Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast
Results 126 to 150 of 162

Thread: Rat polova

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,414
    Thanks Thanks Given 
    4,199
    Thanks Thanks Received 
    4,515
    Thanked in
    2,189 Posts

    Default

    Prvi google search i evo od prije neki dan. Nacice se i nesto na duze.

    Crni on:

    https://www.thesun.co.uk/news/367356...-south-africa/



    Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #127
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  3. #128
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima i ovo https://en.m.wikipedia.org/wiki/Fema...tal_mutilation al dobro, nije strasno "ponekad" je pod anestezijom
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  4. #129
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    10 žena ubijeno od momaka im? Slabo je to, tetka:

    "Najmanje 30 muškaraca ubiju godišnje njihove žene/đevojke u Španiji" (a mnogo manje stanovnika-30 M prema skoro 60 JAR iz tvoga primjera pa ti vidi... koliko bi nas tek ubijale da ste vi fizički mnogo jače? Buldožerima bi naše leševe po ulica gurali ka' u Aušvic)

    https://elgritodelaverdad.wordpress....rejas-en-2015/

    Djuza,

    nijesam gleda' još ali sam gleda' reakcije Feminacistkinja koje su poluđele i na svaki način šćele spriječit' distribuciju filma...

    Bravo, braćo, rat se razbuktava... na nji'ovu stranu će uskočit pripitomljeni kolabortori (nekakvi CEOovi) a na našu žene sa trunkom razuma (ukucajte "Women against Feminism" na Google)...

    Istina sve više izlazi na viđelo, žene... vrijeme vaše nadmoći ističe: tik-tak-tik-tak-tik-tak...

  5. #130
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Ima i ovo https://en.m.wikipedia.org/wiki/Fema...tal_mutilation al dobro, nije strasno "ponekad" je pod anestezijom
    Uđok baš da vidim što si stavila... ok, genitalna mutilacija žena... kaže u tvom linku:

    "Over 200 million women"

    To je užasna praksa, nema šta...

    A muškarci-koliko se njih obreže? Samo Muslimana ima 2 Milijarde, tako da... a đe su Jevreji, Amerikanci,...

    Drage ženske koleginice, imate li koji primjer a da ve ne možemo o'ma poklopit' kontraprimjerom?

  6. #131
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pominjes Auschwitz, mozes slobodno ratove da pominjes, mozes Bosnu isto. Sta ti vise volis? Da dozivis kolektivno silovanje pa da te posle ubiju ili? Bah...ubiju direktno?
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  7. #132
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dragan Smolović-Klempac View Post
    Uđok baš da vidim što si stavila... ok, genitalna mutilacija žena... kaže u tvom linku:

    "Over 200 million women"

    To je užasna praksa, nema šta...

    A muškarci-koliko se njih obreže? Samo Muslimana ima 2 Milijarde, tako da... a đe su Jevreji, Amerikanci,...

    Drage ženske koleginice, imate li koji primjer a da ve ne možemo o'ma poklopit' kontraprimjerom?
    znaci za tebe obrezanje (sa kojim muskarci dozivljavaju orgazam i koji se praktikuje u bolnici) je isti kao mutilacija kod zena sto dovodi na uroloskih, sexualnih i ginekoloskih problema? Na barbarski nacin a ne u bolnicu...da dodam
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  8. #133
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A vidj @klempo, znam da si troll, ali ima dobrih trollova, oni koji te nasmiju i ima eeeuuh, ti kao ti, koji se toliko uzivjeo u ulogu trolla da ne umijes prestati. A to sto pises o zenama je nista cudno, svi smo razliciti, sranja se desavaju svudje, ima mentalnih bolesnika i kod zena i kod muskaraca. A znam i ja da koristim google, mogu da ukucam: "dijete ubilo" ...i svasta cu pronaci, sto ne znaci da cu djecu da mrzim.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  9. #134
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,176
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    567 Posts

    Default

    Jedva čekam da ponovo uspostavimo matrijarhat.
    Da Žene vladaju svojim prirodnim emocijama.
    Koje su bolje kormilo od logike i razuma. Više reda uspostavlja briga, prihvatanje i ljubav tuđih sranja/stanja od jedne majke, negoli od jednog oca sklonog razumu, logici i istini. Pf.

    Nemamo nikakve zabilježene dokaze za taj period - nismo se imale kad baviti blebetanjem po kamenu, a tek papiru! A i papir trpi svašta. A internet tek!
    Sa druge strane, i da je bilo što zapisano, vi ste se “junački“ potrudili da satrete traga i izmislite novo. Vi ste uspostavili Strah kao drugu stranu Ljubavi a ne mi. Vi ste poveli rat a ne mi.

    Da se razumijemo.

    Volimo mi Vas kao što majka voli malo dijete. Iako ste i sami svjesni da vam je korisnost samo fizička.
    Prihvatićete Vi to, muški(!), neki su već (mada i dalje “drže“ žene djelujući iz straha a ne ljubavi), a onda ćete nas ponovo Obožavati. I udovoljavati našoj požudi.
    Tada nećemo biti kurve.
    Bićemo, opet, vaše Boginje.

    P.s. Prijave za kasti(n)g, Onih koji su dostigli nivo svijesti za novi (stari) početak, koji planiramo da startuje na Golešu u staroj, oronuloj i prizemnoj kući, primam na pm.

    Uslov: Samo dobra fizička spremnost (izdržljovost) - godine su samo broj.

  10. #135
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    znaci za tebe obrezanje (sa kojim muskarci dozivljavaju orgazam i koji se praktikuje u bolnici) je isti kao mutilacija kod zena sto dovodi na uroloskih, sexualnih i ginekoloskih problema? Na barbarski nacin a ne u bolnicu...da dodam
    Obrezanjem doživaljavaju orgazam?

    E, pa, ljudi... razumiješ se ti u obrezivanje ka' ja u štrikanje... malo istraži materiju pa ćeš viđet' koliko muškarci imaju raznih problema zbog obrezivanja (hepatitis, problemi sa erekcijom, nemogućnost ostvarivanja orgazma, bolne erekcije, itd, itd)...


  11. #136
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    znaci za tebe obrezanje (sa kojim muskarci dozivljavaju orgazam i koji se praktikuje u bolnici)
    Što velju to brato?


    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  12. #137
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Rekla je da nije isto kod muških i ženskih, i da se ne može porediti.

  13. #138
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Obrezenje sa kojim muskarci dozivljavaju orgazam?

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  14. #139
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro, evo utvrdismo na kraju da su muskarci u stvari pi*ketine kakvih nema, jer nemaju damu da prijave to silno nasilje koje zene izvrsavaju nad njima - konkretno pricamo za Crnu Goru. Sredina bi ih osudila na vjecnu sramotu, bili bi izopsteni iz drustva, bla bla. Iz silnih primjera vidjesmo kako se u svijetu sve to fino dokumentuje, dize se svijest naroda da su zene zle, a muskarci predivni.

    Umjesto sto treteljas o pravim muskaraca i o tome kako je teska situacija za njih, bolje bi ti bilo da se osvrnes na sve one "nevidljive" ljude (i zene i muskarce) sa posebnim potrebama kojih je pun sjever Crne Gore i kojima je potrebno da konacno izadju iz mraka i budu integrisani u drustvo.

    A sto se tice obrezivanja muskaraca, koliko ja znam, zene ih na to ne ceraju, niti je to vid kazne nad njima, kao sto je slusaj sa zenskom genitalnom mutilacijom.

  15. #140
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Jedva čekam da ponovo uspostavimo matrijarhat.
    Najnovije vijesti: mi smo svo vrijeme u Matrijarhatu. Kako? Pa, mi polažemo živote za vas,klečimo pred vama, rizikujemo, trpimo vaše hirove i nepravdu, iživljavate se nad nama jer jednom riječju koja može biti i očigledna laž nas šaljete u zatvor i uništavate život, zarađujemo da vama damo (70 % svjestske proizvodnje stvaraju Muškarci a isto toliko potrošnje stvarate vi),služimo vam kao emocionalni tamponi (da istersate svoj gnijev, bubice, neraspoloženje i frustracije), služimo vam kao lutke za sex (u zdrav mozak), držite nas u stalnom strahu od lažnih optužbi ili ogovaranja, otvoreno nas vrijeđate i gazite po našem dostojanstvu i Muškosti, itd, itd...

    No, s tim je gotovo. Moglo je tako dok smo vjerovali da ćemo, ako se žrtvujemo i istrpimo sve to, zauzvrat dobiti divnog anđela koga su nam obećali. Sada znamo da nema Đede Mraza i samim tim je žrtvovanje za vas izgubilo smisao.

    Moj ti je savjet: uživaj još ovo malo dok traje. Jer - zapamti moje riječi - uskoro će se završit'. Što da ti kažem: kad se ispneš na vrh, poslije toga možeš samo u jednom pravcu... nadole.

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Da Žene vladaju svojim prirodnim emocijama.Koje su bolje kormilo od logike i razuma.
    Zašto onda koristiš kompjuter, automobil. industrijske proizvode i uopšte Tehnologiju kada se ona zasniva na univerzalnim, predvidljivim i vječnim zakonima Prirodnija nauka koje su same produkt Logike i Razuma? Pođi, brate, u kakvu pustinju pa tamo stvorite Civilizaciju zasnovanu na Emocijama... baš bik to volio viđet' na što bi ispalo...

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Nemamo nikakve zabilježene dokaze za taj period - nismo se imale kad baviti blebetanjem po kamenu, a tek papiru! A i papir trpi svašta. A internet tek!
    Vrijeme je ultimativni test Kvaliteta a ponajviše-Funkcionlnosti. I ja mogu napravit avion da leti 1 sekundu ("I pad se zove let") ali ne i da leti 20 sati.

    Da je taj Matrijarhat valja' - opsta' bi.

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Vi ste poveli rat a ne mi.
    Uobičajena ženska zamjena teza koju sam ođe već raskrinkao u nekom od postova. Vječno li ste vi Žrtve, sirote napadnute, nikad nikom ni poled ružan ne uputite a kamoli što drugo... srećom, svo vaše upiranje Osjećanjima & Uvredama protiv Istine & Činjenica ne može na koncu uspjeti-a svi su već viđeli u mojim linkovima kako i koliko nas uništavate bez i trun saosjećanja.

    Niste trebale u rat protiv nas. Jer, to je naš najstariji zanat. Trebalo je da se držite svoga.

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Volimo mi Vas kao što majka voli malo dijete. Iako ste i sami svjesni da vam je korisnost samo fizička.
    Opa, priznanje! Iznenadila si me ovim. Da, od vas nam je korisnost samo fizička-imale ste Monopol na sex, rađale ste đecu i podizale ih... sve ostalo, cijelu ovu civilizaciju i sve što ti oko vidi kada hodaš gradom osmislili, nacrtali, dizajnirali, proizveli, konstruisali i napravili smo mi. A sada kada su uspješno testirane vještačke materice a androidi i roboti već sada pružaju bolji sex od vas (da, na pakovanjima stoji upozorenje da ne bi mogli poslije da ih tužite što više ne biste sa ženama) a da rađate više nećete bez da vi se uruči Nobelova nagrada za jedno rođen dijete - sva vaša korisnos' je nestala.

    Imale ste najlakši zadatak na sv'jet: da nam držite stomake punima a mu*a praznima. I dali bismo vam sve. No, vama je i to bilo prekomplikovano.

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Prihvatićete Vi to, muški(!)
    Da, primjetio sam da vi imate tu fiks ideju da ćete nas ipak slomit', da ćemo mi ipak na kraju popuštit', da nećemo izdržat'... vjerujte u to i dalje... vi vjerujete samo u ono što želite, što vi Egu ide niz dlaku, što vi prija, što "čini da se lijepo osjećate"... i uvijek vas, kao našu službu za održavanje puteva snijeg u januaru, iznenadi Stvarnost koju zabole ona rabota u što vi vjerujete i što vaš Ego želi da bude...

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Bićemo, opet, vaše Boginje.
    Ponekad poželim da izvršite evaluaciju bojišta, rasporeda snaga, promjenu stategije, taktičke postavke, razmatranje modifikovanja doktrine, bilo šta što bi makar produžilo rat... ovako, biće prebrzo i prelako-kao kada pobjediš dijete.

    Ali, koliko je žena vojskovođa u istoriji? Koliko ih je ikad pročitalo Clausevitza-da ne pominjem Žominija, Harta, Mahana?

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    P.s. Prijave za kasti(n)g, Onih koji su dostigli nivo svijesti za novi (stari) početak, koji planiramo da startuje na Golešu u staroj, oronuloj i prizemnoj kući, primam na pm.

    Uslov: Samo dobra fizička spremnost (izdržljovost) - godine su samo broj.


    Očekuj stampedo pi*kopaćenika, Mangina (Man+Vagina), uvlakača, šupkača... prizemni jednodimenzionalni ("u se', na se', poda se'") hodajući penisi koji su tu da produže vrstu na najjednostavniji animalni način a ne da pridonesu razvoju i napretku.

    No, ni jedan od nas koji vas zaista znamo ti nikada neće doći. Mi smo u svemu nadprosječni, visoko obrazovani, globalno umreženi, svuda nezaustavljivo širimo uticaj i dok vi klikate selfije mi oslobađamo mlade umove... mi smo ka' Фуцкинг :



    ja sam jedan pa sam napravio haos na ovi forum i sve vas unervozio i zabrinuo... a da vidite ove Übermensche iz gornjih ešelona kakvi su... bilo bi vi jasno odma' da nemate ni najmanju šansu....

    Ali, nastavite da uživate u samozaljubljenom ubjeđenju da ste Boginje...

    Last edited by Dragan Smolović-Klempac; 22-06-17 at 20:42.

  16. #141
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,176
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    567 Posts

    Default

    Ja pojma nemam o čemu ti pričaš, u mom svijetu ne postoje takvi ljudi.
    Ne vidim da živimo u matrijarhatu, ali svakom svoje.
    Uvjerenja i vrijednosti su ti - u najmanju ruku - čudni.
    Ali imaš pravo na njih.

    Nego, struktura pisanja mi je nešto poznata, djeluješ mi kao neki bloger, može link do sajta ?

  17. #142
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Ja pojma nemam o čemu ti pričaš, u mom svijetu ne postoje takvi ljudi.
    95 % ljudi ne poznaje ljude oko sebe u punom smislu riječi te je simpatična tvoja samouvjerenost i ubjeđenost. Ali-razumijem te, ti si Žena. Vama svi titraju od rođenja te vi stvarno povjerujute da ste Princeze, Boginje, natprirodna bića; te da stoga znate i možete sve. Dugo nijesam razumio uzrok onolike ogorčenosti kod ostarjelije žena... no sada znam: konačno ih ošamari bolna Istina da nijesu ono što su zamišljale...

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Ne vidim da živimo u matrijarhatu, ali svakom svoje.
    U YU ako si reka' nešto što je zvučalo kao da je protiv Tita-iša' si u sigurno zatvor, vjerovatno i na Goli otok a možda bi te i OZNA likvidirala. Jer, bila je zabranjeno biti protiv Tita jer je on vladao nad nama. I bio je Tiranin.

    Danas je Tiranija neuporedivo gora: danas ne moraš da kažeš niti učiniš nešto što zvuči/izgleda kao da je protiv Žena-jok, Žena može i da izmisli i slaže da si nešto rekao/uradio i ideš u zatvor, pozdravi se sa karijerom, život ti ode niz WC šolju te možeš samo da pustiš vodu. Čak ne smiješ niti ti je dozvoljeno da se braniš.

    Zamisli samo za trenutak da je obrnuto... pokušaj u mislima da se staviš u kožu nekog od onije kukavaca čije sam slučajeve stavlja ođe... no, "po tuđijem leđima je i 100 šiba malo i beznačajno"...

    "Ako želiš saznat' ko nad tobom vlada-a ti samo viđi koga ne smiješ kritikovat'" - Voltaire (jednostavan lakmus papir, prost test za univerzalno utvrđivanje vladara)

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Uvjerenja i vrijednosti su ti - u najmanju ruku - čudni.
    Naravno-svako ko iskače iz RTGC ("Radi, Trpi, Gutaj, Crkni") kalupa za Muškarce je okarakterisan kao negativan... ali ti si prilično blag termin upotrebila-"čudan".

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Nego, struktura pisanja mi je nešto poznata, djeluješ mi kao neki bloger, može link do sajta ?
    Eto, sad sam i bloger. Čas sam neki vaskrsli bivši forumaš, evo sad i bloger.

    Ne, ja sam samo čo'ek koji je, vjerovali ili ne, htio pitat' neke stvari na temi TBOK i Calcio. Na prvoj mi je uspjelo ali me ne puštiše na Calcio te reko' aj' da nabijem 10-20 postova na nekoj temi ne bi li mi otvorili loptaške teme. I nije mi bila interesantna nijedna trivijalna tema već ona o manipulaciji... tu sam počeo sa par postova koji su uzdrmali stvoreni System ženske supremacije... Ostalo je istorija...

    zamislite, usudio sam se da napišem kritiku na račun Žene? Da ukažem na njene prestupe? Da je dovedm u pitanje? To se ne smije-čak se i Bog danas dovodi u pitanje, kritikuje, devalorizuje, procjenjuje, čak i otvoreno ismijava... ali Žena je iznad Boga i nju je dozvoljeno samo obožavati, veličati i hvaliti... e, pa, srušićemo tu građevinu izgrađenu na Lažima i Obmanama... na krvi, znoju, i životima nebrojenih Muškaraca koji su uz nadmoćan, prezriv osmjeh sažvakani i ispljunuti kao bezvrijedni otpadak...

    O, da. Dolazimo mi... mi drugačiji, mi koji nećemo sami sebi pucati u nogu i pokloniti vi pobjedu, mi koji nismo figure na tabli već više nego ravnopravni Igrači koji jako dobro poznaju Igru. Igra ide na potpuno drugi Level. Biće zanimljivo. Uživajte - jer mi sigurno hoćemo


  18. #143
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok obrezivanje...i? Wtf sa tim?
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  19. #144
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aaaaa sad procitah tvoj tekst o obrezivanju. I dalje wtf?
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  20. #145
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,176
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dragan Smolović-Klempac View Post
    95 % ljudi ne poznaje ljude oko sebe u punom smislu riječi te je simpatična tvoja samouvjerenost i ubjeđenost. Ali-razumijem te, ti si Žena. Vama svi titraju od rođenja te vi stvarno povjerujute da ste Princeze, Boginje, natprirodna bića; te da stoga znate i možete sve. Dugo nijesam razumio uzrok onolike ogorčenosti kod ostarjelije žena... no sada znam: konačno ih ošamari bolna Istina da nijesu ono što su zamišljale...


    Sad već pretpostavljaš da znaš kako su mi se obraćali u djetinjstvu, a ne poznaješ me.

    U YU ako si reka' nešto što je zvučalo kao da je protiv Tita-iša' si u sigurno zatvor, vjerovatno i na Goli otok a možda bi te i OZNA likvidirala. Jer, bila je zabranjeno biti protiv Tita jer je on vladao nad nama. I bio je Tiranin.

    Danas je Tiranija neuporedivo gora: danas ne moraš da kažeš niti učiniš nešto što zvuči/izgleda kao da je protiv Žena-jok, Žena može i da izmisli i slaže da si nešto rekao/uradio i ideš u zatvor, pozdravi se sa karijerom, život ti ode niz WC šolju te možeš samo da pustiš vodu. Čak ne smiješ niti ti je dozvoljeno da se braniš.

    Zamisli samo za trenutak da je obrnuto... pokušaj u mislima da se staviš u kožu nekog od onije kukavaca čije sam slučajeve stavlja ođe... no, "po tuđijem leđima je i 100 šiba malo i beznačajno"...

    "Ako želiš saznat' ko nad tobom vlada-a ti samo viđi koga ne smiješ kritikovat'" - Voltaire (jednostavan lakmus papir, prost test za univerzalno utvrđivanje vladara)

    Pokušala sam da zamislim, ali mi ne ide. Ali jeza podiđe kad pročitam. Baš mi dođe da te zagrlim.

    Naravno-svako ko iskače iz RTGC ("Radi, Trpi, Gutaj, Crkni") kalupa za Muškarce je okarakterisan kao negativan... ali ti si prilično blag termin upotrebila-"čudan".

    Čudan je bilo neodređeno s moje strane. Ne negativan već nisam sigurna jesu li ti od koristi, no tvoja stvar.

    Eto, sad sam i bloger. Čas sam neki vaskrsli bivši forumaš, evo sad i bloger.

    Ne, ja sam samo čo'ek koji je, vjerovali ili ne, htio pitat' neke stvari na temi TBOK i Calcio. Na prvoj mi je uspjelo ali me ne puštiše na Calcio te reko' aj' da nabijem 10-20 postova na nekoj temi ne bi li mi otvorili loptaške teme. I nije mi bila interesantna nijedna trivijalna tema već ona o manipulaciji... tu sam počeo sa par postova koji su uzdrmali stvoreni System ženske supremacije... Ostalo je istorija...

    zamislite, usudio sam se da napišem kritiku na račun Žene? Da ukažem na njene prestupe? Da je dovedm u pitanje? To se ne smije-čak se i Bog danas dovodi u pitanje, kritikuje, devalorizuje, procjenjuje, čak i otvoreno ismijava... ali Žena je iznad Boga i nju je dozvoljeno samo obožavati, veličati i hvaliti... e, pa, srušićemo tu građevinu izgrađenu na Lažima i Obmanama... na krvi, znoju, i životima nebrojenih Muškaraca koji su uz nadmoćan, prezriv osmjeh sažvakani i ispljunuti kao bezvrijedni otpadak...

    O, da. Dolazimo mi... mi drugačiji, mi koji nećemo sami sebi pucati u nogu i pokloniti vi pobjedu, mi koji nismo figure na tabli već više nego ravnopravni Igrači koji jako dobro poznaju Igru. Igra ide na potpuno drugi Level. Biće zanimljivo. Uživajte - jer mi sigurno hoćemo

    Pitah, zanimalo me, sličnu strukturu za pisanje imaju oni. I fotke kojima dodatno obogaćuju tekst.
    Eto ideje za biznis, ako do sad nisi.

    Lagano samo.

  21. #146
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Ok obrezivanje...i? Wtf sa tim?
    Ma, ništa, to je samo muška patnja. Kome je još bitna muška patnja?

    Nikad neću zaboraviti kada sam prije možda deceniju drugaricama čita' neke stravične statistike koje nedvosmisleno pokazuju koliko je Muškarac obični žrtveni ovan na oltaru boginje Žene.

    I čitam ja tako a one:

    - jedna doćeruje nokte turpijicom
    - druga zijeva
    - trećoj pogled neđe u daljine a misli još dalje
    - četvrta njiše glavom u ritmu neke pjesme koja joj je pala na pamet
    - peta...

    Elem, završim ja sa čitanjem i čekam im reakciju.

    "Dobro, Smoki, Muškarci umiru u nebrojenim milionima, jeste... pa šta?"

    Sjećam se svoga šoka (tada sam bio na početku 20ih, nijesam toliko dobro poznavao Ženu) kada u očima ni jedne od njih nijesam vidio ni trun žala, ni zrno sažaljenja, ni mrvu saosjećanja... kao da sam čitao o pobijenima komarcima na Skadarkome jezeru ili bubašvabama pomorenim insekticidom... mirno su žvakale svoje žvake jednoličnim pokretima i gledale me tupo ne razumijući šta tu ima bitno... tada još uvijek nijesam usvojio to bolno saznanje ali sada znam:

    što se njih tiče mi smo tovarne životinje čija je svrha da budu dresirane da im služe. A kada ih potpuno iskoriste, šutnu u jarak i nađu novi primjerak-znaju đe se ove živuljke sakupljaju i samo treba da odaberu najupotrebljivije među mnoštvom onih koji se sami nude. Prema nama nijesu u stanju da osjete Ljubav (one jedino mogu da vole svoju đecu i sestre-čak ni drugarice)-u najboljem slučaju je to Divljenje (prema onima najvišega stastusa i to zbog Moći), no uglavnom ćete ośetit' otvoreni Prezir, Nipodaštavanje, čak i Mržnju. Naša Bol, Patnja i Tuga - ne postoje i treba ih potpuno ignorisat'. Što ćeš-može im bit'.

  22. #147
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dragan Smolović-Klempac View Post
    Ma, ništa, to je samo muška patnja.
    ne dipr.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  23. #148
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A grehote tebi daju inekciju kad si mali...i katastrofa. Dobro si ziv jado. Ne daj Boze da trebas da se porodis hahahahaha..
    Fucking pussy
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  24. #149
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    A grehote tebi daju inekciju kad si mali...i katastrofa. Dobro si ziv jado. Ne daj Boze da trebas da se porodis hahahahaha..
    Fucking pussy
    U prevodu:

    "Šta, ti nećeš da RTGC? Ti si onda slabić, jado, Fucking pussy, nikakav... ti nijesu "Pravi" Muškarac! Jer, "Pravi" Muškarac se ne buni, ćuti i trpi sve što mu se čini, ne odbija da služi, ne odbija da se žrtvuje! On samo ćuti i služi! Da, ona je sav u 4 slova u sličnom rasporedu kao državni servis:

    R adi
    T rpi
    G utaj
    C rkni

    Upornim posramljivanje, postiđivanjem i uvredama ve treba sve naćerat u jaram da robujete! Jer, vi se bojite naše osude i negativnoga žiga, zavisite od našega odobravanja i validacije-tako vas kontrolišemo... "

    Razumijete? Svi podaci svijeta o nepravdi i strahotama prema nama neće ih nikad dotać' ni ze'ru... još će ti se smijat' kad ukažeš na nju. Ženi će teže pas' što joj se vještački nokat slomio no da oko nje muškarci skapavaju u najgorijem mukama...

    Znam da zvuči kao osuda sve ovo-ali nijesam ja baš toliko strog prema njima.

    Sve ovo ima i evolutivno objašnjenje: da nas Žene stvarno vole-mi bi izumrli kao vrsta. Razmislite i sami: u davna divlja vremena muškarci su masovno ginuli (nešto oko 20 % muškaraca je prenjelo svoje gene dalje) u borbama te da su ih žene odista voljele i ostale im vjerne - pitanje je đe bi bila naša vrsta sada i da li bi je uopšte bilo. Ovako-kad joj prvi pogine-nađe drugog. I tako redom. Oko 80 % Žena je prenjelo svoje gene dalje.

    Da me ne shvatite pogrešno-nije problem u tome što se od nas očekuje da se samožrtvujemo za njih (nama to čak pričinjava izvjesno zadovoljstvo da za voljenu Ženu položimo život: "Titanic" , Leonardo Di Caprio).

    Problem je u tome što su Žene počele to da shvataju zdravo za gotovo, kao nekakvo svoje Bogom dano pravo da mi to činimo za njih-a da one zauzvrat ne moraju dati apsolutno ništa. Njih izbezumi kad nećeš da se žrtvuješ za njih-ka' da si im uskratio neko njihovo osnovno, neotuđivo pravo (nešto ka' kad bi magarac gazdi odbio da nosi samar). I odma' kreću u napad - uvrede, posramljivanje...

  25. #150
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uvijek kada razmišljate o odnosima među polovima - pokušajte da zamislite obrnutu situaciju. I dobićete brutalno jasnu predstavu kako stoje stvari. Hajde da pokušamo zajedno:

    jedna forumašica uzme da nabraja nepravde (koje potkrepi argumentima i dokazima) prema njenom polu a ja joj odgovorim sa:

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    A grehote tebi daju inekciju kad si mali...i katastrofa. Dobro si ziv jado. Ne daj Boze da trebas da se porodis hahahahaha..
    Fucking pussy
    Možete li da zamislite, samo za trenutak, kakav bi ispa' ođe među ostalima forumašima? Bio bi haos, prijetnje, uvrede, linč, kazna, Ban,... ovako-neće niti ništa.

    Jer, njima može bit'. I one savršeno dobro znaju da im može bit' i uopšte se ne ustručavaju.

    Punchline: i nakon svega ovoga i dalje vrište da živimo u Patrijarhatu u kome su one ugrožene a mi privilegovani... to je ultimativni i njima omiljeni brainf*ck (Je*anje u vr' mozga)...

Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. jednakost polova
    By milicaaaaaaa in forum Religija i filozofija
    Replies: 112
    Last Post: 18-03-24, 23:32
  2. Kupujem Neki jeftin polova telefon 20-30 eura
    By dessarica in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 23-05-14, 12:36
  3. Ravnopravnost polova
    By Blitzkrieg in forum Religija i filozofija
    Replies: 151
    Last Post: 24-02-06, 13:18
  4. Promijena položaja Magnetskih polova
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 2
    Last Post: 17-12-05, 21:55
  5. koliko kosta polova NOkia 3510
    By beba# in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 15-07-05, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •