Page 6 of 11 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 275

Thread: Single prednosti

  1. #126
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dragan Smolović-Klempac View Post
    Mislio sam da ću najviše poruka ostavit' na fudbalskim temama-mada, doduše, tamo zbog nekog razloga ne mogu da pišem, ka' da je tajno društvo, zabranjeno za novajlije ili nešto... zašto ne mogu pisat' na fudbal, može li mi ko reć'?
    Imaš li CDM dres? Ako imaš taj dres, i ako si uplatio članarinu, i opet ne možeš pisati tamo, sabotiraju te.
    Obrati se adminima, i biće riješeno.

  2. #127
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kaki dres crni? Nemam ja đavoljega dresa... mora da je zato... fala na info...

    Ma, nema veze... samo sam nešto htio pitat' kolege koje prate Kalćo... ali ništa pretjerano bitno, ako me i ne puste nije kraj svijeta... važnije mi je bilo one dvije emisije Buksovaca koje mi je poslao ljubazni kolega/ca (nadam se da mu/joj je stigla moja poruka u kojoj se zahvaljujem)...

    A ovo nije tema na kojoj sam mislio da ću ostat' duže od ove jutršnje poruke (nju sam planirao samo kako konačnu dopunu one prve i jedine)-al' tako to krene: odgovori jednom forumašu, pa drugom...

    Nastavite vi sa svojom pričom i diskusijom koju ste imali prije mog upada eaceful:

  3. #128
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dragan Smolović-Klempac View Post
    Nastavite vi sa svojom pričom i diskusijom koju ste imali prije mog upada eaceful:
    Ne idi sada kad je najljepše.
    Vidi, nisu ni prema meni bili blagonakloni u startu, sada su još gori, ali dragi su ljudi...
    I šta kažeš, kakva je single prednost?

  4. #129
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nije Dragan mutav,no rece dosta toga kako jeste i sto mu se ne moze osporit.Ili trebamo rec da je vecina brakova puna ljubavi i ujedno spasa od single varijante.Raj Boziji.

    Bolje singl nego u laznom sjaju braka,i ako kao neko ko uprkos svemu vjeruje jos u zajednicu ne iskljucujem mogucnosti lijepog i dobrog zivota u dvoje(+1,2 djece).

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #130
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sa pravom osobom sve je mnogo lakše. Samo kao i u svemu treba biti prvo iskren prema sebi.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  6. #131
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Vala, kako ste (ne)sposobni, taman ćemo se smuvat'
    Joj, kud ovo ne viđek... ne mogu da odolim...

    Iz ženskija usta ćete često čut': "muškarci nesposobni u muvanju"/"ne umiju osvajat'"/"loše startuju"/"pojma nemaju kako prić'"/"vezaši obični kad treba smuvat'" itd (u suštini: šibanje po muškom Egu iz sve snage, slanje otrovnih strelica, vrijeđanje u svilenim rukavicama... ne propuštaju priliku da zadaju udarac... "budi muško i trpi sve")

    S druge strane, iako nijesam prorok, garantujem vam da iz ženskija usta nikad nećete čut': "sklonite se da vam mi pokažemo kako se prilazi suprotnome polu"/"mak'te se da mi demonstriramo kako treba muvat', da vas naučimo-da znate nadalje"/"evo saćemo mi vas ganjat', makar dok ne ukapirate"/"bježi, sa'ćemo mi rizikovat' korpe, ponižavajuća odbijanja i brutalno otkačivanje" (u suštini: mi svoj Ego nećemo izložiti bolnim udarcima, zauvjek zadržavamo poziciju vječnog kritičara, ismijavača, dovoditelja u pitanje i rugalice... "biću žensko i neću da trpim ništa")

    Žene, moj duboki naklon: izdresirale ste nas kao pse da vam služimo i da vas zabavljamo. Briljantno. Kao što je napisala Ester Vilar u knjizi "Dresirani muškarac": "Muškarac je ženin rob... i ne samo to-on je srećan što joj je rob."

    Zapanjujuća knjiga. Zapanjujući mehanizmi kontrole. Veličanstveno pregnuće i dokaz moći. Svaka čast. No, imaju neki koji su provalili... ti su opasni po vašu dragocenu Moć... pripazite na njih, da vam robove ne podbune... da vam Moć ne oslabi

    Laku noć svima

  7. #132
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dragan Smolović-Klempac View Post
    Joj, kud ovo ne viđek... ne mogu da odolim...

    Iz ženskija usta ćete često čut': "muškarci nesposobni u muvanju"/"ne umiju osvajat'"/"loše startuju"/"pojma nemaju kako prić'"/"vezaši obični kad treba smuvat'" itd (u suštini: šibanje po muškom Egu iz sve snage, slanje otrovnih strelica, vrijeđanje u svilenim rukavicama... ne propuštaju priliku da zadaju udarac... "budi muško i trpi sve")

    S druge strane, iako nijesam prorok, garantujem vam da iz ženskija usta nikad nećete čut': "sklonite se da vam mi pokažemo kako se prilazi suprotnome polu"/"mak'te se da mi demonstriramo kako treba muvat', da vas naučimo-da znate nadalje"/"evo saćemo mi vas ganjat', makar dok ne ukapirate"/"bježi, sa'ćemo mi rizikovat' korpe, ponižavajuća odbijanja i brutalno otkačivanje" (u suštini: mi svoj Ego nećemo izložiti bolnim udarcima, zauvjek zadržavamo poziciju vječnog kritičara, ismijavača, dovoditelja u pitanje i rugalice... "biću žensko i neću da trpim ništa")

    Žene, moj duboki naklon: izdresirale ste nas kao pse da vam služimo i da vas zabavljamo. Briljantno. Kao što je napisala Ester Vilar u knjizi "Dresirani muškarac": "Muškarac je ženin rob... i ne samo to-on je srećan što joj je rob."

    Zapanjujuća knjiga. Zapanjujući mehanizmi kontrole. Veličanstveno pregnuće i dokaz moći. Svaka čast. No, imaju neki koji su provalili... ti su opasni po vašu dragocenu Moć... pripazite na njih, da vam robove ne podbune... da vam Moć ne oslabi

    Laku noć svima
    Čitajući tvoje postove zapitao sam se sa kakvog pašnjaka i štale se javlja ovaj lik... U tvojim postovima ima zanimljivih i tačnih zaključaka ali druže "zvučiš neartikulisano" i odaješ utisak osobe po kojoj su žene profila "parovi" vršile nuždu veliku. Kakve žene to vi srijećete u svojim životima? Kakvo društvo sebi birate? Muškarci su FAKAT najveći krivci što su od duhovnih nakaza i silikona napravili "svetice" koje metu podove sa mačo Crnogorcima koji će i da dižu kredite da bi im iste palile selfije i tagovale hotele. Tačno je dosta toga što si naveo vezano za razne "veze" i "brakove" ali sve što si napisao ima i drugu stranu medalje. Ako misliš da u ovom, ovakvom svijetu i društvu možeš imati neki ideal, neku bajku koju si očekivao od života onda si se nešto dobro obmanuo.

  8. #133
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A i ti si direktore na kraj srca, to se kaže nebrušeni dijamant. Šklempač samo ističe manipulativnu stranu priče o slabijem polu kao jednom od uzroka za raspad muško ženskih odnosa u današnje vrijeme. Ima takvih slučajeva dakle legitimno je. Važan je svaki vojnik u ovoj borbi od iskona!
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  9. #134
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pod mač bato!

  10. #135
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,131
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    A makte se ljudi, banovali Rookie-u 50 profila, pa sad ne zna dje ce nabit 100 postova da troluje i po sportskim temama pa vas odje gori.



    Quote Originally Posted by Director View Post
    Muškarci su FAKAT najveći krivci što su od duhovnih nakaza i silikona napravili "svetice" koje metu podove sa mačo Crnogorcima koji će i da dižu kredite da bi im iste palile selfije i tagovale hotele.

    ovo je gola istina, ono cista ekonomija, zakon ponude i potraznje, da nema onih koji to traze ne bi bilo ni ponudjaca, mada i dostina zenskog Spola uzdize kako kazes te duhovne nakaze i ugledaju se na njih, samo kakav mentalni sklop treba da si da se palis na te stvari, klasika turbo-Grand- Ceca-Jeca, uh zeludac mi se prevrce. Mada je danas generalno i komplet drustvo otislo u 3 pm, vrednujju se totalno nebitne i pogresne stvari, samo materijalizam i sve na brzinu, e da mi je onaj prekidac sto Kurt Rasel aka Snejk Pliskin ima, ne bih ga pritisnu jednom nego 3x, cisto da se osiguram.
    Last edited by technus; 08-05-17 at 10:08.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #136
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1. Zadivljujuće mi je kao fenomen što na svim forumima mnogi članovi na postove odgovaraju napadom. Bilo uvrede, podsmjeh, ruganje, izvrtanje, itd. Uvijek je tako. Razumijem (dok nijesam razumio znalo me i pogoditi) zašto: mi smo u svojoj suštini primati u vječitoj borbi za razne dobrobiti (status, pažnja ženki, materijalna dobra, itd). No, ja nikad nisam odgovarao istom mjerom-čak ni kada su nečiji postovi bili vrhuac ludila, besmisla i gluposti-pa neću ni ođe. Ne zato što sam neki naročito dobar čovjek već jer poštujem univerzalnu različitost uvida svakog od nas. Kao tinejdžer sam znao da ismijem nečije viđenje stvarnosti/situacije pa se fino opekao kada se isto ispostavilo tačnim a moje pogrešnim. Mnogi muški članovi čak i nesvjesno napadaju druge u mačo maniru konkurentskog odmjeravanja a ženski po automatizmu svog urođenog provokatorstva i verbalnog "opipavanja" muškarca. No, to je u redu. Mislim-ne mislim da je sve to dobro-ali je u redu. Što ćeš-tako je kako je. Ja to neću raditi, ali ni vas odgovarati od istog.

    2. Zapanjuje samouvjerenost procjene drugih danas. Nekad su ljudi zborili "moraš izjes' džak soli sa nekim dok ne mogneš bit' koliko-toliko siguran da ga poznaješ" a danas napišeš 2 posta na nekakvi forum a mnogi članovi ti na osnovu ta 2 posta nude netražene psiho analize, porijeklo i uticaj istog na razvoj ličnosti, ocjenu i opis životnog iskustva sa svim posljedicama na Sopstvo i seksualnost, pogled na svijet i isprepletenost istog sa Idom i Animom, razumijevanje emocija sa potisnutim nesvjesnim kao uzrokom naopakih konstrukcija itd. Naročito današnje žene su zaglibile u ovo-uđite u ženski kutak na bilo koji forum i viđećete temeljne analize muškaraca sa astrološkog aspekta uz pomoć kojih one sa nadmoćnim osmjehom vjeruju da su razumjele njegovu suštinu.

    I to je u redu.

    Mislim-ne cijenim sve to kao odbro-ali je u redu. Što ćeš-tako je kako je.

    3. U nama muškarcima postoji taj urođeni zaštitinički automatizam da branimo žene čak i kada su iste neodbranjive, čak i namjera da se položi život za ženu kao ultimativna žrtva-što one vješto koriste paralelno sa drugim mehanizmima radi kontrole. U nama je duboko utisnuta majčinska slika i očajnički željen da postoji arhetip bezgrešne te je samo potrebno pothranjivati taj dagerotip podsvijesti. I znaju da su bezbjedne: koliko god dno dotakle u svakom smislu - uvijek će biti onih koji će ih braniti od kritike, osude i negativne ocjene. A muškarca-pa bio on i svetac-malo će ko uzeti u zaštitu.

    Žene možda ne umiju popravit' auto ili rasklopiti televizor... ali, to i m ni ne treba. Mi ćemo to , i sve drugo, obavit' za njih. One znaju nas-a to je univerzalna prečica do svega ostalog.

    Brutalno sam kritičan prema njima ali to ne znači da nemam ogromno poštovanje za kompletnu nevidljivu konstrukciju upravljanja nama koju su izgradile (a ne krijem da dajem i svoj mali, skromni doprinos dekonstrukciji iste ne iz razloga što sam seksista i ne želim da žena vlada već jer nevlada onim čime ja želim da vlada: Dobrotom, Etikom, Mudrošću, Čašću itd nego umjesto toga ona odlazi u svoje, drugačije od muških, izopačene krajnosti).

    4. Đe god se prijaviš na forum-odma' si sumnjiv i optužen da si trol. Nije baš najjasnije zašto je to tako ali sve što ja mogu je da vam ponovim: uša' sam da bih dobio 2 emisije Buksovaca i pitao Kalćaše (ove što prate Kalćo koji ja ne pratim jer nemam Arenu) koji manji, simpatičan klub igra lijepo ove sezone i 2013-2014 da ga pravim na Master ligi (možete mi odgovorit na PP jer iz nekoga razloga ne mogu unić' na temu da pitam). A pošto nijesam moga' unić' u tu temu, mišljak da možda treba da ostavim koji post ne bi li skupio 10ak ili 15ak kao broj neophodan da mi se otvori ta tema za postavljanje pomenutog pitanja. Eto, vjerovali ili ne, to je sve. Nemajte straha, nemam namjeru da postujem mnogo jer nemam vremena a i znam koliko može biti zarazno.

    5. Izvinjavam se administratorima ako sam doprinio da tema odluta u OFF, nije mi to bila namjera ali - čudni su putevi gospodnji. :cheerful:

  12. #137
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ahahhahbahhh
    Šklempač pušti kalćerose i buksovce ostani ti na ovim temama i uzimamo titulu ove godine.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  13. #138
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Što bi rekao onaj DR Miroljub(zaboravih mu prezime) koji dominira sa brojem sherovanih video klipova, gospodinu Smoloviću je mozak u teškom beta režimu.
    Moramo malo da se šalimo. Nema to veze sa podrugljivošću koja je fakat sastavni dio balkanskog dijaloga. Fakat, najveći umovi svijeta su bili muškarci a ne žene. Najljepšu poeziju su pisali muškarci a ne žene kao simboli nježnosti i emocija
    Pa čak su muškarci bolji i kuvari. Jednostavno, ne treba zaboraviti da je Bog stvorio ženu čovjeka radi a ne obrnuto i da nije zalud receno da je muškarac glava ženi a ne obrnuto. To što danas imaš većinu mekušaca sa kojima žene mogu da rade šta hoće ne mora da znači da ne postoje i svijetli primjeri. Nidje nećeš naći savršene odnose medju ljudima ali ćeš ipak naći Božije iskre u svojoj djeci a koju si dobio u ljubavi nesavrsenog covjeka. Opusti se malo. Ako me zelis cuti, usmjeri svoje misli na nesto ljepse. Ko god da te je nacepio od zenakih stvorenja znaj da uvijek ima boljih.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  14. #139
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mišljah da sam završio sa ovom temom (vjerovah da sam bio jasan u svojim postovima) a onda pročitah ovi odgovor forumdžije pod nickom "Director"... ovaj njegov post ne samo da je potpuno potvrdio sve što sam napisao iznad, već je i neodoljiva poslastica... pravi dragulj koji sadrži u sebi toliko toga da bi se moglo napraviti opširno, višednevno predavanje...

    No, ja ću ga iskoristiti kao savršen primjer, šablon da predstavim i demonstriram svu negativnost moderne međuljudske komunikacije i svu suštinu beskorisnosti forumašenja u poređenju sa drugim, produktivnim aspektima provođenja vremena. DakleM, krećemo...

    Moderni čovjek je (ili se barem busa u prsi da je) evoluirao u uljudnog, civilizovanog, kulturnog vladara planete, te je i njegovo ponašanje evoluiralo sa njim. Tako su i uvrede i ponižavanja drugih u borbi za dominaciju i nametanje sebe, sa primitivnih, prevaziđenih direktnih, neskrivenih, otvorenih, i vulgarnih psovki i uvreda, evoluirale u indirektne, sakrivene, obilazne, kamuflirane i podmukle semantički oblikovane forme verbalnog defeciranja na / "spuštanja" sagovornika. Ne gubeći pri tom uopšte na svojoj snazi i uticaju.

    Elem, kao što navedoh gore, vrši se analiza sagovornika (kao da je Bog zna šta osim osnovne pismenosti moguće zaključiti iz znakova otkucanih tastaturom) i to obavezno sa zaključcima negativne vrste. Obratite pažnju, analiza je krenula sa:

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Čitajući tvoje postove zapitao sam se sa kakvog pašnjaka i štale se javlja ovaj lik...
    Možda ja i griješim, možda se pod upotrebom termina "pašnjaka" i "štale" krije divljenje i zavist zbog života u zdravoj okolini i ekološki uzgojenoj hrani a ne dovođenje sagovornika u uvredljivu vezu i poređenje sa domaćim životinjama?

    Quote Originally Posted by Director View Post
    druže "zvučiš neartikulisano"

    Jako zgodan način da nekom kulturno saopštiš da je očigledno puka'...

    Quote Originally Posted by Director View Post
    odaješ utisak osobe po kojoj su žene profila "parovi" vršile nuždu veliku
    Primjer multifunkcionalnog napada-kako nekom dovesti Muškost (ne mislim na organ!), Ego i samopouzdanje u pitanje, uz to ga i obilježiti kao slabića ("Jer da je pravi Muškarac ka' ja-ne bi žene mogle to da mu učine!") a ismijati usput i njegov ukus za ljepši pol multiplikujući snagu uvrede (jer, nisu njeg' pos*ale bilo koje žene-već čak žene profila "Parovi"!)

    Quote Originally Posted by Director View Post
    gospodinu Smoloviću je mozak u teškom beta režimu.
    Kad smo već tu-zašto sagovornikov nivo svijesti i prosvećenosti ne ocijeniti niskim i bijednim, ocijenivši ga nižim slovom u hijerarhiji (skromno ostavljajući visinsku razliku u svoju korist)?

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Moramo malo da se šalimo. Nema to veze sa podrugljivošću koja je fakat sastavni dio balkanskog dijaloga.
    Za kraj, prije promjene teme, okarakterisati sav istovar fekalija na sagovornika kao bezazlenu šalu ("dobro, pos*a sam te ali evo ti maramica, obriši se malo-i ka' nov si! Ionako je to sve samo šala, razumiješ?")

    Quote Originally Posted by Director View Post
    ne treba zaboraviti da je Bog stvorio ženu čovjeka radi a ne obrnuto
    Promjena teme i prelazak sa šibanja na držanje lekcija-"ne treba zaboraviti" (uz učiteljski podignut kažiprst u vis)...

    Ja ne znam šta je On uradio. Čak mi i logičnije zvuči obrnuta paradigma da je slabom, u brutalnoj divljini sasvim bespomoćnom biću-naročito u bremenitom stanju-dodijelio srodno ali fizički moćnije biće da ga takvog ranjivog štiti od opasnosti i pomaže opstanak (u zamjenu za neke druge usluge: odgoj đece, snošaj, bliskost, nježnost itd)... divim se samouverenost kojom danas ljudi drže predavanja kao da su lično prisustvovali tome o čemu govore a ne ne postojali ni kao vrsta...

    Quote Originally Posted by Director View Post
    ne mora da znači da ne postoje i svijetli primjeri.
    Problem je nevidljivost tih svijetlih primjera, američka vojska bi suvim zlatom platila da ovu njihovu nesumnjivu karakteristiku može nekako primjeni na avionima, brodovima i drugim ratnim oruđima.

    Takvi k'o ti idu okolo i puni uvjerenja tvrde da ima "jako puno dobrih brakova/finih đevojaka/ljubavi itd" a kada ih zapitaš "aj, pošto ima baš toliko puno, pokaži... evo, samo 1 primjer... ne moraš više-jedan jedini"...

    Umjesto da ispale ne traženi 1 već 10 primjera ka' iz puške, tad tim ljudima odjednom zatreba logoped jer krenu da mucaju, krkljaju i muče sa da progovore: "Da pokažem 1 primjer? Paaa.... hmm... ovaj... mislim... 1 primjer da pokažem... ali... hmm... kako ti očekuješ da ja... hoću reći... ovaj... đe da ti... hmm... paaa... htjedoh reći da.... ufff... hmm... nisam ja mislio da mogu odmah da... hmm... ovaj... ehh.... ufff..."

    Došao sam do zaključka da oni ne znaju šta znači i količinski predstavlja "jako puno/mnogo/iha-ha/kol'ko 'oćeš" itd jer kad ja upotrebim takav termin onda mogu u po' dana u po' noći da navedem, imenujem, naređam i nanižem tuce traženih (npr. ako kažem "u ovi grad ima jako mnogo zgrada"-ja mogu da i pokažem makar 8 istih).

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Opusti se malo.
    Opa, vraćamo se analizi- kad nekom kažete da treba da se opusti vi ste otiši korak dalje od puke konstatacije, odmakli i od dijagnoze - vi već dajete terapiju: "opusti se" (čitaj: "jer si neurotičan, histeričan i ostala, sva do jednog negativna stanja)

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ako me zelis cuti
    E, ovo je umijeće... nakon istresanja cisterne prethodno prepunjene sadržajem septičkih jama po sagovorniku bez pitanja i traženja dozvole, sada se skromno, uzvišeno, nepretenciozno, premudreno, bukvalno apeluje na mladog junošu još vlažnog iza ušiju da primi savjet uzvišenog mentora, učitenja i znalca tajni ovoga svijeta (možda je jače bilo da si reka' "Počuj me, o, neznaveno dijete..." - (zamišljam dubok, očinski glas i cjelomudreni ton) ali dobro, nije ni ovo loše)...

    Važno: sagovornik je najprije unižen i spušten pod noge, na dno, a sada se poziva da digne pogleda iz svoje bijedne žabokrečine ka gore, ka njemu, ka svjetlosti znanja (otud odabir avatara - fotografija je slikana odozdo, kako bi se stvorio utisak da Pućko odozgor gleda nadole na nas smrtnike kao svenadvisujući nadmoćni superiorni Alfa ali ne Romeo)...

    Quote Originally Posted by Director View Post
    usmjeri svoje misli na nesto ljepse.
    Produžetak davanje terapije ("jer ti nesumnivo i dokazano misliš na najcrnje i najmračnije-zašto bi ti ja inače savjetova' ovo"?)...

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ko god da te je nacepio od zenakih stvorenja znaj da uvijek ima boljih.
    Opet dijagnostika ("ti si samo povrijeđeni momak koji je toliko niske svijesti i neinteligenta da na osnovu jednoga lošega primjera projektuješ na sve žene sliku svoga povrijeđenoga Ega... poslušaj ti mene, staroga čika Directora, ja što ti kažem to ti je tako...")... višnja na šlag bi bila očinsko, umirujuće tapšanje po leđima nakon koga bih zaridao i zagrlio ga a on sa smiješkom sveznajućeg me pomilova' po glavi... i kadar se udaljava ka daljini dok izlaze slova "The end"...

    Da, mislim da je avatar savršen odabran da odgovara slici o sebi... a tek nick... i jedno i drugo ne uvijek ali previše često pokazuju svoje viđenje sebe...

    Zato se ljudi pljuju i vrijeđaju čak i onđe đe bi zajdničkim usmjeravanjem energije i truga u druge, korisnije djelatnosti, avanzovali do novih visina...

    Eh, kad bi se samo 20% energije trošene na pljuvanje preusmjerilo na međusobnu podršku u razvoju, usavršavanju, unapređivanju...

    No, apelujem na admine da me pušte da pitam na Kalćo temi što me interesuje pa da bježim! Zašto ne mogu napisat jedan post na toj temi?
    Last edited by Dragan Smolović-Klempac; 08-05-17 at 15:58.

  15. #140
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mozes da se pozdravis sa Kalcom i pitanjima,ostajes ovdje medju nama(welcome).
    (Zahvaljujem na istaknutu jedinstvenost pri rezonovanju i kolicinu prouzrukovanog smijeha.)




    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  16. #141
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Mozes da se pozdravis sa Kalcom i pitanjima,ostajes ovdje medju nama(welcome).
    (Zahvaljujem na istaknutu jedinstvenost pri rezonovanju i kolicinu prouzrukovanog smijeha.)




    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app

    Daj molim te nemoj mu podilazit, količina besmislica i gluposti (generalizacija tj. panjkanja) koje je iznio ovdje je epska.
    I neka to, nego je sav zadovoljan kako "istina pobjeđuje", a priča mu se svodi na -njegovo put/vidjenje je jedini pravi/o. Pa djeca bistrija srednjoškolska ne klape takve nesuvislosti.

    A taj pravi put, toliko smiješan i nakazan u proizvoljnosti i jednostranosti, da ja koji inače na pitanje prednosti singla odgovaram sa (uslovno) "-Sve na svijet!" (jer je to drugačije za svakoga, radi se o najidividualnijoj stvari na svijetu), ne mogu da slušam/čitam ovakve zadrigle i ordinarno besmislene tirade, gdje se objašnjava kako nema jednog jedinog braka da valja, svi lažu, svi se raspadaju i traže spas u bijegu, tamo "one" kontrolišu sve.. a konačno, tamo oni, priznaju mu kako je ON bio u pravu..

    Pa to je, eventualno, interesantno kao dio kakve sprdnje-komedije, ali ne ozbiljnog razgovora svakako.
    ><

  17. #142
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I ja se slažem da je ovo bio providan pokušaj Artemis da obrlati i omekša novo pojačanje našeg tima. Prebacamo ga sa prve linije u untrašnjost.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  18. #143
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    @Nexus opusteno...Liku je dobrodoslo samo da malo opstirno na svoj nacin udari po porodicnim "idilama" koje upiru prstom u samce jer da bi covjek bio srecan i ispunjen mora da ima porodicu kakvu oni imaju.Mozda nije odgovarajuci nacin ali...Poenta je da nekom svoj brak moze biti najljepsi na svijet,uz partnera s kojim se lijepo slaze i uvazava i s kojim se podizu djeca.Ja vjerujem u njega,tj lijep i skladan brak i ne smatram da je nemoguc.Medjutim ne zelim da budem dio zajednice jer tako drustvo misli da treba ili zato sto su me svojim primjerom ubijedili da je to ljepse ili zato sto sam citala post Mexica na primjer pa zelim da je i moja zajednica kao njegova.Znam provjereno da ima lijep brak,finu zenu i predivno vaspitanu djecu ali to je njegov brak,njegovo iskustvo koje nikad nece i ne moze biti moje.Tj i moj moze biti jednako dobar al u osjecajima i dozivljaju drugaciji.Svaki brak je prica za sebe a istina je koju ne mozemo osporiti da je vrlo malo skladnih tj vidimo mnogo vise prevare i lazi nego privrzenost koja bi nam mogla bit lijepa za poimanje.Ja doduse uvjek zelim i gledam samo lijepo al neka mi se situacija namjesti da ispadnem naivna,i bude mi krivo jer neko mi je od to dvoje drag i blizak na primjer.S druge strane singl osoba se prilogodjava svom nacinu zivota isto koliko i neko porodican i takodje moze biti ispunjena i srecna.To ne mora da znaci da se odlucila za to jer je posmatrala na zajednicu negativno vec prosto nije doslo do nekog licnog dozivljaja zbog kojeg bi se opredijelila na drugaciji zivot.Mi smo takva sredina da ako smo porodicni samce etiketiramo kao ljude sa manom ili cudnim i siromasnim odpadnicima.Ali kao postujemo ih.
    Iskreno se smijem njegovom dijalogu,ne zato sto imam nesto protiv Directora ili stajem na bilo ciju stranu vec sto ga jednostavno shvatam samo u jednoj sustini.Sve drugo bez neke preozbiljnosti.

    Sto se tice vas sto pominjete trolovanje to prepustite nama modovima i adminima.Ovdje diskutujte kako procitate i ako sto zelite konkretno odgovoriti.


    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Last edited by Artemis; 08-05-17 at 18:06.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  19. #144
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    E, kakva bih ja bila đevojka, samo nemam kome...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  20. #145
    Join Date
    May 2009
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E moja Tanja, da si malo tanja...

  21. #146
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ti mora da si omiljen na zabavama i druženjima.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  22. #147
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,980
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ne zna veli ko nema. Pa srce, pa onaj znak stisnuti misic bicepsa, pa znak opet nekoliko srca.

  23. #148
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Simo sad naema kajanja.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  24. #149
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dragan Smolović-Klempac View Post
    No, ja ću ga iskoristiti kao savršen primjer, šablonda predstavim i demonstriram svu negativnost moderne međuljudske komunikacije isvu suštinu beskorisnosti forumašenja u poređenju sa drugim, produktivnimaspektima provođenja vremena. DakleM, krećemo...
    I klempac kreće ovako pozitivno, demonstrirajući svu suštinu njegovog “zdravog” shvatanja srećnijih od njega samoga, pokazujući svu produktivnost pljuvanja nad crnom sudbinom, proklinjući laž koja je u svakom hodajućem stvorenju:

    Quote Originally Posted by Dragan Smolović-Klempac View Post
    Kad već oni nemaju kuđ i zarobljeni su đecom iženom-ostaje im jedino opcija da i tebe nagovore u ropstvo pa da te ne gledajukako uživaš dok se oni zlopate!

    Stvarnost je ružna, brutalna i hladna. Ali-ona ne laže.Ona sve pokazuje kako jeste, nema laži, nema prevare. Ljudi su ti koji lažu ikoji nas prave magarcima. No, Istina će pobijediti i to sve nas treba daraduje. ispočetka će nam biti malo gorko jer su nas dugo 'ranili šećerlemama...ali navići ćemo se. Postavićemo temelje nečeg zdravog i trajnog i niko sa nikimneće imati sex u organ koji nije predviđen za to (mozak).
    Da ne citiram one tvoje ispade sa opisom posjete tvom oženjenom prijatelju đe ga nazivaš svakakvim imenima a ti čoče alfa mužjak, stojiš srećan u svom svijetu , pošteđen ženskog prisustva i blagoslovom što nisi zarobljen đecom. Dolaze ti redom da ti se poklone pred nekom tvojom spoznajom, eksluzivnom tapijom na istinu , da samo bez žena možete biti kao “Tesla,Njutn, Da Vinči, Sokrat, Isus, Buda…”
    [SIZE=3][/SIZE]
    Quote Originally Posted by Dragan Smolović-Klempac View Post
    Zapanjuje samouvjerenost procjene drugih danas. Nekad suljudi zborili "moraš izjes' džak soli sa nekim dok ne mogneš bit'koliko-toliko siguran da ga poznaješ" a danas napišeš 2 posta na nekakviforum a mnogi članovi ti na osnovu ta 2 posta nude netraženepsiho analize, porijeklo i uticaj istog na razvoj ličnosti, ocjenu i opisživotnog iskustva sa svim posljedicama na Sopstvo i seksualnost, pogled nasvijet i isprepletenost istog sa Idom i Animom, razumijevanje emocija sapotisnutim nesvjesnim kao uzrokom naopakih konstrukcija itd. Naročito današnježene su zaglibile u ovo-uđite u ženski kutak na bilo koji forum i viđećetetemeljne analize muškaraca sa astrološkog aspekta uz pomoć kojih one sanadmoćnim osmjehom vjeruju da su razumjele njegovu suštinu.
    I to je u redu
    Zapanjuje veli samouvjerenost procjene drugih nas… Osoba koja je ođe izvršila veliku nuždu u stilu eksluzivnog,velikog, istinoljubivog govornika, raskrinkavajući sav lažni sjaj veza I brakova koje posmatra oko sebe, jer njegova samouvjerenost procjene dolazi od toga što je Smolović novi Mojsije, Božiji bič koji istovari svakakvu gadost na sve žene svijeta I sve odnose svijeta a onda kukumavče I konstruiše(čak ima I filmove sa gestikulacijama) kako se neko njemu obraća…
    Quote Originally Posted by Dragan Smolović-Klempac View Post
    Žene možda ne umiju popravit' auto ili rasklopititelevizor... ali, to i m ni ne treba. Mi ćemo to , i sve drugo, obavit' zanjih. One znaju nas-a to je univerzalna prečica do svega ostalog.

    Brutalno sam kritičan prema njima ali to ne znači da nemam ogromno poštovanjeza kompletnu nevidljivu konstrukciju upravljanja nama koju su izgradile (a nekrijem da dajem i svoj mali, skromni doprinosdekonstrukciji iste ne iz razloga što sam seksista i ne želim da žena vlada većjer nevlada onim čime ja želim da vlada: Dobrotom, Etikom, Mudrošću, Čašću itdnego umjesto toga ona odlazi u svoje, drugačije od muških, izopačenekrajnosti).
    Ovo je samo jedan od dokaza da tvoja misao o ženama je samo očajan vapaj porvrijeđene sujete, zato je najpribližnija dijagnoza I bila da je žena profilaa “parovi” izvršila nuždu po tvom egu.

    Dakle, ja mogu samo reći “sačuvaj Bože” za ovakvo razmišljanje.

    Quote Originally Posted by Dragan Smolović-Klempac View Post
    Takvi k'o ti idu okolo i puni uvjerenja tvrde da ima "jakopuno dobrih brakova/finih đevojaka/ljubavi itd" a kada ihzapitaš "aj, pošto ima baš toliko puno, pokaži... evo, samo 1 primjer...ne moraš više-jedan jedini"...

    Umjesto da ispale ne traženi 1 već 10 primjera ka' iz puške, tad timljudima odjednom zatreba logoped jer krenu da mucaju, krkljajui muče sa da progovore: "Da pokažem 1 primjer? Paaa.... hmm... ovaj...mislim... 1 primjer da pokažem... ali... hmm... kako ti očekuješ da ja... hoćureći... ovaj... đe da ti... hmm... paaa... htjedoh reći da.... ufff... hmm...nisam ja mislio da mogu odmah da... hmm... ovaj... ehh.... ufff..."

    Opa, vraćamo se analizi- kad nekom kažete da treba da se opusti vi ste otišikorak dalje od puke konstatacije, odmakli i od dijagnoze - vi već dajeteterapiju: "opusti se" (čitaj: "jer si neurotičan, histeričan iostala, sva do jednog negativna stanja)



    Zato se ljudi pljuju i vrijeđaju čak i onđe đe bi zajdničkim usmjeravanjemenergije i truga u druge, korisnije djelatnosti, avanzovali do novih visina...

    Eh, kad bi se samo 20% energije trošene na pljuvanje preusmjerilo na međusobnupodršku u razvoju, usavršavanju, unapređivanju...


    Ja tvrdim da ima dobrih brakova I znam dosta ne samo dobrih brakova nego se topim od miline kakva su im djeca, vaspitana, dobri đaci, srećni, skromni. Tebi druže ako su đeca kazna kao što pišeš to je već neki teški problem a ja nisam psihijatar. Ja imam porodicu, već sam napisao da tvrdim da ne postoji savršen odnos medju ljudima I da je podizanje djece jedno vrlo teško putešestvije ali veće sreće od te dječije “aure” nema… TVRDIM! Poslije zaljubljenosti(a svi smo bili zaljubleni I voljeli nekoga) nema većeg osjećaja od tog kojeg nosiš prema djeci. Zato je samo taj osjećaj vrijedan I jači od samotovanja. Dakle ja ne mucam niti mi treba logoped. Ako si ti nesposoban da nađeš adekvatnu ženu(a nije ni čudo kada imaš tako “pozitivnu” I “lijepu”misao o njima) to ne znači da drugi ljudi lažu. Nije da nema lažnih spojeva,ima ih koliko hoćeš ali vala nije ni da ih je mali broj onih koji imaju svoje normalne živote….

    Bilo bi tebi bolje da makar 20% te negativne energije I crnih misli o svemu oko sebe usmjeriš na oslobadjanje od straha od žena. Druže,iskreno stvarno djeluješ kao “seka persa” I licemjeran si.
    Last edited by Director; 09-05-17 at 12:48.

  25. #150
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo izgleda kao da se jedan lik sam sa sobom prepucava.

Page 6 of 11 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Cipovanje auta, prednosti mane, preporuke
    By coach in forum Vozila i oprema
    Replies: 14
    Last Post: 16-12-16, 16:15
  2. APU prednosti
    By nikolaroma in forum Hardware
    Replies: 2
    Last Post: 25-07-13, 12:06
  3. I:Prednosti i mane Celeron-a D 3066MHz
    By Sindjo in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 30-04-09, 15:23
  4. Harmonizacija carina i slobodan protok roba -> prednosti !
    By monteboy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 06-09-05, 13:48

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •