Page 10 of 11 FirstFirst ... 67891011 LastLast
Results 226 to 250 of 268

Thread: Izbori u Novom!

  1. #226
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HENKEL View Post
    Ah, ta ćirilica, vazda mi je milo viđet.
    Ада како ти неће бити мило, подига' си се на њу

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Sate sate sate

  2. #227
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,784
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Ево да још уживаш мало😁 Што се тиче Цетиња мислим да за демократе неће бити никаквог спектакла. Реалније је да Кривокапићев СДП и УРА узму покоји глас ДПС-у мада тешко.
    Увјек се сјетим првих избора цетињских,клицало је Славку и старо и младо а онда гласаше за Хазба Нухановића кога нико није ни видио никад,једино су знали да је кандидат власти.

    Послато са sm-a500fu уз помоћ Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  3. #228
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cetinje....grafiti...."malo nas je al' smo *****" ... "izvini Slavko al posa je posa" ....


    Eh....to su bili dani....
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  4. #229
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,232
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ima li neko podatke kada je DPS dobio najviše (i koliko), a kada najmanje (i koliko) glasova na Cetinju?

  5. #230
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cetinje
    Posts
    1,003
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Ада како ти неће бити мило, подига' си се на њу

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Nijesi svatio što ti velju...

  6. #231
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HENKEL View Post
    Nijesi svatio što ti velju...
    сад разумијем

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Sate sate sate

  7. #232
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Poštena priča Alexa kod Komnenića samo što je ostao nedorečen koje projekte će probat da realizuje u HN !!! On reče da je DPS prodao neke kapitalne objekte za smiješne pare ali bi opet trebalo da bude nešto novo izgradjeno kao pečat u 4 god. vlasti osim ukoliko ( zbog globalne politike ) tako nešto nije moguće odradit bez sa investitorima koji ih mogu uvuć u kriminal ( što bi značilo da je sama priča utopija iako je sigurno bolje za društvo i stagnacija nego rasprodaja ) !!! Moratorijum na gradnju u Budvu je dobra stvar jer je prostor prilično uzurpiran ali u HN,Kotor moraju uradit nešto mimo opštinske administracije ...
    deuscroix

  8. #233
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Poštena priča Alexa kod Komnenića samo što je ostao nedorečen koje projekte će probat da realizuje u HN !!! On reče da je DPS prodao neke kapitalne objekte za smiješne pare ali bi opet trebalo da bude nešto novo izgradjeno kao pečat u 4 god. vlasti osim ukoliko ( zbog globalne politike ) tako nešto nije moguće odradit bez sa investitorima koji ih mogu uvuć u kriminal ( što bi značilo da je sama priča utopija iako je sigurno bolje za društvo i stagnacija nego rasprodaja ) !!! Moratorijum na gradnju u Budvu je dobra stvar jer je prostor prilično uzurpiran ali u HN,Kotor moraju uradit nešto mimo opštinske administracije ...
    Bečića nije prekidao kao ostale goste u emisiji.Imao je neujednačen kriterijum vođenja razgovora juče i kada je gost npr- bio Medojević. Vidljivo je bilo da ga neće previše ometati.Morao bi da ima ovakav stav i prema drugima ali to je već njegova priča. Bečić kao i uvujek jasan, odličan, precizan.Za mene je KLJUČ njegove snage Cetinje. Naravno ne u smislu pobjede jer svi znamo da će DPS osvojiti vlast, već sa aspekta tog biračkog tijela prema njemu.Ako se nastavi trend pada podrške DPS-u kao u 3 primorske opštine a oni osvoje najviše glasova u opoziciji(više od SDP-a ili SD-a-jer je Cetinje više okrenuto tim opozicionim partijama)onda je i pad DPS-a na državnom nivou neminovan.

  9. #234
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ovo u HN je ocekivano, cak se ni DPS nije potrudio oko tih izbora.
    Nikad slabiju kampanju nisu imali.
    Drug mi od tamo sto je u DPS bas komentarisao da mu bas nije jasno jer su bukvalno pustili grad bez borbe.
    Nesto ti je pobrkao taj drug ili nije bas upucen...imam i ja druga (hehe) koji kaze da su se satrli.
    Cijela masinerija njihova je bila dolje...cak i neki koji su samo inicijativmo isli (no su izgleda vise stete napravili no koristi npr Gvozdenovic i slicni).
    Cak je i Lomi kazu bio vrlo bijesan nakon svega, da je bilo zategnuto na nekim sastancima, tipa: "kako to da se radi kampanja od kuce do kuce, sa bmw7 najnovijim modelom, a dolazis kod nekog ko radi za 200 eura da gs ubijedis da glasa za tebe Branoooooooo?"


    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  10. #235
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pad DPS-a bi bio najviše vjerovatan ako ljudi poput Bečića i Abazovića (mada od njih dvojice smatram Bečića kao pametnijeg političara iako mi je Abazović miliji) budu vodili opoziciju, a ne ljudi kao što su Mandić i kompanija.

  11. #236
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Marcus Aurelius View Post
    Pad DPS-a bi bio najviše vjerovatan ako ljudi poput Bečića i Abazovića (mada od njih dvojice smatram Bečića kao pametnijeg političara iako mi je Abazović miliji) budu vodili opoziciju, a ne ljudi kao što su Mandić i kompanija.
    Pa onda je Milo gotov jer je Bečić preuzeo liderstvo u opoziciji, biće predsjednički kandidat...meni je iskreno nebitno ko će doći na vlast, samo mi je važno da se smjeni Milo.Svi znamo da će poslije prve smjene( pa bila i lošija) brže dolaziti do promjena vlasti...i na kraju će se iskristalisati ono što je najbolje.Ako nema prve smjene (bilo kakve) onda nema promjena.Niko više nikada neće moći kontrolistai kompletan državni aparat pravosuđe, SVE i samim tim biće neuporedivi bolje jer će jednakost pred zakonom biti bolja.Kada nema vođe, kada nema prvog...onda svi kontrolišu sve i svako se boji svakog...i biće prisiljeni da rade bolje. kada nema kontrole, korupcija i kriminal je lakši.

  12. #237
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dahslobode View Post
    Pa onda je Milo gotov jer je Bečić preuzeo liderstvo u opoziciji, biće predsjednički kandidat...meni je iskreno nebitno ko će doći na vlast, samo mi je važno da se smjeni Milo.Svi znamo da će poslije prve smjene( pa bila i lošija) brže dolaziti do promjena vlasti...i na kraju će se iskristalisati ono što je najbolje.Ako nema prve smjene (bilo kakve) onda nema promjena.Niko više nikada neće moći kontrolistai kompletan državni aparat pravosuđe, SVE i samim tim biće neuporedivi bolje jer će jednakost pred zakonom biti bolja.Kada nema vođe, kada nema prvog...onda svi kontrolišu sve i svako se boji svakog...i biće prisiljeni da rade bolje. kada nema kontrole, korupcija i kriminal je lakši.
    Što se mene tiče mislim da bi moga prihvatit da Bečić smijeni Mila, iako je sam Bečić izaša iz prosrpske partije (SNP) koja je blokirala evropske integracije radi imena jezika u crnogorske škole (ako se śećate), jer je pitanje crnogorske nezavisnosti, spoljnopolitički pravac završeno (osim ako ta neka nova vlast ne planira da preispita spoljnu politiku CG, onda bi to druga priča bila, znači moralobi bez DF-a da se smjenjuje DPS).

    Jedino, ako bi Milo zapeo da rješava pitanje SPC u CG, a ako bi Bečić i ostali bili uz Amfilohija ili neutralni onda bi volio da Milo dobije još jedan mandat da bi riješio pitanje Crkve.

  13. #238
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Evo veli Bečić u 'Načisto' da bi ako osvoji vlast 2020-e tražio referendum o članstvu u NATO ako bi ankete pokazivale da je većina gradjana za referendum. Čovjek nema nikakvu viziju o spoljno-političkom pravcu Crne Gore, već bi da njega narod vodi, a ne on narod. Mišljah da on može bit zamjena za Mila, ali ne bi ga poslije ovoga glasa, jer je očito da nema nikakvu lidersku viziju, već da se umiljava glasačkom tijelu.

    Nadam se da NATO članice neće dozvolit da ovakav političar preuzme vlast u CG i rizikuje CG članstvo u NATO nekim 'mogućim referendumima', već da će izvršit pritisak da prijateljske snage imaju vlast u CG.
    Last edited by Marcus Aurelius; 12-05-17 at 09:11.

  14. #239
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    A Milo je lider, on vodi narod, on ima lidersku viziju..? O cemu ti, burazeru? Jedne odluke njegove nema koja je dosla iz njegove glave, svaka mu je namtnuta od strane zapadnih centara moci i nema "ali", nego delaj kako ti se kaze. I onda dodje ovakav neki "osvijesceni gradjanin" sa pricom o nekoj njegovoj liderskoj viziji i vodjstvu naroda..

    Naravno da narod treba da se pita. Neki glasaju one koje boli uvo za tvoje misljenje, a neki glasaju one koji ce da postuju tvoje misljenje. Svako kako misli da zasluzuje..


  15. #240
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,286
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Kako sam i ranije pisao, Becic gadja da bude novi premijer, kao lider buduce najace partije, a kako vidim, tako ga vidi i zapad.
    Tako ga vidi i DF i zato su poceli da napadaju ostatak gradjanske opozicije kao da su gori od DPS-a. Primarno napadaju Demokrate jer najveci broj DF glasaca sad ide ka njima, ali ne stede ni ostatak opozicije.

    DF u sustini nije protiv DPS-a koliko je protiv ideje da Crnom Gorom vlada gradjanska partija koja zeli da unaprijedi Crnu Goru i da se otarasi sljama. Jer su i oni dio sljama. Mislim da u ovom trenutku samo debil moze da kaze da je DF cist i posten i da nema ciljeve koje finansira neko iz inostranstva. Da li je to Rusija ili neka treca drzava nije ni bitno. Ovo sto rade ne rade u interesu Crne Gore i to bi trebalo da je jasno i maloj djeci.

    Pazi ovu izjavu Medojevica: http://www.vijesti.me/vijesti/medoje...-vlasti-937438

    Opet on ima neke svoje izvore spijunske koji mu govore stvari koje niko drugi ne zna. A laze cim zine na tako ocigledan nacin da se posle pet minuta sazna da je slagao (kao sto je onaj grafit "sa Cetinja" ). Izjava u gore navedenom tekstu u sustini znaci "plasimo se gradjanske opozicije jer njima idu nasi glasovi i postajemo nebitni na politickoj sceni". I jedini nacin na koji moze da pokusa da opravda jacanje gradjanske opozicije je da ih optuzi da u tajnosti dogovaraju transfer vlasti sa DPS-om. Da normalnoga mozak zaboli od toliko gluposti.
    Last edited by VanjaTheMan; 12-05-17 at 09:18.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  16. #241
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A Milo je lider, on vodi narod, on ima lidersku viziju..? O cemu ti, burazeru? Jedne odluke njegove nema koja je dosla iz njegove glave, svaka mu je namtnuta od strane zapadnih centara moci i nema "ali", nego delaj kako ti se kaze. I onda dodje ovakav neki "osvijesceni gradjanin" sa pricom o nekoj njegovoj liderskoj viziji i vodjstvu naroda..

    Naravno da narod treba da se pita. Neki glasaju one koje boli uvo za tvoje misljenje, a neki glasaju one koji ce da postuju tvoje misljenje. Svako kako misli da zasluzuje..
    Nekome ka što si ti, koji je bio čak i protiv nezavisnosti Crne Gore, ne znači puno predjen put ove zemlje od Miloševićeve satelit republike do članice NATO i prvoj sledećoj članici Evropske Unije, a samim tim ti ne znači puno ni da je to sve bilo pod liderstvom ove garniture.

  17. #242
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Tako ga vidi i DF i zato su poceli da napadaju ostatak gradjanske opozicije kao da su gori od DPS-a. Primarno napadaju Demokrate jer najveci broj DF glasaca sad ide ka njima, ali ne stede ni ostatak opozicije.

    DF u sustini nije protiv DPS-a koliko je protiv ideje da Crnom Gorom vlada gradjanska partija koja zeli da unaprijedi Crnu Goru i da se otarasi sljama. Jer su i oni dio sljama. Mislim da u ovom trenutku samo debil moze da kaze da je DF cist i posten i da nema ciljeve koje finansira neko iz inostranstva. Da li je to Rusija ili neka treca drzava nije ni bitno. Ovo sto rade ne rade u interesu Crne Gore i to bi trebalo da je jasno i maloj djeci.

    Pazi ovu izjavu Medojevica: http://www.vijesti.me/vijesti/medoje...-vlasti-937438

    Opet on ima neke svoje izvore spijunske koji mu govore stvari koje niko drugi ne zna. A laze cim zine na tako ocigledan nacin da se posle pet minuta sazna da je slagao (kao sto je onaj grafit "sa Cetinja" ). Izjava u gore navedenom tekstu u sustini znaci "plasimo se gradjanske opozicije jer njima idu nasi glasovi i postajemo nebitni na politickoj sceni". I jedini nacin na koji moze da pokusa da opravda jacanje gradjanske opozicije je da ih optuzi da u tajnosti dogovaraju transfer vlasti sa DPS-om. Da normalnoga mozak zaboli od toliko gluposti.
    Ako ne Medojevic, ono nas iskustvo treba nauciti da s razlogom treba da se pribojavamo nekog novog Pajovica. Sve oko Medove paranoje stoji, ali nije da se mnogi od glasaca Demokrata (medju njima i ja) ne boje da zaista sjutra taj novi premijer/predsjednik ne bude odplesao igru zapada da Milo prodje potpuno nekaznjeno za sav silni lopovluk i kriminal koji je svojim potpisom aminovao mnogo puta. Mora se napraviti montaza onog govora Pajovica sa zavrsne konvencije Pozitivne, dje kaze: "Grijesio je! Ali svi mi grijesimo! I oprastamo muuu!!! Oprastamo mu zbog veeeelikih djela koje je ucinio za Crnu Goru!!" Dno, dnaaa... A za vrijeme toga "velikih djeelaaa", da se umiksuje malo i ponavlja taj dio, za koje vrijeme ce da pici animacija vrtoglavog rasta duga tokom godina, unistavanja fabrika, milionskim "pomocima" i donacijama propalim firmama i njegovim pajtosima... Morace primjer Pajovica da se dobro iskoristi, da se konstantno poredi sa njim, kako zaista sjutra ne bi postao drugi Pajovic...


  18. #243
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Marcus Aurelius View Post
    Nekome ka što si ti, koji je bio čak i protiv nezavisnosti Crne Gore, ne znači puno predjen put ove zemlje od Miloševićeve satelit republike do članice NATO i prvoj sledećoj članici Evropske Unije, a samim tim ti ne znači puno ni da je to sve bilo pod liderstvom ove garniture.
    Opet liderstvo, vizija.. Majstore, sam si rekao da preferiras partije koje ne zanima tvoje misljenje, vec koje rade po svom sablonu. Ja preferiram partije koje ce me pitati sjutra da se izjasnim u vezi kljucnih pitanja po buducnost moje zemlje. Ti time priznajes da nemas misljenje o icemu, vec zelis da neko drugi odlucuje i pita se umjesto tebe. Ja zelim da me pitaju..


  19. #244
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Opet liderstvo, vizija.. Majstore, sam si rekao da preferiras partije koje ne zanima tvoje misljenje, vec koje rade po svom sablonu. Ja preferiram partije koje ce me pitati sjutra da se izjasnim u vezi kljucnih pitanja po buducnost moje zemlje. Ti time priznajes da nemas misljenje o icemu, vec zelis da neko drugi odlucuje i pita se umjesto tebe. Ja zelim da me pitaju..
    Prosječan gradjanin ne razumije kompleksnosti nacionalne bezbjednosti. To pitanje se ne rješava pitajući svaku domaćicu je li joj milija Amerika ili Rusija, Holivud ili Dostojevski. Ta crnogorska domaćica se ne razumije u takve stvari, zato bira ljudi koji će takve odluke dovesti mjesto nje. Skoro nijedna članica NATO-a nije donijela odluku o članstvu referendumom, ali izgleda da ste ti i Vojvoda Mandić pametniji od većine zapadnog svijeta.

  20. #245
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    Haha, a sad i glasam za njega, a? Sto se cini.. Pa cekaj, ti si taj "prosjecan gradjanin", jer priznajes da je bolje neko drugi da ti glavu nosi, a ja sam "nadprosjecan", jer zelim da ucestvujem u donosenju tako bitnih odluka po nasu drzavu? Hmm.. pa dobro...


  21. #246
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Tako ga vidi i DF i zato su poceli da napadaju ostatak gradjanske opozicije kao da su gori od DPS-a. Primarno napadaju Demokrate jer najveci broj DF glasaca sad ide ka njima, ali ne stede ni ostatak opozicije.

    DF u sustini nije protiv DPS-a koliko je protiv ideje da Crnom Gorom vlada gradjanska partija koja zeli da unaprijedi Crnu Goru i da se otarasi sljama. Jer su i oni dio sljama. Mislim da u ovom trenutku samo debil moze da kaze da je DF cist i posten i da nema ciljeve koje finansira neko iz inostranstva. Da li je to Rusija ili neka treca drzava nije ni bitno. Ovo sto rade ne rade u interesu Crne Gore i to bi trebalo da je jasno i maloj djeci.

    Pazi ovu izjavu Medojevica: http://www.vijesti.me/vijesti/medoje...-vlasti-937438

    Opet on ima neke svoje izvore spijunske koji mu govore stvari koje niko drugi ne zna. A laze cim zine na tako ocigledan nacin da se posle pet minuta sazna da je slagao (kao sto je onaj grafit "sa Cetinja" ). Izjava u gore navedenom tekstu u sustini znaci "plasimo se gradjanske opozicije jer njima idu nasi glasovi i postajemo nebitni na politickoj sceni". I jedini nacin na koji moze da pokusa da opravda jacanje gradjanske opozicije je da ih optuzi da u tajnosti dogovaraju transfer vlasti sa DPS-om. Da normalnoga mozak zaboli od toliko gluposti.
    Nebojša Medojević je stvorio Grupu za Promjene, kasnije preimenovanu u Pokret za Promjene, sa namjerom da "smijeni nacionalističku, bukadžijsku, nekonstruktivnu opoziciju" da bi se tek poslije toga lakše smijenila vlast. U medjuvremenu se on pretvorio u one koje je najviše kritikovao iz početka: nacionalistička, bukadžijska, nekonstruktivna opozicija.


  22. #247
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,286
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Sta reci za Medovu sirinu koji prije par dana poziva na rat sa Kosovom

    Primarni cilj NATO-a jeste da njene clanice budu stabilne na unutrasnjem planu jer bez toga ne mogu djelovati globalno.

    Medjutim, trenutna stabilokratija DPS-a izumire i jedini nacin da se ocuva stabilnost jeste mirna tranzicija. NATO nece dozvoliti nikakvu nestabilnost iznutra zato kazem mozda zaista bude neke vrste abolicije pojedinih.

    Mislim da kandidati za aboliciju itekako imaju cime da trguju i da prijete te da ce se 3 strane naci na pola puta. A to ce se desiti nakon prve pobjede opozicije na izborima (parl. Ili predsj.). Drugacije tesko.

    Sve druge opcije su vrlo rizicne.
    DPS pada i DF je toga svjestan kao i svi ostali. Ali isto tako postaju svjesni da kad DPS padne nece DF doci na vlast. Prica o mirnoj tranziciji je samo napad na gradjansku opoziciju koja posle DPS-a preuzima vlast. To je samo nacin da se dovede u pitanje legitimnost vlasti koja naslijedi DPS.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  23. #248
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,286
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Nijesam siguran da li razumiješ termin "mirna tranzicija vlasti"
    U kontekstu ovoga o cemu Medojevic prica razumio sam da se radi o tome da bi gradjanska opozicija pustila Mila i druzinu da ne odgovaraju za razne "vannastavne" aktivnosti ako se povuku sa politicke scene. To zvuci kao klasican Medojevicev mozdani isprdak.

    Mozda vlast na drzavnom nivou bez DF-a nije moguca, ali moguce je itekako da se ne pitaju koliko bi htjeli da se pitaju ako nastave da gube podrsku kao u HN.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  24. #249
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    Ljudi moji, vi niste svjesni kakvi ce tek twistovi da se desavaju.. Zamislite samo sta ce da se desi sa rejtingom df-a ako ih oslobode svih optuzbi za terorizam i statijaznam. I to nedje uoci predsjednicke kampanje, a jos ako uporedo budu vanredni parlamentarni.. Medju Srbima nece biti vecih heroja od njih, a da se ne lazemo - sve ide ka tome da ce zaista biti oslobodjeni. Pratite li vi ovu sprdnju od slucaja? Jeste li vidjeli optuznicu? Sta vam govori sve do sad vidjeno, kvalitet dokaza, optuznice, krunskih svjedoka?


  25. #250
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,962
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Kad su izbori na ct?
    Tu es mon héro!

Page 10 of 11 FirstFirst ... 67891011 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izbori u Nikšiću i Herceg Novom
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 407
    Last Post: 22-03-17, 21:13
  2. Izbori u Herceg Novom i Tivtu
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 304
    Last Post: 09-04-12, 20:16
  3. Izbori
    By DzoniS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 15-07-06, 16:29
  4. Izbori u Herceg Novom - tezak poraz DPS-SDP koalicije
    By SKOJ in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 216
    Last Post: 24-05-04, 15:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •