View Poll Results: Moj najčešći izbor je:

Voters
121. You may not vote on this poll
  • AROMA

    12 9.92%
  • HDL

    38 31.40%
  • iDEA

    8 6.61%
  • VOLI

    63 52.07%
Page 8 of 187 FirstFirst ... 4567891011121858108 ... LastLast
Results 176 to 200 of 4662

Thread: Trgovački lanci | poslovna politika i odnos prema kupcima

  1. #176
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,023
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,482
    Thanked in
    643 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Vijesi i Cdm nista ne pisu o ovom incidentu u Nasem diskontu. To je to nezavisno novinarstvo.
    Sta je bilo?

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  2. #177
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    pao radnik jutros u otvor z lift na vrh glave, nije vidio da je rupa prekrivena ceradom, pa je propao...ja sam čula da je loše poprilično, tj možda jeste stabilan ali nije dobro nimalo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #178
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,107
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,232 Posts

    Default

    Zvonci, bila si nedje u djiru pa smo stajali malo sa jačom ti polovinom
    Kasnije uveče nije bilo toliko gužve, lagano smo sve završili, i na kasu čekali prosječno.
    Činjelo mi se da u svaka kolica ima ulja, brašna i cukra, ni da je potonja ura Ali vjerovatno su to ovi što su za radnje kupovali, od njih nikad mrdnuti ne možeš.

    Inače smo trgovali u Naš diskont, uglavnom idemo dva puta mjesečno jer ni jedno od nas nema baš toliko vremena da svako malo idemo po prodavnicama Hleb ne kupujemo, kući imamo pekač hleba i to mi je najbolji drug a mašina za sude najbolja drugarica

    Ovaj put nismo previše uzimali, jer smo skoro išli u nabavku. Ali nije loše kada na 120 eur uštediš 25

    Nutela, Plazma, to vam je zvonci već izduiktirala, recimo mi pijemo samo balans jogurt, on je bio ispod 1.2, svježe Kravica mlijeko u boce 60 centi, onda happy day sokovi, Ariel, hemije dosta, Cedevita pola kila 1.90 eur, recimo kupujemo iskljucivo Zewa toalet papir, svuda je oko 4.20eur 10 komada, juce uzesmo za 3.19 eur. Za hleb uzimama Zlatni puder, nidje ga nema ispod eura, juče platismo 69 centi. Sukonemsnasto smo uzeli što je po rafama bilo zapakovano jer mi je to vazda najteže čekati i običnim danima a ne juče Uglavnom na kasu je ispod svih korisnih stvari koje sam ja uzela, iskočilo milion muževih slatkiša, dobro skrivenih hahah. Ja uglavnom izbjegavam mnogo slatkoga, kad ono Milke, jaffe, munchmallow, itd. i naravno čips koji bacam kad ga nadjem, smoki .
    Sve u svemu mi nijesmo čekali ništa duže nego inače, i nijesmo ništa duže ostali u trgovinu. Možda bi i danas išli a ne juče ali danas idemo na more za vikend.
    KRKNU sma tražila po nekim oznakama koje mi je navela, ali ne uspjeh

  4. #179
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    1,695
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Bila sam. Ništa nisam kupila. Jedino mi se svidjelo što je majka napravila čupavce kad sam se vratila.

  5. #180
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pao radnik jutros u otvor z lift na vrh glave, nije vidio da je rupa prekrivena ceradom, pa je propao...ja sam čula da je loše poprilično, tj možda jeste stabilan ali nije dobro nimalo

    Kompanija Voli, kao firma sa visoko razvijenim osjećajem društvene odgovornosti....


    The more things change, the more they stay the same.

  6. #181
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Zvonci, bila si nedje u djiru pa smo stajali malo sa jačom ti polovinom
    Kasnije uveče nije bilo toliko gužve, lagano smo sve završili, i na kasu čekali prosječno.
    Činjelo mi se da u svaka kolica ima ulja, brašna i cukra, ni da je potonja ura Ali vjerovatno su to ovi što su za radnje kupovali, od njih nikad mrdnuti ne možeš.

    Inače smo trgovali u Naš diskont, uglavnom idemo dva puta mjesečno jer ni jedno od nas nema baš toliko vremena da svako malo idemo po prodavnicama Hleb ne kupujemo, kući imamo pekač hleba i to mi je najbolji drug a mašina za sude najbolja drugarica

    Ovaj put nismo previše uzimali, jer smo skoro išli u nabavku. Ali nije loše kada na 120 eur uštediš 25

    Nutela, Plazma, to vam je zvonci već izduiktirala, recimo mi pijemo samo balans jogurt, on je bio ispod 1.2, svježe Kravica mlijeko u boce 60 centi, onda happy day sokovi, Ariel, hemije dosta, Cedevita pola kila 1.90 eur, recimo kupujemo iskljucivo Zewa toalet papir, svuda je oko 4.20eur 10 komada, juce uzesmo za 3.19 eur. Za hleb uzimama Zlatni puder, nidje ga nema ispod eura, juče platismo 69 centi. Sukonemsnasto smo uzeli što je po rafama bilo zapakovano jer mi je to vazda najteže čekati i običnim danima a ne juče Uglavnom na kasu je ispod svih korisnih stvari koje sam ja uzela, iskočilo milion muževih slatkiša, dobro skrivenih hahah. Ja uglavnom izbjegavam mnogo slatkoga, kad ono Milke, jaffe, munchmallow, itd. i naravno čips koji bacam kad ga nadjem, smoki .
    Sve u svemu mi nijesmo čekali ništa duže nego inače, i nijesmo ništa duže ostali u trgovinu. Možda bi i danas išli a ne juče ali danas idemo na more za vikend.
    KRKNU sma tražila po nekim oznakama koje mi je navela, ali ne uspjeh
    a mora da sam ono voće trgovala inače ne rekoh da sam onaj nektarov od narandže "100% voće " paltila ispod eura i to je povoljno jer taj đus košta oko 1.35 najmanje

    e pa vala mi je žao što te ne viđeh...ja i moga čojeka jedva viđeh zujala sam po prodavnici
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #182
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Kakav je kolaps ovih dana...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #183
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    Poslase me da kupim nesto i kupila sam nista. Em umorna, em se radpadam, kad dodjoh tamo i vidjeh kako ljudi prose kolica od kupaca i prate ih do kola, kako se svadjaju u redu za kasu... op, nalevo krug. Te ja obavijestih da meni ne vrijedi zivot da ostavljam tamo.

    Jutros udjoh u aromu i uvatih se za onu proju, ili sta je vec, na njoj datum 25.11. Pitam zenu ima li svjezije, nema. Uvatih se za virsle posle 100god na njima 24.11. Rekoh : i ovo vam je na jucerasnji datum... kad poce zena... ja nemam kad, moram da usluzujem, treba sve to prebrat i provjerit. Pomislih, oprosti... ti ces naebat, ne ja...

    Nego, navukoh se na zamrznutu ola’ pitu sa visnjama...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. #184
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    recimo kupujemo iskljucivo Zewa toalet papir, svuda je oko 4.20eur 10 komada, juce uzesmo za 3.19 eur.
    Ja sam se baš razočarao u Zewu, po toj cijeni ja mišljah neki luksuz, te ugrabih kad je bio u Voli ispod 3€, ali ispostavilo se samo što ima onu rolnu kartonsku biorazgradivu, a to mi nešto i ne pomaže. E da, ima natpise na tri jezika. Tc, vrćem se na provjerenu Pa Lomu.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  10. #185
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Jutros udjoh u aromu i uvatih se za onu proju, ili sta je vec, na njoj datum 25.11. Pitam zenu ima li svjezije, nema. Uvatih se za virsle posle 100god na njima 24.11. Rekoh : i ovo vam je na jucerasnji datum... kad poce zena... ja nemam kad, moram da usluzujem, treba sve to prebrat i provjerit. Pomislih, oprosti... ti ces naebat, ne ja...
    Nije prvi put da se to dešava Aromi. I ja sam im jednom prijavio sir kojem je istekao rok prije dva dana - čisto da ga skrajnu prije nego što ko vidi. Isto se desilo i sa ćurećim prsima, koja su navodno bila na akciji, a vagaju po regularnoj cijeni. Te im ja opet prijateljski skrenuh pažnju da je akcija istekla ima nedjelju dana. Nije moje da izigravam inspektora tu, naročito što te žene rade za mizerne plate, ali prije ili kasnije će naić na nekoga ko će to uredno prijaviti.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  11. #186
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Ja sam se baš razočarao u Zewu, po toj cijeni ja mišljah neki luksuz, te ugrabih kad je bio u Voli ispod 3€, ali ispostavilo se samo što ima onu rolnu kartonsku
    biorazgradivu
    Vjerovatno si naletio na 'jeftiniju' varijantu od recikliranih materijala. I to obično bude preko 3 eura, pa si u tom slučaju platio samo brend.

    Tc, vrćem se na provjerenu Pa Lomu.
    Mjau je mjau

    The more things change, the more they stay the same.

  12. #187
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E ta Pa Loma, kao mačetom (malo mače - prim prev).

    Ma jok, bila akcija ovog od 4.19, valjda mu prolazi rok.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  13. #188
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Ja sam se baš razočarao u Zewu, po toj cijeni ja mišljah neki luksuz, te ugrabih kad je bio u Voli ispod 3€, ali ispostavilo se samo što ima onu rolnu kartonsku biorazgradivu, a to mi nešto i ne pomaže. E da, ima natpise na tri jezika. Tc, vrćem se na provjerenu Pa Lomu.
    Zewa vrh, mnogo duže traje od običnog toaleta, kažu da je osjećaj dok brišeš neverovatno prijatan. I valjda posle nema potrebe da pereš dupe. Znači štedi i vrijeme.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  14. #189
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nisam siguran, odvajaju se komadići, izgledaš posle kao kolaž.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  15. #190
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NokiaPg View Post
    ....mnogo duže traje od običnog toaleta, ......
    Duže traje? Može više puta da se koristi?



    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  16. #191
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Prije jedno 7-8 god u staru radnju nadjem toalet papir nicky, staro pakovanje 16/1, malo naceto, nije za prodaju, aj uzmem ga ja, znate li ljudi ko oblacic, to mekano... ovo sad sve manje vise isto, svaki presavijem 2 puta,jbg porastao standard.
    Tu es mon héro!

  17. #192
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Nije prvi put da se to dešava Aromi. I ja sam im jednom prijavio sir kojem je istekao rok prije dva dana - čisto da ga skrajnu prije nego što ko vidi. Isto se desilo i sa ćurećim prsima, koja su navodno bila na akciji, a vagaju po regularnoj cijeni. Te im ja opet prijateljski skrenuh pažnju da je akcija istekla ima nedjelju dana. Nije moje da izigravam inspektora tu, naročito što te žene rade za mizerne plate, ali prije ili kasnije će naić na nekoga ko će to uredno prijaviti.
    To sam joj i rekla, neko ce prijaviti.

    Izgleda da ih bas briga sto su im radnice namrgodjene zbog izdrkavanja sefova po njima.
    A i da ih ne zanima kakvo je stanje u radnji, samo para da se vrti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #193
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    To sam joj i rekla, neko ce prijaviti.

    Izgleda da ih bas briga sto su im radnice namrgodjene zbog izdrkavanja sefova po njima.
    A i da ih ne zanima kakvo je stanje u radnji, samo para da se vrti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    To je katastrofa da neko dozvoljava, prvo istekle rokove, pogresne cijene, a ponajmanje neljubaznost... a sto je najgore, sci sistemi imaju procedure da bi se to sprijecilo i opet se desava, znaci neko ne radi posao kako treba i treba ga mijenjati prije nego se unisti imidz.
    Tu es mon héro!

  19. #194
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    To je katastrofa da neko dozvoljava, prvo istekle rokove, pogresne cijene, a ponajmanje neljubaznost... a sto je najgore, sci sistemi imaju procedure da bi se to sprijecilo i opet se desava, znaci neko ne radi posao kako treba i treba ga mijenjati prije nego se unisti imidz.
    Odje kod mene su unistili imidz cim su dosli jer su preuzeli radnju od druge firme. U startu su se pokakili po radnicama da su skoro sve posle.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. #195
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    A i da ih ne zanima kakvo je stanje u radnji, samo para da se vrti.
    Ili sistem - na rafu jedna cijena, a na računu druga (veća). Heh, nikad obrnuto
    The more things change, the more they stay the same.

  21. #196
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Ili sistem - na rafu jedna cijena, a na računu druga (veća). Heh, nikad obrnuto
    To je cista prevara i to kad ti se desi zahtijevaj da taj artikal dobijes dzabe.
    Tu es mon héro!

  22. #197
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Licno u posljednje vrijeme im ne zamjeram sto su nadrkane, jer vidim kako postupaju sa njima, tj.maltretiraju ih. I kad krenem da pizdim zbog nestrucnosti, isteklog roka i sl. ujedem se za jezik, jer odiru kicmu za mizernu platu, odbijaju im se dnevnice za najmanju gresku, tako da uvijek tihim glasom sapnem neku zamjerku. Jako cijenim kad ih pitam za neki proizvod sa suhomesnatog, a one se blago namrste, stavljajuci mi do znanja da nije kvalitetno, ukusno...u radnjama dje su ozvucene kase, dok placam redovno operem gazde, primjera radi njihovu skrtost, strogocu i uvijek pohvalim radnice...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  23. #198
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    To je cista prevara i to kad ti se desi zahtijevaj da taj artikal dobijes dzabe.
    Mora ga dobiti potrošač po nižoj cijeni (da li na kasi ili na polici), a ne može džabe.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #199
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    @KRKNA Bravo - maksimalno podržavam ovakav pristup, upravo iz razloga koje si navela. Ne mogu one bit toliko nadrkane koliko ja mogu govorit "dobar dan" i "hvala, prijatno". Pa dako ukapiraju jednoga dana kako treba da se ophode prema mušterijama. Ne zbog gazde ili kakvog bonusa, no zbog sebe.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  25. #200
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Mora ga dobiti potrošač po nižoj cijeni (da li na kasi ili na polici), a ne može džabe.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Bugi, mislio sam u znak izvinjenja prema potrosacu treba ga dobiti za dz.
    Tu es mon héro!

Page 8 of 187 FirstFirst ... 4567891011121858108 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Odnos drzave prema poljoprivredi
    By autodijagnostika in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 08-05-13, 08:14
  2. A ljubaznost prema kupcima u barskim lokalima ??!!??
    By sagitarius in forum Primorski
    Replies: 60
    Last Post: 01-10-12, 20:43
  3. Zeljezara i odnos drzave prema Davidovicu
    By HIPER in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 14-05-11, 21:44
  4. Odnos drzave prema vjerskim zajednicama...?
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 18-07-10, 11:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •