Quote Originally Posted by pecaros View Post
Pri samom pokušaju da zamislim ljude koji nijesu religiozni, a bgmi i one koji se izjašnjavaju kao religiozni a opet znam da lažu sami sebe......odmah me podiđe smijeh. Meni je to tako duhovito da se i sad smijem dok pišem Oni i duhovnosttttt...... LOLxLOL! To su čisti i zadrti materijalisti koji su na neki neobjašnjiv način slagali sebe da imaju "mjeru" duhovnosti......aliiiii ne kapiram i.
Adam i Eva nijesu mogli vidjeti tijelo jedno drugom prije pada. I ta ljubav bi kao i njihov sex bio ravan savršenoj ljubavi. Ali danas je totalno drugačija situacija. Ljudi su pretvoreni u monstrume koji samo gledaju koliko će ko od njih da ih PROŽDRE, ne gledajući čak ni pol ŽRTVE, a ni "rupu " na žalost!
Nema ljubavi danas. Samo posesivnost, sebičluk i opsesija sexom.
A o ljudima koji se miješaju u brakove VALJDA ne treba neki poseban komentar?

I još da dodam........ni pod razno ....ne mogu da zamislim u bilo kojoj soluciji, dvoje koje spaja ona iskrena(neiskvarena) ljubav a da im je sex u nekim "prioritetima". A da napravite neku anketu po tom pitanju, i kad bi ljudi bili iskreni, što mislite.......koliki bi postotak odgovora išao u prilog sexa??? Ni ne slutite...vjerovatno
Vidis, kad bi razumio to sto ne razumijes mozda ne bi bio vjernik. Da je ovaj svestenik bio manji vjernik a malo veci skeptik danas bi bio ziv: http://www.express.co.uk/news/world/...athan-Mthethwa