View Poll Results: Moj najčešći izbor je:

Voters
121. You may not vote on this poll
  • AROMA

    12 9.92%
  • HDL

    38 31.40%
  • iDEA

    8 6.61%
  • VOLI

    63 52.07%
Page 166 of 184 FirstFirst ... 66116156162163164165166167168169170176 ... LastLast
Results 4,126 to 4,150 of 4579

Thread: Trgovački lanci | poslovna politika i odnos prema kupcima

  1. #4126
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    A kako to? Ako je na Stari isti sistem parkinga kao u City, ocitavaju se tablice vozila automatski prilikom ulaza...
    Očitavaju li se tablice recimo na parking Delte ili garažu Gintaša i ako da,znači li to da se ne može izaći sa plaćenom parking kartom ako ti neko ukrade prednju tablicu?
    Znam da se kamere sa očitavanjem tablica postavljaju na neke parkinge da bi olakšali i ubrzali ulaz/izlaz sa parkinga i da su u sistemu upisane tablice koje imaju dozvolu za ul/izl i rampa se prilaskom tih tablica automatski podiže,mads mislim da su ti sistemi mnogo skuplji

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 09-05-23 at 13:29.

  2. #4127
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Ne ocitavaju,2h bi mislim bilo ok da je besplatno... Teoretski podjem da popijem kafu gore onda sidjem da trgujem ostavim im 100e i plus platim 2e parking malo bzv za krajnjeg kupca makar po meni...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  3. #4128
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,250
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Mnogo je 2 eura ali isto, moraće nešto činjet kad je bulevar u pitanju, ovo je smiješno:

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  4. #4129
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Ali je parking ispod "tende" juče bio pust.
    Možda 5 auta na parking oko 12 sati...

    Brzo će se odraziti ovo na kafić.
    Tako da će brzo biti (uz račun veći od 10/15 eura imate 3 sata gratis).

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #4130
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Tako je trebalo od početka da je srece jer ta auta koja su njima problem ostaju tu po pola dana i citavu noc tako da im i 3h besplatno ne bi nista remetio plus bi normalno funkcionisao kafic i sve...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  6. #4131
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Mnogo je 2 eura ali isto, moraće nešto činjet kad je bulevar u pitanju, ovo je smiješno:

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    Što je ovo brate? Zašto su ovo stavili?

  7. #4132
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    331
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Inače, Voli je stavio rampu na dijelu parcele koji nije njihov, obratite pažnju na screenshot sa Geoportala



    Ovo treba prijaviti, njihov je samo dio ispod krova i par mjesta ispred robarnice i CKB. Ne smiju da stavljaju rampu na javnoj površini (ni da je uređuju, ali to je neka druga priča). Prisvojili su 20ak parking mjesta.

    Sent from my MAR-AL00 using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to the Genius For This Useful Post:


  9. #4133
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,034
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Okle znas da im nije izdata?

  10. #4134
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,250
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Što je ovo brate? Zašto su ovo stavili?
    To je "kraj" Z. Jovinog bulevara kod Volija, uključenje na bul. druga Tita.

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  11. #4135
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the Genius View Post
    Inače, Voli je stavio rampu na dijelu parcele koji nije njihov, obratite pažnju na screenshot sa Geoportala



    Ovo treba prijaviti, njihov je samo dio ispod krova i par mjesta ispred robarnice i CKB. Ne smiju da stavljaju rampu na javnoj površini (ni da je uređuju, ali to je neka druga priča). Prisvojili su 20ak parking mjesta.

    Sent from my MAR-AL00 using Tapatalk
    ne znam jesu li prisvojili nesto,ali su im parkirali auta preprodavci ispod tende i drzali ih tamo,nekoliko puta su im ostavljali opomene da sklone auta sa njihovog parkinga i nista im nisu mogli,isto kao u deltu sto su se parkirali stanovici onih zgrada preko puta,ovako su to rijesili,mozda na stetu normalnih kupaca volija ,ali moralo je nekako

  12. #4136
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,483
    Thanks Thanks Given 
    2,518
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Lakovic u Danilovgradu pun pogodak sto za Komnena a najvise za Danilovgradjane

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  13. #4137
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    A kakav pun pogodak, u Dg dje vec imas veliki Voli, Ideu, Aromu, Francu, nekoliko lokalnih radnjica, od 9 kasa mozda su prve subote radile 4 i to po par kupaca na njima... Bice taj market bojim se kao onaj u Nk kod Tempa, muzej.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  14. #4138
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,483
    Thanks Thanks Given 
    2,518
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    A kakav pun pogodak, u Dg dje vec imas veliki Voli, Ideu, Aromu, Francu, nekoliko lokalnih radnjica, od 9 kasa mozda su prve subote radile 4 i to po par kupaca na njima... Bice taj market bojim se kao onaj u Nk kod Tempa, muzej.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    pun pogodak opet pricam, nalazi se preko puta gimnazije u startu ima djake svako jutro za uzinu... aa sa cijenama je ubio voli aromu Francu ideu, ada tek Danilovgradjani nisu sasavi ko pojedini gradjani da kupuju skuplje kad mogu jeftinije
    jos ako mu i meso bude valjalo ...
    i ima knjizaru u objektu plus treba i hrana gotova jela...


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  15. #4139
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Mislim da bi korektno bilo da svako ko ima racun 100+ eura da mu parking bude besplatan jer realno, veliku trgovinu tesko za sat mozes obaviti. A gosti restorana ili kafića kako god bi morali da imaju mogućnost da u kafiću prilikom plaćanja raluna dobiju neku karticu za parking ili sl....mislim da gore u restoranu u ovom velikom voliju kod Delte, ima neka varijanta na kasi...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #4140
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    515
    Thanked in
    337 Posts

    Default

    Hahahah a vidi, kad ostajes preko sat vremena zbog dooobre trgovine, plati ta 2 eura.

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Zhuangzi For This Useful Post:


  18. #4141
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    ne ostajem svaki put, ali kad recimo za slavu, neko veselje i sl oces da ti narezu suhomesnatog, sira, prsutu cijelu, recimo (i to mi se desvlo) nema teorije da to bude u okviru sata gotovo....ne trgujemo svaki dan toliko, ali povremeno trgujem, i tada volim da izaberem svaki artikal i da prav da ti kazem kupim nesto sto mi je jeftinije ili sto mi je isplativije....recimo.....nažalost, 100 eura je došlo ništa! Tablete za sudove- pakovanje od 65 komada, kesa persila, malo hemije i 4 kila teletine ( ne od buta, no oni jeftiniji djelvi) eventualno kilo kajmaka i to ti je ravno 100 eura moj druže.

    Imam neku pogodnost u voliju koju koristim jednom godisnje već duži niz godina i obavim veliku trgovinu oko nove godine i mogu vam reci da sam tek ovih dana kupovala pirinac (1.60 je bio sad je preko tri put-gros robna marka) tablete za masinu sam tada kupila za 12 eura sad su 22 isto pakovanje, persil 4.60 sad je 9.90, pa sam kupila one arijel balončiće za pranje veša pakovanje koje je tada bilo oko deseta eura sad je duplo, hemija u haosu! Sa 1.75 neka sredstva koja trgujem su posla na 3.20 pa na gore...baš sam se šokirala....mogu vam nabrojati sta sam uzela, vrlo lako, racun mi je bio preko 90 eura! Nema mesa, nema suhomesnatoga. Što rekla moja prijateljica ni ručak jedan nijesam uzela! Eto bukvalno. Cijene bas luduju premda ima velike razlike od marketa do marketa. Danas sam silom prilika u IDEA-i trgovala inače ne volim i rijetko tamo kupujem jer su preskupi i nijesam zadovoljna uslugom.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #4142
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ne ostajem svaki put, ali kad recimo za slavu, neko veselje i sl oces da ti narezu suhomesnatog, sira, prsutu cijelu, recimo (i to mi se desvlo) nema teorije da to bude u okviru sata gotovo....ne trgujemo svaki dan toliko, ali povremeno trgujem, i tada volim da izaberem svaki artikal i da prav da ti kazem kupim nesto sto mi je jeftinije ili sto mi je isplativije....recimo.....nažalost, 100 eura je došlo ništa! Tablete za sudove- pakovanje od 65 komada, kesa persila, malo hemije i 4 kila teletine ( ne od buta, no oni jeftiniji djelvi) eventualno kilo kajmaka i to ti je ravno 100 eura moj druže.

    Imam neku pogodnost u voliju koju koristim jednom godisnje već duži niz godina i obavim veliku trgovinu oko nove godine i mogu vam reci da sam tek ovih dana kupovala pirinac (1.60 je bio sad je preko tri put-gros robna marka) tablete za masinu sam tada kupila za 12 eura sad su 22 isto pakovanje, persil 4.60 sad je 9.90, pa sam kupila one arijel balončiće za pranje veša pakovanje koje je tada bilo oko deseta eura sad je duplo, hemija u haosu! Sa 1.75 neka sredstva koja trgujem su posla na 3.20 pa na gore...baš sam se šokirala....mogu vam nabrojati sta sam uzela, vrlo lako, racun mi je bio preko 90 eura! Nema mesa, nema suhomesnatoga. Što rekla moja prijateljica ni ručak jedan nijesam uzela! Eto bukvalno. Cijene bas luduju premda ima velike razlike od marketa do marketa. Danas sam silom prilika u IDEA-i trgovala inače ne volim i rijetko tamo kupujem jer su preskupi i nijesam zadovoljna uslugom.
    Radim nabavku za firmu,u sezoni su racuni 1200+.I kompletnu nabavku sa pakovanjem u kola zavrsim za manje od sat vremena.Tako da vam prica ne pije vodu

  20. #4143
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pije itekako, ja isto ispod sat vremena ne završim , izbačio sam odlazak na suhomesnato pa opet sa sve čekanjima na kasi ne mogu ispod sat vremena jer za kuću nije isto nabavljat kao za firmu bez obzira na iznose računa.

  21. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  22. #4144
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Vi onda idete iz dosade u prodavnicu,a ne zbog potrebe.Inace bi stavili te stvari na papir(ili memorisali u telefon)i zavrsili za po ure.
    U pravu si,nikako nije isto za firmu i za kucu.Kad ti dnevno predje preko kicme 600-700kg paketa.Od suhomesnatog,sireva,vode,sokova,brasna i slicnog.I kad natrpas 7 velikih kolica.A vi kukate kako ne mozete za uru vremena napunit jedna kolica i izac iz prodavnice

  23. The Following User Says Thank You to Randy Orton For This Useful Post:


  24. #4145
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    E ču iz dosade...baš je meni milo da idem u tu dusu brate...

  25. #4146
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,531
    Thanks Thanks Given 
    2,166
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    435 Posts

    Default

    Ima li neki krem bez ili sa malo šećera!?

    U Bonelu kupujem Torras krem sa stevijom ako ima nešto slično da znate pišite, ja nešto nisam obraćao pažnju ali 560grama šećera u kilo nutele a još imamo problem sa djetetom jer puno jede slatkog, šećer sigurno preko 95% izbačen zadnjih četiri/pet dana efekat nevjerovatan na bolje u svakom smislu kod djeteta.

  26. The Following User Says Thank You to METZ For This Useful Post:


  27. #4147
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Ima li neki krem bez ili sa malo šećera!?

    U Bonelu kupujem Torras krem sa stevijom ako ima nešto slično da znate pišite, ja nešto nisam obraćao pažnju ali 560grama šećera u kilo nutele a još imamo problem sa djetetom jer puno jede slatkog, šećer sigurno preko 95% izbačen zadnjih četiri/pet dana efekat nevjerovatan na bolje u svakom smislu kod djeteta.
    Meni ne preostaje ništa drugo no da me usvojite

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  28. The Following 3 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  29. #4148
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,043
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Radim nabavku za firmu,u sezoni su racuni 1200+.I kompletnu nabavku sa pakovanjem u kola zavrsim za manje od sat vremena.Tako da vam prica ne pije vodu
    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Vi onda idete iz dosade u prodavnicu,a ne zbog potrebe.Inace bi stavili te stvari na papir(ili memorisali u telefon)i zavrsili za po ure.
    U pravu si,nikako nije isto za firmu i za kucu.Kad ti dnevno predje preko kicme 600-700kg paketa.Od suhomesnatog,sireva,vode,sokova,brasna i slicnog.I kad natrpas 7 velikih kolica.A vi kukate kako ne mozete za uru vremena napunit jedna kolica i izac iz prodavnice
    Nikad ni ja ne ostanem ispod sat na veće nabavke i zamisli, ne idem iz dosade. Kakve sve kvalifikacij eponekad izneseš, porpilično tvrdoglave
    Moguće kako nabavljaš uvijek isto i uvijek znaš što, sigurno manje artikala bez obzira što je veliki iznos, veće su i količine. Recimo u Naš Diskont nema šanse suhmonesnatoo ispod 15 minuta da završiš a dje je sve ostalo. Voće, povrće...pa hemija, dok uporedoš i vidiš cijene. Odlučiš koji ćeš eurokrem itd.

  30. The Following 2 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  31. #4149
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Ima li neki krem bez ili sa malo šećera!?

    U Bonelu kupujem Torras krem sa stevijom ako ima nešto slično da znate pišite, ja nešto nisam obraćao pažnju ali 560grama šećera u kilo nutele a još imamo problem sa djetetom jer puno jede slatkog, šećer sigurno preko 95% izbačen zadnjih četiri/pet dana efekat nevjerovatan na bolje u svakom smislu kod djeteta.
    Probaj da mu napravis bombice ovako - 2 doooobro zrele banane, ogulis i ugnjecis viljuskom, dodas 2 kasike kakaoa i 2 kasike meda. Na kraju dodajes mljeveni keks dok se ne zgusne da mogu da se oblikuju bombice... Jako je ukusno, a nema neke nezdravi...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  32. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  33. #4150
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Nikad ni ja ne ostanem ispod sat na veće nabavke i zamisli, ne idem iz dosade. Kakve sve kvalifikacij eponekad izneseš, porpilično tvrdoglave
    Moguće kako nabavljaš uvijek isto i uvijek znaš što, sigurno manje artikala bez obzira što je veliki iznos, veće su i količine. Recimo u Naš Diskont nema šanse suhmonesnatoo ispod 15 minuta da završiš a dje je sve ostalo. Voće, povrće...pa hemija, dok uporedoš i vidiš cijene. Odlučiš koji ćeš eurokrem itd.
    Ja zadnjih godinu dana idem čak u kombinovanu nabavku jer Naš Diskont nema dosta proizvoda koje kupujemo, a koje Laković i drugi imaju. Da ne pominjem da je razlika u nekim stvarima od hemije u Naš Diskont skuplje od Lakovića 50%(vjerovatno ono što ne može da nabavi od Neregelie). Laković ima njemačku nutelu od 1kg koja je dva puta bolja od Poljske koja se prodaje svuda. Pringles čips recimo u Laković je dugo vremena ispod 2 eura, kod ostalih se kreće do 4 eura...a ima dosta toga.
    Najviše mi je zapalo za oko pojeftinjenje cijena suncokretovog ulja. Do juče su nas klepali sa uljem i cijenama na akciji 1.89, a sada je 1,09. Kakve su to petljavine i gadluci.

  34. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


Page 166 of 184 FirstFirst ... 66116156162163164165166167168169170176 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Odnos drzave prema poljoprivredi
    By autodijagnostika in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 08-05-13, 09:14
  2. A ljubaznost prema kupcima u barskim lokalima ??!!??
    By sagitarius in forum Primorski
    Replies: 60
    Last Post: 01-10-12, 21:43
  3. Zeljezara i odnos drzave prema Davidovicu
    By HIPER in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 14-05-11, 22:44
  4. Odnos drzave prema vjerskim zajednicama...?
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 18-07-10, 12:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •