Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678
Results 176 to 193 of 193

Thread: varajte nekog i neka neko voli vas

  1. #176
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cetvrti covek View Post
    ako to dobro ne odradi....drugi će onda LOL!
    A šta znam...nije to tako, Artemis se šalila.
    Toga možda ima u Srbiji nedje, nema odje.

  2. #177
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sto volim kad poskocite sa stolice.

    Zene nisu iste.Neka voli muskarce i jedan nije dovoljan,druga prevari jer se recimo udala sa 19 i brak u njenim najboljim 30tim,40tim dodje do monotone faze i zudi za promjenom,treca jer joj muz ne poklanja paznju,nema vise njeznosti,nema ljubavi,rezervisan je i nezainteresovan itd da ne duzim u primjerima...Neke same izazivaju situacije,drugima iskusenja sama dodju.I da,i ona su ziva bica,i vrele krvi i mogu da varaju kao sto i vi muski varate.Al jedna velika istina je da zaista postoje zene koje su vjerne,vjerovali ili ne.Jednostavno su zadovolj(e)ne,ne ocekuju nista previse,imaju pored sebe covjeka pored kojeg se osjecaju lijepo i ispunjeno i imaju i cijene muskarcev trud.
    Poenta je da ne mozete za sve da krivite drugu stranu kad dodje do toga i vjerujem da je tako i obratno kad muskarac vara dok je besmisleno racunati da ce jedna uraditi sto i druga.S obziro m da smo se dotakli pitanja seksualne prevare i zadovoljstva sa strane to je u mom odgovoru iskljucilo neke druge osobine pa se izvinjavam mada i tu postoje razlicitosti tj neka vara jer je predhodno osjetila i emotivni naboj dok druga samo onom rabotom ide i eto tako...

    Nekad sam vjerovala da sve zene krecu od potrebe da budu voljene al izgleda emancipacija neka uzima maha,druga su vremena ili ljudi u vremenu pa prava je rijetkost naici na dvoje koji se zaista vole i dopunjuju i ne osjecaju potrebu za promjenama i semama sa strane.Veci je trud da se zivi i provodi i uzme sve sto se nudi od truda da se njeguje sto se ima a sto jeste na kraju i jedino vrijedno.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  3. #178
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Pa ne možeš da pričaš o svim ženama svijeta...mislio sam da pričaš za sebe.

  4. #179
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vadi li se ovo ona sad ili mi se čini?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  5. #180
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ne znam šta radi, ali sam na njenu stranu.

  6. #181
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A Boga mi mozda i pricam o sebi samo me treba uhvatit dje sam tacno.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  7. #182
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    A šta znam...nije to tako, Artemis se šalila.
    Toga možda ima u Srbiji nedje, nema odje.
    Prilično naivna konstatacija
    Ne postoji razlika. Možda naizgled konzervativno društvo ostavlja takav utisak.....ali nije to baš tako. Sve se odvija u glavi, a tu najviše uticaja ima globalna svijest.......i tu su u istoj situaciji i Srpkinje i ove "naše"
    Prije neđe postavih pitanje jednom "inteligentnijem" forumašu ....đe se nalazi epicentar globalne svijesti? Iz nekog razloga čoek iskulira pitanje
    A u šuštini je jednostavan odgovor. Sami izvor i pokretač svega se nalazi na samim marginama društva. I to vrlo dobro znaju ljudi koji na raznorazne načine manipulišu masama. I ako neko i želi da ispliva suprotno od strujanja i izdvoji se od mase ,to mora osim nadljudskih napora da ima i božansku pomoć. Samo religija....i to onaa zdrava religija može da nas izvuče iz ovoga "pakla" đe je prevara već počela da se smatra nečim normalnim i neophodnim "da bi brak mogao da opstane"!
    Iz ovog razloga ne vjerujem nijednoj. Jer je nelogično da može "sama" da se suprotstavi gore navedenom Samo treba da se namjeste neke stvari koje NE BI smjele
    I apsolutno nema veze nacionalnost sa ovim

  8. #183
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    A Boga mi mozda i pricam o sebi samo me treba uhvatit dje sam tacno.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    A spavalo mi se, pa sam mislio to da ostavim za śutra...

  9. #184
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cetvrti covek View Post
    Prilično naivna konstatacija
    Ne postoji razlika. Možda naizgled konzervativno društvo ostavlja takav utisak.....ali nije to baš tako. Sve se odvija u glavi, a tu najviše uticaja ima globalna svijest.......i tu su u istoj situaciji i Srpkinje i ove "naše"Prije neđe postavih pitanje jednom "inteligentnijem" forumašu ....đe se nalazi epicentar globalne svijesti? Iz nekog razloga čoek iskulira pitanje
    A u šuštini je jednostavan odgovor. Sami izvor i pokretač svega se nalazi na samim marginama društva. I to vrlo dobro znaju ljudi koji na raznorazne načine manipulišu masama. I ako neko i želi da ispliva suprotno od strujanja i izdvoji se od mase ,to mora osim nadljudskih napora da ima i božansku pomoć. Samo religija....i to onaa zdrava religija može da nas izvuče iz ovoga "pakla" đe je prevara već počela da se smatra nečim normalnim i neophodnim "da bi brak mogao da opstane"!
    Iz ovog razloga ne vjerujem nijednoj. Jer je nelogično da može "sama" da se suprotstavi gore navedenom Samo treba da se namjeste neke stvari koje NE BI smjele
    I apsolutno nema veze nacionalnost sa ovim
    Lijepo si rekao.Mada ti ne valja da ne vjerujes ni jednoj.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  10. #185
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Uvijek neko prevari. Zato je najbolje odmah na pocetku veze, prevaris, upises se, bolje ti nego partner. Pa ako se desi da partner kasnije prevari, nema veze i ti si, pa izjednacite i gurate dalje. Ako ne saznas da je partner prevario, nece ni on saznati da si ti, pa opet gurate dalje. Lagano.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  11. #186
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,259
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Danas sto se izdesavalo..... - kad smognem ispisacu sve od O do Š.
    Pucaju brakovi kao petarde za novu.

  12. #187
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nemoj kad te fino molim.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  13. #188
    Join Date
    May 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Jutros ustajem komsija lupa nesto busi burgija ne znam sto cini al probudi me. Pogledam na telefon niko mi nista nije pisao onda pokusam jos malo spavat al ne da mi se. Uzmem telefon upalim viber da vidim koja je danas na repertoaru. Ajde neka to bude ona preslatka sto radi u Gastro jer samo tamo jedem a ona mi je dala broj jer sam mnogo sarmantan i vozim dobro auto pa se primila. Posaljem ja njoj poruku da se vidimo nocas ona odma pristane jer zna ko sam ja i nije mogla da odbije. Srecan sto sam dobio povratnu poruku a sta je drugo mogla rec odem i operem auto na perijonicu kod Osmanagica. Ja tamo caskam malo sa momcima iz perionice kad dolazi presklatka djevojka sa A klasom i pita nekog da joj opere auto. Ja odma priskocih u pomoc i rekoh joj ovo ce te kostat jedno pice sa mnom. Uze telefon i upisa moj broj da me zovne a ja presrecan al ne pokazujem to prema njoj uzeh golfa i ufatih 120km pored Hiltona dok su me neki policajci gledali kako izmisljam trake samo su me pogledom ispratili jer znaju ko sam ja i da ne smiju da mi pisu kazne jer bi bez posla ostali. Posto sam se malo smirio odem na najbolje palacinke na Zabjelo da se zasladim jer nocas necu oprostit ni jednoj. Jedem onu palacinku sa kremom kad stize mi poruka od ove preslatke djevojke sa A klasom da se vidimo veceras bas kad sam zakazao ovoj iz Gastra a inace ona je udata al ja volim te Milf pa nisam mogao da odolim. Pocnem da razmisljam sto cu kako cu pa pomjerim malo ovoj sa mercedesom da bi ispostovao i ovu iz Gastra. Podjem ja na sastanak sa ovom iz Gastra nismo se dugo zadrzali i naravno svratili smo u jedan od mojih stanova i pokazala mi je kako se prave najbolje pice a onda sam i ja njoj pokazao svoje znanje da ne znam kako ce muzu na oci posle mene jedva je ispratih navalila na mene ka da nece kao da joj je poslednje veli oce da se razvede nije zadovoljna u brak muz je ne moze zadovoljit kao ja jedva je ispratih da bi ispostovao ovu sa mercedesom. Izadjem ja s ovom drugom kad ona veli da idemo u gastro da joj majka tamo radi aj reko mozemo i podjemo mi u gastro. Mi u Gastro kad vele da joj majka nije tu i da je zamijenila smjenu jer je morala nesto da zavrsi. Pojedemo mi picu i ja planiram odma da je vodim kod mene na stan kad veli ona da mora od majke da uzme neke papire pa ako mogu da je prebacim do nje. Upalih ja moju blek seriju i stajemo na semafore kad pored mene neki napaljeni klinci u trojku turiraju a ne znaju da ja imam kratak prenos i da mi trosi 3l kroz grad i uprem ga 30km prvom i obrijem ove momke a ova mala sva srecna sto ih obrijasmo pa me poljubi kao da nece a ja se onda primih pa upirem golfa do 90km kroz grad. Povedem je do majke kad izlazi joj majka a to ona moja sto je bila kod mene prije cerke. Zena se pravi da me ne poznaje i dobro je odglumila to jer ne znam sto bi cerki njenoj mogao rec da ce majka zbog mene da se razvede. Ne znam sto cu da cinim dal cerku ili majku teska je odluka na meni...

    Dnevna doza Podgorickog Biznismena.

  14. #189
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    vasko srbine

  15. #190
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Ovaj Gastro je bas posjecen. Dostina su..ono sto se veli...jeli tamo
    :monkey: :lolblue:
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  16. #191
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Napravite otvorenu vezu/brak, to onda nije varanje.

  17. #192
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

  18. #193
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    vasko srbine
    Moze li ovo?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem ili može li neko da mi naruči sa nekog sajta
    By marko_nk89 in forum Ostali oglasi
    Replies: 12
    Last Post: 16-06-15, 12:14
  2. I: zna li neko br nekog ko otkupljuje garniture
    By Femaman in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-10-14, 16:01
  3. Info Ima li neko br nekog majstora sto privatno popravlja tel
    By asso in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 3
    Last Post: 24-07-14, 11:54
  4. Replies: 1
    Last Post: 10-04-11, 13:23
  5. Ko voli neka ne propusti
    By Thalasoma in forum Primorski
    Replies: 10
    Last Post: 23-12-04, 15:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •