View Poll Results: Moj najčešći izbor je:

Voters
121. You may not vote on this poll
  • AROMA

    12 9.92%
  • HDL

    38 31.40%
  • iDEA

    8 6.61%
  • VOLI

    63 52.07%
Page 73 of 184 FirstFirst ... 236369707172737475767783123173 ... LastLast
Results 1,801 to 1,825 of 4579

Thread: Trgovački lanci | poslovna politika i odnos prema kupcima

  1. #1801
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Potpuno si u pravu....prosto nijesam razmisljala, samo sam izlazeći iz apoteke vidjela osvjetljeni prostor, pošto su ostali butici mahom u mraku, mada ne znam da li je to bio jedini butik koji je radio, ko zna...i bacih pogled kad vidim da se kreću žene po radnji....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #1802
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    443
    Thanks Thanks Received 
    65
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Kupim termostatski tus u kips, i ispostavi se nakon par mjeseci da mjesac ne radi, hladna voda skoro uopste nije mogla da se pusti. Zovem im servis (Nautilus), i oni ustanove kvar i daju mi napismeno pecatiranu izjavu da ne radi, i kaze mi taj serviser, podji i uzmi novi pa cemo ga mi zamijenit, i onda ovaj stari vratit, naravno uz račun. Ja ono aj vrh, dobro osmisljena strategija zarad zadovoljnih kupaca. Kad ono medjutim...

    Ja u Kips, oni vele - ok, dje ti je stari tus? Reko nijesam vodoinstalater, al kapiram da ako je vas ovlasceni servis ustanovio kvar, onda smatram da ne treba da imam ikakvog troska oko zamjene loseg proizvoda. Uostalom ovo nije busilica ili neki alat da ga mogu donijet, a i necu cekat zamjenu (ono, tusiramo se svaki dan, on koliko toliko radi..)
    Oni ni da cuju, i kao nekako jedva preko par poziva i veza mi dopuste, kao specijalan slucaj, pa da ti učinimo. I jos jedna stvar - zamjena me je kostala 20e, bez obzira sto imaju ovlasceni servis. Saljem im inspekciju, al ne znam oce li bit sto od toga, jer mislim da ne treba da platim centa ako je proizvod u garanciji.

    Iscitah zakon ovih par dana,i od sad samo cu da tužim gamad...

  3. #1803
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,344
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    20e si platio mozda demontažu i montažu?

  4. #1804
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    A ne ulazi montaza i demontaža u tu cijenu, ne znam bas kako si to zamislio da ih tuzis. Oni ti nijesu kacili prvi put to?

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  5. #1805
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    422
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Jedino ako su ti prvi put oni to montirali imas osnova. (a ne vj da su) Tako da nemas se sto zalit.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  6. #1806
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,238
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Malo mi isto glupo da kupac snosi ove troskove zamislite da je kupio felericni parket. Pa da ponovo placa lijepak, uklanjanje i majstora?

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  7. #1807
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Pa ako majstor kas ga postavlja ne vidi da je felerican to je njegova greska...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  8. #1808
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    443
    Thanks Thanks Received 
    65
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Stvar je vrlo jednostavna, i zakon je vrlo jasan, ako vam je prodata stvar koja je felericna, prodavac je duzan da vam tu istu stvar zamijeni ili popravi, sve o svome trosku.

    Dakle, ja kao kupac, ne bi trebalo da snosim ikakav trošak zato sto je proizvod koji mi je prodat felerican, osim one inicijalne cijene koju sam platio. Neko ce rec, dobro specifična je roba, koja zahtijeva instalaciju...bez obzira, svaki dodatni euro koji vam izadje iz dzepa kao meni npr u ovom slučaju nije moja greska, vec prodavca koji je felericnim proizvodom meni na ovakav nacin izazvao trosak. To bi sve on trebao da snosi.
    Pominjete kacenje, koje nema veze sa ovim, mjesac vode u ovom tusu nije radio kako treba, a to je u sustini sama funkcija ovog tusa. Nedje po odgovorima vidim dje je svijest, zato smo tu dje smo...
    Last edited by Winamp; 25-01-20 at 23:53.

  9. #1809
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    443
    Thanks Thanks Received 
    65
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    E i da, kips - nikad vise u zivotu. Radje cu nesto iz inostranstva nabavit no kod njih...

  10. #1810
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Pa realno, ako sam ja nečijom krivicom morao da plaćam dodatne montaže i demontaže i pizde materine, oću da mi taj koji je odgovoran sve to plati. Nemam ja šta da snosim dodatne troškove za nešto što nijesam ni tražio ni izazvao. Ođe su ljudi navikli da drugim ljudima stavljaju ruke u džep.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  11. #1811
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Ako u cijenu tuš baterije ulazi i cijen amontaže, onda oni treba d azamijene o svom trošku a ako ne, njihov je proizvod i njega mijenjaju, ne mogu ti pni plaćati montažu. Ako je cijen asa montažom, dužni su da ti zamijene o svom trošku.
    Kada kupac kupuje robu, postoji rizik koji sa prodavca prelazi na kupca, po zakonu.
    Takodje, imaju i zakonski osnov da ti traže staru česmu, jer momenta kadfa je zamijene i daju ti novu oni su dužni da staru imaju na lageru neispravne robe. Da im inspekcija dodje i traži strau česmu, mogu popiti kaznu.
    Ovo ti sve govorim sa strane zakona, e sad što bi bilo dobro ponašanje to je druga stvar.

  12. #1812
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    443
    Thanks Thanks Received 
    65
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ako u cijenu tuš baterije ulazi i cijen amontaže, onda oni treba d azamijene o svom trošku a ako ne, njihov je proizvod i njega mijenjaju, ne mogu ti pni plaćati montažu. Ako je cijen asa montažom, dužni su da ti zamijene o svom trošku.
    Kada kupac kupuje robu, postoji rizik koji sa prodavca prelazi na kupca, po zakonu.
    Takodje, imaju i zakonski osnov da ti traže staru česmu, jer momenta kadfa je zamijene i daju ti novu oni su dužni da staru imaju na lageru neispravne robe. Da im inspekcija dodje i traži strau česmu, mogu popiti kaznu.
    Ovo ti sve govorim sa strane zakona, e sad što bi bilo dobro ponašanje to je druga stvar.

    Znaci kupis tus bateriju, i platis instalaciju u cilju ispunjavanja uslova garancije da to mora strucno lice da obavi, i platis taj trosak. Sve ok - ako sve radi kako treba idealno.
    Medjutim, nakon par mjeseci se zalis jer ti proizvod ne radi kako valja, i oni ti uvaze garanciju, ali platis dodatni trosak deinstalacije i instalacije (ne svojom krivicom, ti si inicijalno zelio da ti proizvod radi kako treba). Usput se ne kupas dan-dva, dok ti se sve to ne obavi i dok ne ufatis vodoinstalatera, i potrosis vrijeme da uradis zamjenu - do kipsa i nazad. Onda prodje par mjeseci, i uradis opet isto (a u sustini imas proizvod sa fabrickom greskom). I onda ti tvoj dobri prodavac, i dalje nastavi da mijenja, jer je proizvod u garanciji, a ti i dalje placas deinstalacije i instalacije... Uvidjas li problem? Ako ne uvidjas koliko te taj proizvod kosta, onda imas bas uske poglede u sagledavanju problema ili ti logika nije jaca strana. Nadam se da nijesi pravnik, al me ne bi cudilo..

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Pa realno, ako sam ja nečijom krivicom morao da plaćam dodatne montaže i demontaže i pizde materine, oću da mi taj koji je odgovoran sve to plati. Nemam ja šta da snosim dodatne troškove za nešto što nijesam ni tražio ni izazvao. Ođe su ljudi navikli da drugim ljudima stavljaju ruke u džep.
    O ovome se radi, al vidim da smo zestoko u manjini.. Vjerovatno poneki nijesu put Evrope makli. Mada ko zna ko se krije iza ovih pseudonima, nadam se makar da se ne raspravljam sa djecom...

  13. #1813
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Imam malo duži staž n aforumu od tebe, tako da sam tada bila dijete, već sad nema šanse
    Ti si ljut i nijesi shvatio uopšte što ti govorim. Ja ti govorim kako je sve to sa strane zakona jer si pomenuo inspekciju pa zbog topga sam ti sve napislaa jer znam kako ide. Ali izvini što ti pkušah objasniti, mi smo narod koji sve najbolje zna i umije, savjeti sa strane nam ne trebaju, a i što bi kad nam sve dobro ide i najbolji smo
    Nijesam pravnik i nikad ne bih mogla biti, bavim se tehničkim naukama
    Srećno sa tuš baterijom i inspekcijom.

  14. #1814
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Winamp View Post
    Znaci kupis tus bateriju, i platis instalaciju u cilju ispunjavanja uslova garancije da to mora strucno lice da obavi, i platis taj trosak. Sve ok - ako sve radi kako treba idealno.
    Medjutim, nakon par mjeseci se zalis jer ti proizvod ne radi kako valja, i oni ti uvaze garanciju, ali platis dodatni trosak deinstalacije i instalacije (ne svojom krivicom, ti si inicijalno zelio da ti proizvod radi kako treba). Usput se ne kupas dan-dva, dok ti se sve to ne obavi i dok ne ufatis vodoinstalatera, i potrosis vrijeme da uradis zamjenu - do kipsa i nazad. Onda prodje par mjeseci, i uradis opet isto (a u sustini imas proizvod sa fabrickom greskom). I onda ti tvoj dobri prodavac, i dalje nastavi da mijenja, jer je proizvod u garanciji, a ti i dalje placas deinstalacije i instalacije... Uvidjas li problem? Ako ne uvidjas koliko te taj proizvod kosta, onda imas bas uske poglede u sagledavanju problema ili ti logika nije jaca strana. Nadam se da nijesi pravnik, al me ne bi cudilo..



    O ovome se radi, al vidim da smo zestoko u manjini.. Vjerovatno poneki nijesu put Evrope makli. Mada ko zna ko se krije iza ovih pseudonima, nadam se makar da se ne raspravljam sa djecom...
    Vala ne znam ko je dijete ali ti se ponašaš kao da jesi! Izvika se na svakoga ko ti pokuša objasnit nešto a što ti se ne sviđa! Ako si pitao za savjet saslušaj, zahvali, pa ako Montenegrina nije u pravu lijepo joj se javiš za godinu dvije kad spor riješiš i objasniš proceduru koju si oristio da bi riješio problem povoljnije no ti je ona napisala
    Svi se slažemo sa tobom da je to nepravično ali je tako...a ti lijepo presavi tabak pa tuži, prijavljuj....javi nam na forumu kako si prošao da bi i mi ubuduće pokušali da prođemo što bezbolnije.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  15. #1815
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    443
    Thanks Thanks Received 
    65
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Imam malo duži staž n aforumu od tebe, tako da sam tada bila dijete, već sad nema šanse
    Ti si ljut i nijesi shvatio uopšte što ti govorim. Ja ti govorim kako je sve to sa strane zakona jer si pomenuo inspekciju pa zbog topga sam ti sve napislaa jer znam kako ide. Ali izvini što ti pkušah objasniti, mi smo narod koji sve najbolje zna i umije, savjeti sa strane nam ne trebaju, a i što bi kad nam sve dobro ide i najbolji smo
    Nijesam pravnik i nikad ne bih mogla biti, bavim se tehničkim naukama
    Srećno sa tuš baterijom i inspekcijom.
    Da, duzi staz znaci bolje sagledavanje situacije i problema, svakako. Nijesam ja ljut, mozda jesam sto nam je sprovodjenje zakona lose, ali sam shvatio sto pricas. Sa strane zakona sam zasticen, druga je stvar sto se kroz inspekcije hvataju kojekakve veze i vezice, pa uvjek bude izio vuk magarca. Ti nijesi shvatila problem, ali shvatices kad ga budes imala. I daleko od toga da sam trazio savjet, platio sam i to je to, necu osiromasit zbog toga. Samo sam htio podic svijest narodu da treba da se zali na ovakve stvari. Izgleda nikoga ne dotice, sem malu grupu ljudi. Zar na kraju krajeva ovo i nije tema da se bavimo problemima koji nam "veliki igraci" namecu, a kojih bismo trebali da smo svjesni?

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Vala ne znam ko je dijete ali ti se ponašaš kao da jesi! Izvika se na svakoga ko ti pokuša objasnit nešto a što ti se ne sviđa! Ako si pitao za savjet saslušaj, zahvali, pa ako Montenegrina nije u pravu lijepo joj se javiš za godinu dvije kad spor riješiš i objasniš proceduru koju si oristio da bi riješio problem povoljnije no ti je ona napisala
    Svi se slažemo sa tobom da je to nepravično ali je tako...a ti lijepo presavi tabak pa tuži, prijavljuj....javi nam na forumu kako si prošao da bi i mi ubuduće pokušali da prođemo što bezbolnije.
    Ne vidim da sam koristio uzvicnike, ni gdje sam pitao za savjet? Hocu, mama.
    Last edited by Winamp; 29-01-20 at 17:15.

  16. #1816
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Winamp View Post
    Da, duzi staz znaci bolje sagledavanje situacije i problema, svakako. Nijesam ja ljut, mozda jesam sto nam je sprovodjenje zakona lose, ali sam shvatio sto pricas. Sa strane zakona sam zasticen, druga je stvar sto se kroz inspekcije hvataju kojekakve veze i vezice, pa uvjek bude izio vuk magarca. Ti nijesi shvatila problem, ali shvatices kad ga budes imala. I daleko od toga da sam trazio savjet, platio sam i to je to, necu osiromasit zbog toga. Samo sam htio podic svijest narodu da treba da se zali na ovakve stvari. Izgleda nikoga ne dotice, sem malu grupu ljudi. Zar na kraju krajeva ovo i nije tema da se bavimo problemima koji nam "veliki igraci" namecu, a kojih bismo trebali da smo svjesni?
    Sad ti ne shvataš, duži staž na forumu sam pomenula samo da znaš da nijesam dijete kako si gore naveo, a ne iz razloga da zbog toga bolje sagledavam situaciju. Objasnila sam ti šta kaže zakon a ti opet drviš po svom. To ne znači da se slažem sa zakonom, nego sam ti ga približila. A smatram da mnogo zakoni u ovoj zemlji ne valjaju ništa, a i oni koji valjaju pogrešno se sprovode.
    Shvatiću problem kad ga budem imala, misliš samo ti imaš problem? Sad i ja bitke slične vodim, ali veoma rado u tome poslušam što mi ljudi kažu i savjetuju, i mnogo je veće od ovog tvog, tako da ti ni to nije na mjestu
    Ti si iznio problem, mi komentarisali i tebi sad smeta što se komentariše, što će reći da ipak ti nijesi shvatio poentu ovoga topica.
    Završavam ovim ovu raspravu sa tobom.

  17. #1817
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Bijah danas u Naš Diskont, neko je već napisao negdje, i meni se čini da je sve poskupilo. 120eur a bez mesa, bez praška i još nekih stvari. Recimo ja sam uzimala uvijek Zewa toalet, najvisočija cijena je bila 3.39 za deset rolni, sad je 3.59 a čini mi se da su i smanjili one rolne. Nutela skuplja. Ima još dosta toga po 10, 20 centi pa se skupi. Recimo limun je mnogo bolji u Lakovica, ovaj u Nas Diskont nista ne valja. U Lakovića uzeh i tečni Dixan, 2.99 za 30 pranja. Do sad sam uzimala Persil isto mililitara a cijena u Naš Diskont mislim da je 4.6 eur.

  18. #1818
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,277
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Recimo limun je mnogo bolji u Lakovica, ovaj u Nas Diskont nista ne valja.
    Uvijek gledam odakle je uvoz, do sad je uvijek bio iz Turske i najniža moguća klasa, skroz neugodan miris kore. Evo vidim da je trenutna ponuda dosta bolja (Španija), mada i tu je upitna ispravnost (prekomjerna upotreba pesticida).
    The more things change, the more they stay the same.

  19. #1819
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Winamp View Post
    Da, duzi staz znaci bolje sagledavanje situacije i problema, svakako. Nijesam ja ljut, mozda jesam sto nam je sprovodjenje zakona lose, ali sam shvatio sto pricas. Sa strane zakona sam zasticen, druga je stvar sto se kroz inspekcije hvataju kojekakve veze i vezice, pa uvjek bude izio vuk magarca. Ti nijesi shvatila problem, ali shvatices kad ga budes imala. I daleko od toga da sam trazio savjet, platio sam i to je to, necu osiromasit zbog toga. Samo sam htio podic svijest narodu da treba da se zali na ovakve stvari. Izgleda nikoga ne dotice, sem malu grupu ljudi. Zar na kraju krajeva ovo i nije tema da se bavimo problemima koji nam "veliki igraci" namecu, a kojih bismo trebali da smo svjesni?



    Ne vidim da sam koristio uzvicnike, ni gdje sam pitao za savjet? Hocu, mama.
    nijesi koristio uzvičnike, sine , ali jesi malo podviknuo, priznaj?!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #1820
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Obratite pažnju na zaleđeni losos file ako kupujete. U dva različita grada u Voli marketu ista situacija - rok do 21.02.2020.
    U Pg prije 10 dana uzeh dva i nisam stvarno obraćala pažnju jer je zaleđeno, otvorismo doma - zamalo se nismo otrovali, smrad je ubijao iako je bio samo dan nakon označenog roka.
    Ne budem lijena odem nazad sa načetim i ovim što je do februara i menadžer(ka) mi vrati pare za ovaj van roka.

    Prije neki dan u Bd - opet datum do februara. Uzela, došla na kasu i reko - samo da znate, ovom proizvodu vam ističe rok za 20 dana pa ono stavite ga na neki popust da vam ne propadne i bacate hranu

    Ovaj

  21. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  22. #1821
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Bijah danas u Naš Diskont, neko je već napisao negdje, i meni se čini da je sve poskupilo. 120eur a bez mesa, bez praška i još nekih stvari. Recimo ja sam uzimala uvijek Zewa toalet, najvisočija cijena je bila 3.39 za deset rolni, sad je 3.59 a čini mi se da su i smanjili one rolne. Nutela skuplja. Ima još dosta toga po 10, 20 centi pa se skupi. Recimo limun je mnogo bolji u Lakovica, ovaj u Nas Diskont nista ne valja. U Lakovića uzeh i tečni Dixan, 2.99 za 30 pranja. Do sad sam uzimala Persil isto mililitara a cijena u Naš Diskont mislim da je 4.6 eur.
    uh dobro si mi rekla za dixan da odem sjutra da ga kupim...to je povoljno bas...ja sam kupovala tečni arijel kad je bio na akciji nešto oko 3 ipo eura ali sad je preko 6!
    Inače Naš diskont je katastrofa poskupio, plus tano si primijetila, da bi ostali konkurentni sa cijenom, "stanjili" su rolne! Ja nešto po navici kupujem onaj Palomin eventualno Perfekt kako li se zove sa piletom zutim, troslojni, ali je ona rolna drastično tanja!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #1822
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Vjeruj mi da je Zewa bila jedna rolna kao dvije bilo kod drugog ali ni ona nije više što je bila, em sad preskupa a 10 godina smo samo nju kupovali. Danas sam uzela da probam Reginu.
    Kod mene u Blok 9 ima Alfa market, recimo tu mi je Ariel najpovoljniji, 3Kg ispod 5 eura.

  24. #1823
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,939
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    1,812
    Thanked in
    657 Posts

    Default

    i dalje je Zewa najisplativija.

  25. #1824
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    422
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Mrzim stapice tanke za usi sto me bockaju,samo za bebe oni dolaze u obzir i los toalet papir kao da smirglam guzicu

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to Djalac For This Useful Post:


  27. #1825
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    uh dobro si mi rekla za dixan da odem sjutra da ga kupim...to je povoljno bas...ja sam kupovala tečni arijel kad je bio na akciji nešto oko 3 ipo eura ali sad je preko 6!
    Inače Naš diskont je katastrofa poskupio, plus tano si primijetila, da bi ostali konkurentni sa cijenom, "stanjili" su rolne! Ja nešto po navici kupujem onaj Palomin eventualno Perfekt kako li se zove sa piletom zutim, troslojni, ali je ona rolna drastično tanja!
    Godisnja inflacija je oko 3%... Sjetimo se cijena iz 2010te... Cekaj da vidis koliko ce tek sve kostati 2030te... A da vidimo ocemo li dostic prosjecnu platu 750+ eura...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Page 73 of 184 FirstFirst ... 236369707172737475767783123173 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Odnos drzave prema poljoprivredi
    By autodijagnostika in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 08-05-13, 09:14
  2. A ljubaznost prema kupcima u barskim lokalima ??!!??
    By sagitarius in forum Primorski
    Replies: 60
    Last Post: 01-10-12, 21:43
  3. Zeljezara i odnos drzave prema Davidovicu
    By HIPER in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 14-05-11, 22:44
  4. Odnos drzave prema vjerskim zajednicama...?
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 18-07-10, 12:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •