Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 40

Thread: Kreativno prosjacenje - kockari i/ili narkomani?

  1. #1
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default Kreativno prosjacenje - kockari i/ili narkomani?

    Pretpostavljam da su bar neki od vas imali iskustvo sa ovim fenomenom. Ko nije, da ukratko opisem moja dosadasnja iskustva da bih vam blize objasnio o cemu se radi.


    Prvo iskustvo (od prije nekoliko godina):

    Prilicno visoka starija zena plave kose, osusena totalno. Gleda ona po novcaniku, pokusava da nadje pare za koje zna da ne postoje, pa prilazi zrtvi i pita je da nema mozda 70 centi, fali joj za lijek. Prvi put sam joj dao, da ne grijesim dusu sto bi se reklo, jer iako je bilo ocigledno da laze ne znam kakva joj je situacija i zbog cega laze. Ista zena me tri puta u pola godine zaustavila i svaki put trazila isti iznos za istu stvar.


    Drugo iskustvo:

    Momak od nekih dvadesetak godina me zaustavlja na semaforu i trazi mi 10e, jer se kao posvadjao sa ocem pa ga je ovaj izbacio iz kuce i sad mu treba za hotel da prenoci negdje. Ja ga samo lijepo pitah zar nema drugove ili siru porodicu kod koje bi mogao da ostane. Nije imao odgovor, samo se okrenuo i probao da nadje neku budalu koja ce mu povjerovati ili da smisli bolju pricu.


    Trece iskustvo (najgora prica, mora to bolje):

    Neki momcic mi je trazio pet eura ispred prodavnice da bi mogao da zove taksi jer je previse umoran da bi isao pjeske kuci. Slozio neku kao umornu facu i umorni glas koji treba da zvuci uvjerljivo. Na autobus naravno ne pomislja. Zao mi je samo sto ga nisam mrsnuo.


    Cetvrto iskustvo od prije dva-tri mjeseca (ovaj je imao najjacu pricu):

    Zaustavlja me lik u city kvartu. Prvo mi se zahvalio sto sam stao da ga saslusam. Onda me pita jesam li pravnik. Ja rekoh jesam. Onda pocinje scenario: "e vidji brate, zovem se tako i tako, poznajes li ovoga i onoga, i oni su pravnici?" Ne poznajem naravno, jer ih je izmislio. Na sta on ponovo krece "e vidji, nema veze sto ih ne poznajes. Znas kako se zovem, ostavicu ti i broj telefona da imas. Ne bih te laga', ali brate bas mi je hitno. Ako mozes, molim te da mi das 30 eura, do 9h ti ih vrcem. Sigurno, bez majke osta. Zovem te u 9 da ti vratim pare". Ja rekoh nemam, nosim samo karticu. Sto ga nije obeshrabrilo, vec on nastavlja "a je li ti muka da odes da podignes, cekam te ja ovdje". Izgubio sam malo zivce poslije toga pa mu rekoh da mi jeste muka. Ne poznajem ni njega ni njegove drugove. Aj pozdrav.


    Peto iskustvo (od prije par dana):

    Otisao sam da setam po Gorici, da sagorim malo praznicnih kalorija. Ispred Gorice me zaustavlja lik da me nesto pita. Kao i prethodni tip, prvo mi se zahvalio vrlo ljubazno sto sam ga pustio da mi postavi pitanje. Tako da nije iskljuceno da su ovi ljudi na neki nacin organizovani prosjaci jer imaju neke razradjene sablone ponasanja koji djeluju koordinisano. Poce on neki scenario da mi prica. Iskreno, nisam ga slusao, samo sam cekao da predje na stvar. Kad je trazio pare jer "nisam prosjak stvarno, ali svaki euro mi je veliki", nisam stigao ni da zavrsim recenicu. Cim sam izustio "ne" lik se momentalno okrenuo i nestao. Ali za razliku od svih prethodnih puta, stvarno nisam pare nosio sa sobom tog dana jer: 1) bila je nedjelja, kretencino maloumna, 2) bili su praznici, moronu bjelosvetski, 3) izasao sam samo da prosetam, pas ti se mesa najeo lazljivog.


    Sesto iskustvo (ovo se nocas desilo i inspirisalo me da otvorim ovu temu):

    Covjek od nekih 50-ak godina me zaustavlja na povratku iz prodavnice i zali mi se kako mu je iscurilo ulje iz auta a zena i dijete ga cekaju da ih prebaci. Ja u tom trenutku jos ne kapiram da se radi o prosjacenju. Rekoh "OK, i sta ja da radim sa tom informacijom?" On nastavlja sa pricom kako je pitao sve prolaznike mogu li da ga prebace (cus, pitao pjesake). Tu mi je postalo jasno u kom pravcu ide prica, pa ga prvo pitah zasto pita mene, kad vidi da se vracam iz prodavnice sa kesama u rukama? Kako mogu ja da ga prebacim? Da ga utovarim na ledja? Uputih ga na kafice i restorane, rekoh vidi pitaj nekoga od gostiju da te prebaci ako ti je hitno. On naravno, odgovara da je svakoga pitao, i onda napokon prelazi na stvar. Nudi da ostavi dva telefona i licnu kartu u zamjenu za 7e za taksi. Rekoh nemam, ne nosim kes sa sobom (savjetujem da uvijek koristite ovaj izgovor, ako necete bas da mrskate ljude, iako su zasluzili).



    Sad bih volio da cujem vasa iskustva, ako ste ih imali. I da vas pitam, sto je ovo majcice sveta? Je li moguce da je ovoliko narkomana i/ili kockara? Ili je ovo neki novi oblik organizovanog prosjacenja u kom ne ucestvuju samo Romi? Ovo su bila samo neka upecatljivija iskustva sa lokalnim stanovnistvom. Ako bih ovome dodao strance i sve druge bliske susrete ove vrste, tri dana bih pisao samo o njima.
    Last edited by VanjaTheMan; 04-01-24 at 00:56.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  2. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  3. #2
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Ja sam imao nekoliko takvih. Prije možda godinu momčić u City kvart trčeći dolazi do mene, sav zadihan, kasni na autobus za Budvu, bio u grad i izgubio novčanik. Ja njemu 5e. Prije toga dobio neke pare i rekoh neka mu ih iako mi je bilo sumnjivo. Posle 10 sekundi kad sam razmislio znao sam da je prevara. Bilo je još nekoliko puta, gdje sam iskulirao pa se i ne sjećam priče, do prije nekih 20 dana ispred Volia na Zlatici gdje mi kuca na prozor od auta stariji čovjek i traži nešto para jer mu je auto ostao u kvaru i treba mu za taksi. Pored mjenjača sam imao si tbo nekih 30, 40 centi i to sam mu dao znajući da je prevara samo da ga skinem....

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  5. #3
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,523
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Koliko oces toga...

    Meni se desavalo:

    -Djevojcica koja trazi pare za autobus jer je izgubila novac (svaki dan to radila)

    -Zena sa djetetom kojoj trebaju pare za taksi da ode do bolesnog muza

    -Momcic koji je"gladan" i porodica mu (koliko cuh umro od predoziranja)

    -Starija zena trazeci 30-40 centi koje joj fale za ljekove (svaki dan)

    -Momcic koji se posvadjao sa roditeljima i nema dje da prespava trazeci pare za hotel

    I tako dalje.

    U sustini, nikad ne bih dao pare tako vise, jer odma znam da je prevara. Cim usta otvore vidis ih kako smisljaju pricu.
    Dao sam pare 2 puta, uvijek nakon davanja para ni hvala ne recu samo se okrenu i pikiraju narednu zrtvu.

    Zao mi je sto nema zakona za prosjacenje, da bi se normalno moglo sjedjet u kafice i hodat ulicom, nekome ce mozda stvarno i trebati pare ali zbog svega ovoga nece mu niko ni dati.

    Meni sad ko god na ulicu nepoznat pridje, odma ga mrsikam jer sam navikao da samo oce na prevaru nesto da uzmu.

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  6. #4
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,069
    Thanks Thanks Given 
    243
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Samo kazes ne finansiram zuto i to ti je to

  7. #5
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,480
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Meni su romi baksuz kad im dam pare vazda neki troskovi nepredvidjeni...
    A desava se ko mi trazi treba mi za pivo dam mu momentalno ! Sevap je

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  8. #6
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    439
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Pumpa zgrada europakta, zena prilazi trazi mi dva eura za litar goriva, zaboravila novcanik, da se prebaci nedje joj treba, dajem joj dva eura, ona sjeda u auto i umjesto lijevo na pumpu, desno pun gas

  9. #7
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Romskoj đečici nikad ne dajem pare jer mi ne pada na pamet da učestvujem u bogaćenju njihovog poslodavca. Ako kažu da su gladni i žedni, vazda im kupim šta traže, ali pare im ne dam. Ako imam živaca, ovim odraslima što traže za autobusku kartu i slično ponudim da odemo do autobuske/željezniče stanice i da im kupim kartu za đe su već rekli da treba da idu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Lake su ovo situacije na male pare, iako dosadne. Ja imam iskustva za zavisnicima koji su na krupno nisanili...i to rodbina, komsije od rodbine, uze i sire itd itd. Jes da nije standardno prosjacenje ali jednom zove strina pa kaze pomagaj ako ikako mozes! Brat ti je uzeo neke pare sa radnog mjesta i izgubio na kocku. Ako ih odmah ne vrati izgubice posao, zavrsice u zatvor aj kuku mene kuku mene. Polako stani malo. O kolikoj sumi se radi? Osam (8) hiljada eura. To bi bilo kad bi nekoj babi kojoj treba za lijekove 70 centi svaki dan dao 31 godinu zaredom bez ijednog slobodnog dana.
    Last edited by avet; 04-01-24 at 15:02.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  11. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  12. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Zaboravih jos jednu stvar. Veli strina vraticemo pare za pola godine, godina najvise. Reko kako strina...ti, tada bjese, imas penziju od koliko rece 120 eura, stric 200, a sin ti ima platu ne mnogo vecu. Kako? Da ga nece krenut u kladionicu? Prastajte za off.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  13. The Following 3 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  14. #10
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,674
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Mene je naucio drug da samo gledam pravo i ne konstatujem ih. Ako samo i progovoris s njima, eto tuzne price i otvaranje glave.

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  15. #11
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Tacno ovi kreativni prosjaci vide sirtoinju u nama koji smo sa tehnickih fakulteta pa i ako nam traze ne traze preko euro.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  16. #12
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Tacno ovi kreativni prosjaci vide sirtoinju u nama koji smo sa tehnickih fakulteta pa i ako nam traze ne traze preko euro.
    Oni su najcesci, definitivno. Ali sve je vise ovih careva koji bi od 5 do 30.

    Ja volim da dajem ulicnim muzicarima. Makar rade nesto za tu sicu. Onaj lik ispred stare robne sa gitarom je ocigledno narkoman i sigurno mu svaki cent na drogu ide. Ali prije bih njemu dao koji makar svira, nego nekom ko mi prosipa neku tugopacenicku pricu.

    Nego, i Romi su mnogo bezobrazno poceli da prose. Nekad su bas fino i vaspitano trazili 10 centi. Sad ispod 50 skoro niko. Pa ako kazes da nemas, napadno pitaju "a kako brate nemas" kao da smo ovce cuvali. Jedan momcic ispred Volija u centru, kad sam mu odgovorio da samo karticu nosim pita da mu kupim fantu. Druze, puniljetan si, nista ti ne fali. Nadji neki posao i odje*i.
    Last edited by VanjaTheMan; 04-01-24 at 17:50.

  17. #13
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Prosle godine mi je u garazu delte prisla zena sa malom bebom da trazi 10e jer se njenom muzu prosulo ulje i mora da ga kupi,kad sam joj predlozio da je povedem do auta i pomognem njenom muzu da popravi ili da ga odslepam ,promrmljala je nesto da ne moze i posla

  18. #14
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Na raskrsnicu kod okova na stari,redovno stoje jedan stari sa dva mladja momka i prose kad se stane na crveno,na moje pitanje da ih zaposlim na plantaze ovaj stari je samo odmahnuo rukom i prosao na sledece auto

  19. #15
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,771
    Thanks Thanks Given 
    2,177
    Thanks Thanks Received 
    573
    Thanked in
    333 Posts

    Default

    Ahahahahah

  20. #16
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Mene je prije 6,7 godina zaustavio momak 50 metara od kuce,on autom ja pjeske,spusta prozor i veli dje si komšo,sto činiš,jesi umoran itd.
    Možeš li da mi učiniš,brat mi je imao udes u Bar,treba mi za gorivo do tamo? Momak je vozio nekog audija vrijednog oko 4,5 hiljada eVri. I da dodam ja komša nisam vidjeo od kad sam dijete bio,možda jednom ili dva puta nedje u prolazu,a on se javlja kao da smo ovce čuvali zajedno
    Rek’o nemam komso prastaj,nije bila plata. Produži on dalje i od tad ga vidjeh jednom možda.

    Jednoj babi sam prije par mjeseci dao euro ipo,tražila za prevoz jer ima neku mizernu penziju ili nešto,ne znam sto mi ispriča. Zao mi je bilo i djelovalo je da govori istinu,a nije ni bitno jer je sitno,ali ovakvima kao sto je ovaj gore ne bih nikad dao,osim da znam provjereno da je istinit slučaj

    Bilo je još nekih situacija,nešto sam i zaboravio,nešto nije vrijedno pomena


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #17
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Ja sam prekinuo, saljem poruke
    Rodbini nikad vise eura
    Dao sam jednoj mrcenoj babi kod savo pejanovic kad je prebirala po kontejneru malo vise i poce da place a ne sinko ja to hleb za ptice.
    Pa rekoh za njih da kupite i od mene.
    Nekoliko dana mi je trebalo da se oporavim
    Kako tako ljudi zaborave svoje stare. Zar mislimo da nikad necemo doci u te godine

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  22. The Following 14 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  23. #18
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Uh ja kad vidim malo dijete da drži onu ručicu, samo mi kroz glavu prođe da će neko da ga izmlati zato što nije donijelo para i uvijek djetetu ostavim....ništa mu ja pomoći ne mogu ali je meni malo lakše...a baš me nerviraju prosjaci.
    Desava mi se da me tako zaustave i to su one face koje maltene krenu da se ljube sa tobom kao poznajemo se i sl....uzas kakvoga naroda ima i na što su sve spremni.
    I ja saljem svakoga mjeseca poruke sa dva broja o nekoliko poruka i nadam se da bar to zavrsi dje treba
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #19
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Oni su najcesci, definitivno. Ali sve je vise ovih careva koji bi od 5 do 30.

    Ja volim da dajem ulicnim muzicarima. Makar rade nesto za tu sicu. Onaj lik ispred stare robne sa gitarom je ocigledno narkoman i sigurno mu svaki cent na drogu ide. Ali prije bih njemu dao koji makar svira, nego nekom ko mi prosipa neku tugopacenicku pricu.

    Nego, i Romi su mnogo bezobrazno poceli da prose. Nekad su bas fino i vaspitano trazili 10 centi. Sad ispod 50 skoro niko. Pa ako kazes da nemas, napadno pitaju "a kako brate nemas" kao da smo ovce cuvali. Jedan momcic ispred Volija u centru, kad sam mu odgovorio da samo karticu nosim pita da mu kupim fantu. Druze, puniljetan si, nista ti ne fali. Nadji neki posao i odje*i.
    Prije par godina, zalijecem se da uzmem dorucak, zaustavlja me neka djevojka, srbijanski naglasak, veli za lijecenje djece treba, sad je jedan covjek dao 100 eura, rekoh ok, nemam kod sebe nista dajte ziro racun. A ne, ziro racun nemaju, samo se kes daje.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  25. #20
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kikiriki View Post
    Na raskrsnicu kod okova na stari,redovno stoje jedan stari sa dva mladja momka i prose kad se stane na crveno,na moje pitanje da ih zaposlim na plantaze ovaj stari je samo odmahnuo rukom i prosao na sledece auto
    Jbg, vidi se da onaj stari nije stvoren za preduzetništvo jer prosi na semaforu na kojem zeleno svijetlo za pješake traje punih 7-8 sekundi. Jednom sam iz kola htio da mu kažem da mijenja semafor jer se neće ljeba najesti od prošenja na tom mjestu, ali mi se upalilo zeleno pa sam morao da krenem.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  26. #21
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,389
    Thanks Thanks Given 
    14,539
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Ođe ću se osvrnuti isključivo na djecu koju koriste za prosjačenje.

    To je veliki problem društva no kako to uopšte rješiti.Meni je teško kad vidim te mrvice da prose i znajući da taj novac koji bi dobili završava kod onih te ih šalju uvijek umjesto novca im uzmem nešto od hrane i pitam što bi voljeli.Pitam ih kako se zovu o čemu misle ispričam se s njima da im dam pored toga za nas svega što se podrazumijeva i trunku samopouzdanja i dostojanstva jer ih toliko mršikaju kad dođu u kafiće.
    Lijepa riječ ništa ne košta a njima znači dosta u njihov mali svijet koji nisu birali.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  27. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  28. #22
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    515
    Thanked in
    337 Posts

    Default

    Mene zena zaustavi i trazi mi pare, 5 eura...nemam rekoh, kad ona pita treba li meni da mi ona da 5 eura? Rekoh ne treba...kad zena vadi 5 eura, zapela uzmi pa uzmi, a ja kao ne treba.

    Uvali mi 5 eura u ruku pa onda kaze e sad mi daj, evo dao si mi pare...imas, dao si mi.

    Reko', ovo su tvoje pare, nisam ti ih dao.

  29. The Following 4 Users Say Thank You to Zhuangzi For This Useful Post:


  30. #23
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default



    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  31. #24
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default Kreativno prosjacenje - kockari i/ili narkomani?

    izgleda da se vrnuo karamazov


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  32. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  33. #25
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    515
    Thanked in
    337 Posts

    Default

    Kad vec pricamo o nekim cudnim tipovima, kroz NK ima neka baba koja konstantno seta i nosi masku iz doba korone.

    Uvijek je u nekom kompletu, recimo roza haljina i roza maska, zelena haljina i zelena maska...

    Nedje nedavno auto mi bilo kod majstora i kad sam isao pjeske po auto, ja prolazim pored nje (idemo u istom pravcu) a ona poce da me psuje, mrska...tako nesto - dok sam je zaobilazio jer sam hodao brze od nje.

    Nisam je ni pogledao, pravio sam se da ne cujem jer ne znam kako bih reagovao. Ne bih nikakvu komunikaciju sa njom.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Narkomani u vašem naselju
    By novakb14 in forum Forumaški život
    Replies: 15
    Last Post: 23-06-17, 11:04
  2. Kupujem iPhone 5 ili HTC ONE ili s4 ili s3 ili s2
    By Sceko in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 10-08-13, 11:31
  3. Zašto narkomani žive (a nije - za drogu)..?
    By Raquel in forum Sve i svašta
    Replies: 7
    Last Post: 02-11-12, 21:51
  4. K: iPhone 3Gs ili HTC touch pro 2 ili xperiu2 ili n900
    By cvetak zanovetak in forum Ostali oglasi
    Replies: 23
    Last Post: 02-10-09, 22:49
  5. Prosjacenje
    By Hombre in forum Sve i svašta
    Replies: 73
    Last Post: 27-05-05, 17:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •