Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 44 of 44

Thread: Poruke moderne žene

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DianaP View Post
    Zašto se ti pronalaziš u ulozi nekoga kome se šalju poruke odjevnim predmetom?
    Btw ima toliko stvari u koje možeš da gledaš umjesto u međunožja žena koje hodaju okolo. Nebo plavo, cvetić žut, trava zelena, beton siv, ptičica leti, kucko trči ulicom i od svih stvari ti gledaš u tuđe međunožje. Do koga je tu problem?

    Možda đevojke vole osjećaj dok hodaju da ih šav od helanki pritisne na klitoris. I naravno to rade svjesno zbog sebe a ne zbog toga da bi tebi išle bale na usta.
    Ja ne mogu da ne primijetim obraza mi kad mi je pod nos.
    To su normalne stvari, ljudi obrate paznju na druge ljude, uvjek se nesto primijeti, eto u ovom slucaju ja primijetim medjunozje koje zijeva, pa uz to primijetim i sve ovo sto si ti nabrojala.
    Ljudska smo bica djaole...

    Znaci mislis da je to tako zbog toga sto im je udobno da im se pritisne klitoris.
    Nadrazava ih i tako to, osjecaju se ljepse.
    Nisam o tome razmisljao, polazeci od sebe ja ne volim da mi nista muda tako jako stisne, bolno mi je i da pomislim na to ali za razliku od mene ima ljudi kojima je privlacno sutiranje u muda tako da smo svi na neki nacin razliciti.

    Interesantno.

  2. #27
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Ja ne mogu da ne primijetim obraza mi kad mi je pod nos.
    To su normalne stvari, ljudi obrate paznju na druge ljude, uvjek se nesto primijeti, eto u ovom slucaju ja primijetim medjunozje koje zijeva, pa uz to primijetim i sve ovo sto si ti nabrojala.
    Ljudska smo bica djaole...

    Znaci mislis da je to tako zbog toga sto im je udobno da im se pritisne klitoris.
    Nadrazava ih i tako to, osjecaju se ljepse.
    Nisam o tome razmisljao, polazeci od sebe ja ne volim da mi nista muda tako jako stisne, bolno mi je i da pomislim na to ali za razliku od mene ima ljudi kojima je privlacno sutiranje u muda tako da smo svi na neki nacin razliciti.

    Interesantno.
    Burazere, pušti ih tamo. Ko ne pogleda u utegnuto dupe žene koja ponosno nosi svoj fizički ukras taj je ili pede* ili ima manjka muških hormona ili glumata monaha a takvu ženu posmatra kao vješticu i đaola. No kažem ti, mi imamo nevidljive ordene kako izdržavamo...juče je jedna došla kod kolege u kvalitetno procijepane farmerice do izviše šlica, kipjaše sva kako joj dobro stoji a još tange drečave vire... sjetio sam se odma tebe obraza mi ali ne slikah

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Burazere, pušti ih tamo. Ko ne pogleda u utegnuto dupe žene koja ponosno nosi svoj fizički ukras taj je ili pede* ili ima manjka muških hormona ili glumata monaha a takvu ženu posmatra kao vješticu i đaola. No kažem ti, mi imamo nevidljive ordene kako izdržavamo...juče je jedna došla kod kolege u kvalitetno procijepane farmerice do izviše šlica, kipjaše sva kako joj dobro stoji a još tange drečave vire... sjetio sam se odma tebe obraza mi ali ne slikah
    Hahahha puštam ih ja ne boj se lijepo je oku, voda mi pođe na usta što se toga tiče .
    Samo me interesuje ta psihologija ženska o čemu razmišlja kad tako iz kuće izađe

  4. #29
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Ja ne mogu da ne primijetim obraza mi kad mi je pod nos.
    To su normalne stvari, ljudi obrate paznju na druge ljude, uvjek se nesto primijeti, eto u ovom slucaju ja primijetim medjunozje koje zijeva, pa uz to primijetim i sve ovo sto si ti nabrojala.
    Ljudska smo bica djaole...

    Znaci mislis da je to tako zbog toga sto im je udobno da im se pritisne klitoris.
    Nadrazava ih i tako to, osjecaju se ljepse.
    Nisam o tome razmisljao, polazeci od sebe ja ne volim da mi nista muda tako jako stisne, bolno mi je i da pomislim na to ali za razliku od mene ima ljudi kojima je privlacno sutiranje u muda tako da smo svi na neki nacin razliciti.

    Interesantno.
    Šta ti ima da polaziš od sebe ako nemaš klitoris? Poređenje klitorisa i jaja niđe veze. Dvije potpuno različite stvari kojima prija uglavnom potpuno različit tretman.
    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Hahahha puštam ih ja ne boj se lijepo je oku, voda mi pođe na usta što se toga tiče .
    Samo me interesuje ta psihologija ženska o čemu razmišlja kad tako iz kuće izađe
    Nema tu psihologije. Žena kad obuče helanke razmišlja je li ima hljeba kući da svrati da kupi usput i da li je zaključala vrata i izgasila šporet, da svrati do pošte ipak da plati račune danas i da li će se fenirati noćas ili ujutru.
    A ne no ćemo dubiozu praviti oko toga ako neko malo provokativnije navuče gaće u prkno, koja li je to tajna psihologija i namjera iza toga. :stupid:
    Last edited by DianaP; 19-05-17 at 15:36.
    I wonder... a lot.....

  5. #30
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,277
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A tebi je mrsko vidjeti?
    Ravnodušan sam.

    Quote Originally Posted by DianaP View Post
    Nema tu psihologije. Žena kad obuče helanke razmišlja je li ima hljeba kući da svrati da kupi usput...... da svrati do pošte ipak da plati račune....
    Žene koje drže do sebe (u svakom pogledu) znaju šta se nosi u 4 zida, a šta po javnim prostorima
    The more things change, the more they stay the same.

  6. #31
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pod mač bato kamenjarke

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  7. #32
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DianaP View Post
    Poređenje klitorisa i jaja niđe veze. Dvije potpuno različite stvari kojima prija uglavnom potpuno različit tretman.
    To su tri različite stvari. Osim ako nosilac jaja nije doživio kakvu nezgodu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  8. #33
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Ravnodušan sam.



    Žene koje drže do sebe (u svakom pogledu) znaju šta se nosi u 4 zida, a šta po javnim prostorima
    Nigdje ne aminovah ovaj nazovimo trend o kome se diskutuje. Ne drže svi do sebe, nemaju svi stila, ukusa, mjere, pristojnosti itd. Valjda je normalno da nas ima svakakvih.
    E sad ono sto se pitam svo vrijeme, koliko su visoke te đevojke ili su momci toliko niski da im je p**** pod nos?
    Valjda su svi slobodni da hodaju kako žele i vole. Kakve to efekte ima na vas kao posmatrače to je isključivo do vas. Malo je bzv ulaziti u dubiozu zašto je neko obukao helanke umjesto trenerke ili tange umjesto bubregača gaća.
    Isto kao da otvorimo raspravu sad oko toga zašto žene nose dekolte do pupka i o čemu misle kad otkriju pola sisa pa izađu vani....
    I wonder... a lot.....

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Diana imam utisak da ti ova tema zaista smeta.
    Zasto mi gledamo, sto ne gledamo ptice, jeli oblacno, jeli ovo ili ono, te moze bit da prija konac klitorisu, te moze poc za leb ako zavuce helanke u p.icku, te jesmo li toliko niski da nam je p.icka u visini nosa i te fore.
    Vrni se na temu ako ti se prica o ovoj pojavi, jer ne mozes da kazes da je nedostatak ogledala.
    Ja kazem lijepo je vidjet nama muskarcima ali je nedje i neukusno i neprimjereno ucrtati polne organe i tako setati kroz narod.
    Dakle radi se o svjesnoj pojavi koja ima za cilj nedje nesto da postigne psiholoski kod suprotnog pola.
    Ovo je tema ba forumu o kojoj iznosimo svoja misljenja o raznoraznim pitanjima a podforum sex sluzi za analiziranje bilo cega sto ima veze sa sexualnom konotacijom.
    Ovo se cak moze svrstati u uznemiravanje suprotnog pola na nacin da suprotan pol u zavisnosti od vaspitanja, obrazovanja, i svega ostalog se moze na ovakav oblik odnositi i sa prezirom, dobacivanjem, neumjesnim komentarima a takodje moze da prouzrokuje i sexualno nasilje.
    Dakle koliko god tema bila za sprdanje i svemu ovome sto ti pricas ja sam imao namjeru da postane mnogo ozbiljnija kroz razlicita gledanja i da se otvori zaista jedna fina prica.
    A mozemo i zatvorit temu nije problem kad ti toliko smeta.

  10. #35
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DianaP View Post
    Šta ti ima da polaziš od sebe ako nemaš klitoris? Poređenje klitorisa i jaja niđe veze. Dvije potpuno različite stvari kojima prija uglavnom potpuno različit tretman.


    Nema tu psihologije. Žena kad obuče helanke razmišlja je li ima hljeba kući da svrati da kupi usput i da li je zaključala vrata i izgasila šporet, da svrati do pošte ipak da plati račune danas i da li će se fenirati noćas ili ujutru.
    A ne no ćemo dubiozu praviti oko toga ako neko malo provokativnije navuče gaće u prkno, koja li je to tajna psihologija i namjera iza toga. :stupid:
    Hahaha
    O čemu žena razmišlja kad obuče haljinicu? A o čemu kad obuče farmerke?

  11. #36
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Niko, vidjeh ti jednu maloprije u helankama sportskim, odma sam na tebe pomislila


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Bješe li je ucrtala blago mene?

  13. #38
    Join Date
    May 2017
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poruka moderne zene glasi: trazim nevolje.

  14. #39
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Ne znam dje zivis ti ali ovamo dje ja zivim je obrnuto zato sam i postavio temu jer se to vise gledat ne moze kako zijevaju ka da se takmice koja ce bolje da je ucrta
    Danasnje doba je takvo da je sve na izvolte. Sve mozes instant da dobijes. Takav je i uzitak- instant. I onda ljudima treba mnogo tih instant uzitaka da bi se osjecali bolje u vezi sopstvenog zivota koji je najcesce dosadan i isprazan. Moraju izbacat na fb i instagram sto jedu, kad treniraju, kad su izasli, kad su izvrsili nuzdu, itd itd. Mislim da su ti ljidi generalno nezadovoljni sobom, i onda se prikazuju drugima u nekom top svijetlu da bi se osjecali malo bolje. U to mogu ukljuciti ove djevojke koje izbacaju sise i dupe. To je jedino sto imaju, a ne moš je smuvat sanse nema jer ni ona kukavica ne zna sto ce sama sa sobom.

    Selfiji, belfiji, i ostale pošasti danasnjeg internet doba samo su na povrsinu iznijeli koliko su ljudi usamljeni i isprazni. Oni koji iskreno uzivaju u zivotu, zadovoljni su sobom, ne eksponiraju se, i nemaju potrebu drugima da ispod nosa stavljaju sto rade po citavi dan. Ne trebaju im lajkovi stranaca da se osjecaju dobro, i da im popravljaju self imidz.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  15. #40
    Join Date
    May 2017
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brate, za ovo bi te vodio na cevape + pivo.

    :rispetado:

  16. #41
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,089
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Fina poruka.
    Obara rekorde.


  17. #42
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Najaci afrodizijak vecini zena je njen ego.

    Pa samim tim odredjenom broju zena koje preferiraju takav nacin odijevanja prijaju muski pogledi, zenska ogovaranja itd...

    Sve to hrani ego doticne.

    Svako se eksponira tamo gdje je najaci. Neko intelektom, neko sarmom, neko fizickim izgledom

  18. #43
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,277
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default




    Klempac junior
    The more things change, the more they stay the same.

  19. #44
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rade_pg View Post
    Najaci afrodizijak vecini zena je njen ego.

    Pa samim tim odredjenom broju zena koje preferiraju takav nacin odijevanja prijaju muski pogledi, zenska ogovaranja itd...

    Sve to hrani ego doticne.

    Svako se eksponira tamo gdje je najaci. Neko intelektom, neko sarmom, neko fizickim izgledom
    Eto odgovora.

    Te zene ne traze ono sto vi mislite i sto biste zeljeli vec samo reklamu, okretanje, komentarisanje i otvaranje ovakvih tema radi njih

    Nema svaka sta da pokaze, kompleksi nekima ne dozvoljavaju slobodu, ali kad se sastave zgodnoca i samopouzdanje ceraj druuugo i pokazi sve sto imas, svaka bi da joj moze bit.

    Zar nije greota imat ljepotu a sakrivat je?

    Ionako to traje nekoliko godina jer se brzo sticu bore, celulit, mlitavost i salce.
    Da ne pita starost dke mi bi mladost

    Hvala internetu, instagramima i fejzbukovima pa ono sto vam promakne na ulicu mozete nadoknadit i kuci


    P.S. Ovo pise zenski forumas.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sveti gral moderne medicine
    By funestis in forum Medicina
    Replies: 0
    Last Post: 17-02-16, 13:07
  2. Moderne crkve
    By Milos Master in forum Religija i filozofija
    Replies: 371
    Last Post: 13-11-15, 02:00
  3. Moderne basne
    By igor2011 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 29-10-12, 13:57
  4. P: Moderne pamucne pelene
    By anajrim in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 29-02-12, 18:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •