Page 2 of 52 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 1279

Thread: Ljetnji prelazni rok / 2017

  1. #26
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Ne vjerujem da ce zbog FFP moci da potrose toliko, ovo je oko 150m, ako ne i vise.

  2. #27
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    A i da kupe sve ove igrače (kad bi zanemarili FFP), ponovo neće imati klupu koja je jako važna, ako uopšte budu htjeli da zapinju u Ligi Evrope.

  3. #28
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Nema lokatelija, odma kiks u sastavu imaginarnog tima. Decko ima zagarantovano mjesto u bilo kojem klubu s obzirom na klasu koju posjeduje
    Plus nema deulofeua



    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. #29
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nek prodaju Donnarummu za 100 mil i eto mogucnosti da sastave dobar tim 🤠


    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  5. #30
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,614
    Thanks Thanks Given 
    269
    Thanks Thanks Received 
    351
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Sto ce im Bilja.. Kakvo bacanje para.


    Krece cistka iz Sitija - Zabaleta, Klisi, Sanja, Navas, Kabaljero.

    Kolarov pretece.

    Pitanje je sta ce sa Bravom, Fernandom, Nolitom. Mangala takodje na prodaju.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

  6. #31
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


    Selekcija Chilea otkrila vise nego sto treba


    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  7. #32
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,732
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    98 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Mene je fenomen Benzema, i to odakle njemu ovoliki ugled u Realu.
    Florentino ga voli ka rođenog sina, to je njemu najbolja devetka na svijet i nema miliona koji ga mogu platit. Non stop ga veliča. Zidan je malo umjereniji, ali ga i on dobro voli, i zabetonirao ga je u prvih 11 svu sezonu.
    Ramosu i Ronaldu je on ikona isto, kad god treba nekog od saigrača da pofale, prvo njega.
    Pa sve da im svoju platu daje nebi ga tako voljeli...

    Plus se momak tako obrukao i srozao van fudbalskog terena u onoj aferi kad je ucjenjivao Valbuenu...

    Izgleda jedino Didije Dešan vidi kolika je to neznalica.

    Sent from my GT-I9300 using Cafe Del Montenegro mobile app
    I zidan i ronaldo, takodje florentino i ramos pojma nemaju o fudbalu pa stoga cijene karima... Ti sigurno znas bolje sa kauca

  8. #33
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Ljetnji prelazni rok / 2017

    Karim je gospoce van terena. Na terenu je bio u svoje vrijeme najpogodniji napadac koji bi se uklopio sa Ronaldom ( da se povlaci da bi ovaj zabijao ). A i njime se takodje gadja to Arapsko trziste, dje je on masu cijenjen i omiljen. Ali ono sto je njega sacuvalo je njegov respekt prema klubu. Nije ucjenjivao agentima i trazenjem povecanja plate a to Perez itekako cijeni. Mislim to je uopsteno i jedno od pravila kluba, da igrac saceka da mu sam klub ponudi novi ugovor bez cimanja i trazenja. Da nije bio takav sigurno bi posao putem Di Marije, Ozila i ostalih koji su to trazili i na kraju i posli za parama.


    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
    Last edited by jedikupus; 25-05-17 at 22:10.
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  9. #34
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,580
    Thanks Thanks Given 
    7,486
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Mene je fenomen Benzema, i to odakle njemu ovoliki ugled u Realu.
    Florentino ga voli ka rođenog sina, to je njemu najbolja devetka na svijet i nema miliona koji ga mogu platit. Non stop ga veliča. Zidan je malo umjereniji, ali ga i on dobro voli, i zabetonirao ga je u prvih 11 svu sezonu.
    Ramosu i Ronaldu je on ikona isto, kad god treba nekog od saigrača da pofale, prvo njega.
    Pa sve da im svoju platu daje nebi ga tako voljeli...

    Plus se momak tako obrukao i srozao van fudbalskog terena u onoj aferi kad je ucjenjivao Valbuenu...

    Izgleda jedino Didije Dešan vidi kolika je to neznalica.

    Sent from my GT-I9300 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Anćo je to objasnio prije par dana, Benzema je savršen špic da igra u tandemu sa Ronaldom... Ne daje previše golova, al obično trči i bori se za obojicu...

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Ne vjerujem da ce zbog FFP moci da potrose toliko, ovo je oko 150m, ako ne i vise.
    Ovu priču o FFP pričaju samo Talijani, više mi se čini kao truli izgovor... Milan je svakako po prihodima i dalje pri vrhu svjetskog fudbala, tako da 150m sigurno ne mogu biti problem, čak i da ne prodaju nikoga, a oće masu njih...
    #fakenews

  10. #35
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,732
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    98 Posts

    Default

    Ma nisam ni ja preveliki fan lika i djela Benzeme, niti samog Reala uopste. Niti sam takodje mislio da 'spustam' Petronasa ali neke se stvari olako izgovaraju...

    Ali ako masinerija tipa Real Madrid ostavlja Karima tu gdje jeste evo XXX godina a pritom im jelte odlicno ide, sigurno znaju nesto o vodjenju kluba i samom izboru fudbalera

  11. #36
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,614
    Thanks Thanks Given 
    269
    Thanks Thanks Received 
    351
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Mozda malo neocekican twist oko Bernarda Silve. Juce kladze stavile Siti kao favorita za sledecu destinaciju a i javlja se po medijima da je sletio u Mancester. To bi bilo brutalno pojacanje, jer za razliku od Rahima, ovaj ima i mozak.
    Plus Kajl Volker objavio ThankYou na IG i vrlo vjerovatno da je Siti takodje sledeca destinacija.
    Ta dva transfera ce sigurno vrijedit 100m. Jos ako bi doveli Fabinja koji moze da pokriva Volkera a i da igra brutalno zadnjeg veznog i plus Mendija iz Monaka...
    Znaci jos backup lijevi bek (ili je zato Kolarov prezivio?), golman (pominju se Ederson i Donaruma) i jos jedan stoper.

    Vrhunske kupovine (250m+), a mnogo bitnije sto se micu skartovi iz ekipe.

    A i jos pametnije sto se transferi odma rade na pocetku da bi prosli pre-season sa timom, prosle godine su neki kasno dolazili...
    I jos dako Gundo ostane fit.

    Seksi ekipica u napadu.

    Fernandinjo/Ture/Fabinjo
    Bernardo, David, KdB, Sane
    Hesus/Aguero

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

  12. #37
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,528
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    482
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Sve što sam izgovorio oko Benzeme i jeste tako, i to ne mislim ja nego skoro čitav svijet.
    Po fudbalskim karakteristikama on ne može da igra špica u Realu, i to devetku. Čime god da je zaslužio, nije ni prvi ni jedini, a svjedoci smo da u Real često igraju tipovi koji po trenutnoj formi to ne zaslužuju. Tako recimo i Bejl igra ispred Iska, a u formi čitave ove godine mu nije ni do koljena.
    Međutim, ekipa donosi rezultate, na skoro svim pozicijama ima najbolje igrače na svijetu i to prolazi.

    Od upečatljivih stvari Benzema je samo odradio onaj dribling protiv Atletika.
    Vi kao da ne vidite STOTINE promašenih zicer šansi pred golom koje je promašio ove godine? Realizacija mu je očajna, treba 5 velikih šansi kad mu bukvalno namjeste loptu pred go da prokocka, da bi jedan ugurao.

    Sve mi govori i statistika. Nema napadača u svim evropskim ligama ove godine ko je više igrao a manje golova dao od njega. I poenta nije da je on neka neznalica, on je sasvim prosječan fudbaler ali za takve u onakvoj ekipi nema mjesta, i ima mnogo mnogo boljih rešenja od njega.

    Sent from my GT-I9300 using Cafe Del Montenegro mobile app
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  13. #38
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Eto Benzema prosjecan.
    Zabaleta presao u West Ham.

  14. #39
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Bogami ako se ispostavi tačno za Kontija, Musakija i Rodrigeza to je potpuno nova i top odbrana sa Romanjolijem na čelu.
    Sredina Kesa, Bilja i Lokateli je isto brutalna. Tehnika i snaga na jednom mjestu. Kad kažem tehnika mislim na Lokatelija.
    Ono što Milan treba da uradi je da zadrži Deulofeua i Susa
    Delufeu ne vjerujem da će ostanut - ne jer ga Milan neće, nego jer Barsa ima pravo da ga uzme. Na njegovo mjesto pikiraju Keitu, viđećemo što će bit tu. Lokateli sigurno ostaje, i imaće prostora sigurno. Suso nije upitan.
    DICIOTTO

  15. #40
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,614
    Thanks Thanks Given 
    269
    Thanks Thanks Received 
    351
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Silva za 70m u Siti, done.
    Mancesteri se bore za Mendija, al izvjesno da ce u plavi dio za 50m.
    Kao i Kajl Voker za istu cifru.

    Ice Siti 300m+ ovaj rok, a nece ni 50m dobit od prodaje, bez ako Kinezi ne ulete.
    Opet se prica da onaj Kinez oce Kostu za 150m. Ja ne znam kako ovo Celzi radi, svakog igraca umiju da uvale za dobre pare, nevjerovatno.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

  16. #41
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Kolko vidjeh Kinezi uvode neke takse na transfere kako bi sprijecili ove nenormalne sume, cus 150m za Kostu.
    Nevjerovatno kakve su ovo cifre, kad se sjetim da sam mislio da je Juve dao previse za Alex Sandra(25m).

  17. #42
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    I to će, koliko razumjeh, morati isti iznos koji daju za igrača da uplate i Fudbalskom Savezu Kine za razvoj fudbala u zemlji. To valjda kreće od 18. juna tako da se očekuje masakr evropskog tržišta do tad.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  18. #43
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,732
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    98 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Sve što sam izgovorio oko Benzeme i jeste tako, i to ne mislim ja nego skoro čitav svijet.
    Po fudbalskim karakteristikama on ne može da igra špica u Realu, i to devetku. Čime god da je zaslužio, nije ni prvi ni jedini, a svjedoci smo da u Real često igraju tipovi koji po trenutnoj formi to ne zaslužuju. Tako recimo i Bejl igra ispred Iska, a u formi čitave ove godine mu nije ni do koljena.
    Međutim, ekipa donosi rezultate, na skoro svim pozicijama ima najbolje igrače na svijetu i to prolazi.

    Od upečatljivih stvari Benzema je samo odradio onaj dribling protiv Atletika.
    Vi kao da ne vidite STOTINE promašenih zicer šansi pred golom koje je promašio ove godine? Realizacija mu je očajna, treba 5 velikih šansi kad mu bukvalno namjeste loptu pred go da prokocka, da bi jedan ugurao.

    Sve mi govori i statistika. Nema napadača u svim evropskim ligama ove godine ko je više igrao a manje golova dao od njega. I poenta nije da je on neka neznalica, on je sasvim prosječan fudbaler ali za takve u onakvoj ekipi nema mjesta, i ima mnogo mnogo boljih rešenja od njega.

    Sent from my GT-I9300 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Pa valja im jedan onakav teskas koji opet zna sa loptom da se ne lazemo da bi postojao balans. Plus je radnik.

    A sto se tice Bejla covjek je imao dosta problema sa povredama ali je svejedno 'seljober' kome je blistavi Madrid udario u glavu. Takodje i Sunce posle kisovitog Velsa i Londona

    Tako da se za njega slazem

  19. #44
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Bernardo Silva u Siti, 50miliona + bonusi do vjerovatno 20-ak miliona. Ocekivao sam da ce ga uzeti Barsa ili Real. Strasno pojacanje za Siti, ako pojacaju odbranu kako treba + zadnji vezni bice zajebani sledece sezone.

  20. #45
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jedikupus View Post
    Karim je gospoce van terena. Na terenu je bio u svoje vrijeme najpogodniji napadac koji bi se uklopio sa Ronaldom ( da se povlaci da bi ovaj zabijao ). A i njime se takodje gadja to Arapsko trziste, dje je on masu cijenjen i omiljen. Ali ono sto je njega sacuvalo je njegov respekt prema klubu. Nije ucjenjivao agentima i trazenjem povecanja plate a to Perez itekako cijeni. Mislim to je uopsteno i jedno od pravila kluba, da igrac saceka da mu sam klub ponudi novi ugovor bez cimanja i trazenja. Da nije bio takav sigurno bi posao putem Di Marije, Ozila i ostalih koji su to trazili i na kraju i posli za parama.


    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
    Ne ucjenjuje ih jer je primao vise nego sto je realno zasluzivao i zasluzuje. Sto se tice Di Marije,on jeste trazio vecu platu jer je imao i mizerna primanja(4m msm) a s obzirom na to da su on i Ramos najzasluzniji za LS 2014 trebali su da mu je povecaju,igrao je dje god mu je bilo receno,i to kako je samo igrao. Pa i sam Ramos je htio da ode pa mu Perez povecao platu tako da te price o ucjenjivanju su smijesne,Di Marija nije ispostovan ni na koji nacin..Benzema ladi mooda na vise od pola utakmica tokom sezone,majstor je da omasi par stopostotnih prije nego ga uvali nekom,standardan je samo zbog Ronalda jer se Ronaldo mnogo bolje razumije sa njim nego sa Moratom npr..

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  21. #46
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,528
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    482
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Morata izgleda gotov za Milan. Već je u avion, ljekarske treba da obavi sjutra. Procjena je između 60 -70 miliona. Mislim da su ga malo preplatili ako su tačne ove informacije.

    Isto mislim da mu je bilo mnogo bolje za njega da je ostao u Madrid.

    Sa druge strane, to znači da Real mora kupit špica, jer ne mogu ostat samo na Benzemu, jer nema rotacije sem Mariano Diaz.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  22. #47
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,528
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    482
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Pa valja im jedan onakav teskas koji opet zna sa loptom da se ne lazemo da bi postojao balans. Plus je radnik.

    A sto se tice Bejla covjek je imao dosta problema sa povredama ali je svejedno 'seljober' kome je blistavi Madrid udario u glavu. Takodje i Sunce posle kisovitog Velsa i Londona

    Tako da se za njega slazem

    Real ima teškaša. To nije pozicija za devetku.

    Sramota je da je špic najtrofejnijeg kluba u 29 utakmica ove sezone postigao samo 11 golova. Nadam se da će neko napravit kompilaciju njegovih promašaju u poslednje dvije godine, to je genocid nad loptom.

    Dakle:

    Benzema: 29 utakmica / 1913 minuta odigrao / 11 golova.
    Morata: 21 utakmicu / 1331 minut odigrao / 15 golova.

    Drastična razlika u minutaži, u odnosu na Moratu 600 minuta je odigrao Benzema, i dao je 4 gola manje. Ako ćete da se ufatite neke glupe priče kako on Ronaldu namiješta golove, i to je pogrešno, jer su i Benzema i Morata imali po 5 asistencija čitave sezone.

    Prije nego što kreneš da pametuješ, mogao bi pogledat neku utakmicu ove sezone.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  23. #48
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Benzema jeste bio ocajan sve to utakmice sa Ath. Bilbaom, dje je tu utakmicu sam dobio ( veoma vazna pobjeda 1-2 ) i kasnije je isporucio finu igru. Do tad raspad. Ali opet, sve je to dzaba kad u klubu ima neko ko malo bolje razumije situaciju. Morata svaku tekmu koju je startao sa Ronaldom pogubio se i nije znao sta radi. Sa takozvanim B timom razvaljivao sve pred sobom. Imaju tu neke stvari koje su nam nepoznate.


    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  24. #49
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet statistika laže. Benzema je lunja ali je 3x bolji igrač od Morate. Nemoj da se zajebavamo.

  25. #50
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,732
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    98 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Real ima teškaša. To nije pozicija za devetku.

    Sramota je da je špic najtrofejnijeg kluba u 29 utakmica ove sezone postigao samo 11 golova. Nadam se da će neko napravit kompilaciju njegovih promašaju u poslednje dvije godine, to je genocid nad loptom.

    Dakle:

    Benzema: 29 utakmica / 1913 minuta odigrao / 11 golova.
    Morata: 21 utakmicu / 1331 minut odigrao / 15 golova.

    Drastična razlika u minutaži, u odnosu na Moratu 600 minuta je odigrao Benzema, i dao je 4 gola manje. Ako ćete da se ufatite neke glupe priče kako on Ronaldu namiješta golove, i to je pogrešno, jer su i Benzema i Morata imali po 5 asistencija čitave sezone.

    Prije nego što kreneš da pametuješ, mogao bi pogledat neku utakmicu ove sezone.
    Ne mogu da se sjetim kako se zvase ona igra sa loptom po travnatim povrsinama i kako se zvase onaj klub u bijelim dresovima iz
    Madrida?!

    Sjecam se da taj klub ima dobru logistiku i tradiciju. No se Petronas ne slaze sa tim pa vjerovatno i nije tako...On zna bolje

    Brate... Gledao sam ja po koju tekmu i ne znam bas sva pravila igre.... Ono npr sto je ofsajd...

    A da je Karim promasivao, promasivao je i tu si u pravu... Sve to stoji...

    Nego postoji jedna stvar koju zaboravljas... A to je da Karim igra na profesionalnom nivou protiv profesionalaca i sve njih zaposljavaju profesionalci... Jbg, ne bi mu oni davali te pare i povjerenje da nema dobro izvaganu tezinu ta prica...

    Ali ne... Ti si izgleda jedan od onih univerzalnih strucnjaka kome Robert de niro nije dobro odigrao 4 min te i te uloge pa ne valja nista... Ili Michael Jackson nema pojma jer mu je singl iz 83 bolji nego li onaj iz '87...

    Sva sreca za tebe jer navijas za Real... Ne daj boze sa tim stavom da si izabrao npr Arsenal. Vjerovatno bi pio xanax u tom slucaju..

    Pritom Real ima jednu od boljih sezona u zadnjih xxx godina i uzivaj u tome, ima dobro skockan tim.
    Last edited by zubizaretta; 28-05-17 at 01:58.

Page 2 of 52 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zimski prelazni rok 2017
    By efamouspg in forum Fudbal
    Replies: 125
    Last Post: 04-02-17, 19:01
  2. Ljetnji prelazni rok 2015
    By lucke91 in forum Fudbal
    Replies: 3233
    Last Post: 01-09-15, 23:34
  3. Ljetnji prelazni rok 2014
    By _HokutoNoKen_ in forum Fudbal
    Replies: 3068
    Last Post: 02-09-14, 13:25
  4. Prelazni Rok 2013.
    By Čika Džo in forum Fudbal
    Replies: 4877
    Last Post: 03-09-13, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •