje i koliko izbor kontracepcije utiče na hormonski disbalans i potencijalno trajni problem kad je debljina u pitanju?
    The more things change, the more they stay the same.

  8. #208
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    mnogo stvari utiče, međutim ne na svakoga podjednako...ali bi mogli o tome na nekoj drugoj temi...ono što znam iz ličnog iskusta da je hormonski disbalans jedna bomba u organizmu, ne znam kad je stekoh osim što su mi rekli da je stres jedan od najvećih okidača...a toga mi nije falilo u jednom periodu života
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #209
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    , a one koje gladuju non-stop i odriču se svega, usput se baveći teretanom onako intenzivno a imaju usporen metabolizam, izgledaju fit!
    Debeljuce jedu, voda se ne prima, ali hormoni imaju velikoga uticaja

    p.s. ovo je sex i erotika, sad viđeh....opraštajte odoh sa teme ali diskusija tj novakova priča mi bi inspirativna
    Ovo je poenta price...
    Dakle, da rezimiramo, od hormona, metabolizma i tih zezalica zena ne moze da bude debela ako jede malo, ili gladuje kako ti to kazes...
    Sve je to tacno sto si navela, spor metabolizam je zeznuta stvar i dosta cesta... ali muke onih sa sporim metabolizmom je sto te osobe ne mogu da smazu milku od 300 gr svaki dan...
    Ali ti garantujem da uz normalnu, čistu ishranu nijedna od tih prelijepih zena od stotinu kila ne bi bila debela... samo sto milki i islerima tu nema mjesta...
    Recimo, bucka od 70 kila, neka dnevno unese 100 g hidrata, 70g proteina i 50g masti, to joj dodje 1130 kcal... ovo bi bio normalni unos koji je potreban da organizam funkcionise, znaci bez odricanja i gladovanja... lagani trening 3x nedeljno, nema tih hormona od kojih ce se udebljati na ovu ishranu...
    Ali milka i isleri, e hebi ga...
    I onda kazu metabolizam...

  10. #210
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Ovo je je vec za ispitivanje.
    Koje, macka...?
    To sto bi je moj drug izbacio s noge na nogu, ili sto bi ja nasa nesto sa strane jer ne bih mogao da se uzbudim...?

    Imam jednu koleginicu, 1,85 visina, 100 kila sigurno, i legendica.ladno nosi mini suknje... idem jutros iza nje, suknja joj je bukvalno pedalj ispod guzice...
    A nogeee, ka balvani... bukvalno... list joj je deblji nego meni bitina, a trenirao sam fudbal godinama...
    I sa tim balvanima stane na stiklu od 12 cenata... samo sam ceka kad ce da puknu...
    slonica mala, boli je k, bitno je da se ona osjeca lijepo...

  11. #211
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,300
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,617
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Recimo, bucka od 70 kila, neka dnevno unese 100 g hidrata, 70g proteina i 50g masti, to joj dodje 1130 kcal... ovo bi bio normalni unos koji je potreban da organizam funkcionise, znaci bez odricanja i gladovanja... lagani trening 3x nedeljno, nema tih hormona od kojih ce se udebljati na ovu ishranu...
    Ali milka i isleri, e hebi ga...
    I onda kazu metabolizam...
    A i ti ga precera sad

    1130 kcal je malo i za one sa normalnom tjelesnom tezinom a ne za ove 'plus modele'. Ja ti garantujem da takve nabijaju makar 2ipo do 3 'iljade kalorija dnevno. Garantujem.

    Za ostalo se slazem.. izgovora sa hormonima, genima i sl. nema. Znaci ko oce da se 'dovede u red' moze. Sto ranije, to lakse sto ne znaci da one sa 40+ ne mogu ali taj proces ide svakako sporije/teze.

    A ako se vec osjecaju 'super' sa takvom krvnom slikom, samo neka su zdra'o.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #212
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ide na tri dijete odjednom... veli,
    ...od jedne se ne može najesti.

    Muškarac ipo i bucka i nekako... to je ljubav.
    Riba ipo i bucko nikako... to su pare.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  13. #213
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ovo je poenta price...
    Dakle, da rezimiramo, od hormona, metabolizma i tih zezalica zena ne moze da bude debela ako jede malo, ili gladuje kako ti to kazes...
    Sve je to tacno sto si navela, spor metabolizam je zeznuta stvar i dosta cesta... ali muke onih sa sporim metabolizmom je sto te osobe ne mogu da smazu milku od 300 gr svaki dan...
    Ali ti garantujem da uz normalnu, čistu ishranu nijedna od tih prelijepih zena od stotinu kila ne bi bila debela... samo sto milki i islerima tu nema mjesta...
    Recimo, bucka od 70 kila, neka dnevno unese 100 g hidrata, 70g proteina i 50g masti, to joj dodje 1130 kcal... ovo bi bio normalni unos koji je potreban da organizam funkcionise, znaci bez odricanja i gladovanja... lagani trening 3x nedeljno, nema tih hormona od kojih ce se udebljati na ovu ishranu...
    Ali milka i isleri, e hebi ga...
    I onda kazu metabolizam...
    Ja sam jedan od tih koji ima usporeni metabolizam, tj skoro je stao neđe kad sam imao 27-28 pa sam za bukvalno za pola godine uz pomoć alkohola i ruske salate nabačio 20 kg viška. Poslije promjene načina ishrane, značajne redukcije unosa hrane i vježbanja (uz mnogo muke) sam se vratio na početni položaj i od tada bukvalno pazim na svaki zalogaj, a pravo da vam kažem volim i ja milku nego trpim.
    Zaključak je da nije lako ali se može smršati kad se hoće, tako da svako bira svoj put.

  14. #214
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Ali, ali.. uspoooren mi metabolizaaam, treba vise da vjezbam nego drugi ljudi, ne zelim da se odricem hrane koju vooolim, smrc, smrc..


  15. #215
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,634
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Zanimljiva tema koja je skrenula u jednako zanimljivom smjeru. Prvo ću se dotaći digresije - smršati se može, brzo i bez neke muke nakon početnog perioda privikavanja na promijenjenu ishranu. Source: lični primjer, u posljednjih 10 godina 5 ili 6 puta sam dobijao i gubio 20-30 kg. Dobiti je prilično lako, a izgubiti, uz ograničavanja i neku fizičku aktivnost (koja u mom slučaju više djeluje psihički, tj. žao mi je poslije iste da išta kalorično pojedem da mi minimalni "trud" ne propadne) nije teško. Posljednje gubljenje kilaže mi je bilo relativno skoro i nisam osjetio pretjeranu teškoću tog poduhvata, ali vjerovatno jer sam imao dosta prethodnog iskustva sa procesom. Teža su bila pitanja ljudi i reakcije tipa "ti si smršao, je li namjerno?" (ne, slučajno sam ih izgubio usput?!) i prateći pogledi kao da imam višestruke metastaze, na što sam ja jednako tupavo odgovarao "jesam, nisam obolio".
    Što se ishrane tiče, famozno brojanje kalorija je rješenje, prosti zakon održanja energije, uneseš manje nego što ti tijelo troši, a ostalo se uzima iz rezervi. Jede se svaki tip namirnice, i ugljeni hidrati, i proteini, i masti, a sami znate što da ne jedete (ili ako jedete, to je to za taj dan - mislim, može se smršati i ako se jedu po dva parčeta torte za svaki obrok, ali ne bih preporučio na duge staze zbog zdravlja).

    A za bucke, eh. Ko ne voli ženu kojoj svuđe pomalo kipi i ispada? Zna se što je od davnih vremena umjetnički ideal ljepote, od praistorijskih skulptura do ovih plus modela koje liče na ljudski rod, za razliku od prakljastih štapova od kojih sam i ja, u svojim periodima povišene kilaže, imao veće obline.
    Naravno, kako to obično i biva, moja supruga je jedna od onih koja misli da ima višak kila i odbija da se ugoji, uprkos mojim apelima da mi najbolje izgleda sa 4-5 kila viška...

  16. #216
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ja sam jedan od tih koji ima usporeni metabolizam, tj skoro je stao neđe kad sam imao 27-28 pa sam za bukvalno za pola godine uz pomoć alkohola i ruske salate nabačio 20 kg viška. Poslije promjene načina ishrane, značajne redukcije unosa hrane i vježbanja (uz mnogo muke) sam se vratio na početni položaj i od tada bukvalno pazim na svaki zalogaj, a pravo da vam kažem volim i ja milku nego trpim.
    Zaključak je da nije lako ali se može smršati kad se hoće, tako da svako bira svoj put.
    Upravo to je ključno - najteže je održavati kilažu...posebno kad se stešeš i moraš navići organizam na novitete, a stare ti navike...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  17. #217
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja ne volim ništa da radim na silu, tako da je ključna stvar kod mene bila kako se osjećam.
    Neka što sam skinuo jedno 23 kg, sad na to +3, ali kako se osjećaš i poslije svakog obroka je puno pomoglo. Kad jedem a ne gledam šta jedem osjećaj težine, nadutosti, spava mi se. Dok ako pazim, mogu kad jedem, nakon toga da radim kao i kad popijem čašu vode.
    Meni je vakat da pazim, ništa mlađi ni zdraviji neću bit.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  18. #218
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Nista sebe necu da branim, 106kg na 190cm, jedem sta ocu, a moji su dugovjeki tako da, laganooo bio sam na 100kg skoro, ali i ovako se ne vidi previse, svaka kosulja ko salivena, odijelo, sve.

    Gospodja mi se u trudnoci ugojila malo vise, ali tek sad kad je sa to kg viska nekako postala "zrelija", ko prava burzoaska gospodja... i def vise mi se svidja malo punija no ko manekenka ka djevojka sto je bila...
    Tu es mon héro!

  19. #219
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Ja sam u sred dijete. Skinuo sam 6 kg za 15 dana. Od aktivnosti praktikujem brzo hodanje kad ufatim vremena. Kad skinem jos 5-6 krecem sa teretanom.

    E sad jedno upozorenje. Klasicnim dijetama skidate kilograme, a od tih kg jedno 75-80% je masno tkivo a ovih 20-25% misicno. Uz dijetu neophodan je trening kako bi se misicno tkivo odrzalo. U suprotnom, prilikom jojo efekta ljudi koji su samo dijetom izgubili npr 20 kilograma pa dobili nazad 15 izgledaju gore nego prije dijete. Razlog je sto su dijetom skinuli 15 kg sala I 5 kg misica, a vratilo im se svih 15 kg sala a misici nijesu.

    Tema je interesantna, otvorih topic na PDF gastronomija, pa mozemo tamo nastaviti.

    Odje mogu nastaviti oni koji imaju fetis bucke i/ili debele
    Last edited by kimmi; 27-09-17 at 11:14.

  20. #220
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,300
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,617
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    E neka si.. ode ova tema u nekom drugom pravcu
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. #221
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zdrave životne navike ispadoše ključne za vitak struk... pa zašto onda neko sa zdravim životnim navikama vole neku bez nji... pa nisu te navike ključne za kompatibilnost izgleda...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  22. #222
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    kakav crni fetiš prema baš debelim ženama? to voli ova strina arhitetka, vjerovatno da samu sebe tješi

  23. #223
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve je iluzija, samo je Bog realnost. Pa cak i ta debljina.

  24. #224
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Jes, no treba prvo razgrnut tih 100 kila iluzije, da bi se doslo do sustine


  25. #225
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


Page 9 of 10 FirstFirst ... 5678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Eh,ti muskarci...
    By Oljce in forum Ljubav
    Replies: 112
    Last Post: 29-07-07, 16:40
  2. muskarci
    By GAGA in forum Ženski kutak
    Replies: 78
    Last Post: 03-05-07, 12:39
  3. Muskarci s bradom
    By Bonja the Zmaj in forum Sve i svašta
    Replies: 65
    Last Post: 25-01-07, 16:56
  4. Najzgodniji muskarci
    By Lilija in forum Ženski kutak
    Replies: 1
    Last Post: 12-02-06, 17:36
  5. Muskarci da li bi se vi...
    By Sparrow in forum Sex i erotika
    Replies: 3
    Last Post: 13-06-05, 16:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •