View Poll Results: Moj najčešći izbor je:

Voters
121. You may not vote on this poll
  • AROMA

    12 9.92%
  • HDL

    38 31.40%
  • iDEA

    8 6.61%
  • VOLI

    63 52.07%
Page 69 of 184 FirstFirst ... 195965666768697071727379119169 ... LastLast
Results 1,701 to 1,725 of 4579

Thread: Trgovački lanci | poslovna politika i odnos prema kupcima

  1. #1701
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Svakog januara je akcija 150 tačkica - 15% popusta na cijelu kupovinu.
    Tačkice ionako važe samo do kraja januara, onda se kreće od 0

    Sent using Tapatalk

  2. #1702
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    uopšte nije istina da samo u januaru koristite popust od 15 posto...prvo, ako imas 300 tačkica imas 30 % popusta...drugo imate spisak u Cosmetics katalogu svih radnji (raznih brendova i ) po cijeloj CG u kojima 10, 20 ili 30 tačkica mijenjate za 10 posto popusta...recimo...Namos, vrlo često imam za neke tačkice od 30 do 50 tackica, deset posto popusta. Kupih garnituru i na popust nihov dobih jos 10 posto...ona sportska radnja u Delti često ima 10 posto popusta na njiove popuste na 10 tačkica....zatim, apoteka cosmetiks, kad god imas 150 takica imaš 15 % popusta...redovno kupujem ljekove koji su mi malo skuplji pa lijepo ostavim da kupim istovremeno ljekove koji mi trebaju i koristim 150 tačkica za popust....da ne pominjem njihove akcije kad upola cjene dobiješ parfeme, šminku, kozmetiku, hemiju i sve eno što mi treba, a trba mi mnogo toga samo zato što imam 10 tačkica...
    uzimajte njihov katalog i pogledajte na zadnjoj strani...imate i restorane, picerije, hotele, butike...najsmjesnie je kad kažete da e glupost i beskorisno, jer NIŠTA vas ne košta a bas zna da bude super!
    ista stvar je sa MilPop-om....imam samo od kupovina tamo trenutno 30 eura na raspolaganju da kupim šta hoću...lično to koristim ili za neku veliku nabavku šminke, pa me dzabaluka ispadne kad oduzmem 30 eura, ili čak neku tašnu koja košta 50 eura platm 20...a samo im dam karticu da provuku?! Pokloni mi neko 30 eura bukvalno! Jer bih ja svakako trgovala tamo.

    Ista stvar sa profit app karticom...samo od goriva koje sipam u auto ja sam platila struju za decembar...hvala lijepo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #1703
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Play View Post
    Popust je 1€ na 50€ sa 1000BF tačkica
    Prestao sam da koristim tu karticu jer ništa posebno nisu popusti, a mogu da prate šta kupujete preko kartice i te podatke mogu da koriste i dijele 'sponzorima' u svrhu analiza potrošača itd. , to piše u ugovoru, glupost najveća.

    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
    Ne lupaj! Neka si prestao, pametno
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #1704
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Inače, ko su vlasnici Cosmeticsa i Kuće hemije?
    Pricao mi je jedan lik sto radi za Donator - firma koja drzi Kidsland, a zastupnik Samsonite, OVS, Hipp i jos osta toga - da su nedje pocetkom '90-ih dvojica momaka krenuli u rad sa Chicco pelenama, isli od vrata do varat firmi i nije ih bas islo. Onda su naisli na jos dva momka kojima se svidjela ideja i tako su njih 4-oro pokrenuli Donator firmu, za pocetak pelene a onda sve vezano za djecu.

    Kasnije, jedan je lik odustao i otvorio Cosmetics, jedan je presao u Elmag - cuveni "Butici Tina Time, Bar" glas, ova druga dvojica i dalje su zajedno i gotovo da nemaju konkurenciju u CG.

    LM, lik iz Elmaga, koji je bio jedan od ove dvojice sto su krenuli sa pelenbama, cuveni bariton, danas radi kao magacioner u firmi koju je osnovao, dok su ostali milioneri.
    Sta ti je pogresna odluka.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  5. The Following 4 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  6. #1705
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    je li ovo sigurno da se ima 30% sa 300 tačkica u cosmetics, ja koliko znam najviše je 15% za 150... ?

  7. #1706
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,180
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    uopšte nije istina da samo u januaru koristite popust od 15 posto...prvo, ako imas 300 tačkica imas 30 % popusta...drugo imate spisak u Cosmetics katalogu svih radnji (raznih brendova i ) po cijeloj CG u kojima 10, 20 ili 30 tačkica mijenjate za 10 posto popusta...recimo...Namos, vrlo često imam za neke tačkice od 30 do 50 tackica, deset posto popusta. Kupih garnituru i na popust nihov dobih jos 10 posto...ona sportska radnja u Delti često ima 10 posto popusta na njiove popuste na 10 tačkica....zatim, apoteka cosmetiks, kad god imas 150 takica imaš 15 % popusta...redovno kupujem ljekove koji su mi malo skuplji pa lijepo ostavim da kupim istovremeno ljekove koji mi trebaju i koristim 150 tačkica za popust....da ne pominjem njihove akcije kad upola cjene dobiješ parfeme, šminku, kozmetiku, hemiju i sve eno što mi treba, a trba mi mnogo toga samo zato što imam 10 tačkica...
    uzimajte njihov katalog i pogledajte na zadnjoj strani...imate i restorane, picerije, hotele, butike...najsmjesnie je kad kažete da e glupost i beskorisno, jer NIŠTA vas ne košta a bas zna da bude super!
    ista stvar je sa MilPop-om....imam samo od kupovina tamo trenutno 30 eura na raspolaganju da kupim šta hoću...lično to koristim ili za neku veliku nabavku šminke, pa me dzabaluka ispadne kad oduzmem 30 eura, ili čak neku tašnu koja košta 50 eura platm 20...a samo im dam karticu da provuku?! Pokloni mi neko 30 eura bukvalno! Jer bih ja svakako trgovala tamo.

    Ista stvar sa profit app karticom...samo od goriva koje sipam u auto ja sam platila struju za decembar...hvala lijepo
    Khm, jedan ne baš nevažan detalj, nismo svi u PG i nemamo svoje Delte, Namose ili famozne milpopove. . Osim toga, lično mi je kasirka Cosmeticsa ljubazno objasnila da svojih 200injak tačkica mogu potrošiti samo na artikle izložene u košarici pored kase. Mlijeko za tijelo i lak za nokte nisu mi se nešto učinili privlačnim.

    Opšti uslovi i pravila na njihovom sajtu ne demantuju kasirke:



    Dakle, aktuelne povoljnosti koje su predviđene u CBF programu, a ne na sav program. Hm, ko zna, možda neki kupci imaju VIP tretman

    _________

    Može li malo detaljnije o profit kartici i gorivu - šta, kako.. neki link
    The more things change, the more they stay the same.

  8. #1707
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    https://www.profitapp.me/ skineš aplikaciju, registrujes se i samo je pokazujes na mjestima dje može - ne sviđa mi se jer traže keš, ne može karticom

    Ako se koristi u Cosmeticsu, onda ne moze njihova kartica; ili jedno ili drugo.
    Do sada je svake godine u januaru bilo 150 tačkica = 15% na cijelu kupovinu, ja već ženi rekoh što meni treba

    Sent using Tapatalk
    Last edited by darijan; 05-01-20 at 23:14.

  9. #1708
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    je li ovo sigurno da se ima 30% sa 300 tačkica u cosmetics, ja koliko znam najviše je 15% za 150... ?
    jeste ako ih uspijes pokupiti ali to je vjerovatno tesko uspjeti....nijesam sigurna da je realno skupiti ih, posto recimo, kad ides u kupovinu, realno da biras ono što je na akciji, e, nažalost akcijske cijene se ne racunaju...što znači, ako napravis kupovinu od 25 eura, što bi bilo 25 tackica, dobićeš samo onoliko talkica koliko je proizvoda bilo sa punom cijenom....može se desiti da kupim samo jedan sapun puna cijena, i to manje od euro a ostalo akcija i NIŠTA
    ponekad imas i duple tčkice opet po istom principu..ja sam imala maksmum 250 tačkica i kupila sam parfem sa 25 posto popusta...e sad ima i tu "kvaka" već snižene proizvode ne možeš kupiti sa popustom...eto milion problema

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Khm, jedan ne baš nevažan detalj, nismo svi u PG i nemamo svoje Delte, Namose ili famozne milpopove. . Osim toga, lično mi je kasirka Cosmeticsa ljubazno objasnila da svojih 200injak tačkica mogu potrošiti samo na artikle izložene u košarici pored kase. Mlijeko za tijelo i lak za nokte nisu mi se nešto učinili privlačnim.

    Opšti uslovi i pravila na njihovom sajtu ne demantuju kasirke:



    Dakle, aktuelne povoljnosti koje su predviđene u CBF programu, a ne na sav program. Hm, ko zna, možda neki kupci imaju VIP tretman

    _________

    Može li malo detaljnije o profit kartici i gorivu - šta, kako.. neki link
    nemam VIP tretman ali bi voLela inače, tom prlikom kad si tačkice htio iskoristiti prosto ih nijesi imao mnogo i JEDINO si mogao da ih mijenjas za te proizvode koje ti je ponudila...i to stalno imaju, te akcije...ja recimo za svu kozmetiku čekam da dodje na taj popust i tako ih kupujem...
    da ti pojasnim jos, ako danas odes u Kozmetks kupis toliko proizvoda da "zaradis" 150 tačkica, već sjutra (isti dan, zapravo) možeš u Kozmetiks apoteci ili marketu kupiti robe za 1000 eura i dobiti popust 15 posto...jedina falinka je što će ti popust obračunati samo na one proizvode koji imaju punu cijenu, oni koji su već na akciji su na akciji i nema dodatnih 15 posto...i naravno neće ti na tu kupovinu prilikom koje si koristio tačkice obracunati nove tačkice)

    A što se tiče profit app-a ja imam tu karticu već duže...
    opcija 1 je da uplatiš 100 eura i da odmah koristiš karticu kao aktivan član a to znaci da recimo na svaku kupovinu u Kozmetiksu imas povraćaj sredstava na karticu od 3%, 5% ili čak 10%...ako kupovinama skupiš 50 eura, možeš da platiš u distribuciji račun profit app karticom tj tim skupljenim parama (imaju ugovor sa distribucijom) ili da plaćaš račune u firmama sa kojima imaju ugovore, a imaju sa INA pumpama, Kozmetiksom, Spa medica, Martinovic mesare i masu restorana i radnji još...što se tiče profit app kartce to je nasa aplikacija crnogorska, i bolje se o njoj raspitati pobliže nego ovako na brzinu....

    opcija 2 (Moja opcija) je da sam posla na "prezentaciju" da ispoštujem vaznu poslovnu partnerku i ni kriva ni dužna došla u posjed aplikacije i sipala gorivo na INA pumpama i isla u spa mediku na tretmne 2 puta i skupila tih 100 eura i postala ni kriva ni dužna aktivni član (malo je duže trajalo) i sad kao aktivni član mogu da učlanjujem druge, mogu da plaćam račune aplikacijom tj sredstvima koja sam skupila i naravno imam više dobiti...kao neaktivan član sam samo mogla da provlačim aplikaciju i skupljam sredstva a ne mogu da ih koristim a sad mogu i da plaćam njome...ako želiš tu sam pitaj na pm..plus imam 10 akcija od komanije....neka ih ni iz dzepa ni u dzep!
    Što se mene tiče ako sa VOLIjem sklope ugovor meni će svaki mjesec struja biti dzabe jer u VOLI grde pare ostavih
    Last edited by zvoncica; 06-01-20 at 02:32.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  11. #1709
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Khm, jedan ne baš nevažan detalj, nismo svi u PG i nemamo svoje Delte, Namose ili famozne milpopove. . Osim toga, lično mi je kasirka Cosmeticsa ljubazno objasnila da svojih 200injak tačkica mogu potrošiti samo na artikle izložene u košarici pored kase. Mlijeko za tijelo i lak za nokte nisu mi se nešto učinili privlačnim.

    Opšti uslovi i pravila na njihovom sajtu ne demantuju kasirke:



    Dakle, aktuelne povoljnosti koje su predviđene u CBF programu, a ne na sav program. Hm, ko zna, možda neki kupci imaju VIP tretman

    _________

    Može li malo detaljnije o profit kartici i gorivu - šta, kako.. neki link
    Ja ti lično kažem da koristim popust.
    Mogu neđe i iskopati račune.

    Nemam neku vezu u Comseticsu (ovim putem pozdravljam Tomija vlasnika CM) nego kao običan građanin trošim tačkice na šta ja hoću.

    U Milpop sa druge strana sakuplja poene i 150 poena je popust od 80e što uspijem jednom godišnje da uradim.

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  12. #1710
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,623
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Ja jutros oko 4h u badnjake kad Aroma i Lida u B.Jedinstva rade.Onako bunovan, dok ukapirah, da otvaraju ponedeljkom u 00h ,odnosno ne krše zakon ali ga svojski ismijavaju.O odnosu prema zaposlenom koji je u nedelju slobodan ali oko 23 h se sprema da ide na posao je suvišno pisati.Vjerovatno i subotom rade do 24h pa su zaposleni vjerovatno oko 01h kući.
    Ja mislim da bi tim zaposlenim više odgovaralo da rade i neđeljom...no ovako

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  13. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  14. #1711
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Siguran sam da su gazde u prve redove na loženje badnjaka...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  15. #1712
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Otvaraju u ponoć!?
    E, otvorio im se dekubitis...tako alavima.

    Uđoh u 'Francu' za kilo banana, red ka' na pasoške kontrole. Vrnula se ova majmunica...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  16. #1713
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    pa e, neko sigurno oće da trguje u 00:01, ne može se sačekat do ujutru inače kako objave ovi veći marketi da ne rade sjutra tako narod navali danas. isto kao da prekosjutra ne postoji i da nisu mogli uzeti to što im treba prethodnih dana no sve mora danas. ogromno poštovanje za ljude koji rade u ovim većim supermarketima, kakve kompleksaše sa prosječnim IQ od jedno 10 oni trpe


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #1714
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice-Ventura View Post
    Kupila mi sestra lap top u I-centar u deltu. I sad upalila ga i ne radi tastatura dobro, oni oce da je mijenjaju ona nece naravno to nego da joj daju novi drugi ili da joj vrate pare.. nece ni jedno ni drugo, u ponedeljak ce poc tamo sa inspekcijom i morace joj to uradit, ali zamislite te lopove.. imao sam i prije sa njima lose iskustvo, nije prvi put.. jos ono nisu ni predstavnik apple nego neki partner ili kako ono to zovu...
    Samo sa tržnom pod ruku. Moraju da joj vrate pare ili daju novi laptop ako nije prošlo 3 mjeseca, ako jeste mora da čeka popravku. Nije toliko strašno to što će otvoriti i zamjeniti tastaturu, nije to hermetički uređaj da bi mu zamjena tastature uticala na kvalitet i ispravnost.
    Last edited by Tivatech; 06-01-20 at 17:49.

  18. #1715
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    zvončice, za cosmetics da te ispravim, skupljaš bodove i kad mijenjaš popust 15% i kad su artikli na akciji, ali su zato uveli da bodovi traju godinu dana! ovo ti je sigurno 1000%!

    nego ja nisam siguran da postoji ovo 300 bodova za 30% na sve, zato te pitah za provjeru, a provjeriću i kod radnice, ja mislim da lagano imam oko 300.
    inače svakog 20. i 21. u mjesecu su x3 bodovi, pa lagano ako zamijenite 150 bodova za 15% na sve, račun od 50€ i vratite tih 150 tačkica...

  19. #1716
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Ovo treba završen fakultet imat samo za trgovanje u cosmetics.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  20. The Following 10 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  21. #1717
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    a i ne mora vala
    provlačiš samo i iskoristiš 150 za 15% na sve, osim na akcijske artikle.
    možeš i u apoteci, naročito valja za skuplje ljekove ili kozmetiku.

  22. #1718
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Viđi ovoga, ćera me da magistriram po Bolonji. Makse tamo!
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  24. #1719
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ovo treba završen fakultet imat samo za trgovanje u cosmetics.
    Hahahahhaha uprabo..Ništa mi nije jasno..samo je dam kad mi je traže
    Sell the Vatican, Feed the World!

  25. The Following 4 Users Say Thank You to KRKNA For This Useful Post:


  26. #1720
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    470
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Nijesi ni da bog?

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  27. The Following 3 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:


  28. #1721
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    a nije da ne traže


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. #1722
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Briljiram s ispadima ovih dana...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  30. The Following User Says Thank You to KRKNA For This Useful Post:


  31. #1723
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Pojma nemam o čemu pričaš.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  32. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  33. #1724
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Radi li Idea u Gintash sjutra?
    ...

  34. #1725
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Radi li Idea u Gintash sjutra?
    Mislim da ne, procitah nedje da nijedna Idea nece raditi na Bozic

    Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
    I am not i danger, I am the danger.

  35. The Following 2 Users Say Thank You to RRR For This Useful Post:


Page 69 of 184 FirstFirst ... 195965666768697071727379119169 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Odnos drzave prema poljoprivredi
    By autodijagnostika in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 08-05-13, 09:14
  2. A ljubaznost prema kupcima u barskim lokalima ??!!??
    By sagitarius in forum Primorski
    Replies: 60
    Last Post: 01-10-12, 21:43
  3. Zeljezara i odnos drzave prema Davidovicu
    By HIPER in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 14-05-11, 22:44
  4. Odnos drzave prema vjerskim zajednicama...?
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 18-07-10, 12:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •