Page 8 of 52 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast
Results 176 to 200 of 1279

Thread: Ljetnji prelazni rok / 2017

  1. #176
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    764
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Beljerin u novembar potpisa' ugovor na ŠEST godina. I evo ga već nakon po godine seli se, još je i kontra priču imao: "Ja ne tamo, ovo moja kuća, oni mene odbacili"...Pizzda španska mala. Nadam se da će za 2 ka' Sesk zažalit' što je taj potez napravio.
    U tom transferu se pominje i Arda - Neka fala.

    Aleksis prema nekom Romeru ovih dana potpisuje za City. A razumio bih u Bajern ali ovo...Oće ćelavi da kupi titulu.

  2. #177
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Mislim da nije ista situacija, Juve je uzeo Pirla, Vidala Bajernu ispred nosa...
    I Juve te godine nije igrao nista osim lige, tesko ce Milan sa utakmicama u srijedu moci nesto slicno da napravi.

    Quote Originally Posted by Ser Bronn View Post
    Beljerin u novembar potpisa' ugovor na ŠEST godina. I evo ga već nakon po godine seli se, još je i kontra priču imao: "Ja ne tamo, ovo moja kuća, oni mene odbacili"...Pizzda španska mala. Nadam se da će za 2 ka' Sesk zažalit' što je taj potez napravio.
    U tom transferu se pominje i Arda - Neka fala.

    Aleksis prema nekom Romeru ovih dana potpisuje za City. A razumio bih u Bajern ali ovo...Oće ćelavi da kupi titulu.
    Wenger mozga nema ako ga pusti u PL, prije bi ga poklonio Bajernu.

  3. #178
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa dobro, ne kažem da je to izvjesno, jer je sad i dosta jača konkurencija u vrhu nego tad (pored tih razloga koje si ti naveo). Ali definitivno se čini da itekako prave ekipu za top 4, i mislim da je ovo pravi put za povratak na vrh.
    DICIOTTO

  4. #179
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Kako ste neozbiljni s tim prognozama oko Milana i Juventusa. Inter od 1. jula počinje da troši preko 200 miliona koje ima na raspolaganju, masakr se sprema i lagano gašenje prvenstva jer nema smaračke LE.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  5. #180
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kao i prošle 3 godine, kada ste završili tu oko 10 mjesta.
    DICIOTTO

  6. #181
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Sto cini Hakuto boze boze...
    Lici mu na Juventus ovo sto radi Milan i to kako su oni uzeli titulu onda pa se sad i on nada....
    A sad je liga jaca jedno 5 puta u odnosu na tu.
    Tada Roma i Napoli postojali nijesu (ako poredimo sa njihovom jacino sad) a Inter i Milan vec tada krenuli u sunovrat.
    O ostatku lige iz tadasnjeg perioda da ne pricam...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  7. #182
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Dodao bih samo, to je tim koji ne može realno da osvoji LE i kao im je ispod časti čak i da učestvuju. Trollina obična

    Da ga osvoje, slavio bi ođe godinama

  8. #183
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,618
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    355
    Thanked in
    220 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ser Bronn View Post
    Beljerin u novembar potpisa' ugovor na ŠEST godina. I evo ga već nakon po godine seli se, još je i kontra priču imao: "Ja ne tamo, ovo moja kuća, oni mene odbacili"...Pizzda španska mala. Nadam se da će za 2 ka' Sesk zažalit' što je taj potez napravio.
    U tom transferu se pominje i Arda - Neka fala.

    Aleksis prema nekom Romeru ovih dana potpisuje za City. A razumio bih u Bajern ali ovo...Oće ćelavi da kupi titulu.
    Upravo se zato nadam da nece dolazit. Jos za 50 jebenih miliona, a imao goru sezonu no Serhi Roberto i sve to jer je izgubio mjesto od Oxa u 343, ma makse.
    Bolje dovest Semeda iz Benfike mada mi sumnjivi ti bekovi iz Portugala postali, a i cudi me da se ne pominje neka 40m klauzula... a i plus bolje se oslonit na Palenciu i Vidala plus Roberta no dovodit vise iz Arsenala...
    Pominju se Arda/Rafinja/Denis (koji izjavio da ostaje) kao u sklopu dila za spustanje cijena Beljerina. Mozda se i ne bih bunio da ga dovedu za 25m + igrac.
    Da ce ko ovu prvu dvojicu samo pokupit... Cak se i Juve pomalo pominje za Rafinju...

    Sto bi jos znacilo da Valverde nece 343 (sto me onda cudi ovi rumori oko Dembelea - e kako bi pao lik u 343 ao!).
    No najbitnije da dovedu veznog pa pusti bekove i krila.

    Romero je dobar sto se tice Barse, prosle godine je svaki transfer objavio. Moguce da ima i neke veze oko Pepa koji obozava Sanceza, mada me cudi da jos nisu uzeli bekove (Mendi za LB i Voker za RB su favoriti), a vec kupio Silvu (i mozda Sanceza sad?).

  9. #184
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bego84 View Post
    Van Dijk u lfc za 60 milki funti. Najskuplji stoper evrope.
    Generalno prezirem pricu o parama i fudbalu i kako se broji ciji je klub bogatiji, ali ako ikad dodje dan da novac unisti fudbal englezi ce da budu najveci krivci. Prosle godine Kristal Palas daje 80m za dva igraca i jedva izbjegne ispadanje na kraju sezone. Valjda sto uzimaju milijarde od tv prenosa, pa im nije problem da puknu po 40-50m na nekog igraca. A onda ih drugi klubovi zavlace i uvaljuju im svakakvu balavurdiju za masne pare. Nije toliko problem u preplacivanju igraca od prvih 5-6 najvecih klubova, nego sto svaki engleski klub je u stanju to da uradi bez ikakvih problema..
    Tacno ocekujem Hadersfild da ispljune 30 miliona za nekakvog Elnenija i jos 35 za Endija Kerola, samo nek se sipa..
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  10. #185
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Koliko onda košta Lukaku, 135 miliona.

    Što oće crni Inter, da prodaje Perišića? Fale im pare, kinezima pustim. Daj već ako prodaju nekog, neka zavale Ikardija i pušte onog Edera da igra. Vjerujem dao bi isto golova da ga trpaju loptama ko Maura, a igrali bi bolji i ofanzivniji fudbal.

    Nadam se da će Spadil tu da zavede red, još ako mu dovedu Rudigera, Naingolana i kakvu aždaju u napadu, biće to dobra ekipa. Ali one tamo godine kad se uigraju.

  11. #186
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Kad smo već kod Radje, izjavio je iz Belgije da želi da ostane u Romi (ponovo) i da je sve na klubu.

    Rudigera možda i dobije Inter zbog potrebe, nadam se da će tu ulećeti neki strani klub ako bude morao da se prodaje.

  12. #187
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Ja se samo bojim Strotmana... zamisli na poluinvalida da puknes 30 miliona recimo. Da me oce pustit tamo da napravim masakr. Kako bih se ratosiljao Medela, Kandreve, Murilja, Edera i eto odmah para. Ali ne, oni ce Perisica da prodaju. Neznalice. Najskolovanije krilo danasnjice, dobar naprijed i pozadi, to nidje nema. Zato Murinjo grize.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. #188
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ništa od van Dijka u LFC. Javno su se izvinili i rekli da okončavaju interesovanje za njega. Drugim riječima, nešto su skrivili, Soton se žalio i onda frka od nekog bana.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  14. #189
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    A đe Edera, on da ima prostor kao Ikardi čuda bi činio.

  15. #190
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tema i period kada su, po pravilu, najaktivniji navijaci Intera. Tamo nedje do pocetka novembra kada krecu planovi za narednu sezonu.
    O mrtvima, bivšima i lacialeu sve najbolje.

  16. #191
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,529
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    U pravu je efamous. Ko kupi beka iz portugalske lige, treba mu zalijepit transfer ban na 5 godina.

    Sve prevara do prevare, a nijedan ispod 30-40 miliona...

    Kad se sjetim Koentraa i Danila, uh neka...

    Interu džabe i 500 miliona, da imaju Realovu ekipu opet ništa nebi osvojili, jer im je filozofija/poslovanje/trener/harizma raspad.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  17. #192
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    U pravu je efamous. Ko kupi beka iz portugalske lige, treba mu zalijepit transfer ban na 5 godina.

    Sve prevara do prevare, a nijedan ispod 30-40 miliona...

    Kad se sjetim Koentraa i Danila, uh neka...

    Interu džabe i 500 miliona, da imaju Realovu ekipu opet ništa nebi osvojili, jer im je filozofija/poslovanje/trener/harizma raspad.
    Alex Sandro.

  18. #193
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,618
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    355
    Thanked in
    220 Posts

    Default

    True that!

    Ali kakav je zmaj Danilo izgleda, pakao. A onda se svako krilo posalilo sa njim, eto ok za rotaciju.

    Treba bit oprezan, a najjace sto sad ove klauzule od 30-40m izgledaju smijesno u fudbal...

    Tako da, Semedo prije Beljerina, pa kud puklo.

    Katastrofa je dat 50m na Beljerina, pa onda upri i 100m na Veratija majku mu.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

  19. #194
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danilo je cak i vise bio cijenjen od Sandra kad su prelazili. prvi ispade sprdnja, drugi u top5/10 bekova.

  20. #195
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,618
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    355
    Thanked in
    220 Posts

    Default

    Diego #Costa after Spain-Colombia: "Conte has sent me a message to tell me I am not in his plans for #Chelsea"

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

  21. #196
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ispravno. Ne treba im neko ko će da cmizdri svako malo kako bi da ode. Eto mu sad prilika.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  22. #197
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    N'Zonzi se pominje za Juve opet. Konacno jedan dobar dmc kojeg nismo imali od Vidala.

    Vele i da ce Keita ipak u Milan... To već ne bi valjalo.

  23. #198
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,510
    Thanks Thanks Given 
    5,372
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    E ako si gleda sevilju makar ove pola godine dok je joveta bio ne znam dje si vidio da je nzonzi dobar. Pojma nema

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app

  24. #199
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,952
    Thanks Thanks Given 
    4,792
    Thanks Thanks Received 
    9,837
    Thanked in
    3,729 Posts

    Default

    Prodaće čoeka ladno ono hapšenje Ronalda klizećim ka' zadnjeg igrača odbrane ako se ko $eća...

    edit: eo ga

    War. War never changes.

  25. #200
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Sto cini Hakuto boze boze...
    Lici mu na Juventus ovo sto radi Milan i to kako su oni uzeli titulu onda pa se sad i on nada....
    A sad je liga jaca jedno 5 puta u odnosu na tu.
    Tada Roma i Napoli postojali nijesu (ako poredimo sa njihovom jacino sad) a Inter i Milan vec tada krenuli u sunovrat.
    O ostatku lige iz tadasnjeg perioda da ne pricam...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Da si pročitao ostale rečenice iz mojih postova, jasno bi ti bilo da sam rekao da ne očekujem, niti se nadam ičemu sličnom. No, manje bitno... Čekaj sa Tripletom da uzmete jednog igrača, pa da krenu najave da padaju Italija i Evropa opet do neđe trećeg kola lige, pa će onda bit "Izbjegavamo Ligu Evrope".

    Iskreno, baš sam iznenađen koliko dobro radi uprava Milana. Sve jaki mediji prenose samo dobre vijesti. Te da je Lotito prihvatio ponudu Milana za Keitu i Bigliu. Malo je kritično za Keitu, jer mislim da treba malo jače njega da ubjeđuju, pa evo isti mediji prenose da ako ne pređe Keita, neće ni Biglia . Nešto mi je smiješno to, ali ko zna. Pa, zbog toga, Sky veli da Milan polako gleda put Krikovijaka, kao alternativu. A isti Sky prenosi i da Milan priča sa Tolissom i agentom Košte Biće belaje. Naravno da neće svakog kupit, ali izgleda da su baš baš konkretni. Ali da mi je Tolisso da dođe, auh... To bi baš skockalo sredinu terena.
    Last edited by _HokutoNoKen_; 08-06-17 at 14:05.
    DICIOTTO

Page 8 of 52 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zimski prelazni rok 2017
    By efamouspg in forum Fudbal
    Replies: 125
    Last Post: 04-02-17, 19:01
  2. Ljetnji prelazni rok 2015
    By lucke91 in forum Fudbal
    Replies: 3233
    Last Post: 01-09-15, 23:34
  3. Ljetnji prelazni rok 2014
    By _HokutoNoKen_ in forum Fudbal
    Replies: 3068
    Last Post: 02-09-14, 13:25
  4. Prelazni Rok 2013.
    By Čika Džo in forum Fudbal
    Replies: 4877
    Last Post: 03-09-13, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •