Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 28 of 28

Thread: Povreda zgloba

  1. #26
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    e zaboravih da kažem, gore sam ti pomenula moju kumu kojoj su se ligamenti na laktu potpuno izvrnuli od napora, ruka joj ej bila skoro naopako okrenuta.....(pokušaj da ispraviš ruku u laktu i da je prema sebi okreneš najviše što možeš....en tako je njoj "prirodno" ruka stojala, ukočena naravno i to je boljelo da je vrištala) nekoliko mjeseci su je ovdje masirali i na fizikalne terapije u bolnicu, a onda je od muke pošla kod Radulovića i bukvalno za minut joj je ruku vratio u pravi položaj, stavio joj dvije udlage i rekao joj dvije nedelje da ih ne skida....nikad više niti su joj ligamenti bježali niti joj se išta vidi
    Ma nema se što pričat za Radulovića.Iza njega stoje rezultati. Mnoge je spasio i treba mu kapu skinut.Samo takodje treba po meni bar konsultovat se sa doktorom i nemojte govorit da ste bili kod Radulovića jer dobijaju ospice kad čuju za njega .

    il fenomeno

  2. #27
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ja sam ti vec rekao prije da ti je najbitnije iako se cini banalno mirovanje i noga na astal jer treba da ti ligamenti fini zarastu a ako budes mlatio kao ja ima da te bole svako malo i da si stalno nesiguran u zglobu prilikom doskoka ili nezgodnog stajanja. Mada ko god je zglob izvrnuo to da cemu biti kao nekad nek zaboravi.

  3. #28
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Evo me ko ranjenik,služi me mala,nije ovo toliko loše u suštini :-)

    il fenomeno

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •