Page 1 of 17 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 411

Thread: Hi-Fi oprema - preporuke

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default Hi-Fi oprema - preporuke

    Ajmo audiofili, dajte neke preporuke za stereo floorstand zvučnike i neko pojačalo za njih. Trenutno imam Logitech Z-5500 5.1 sistem i X-Fi Titanium Fatality zvučnu karticu, prešao bih na neki HIFI stereo sistem.
    Gdje je u Podgorici najbolji izbor zvučnika i još bolje, da se mogu poslušati prije kupovine?

    http://audiodream.me/product/wharfedale-diamond-230
    http://audiodream.me/product/monitor...-reference-mr6

    Ovo je nešto što mi je zapalo za oko ali s obzirom da nisam neki audiofil, ako imate preporuke i za neke jeftinije zvučnike preporuke su dobrodošle.
    Da li postoji Pro Audio radnja više (mislim da nisu više u Maximu), tamo je bilo dosta Yamaha čini mi se, ona bi se možda i više uklopila u moj budžet. Sjećam se prije par godina da sam čuo ove čini mi se i bili su skroz zadovoljavajući za mene: http://usa.yamaha.com/products/audio...ystems/ns-555/
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Tesko da ti neko moze adekvatno prenijeti utiske Hi-FI sistema dok sam ne cujes i ne probas. Ovo sto gledas su maltene sve budzet varijante bez obzira koliko ti se cinjela visoka cijena. Na zalost, kod nas jedino sto eventualno mozes probati nesto od izdvojenih modela u Audio Dream-u i to je to (ili da spucas do Kotora kod Sase). Ostalo je sve kupovina na slijepo i veliko je pitanje kako ce ti se dopasti to sto cujes kad spojis sve.

    Sto se tice pojacala, Marantza je najlakse nabaviti i cjenovno a i po mogucnostima je mozda najbolji izbor za nas pocetnike. Imas po oglasima par dobrih vintage pojacala koja su vrijedna paznje. Sto se tice zvuka Monitor Audio je solidna firma, podji poslusaj par stvari i mozda cak i dobijes dobar savjet.


    Posle tog Logitech-a ce zvuk u bilo kom setup-u da ti bude cudan, nekako prazan, nedovoljno pun. A posle pola godine slusanja hi-fi ces skapirati da si na Logitechu do sad samo slusao bum bum bum bum bum bum

    Moj trenutni setup posle nekoliko kombinacija je B&W S602 + Marantz PM5005 (nekad sam ih gurao na Sanyo DCX 6000) i to trenutno zadovoljava moje potrebe a bice sve cakum pakum kad uzmem stalke za njih.


  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    E da, ProAudio ti je pomjeren sad u Njegosevu ulicu, maltene zadnji lokal na dijelu Njegoseve koji je poplocan, tu su El Pibe i jos onih par lokalcica.

    Audio dream i dalje pored BIS-a, samo sto moras da nabadas kad je gazda u lokalu tokom radnog vremena.


  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Tnx na informacijama, kako niko nije odgovarao mislio sam mrka kapa ovdje što se tiče HIFI-a. Zvah Pro Audio, čini mi se da rekoše da ima samo od Monitor Audio na lageru pa ću poći da ih čujem. U Audio Dream vidim imaju dobar izbor plus što mi je dosta bitno što mogu na rate uzet preko NLB banke kod njih. U Kotor kod Saše, radnja neka? Nije mi problem poći đe bilo po CG ako ima dobar izbor za pogledati/poslušati.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    To je u stvari oglas pod nickom Daki722 tako nesto, Audio Hi-Fi bla bla mu je tema, ima na dva fb naloga lako ces naci, mada najvise opreme mu je u radnji. Radi sa polovnom opremom(mozda i sa novom po narudzbini) ali ima jako velik izbor i relativno ok cijene i sto je najbolje kad je tamo, mozes da sjednes i slusas sve skoro kombinacije.

    Audio Dream ima velik izbor ali ne znam sta se moze poslusati kod njih jer im je sve cakum pakum u radnji

    Nije nije mrka kapa, Hi-FI zajednica ti je dosta aktuelna ali nema ljudi po forumima bas toliko.

    Ja sam na Marantza povezao Chromecast Audio, TV preko DAC-a jer imam opticki izlaz i uskoro ide i gramofon tako da i o tome vodi racuna ako imas potrebe za vise uredjaja koje ces da spojis. Starije serije pojacala poput ovog Sanyo gore imaju jedan ili dva ulaza i phono evenutalno (sluzi za gramofon).


  7. #7
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Evo par informacija i od mene

    Prvo ono osnovno, koliki ti je prostor gdje ćeš postaviti zvučnike? Je li to dnevna soba, spavaća soba, koliko je kvadrata prostorija?
    Ono što je prilično bitno kod izbora zvučnika je naći optimalne zvučnike za prostor kao i pravilno ih pozicionirati! Loše pozicioniranje će i vrhunske zvučnike ubiti skroz!

    Druga stvar, zvučnik je podjednako važan kao i dobro pojačalo... Dakle, okvirno računaj sličan budžet i za zvučnike i za pojačalo...
    Treća stvar, bitan je izvor zvuka koji dolazi do pojačala.. Da li je to dobar DAC koji će biti povezan sa kompjuterom, ili dobar CD player, ili gramofon...

    Da se vratim na zvučnike... Trenutno su kod mene Monitor Audio MR4, i sasvim sam zadovoljan trenutno njima... Ranije sam imao Quad 11L, koji su takođe jako dobri zvučnici za svoje pare, samo su malecki pa ti za njih treba i postolje...
    Ako ćeš budget varijantu - novu iz prodavnice, mislim da kod nas nemaš što gledati preko Monitor Audio MR4... Ako imaš nešto više novca, onda su BX5 još bolji izbor...

    Ovoliki sam uvod napravio, upravo da znaš da ne ideš na velike i skupe zvučnike, ako ćeš u maloj prostoriji slušati muziku sa budget DVD playera ili sa Youtube... Jednostavno, nećeš primjetiti značajnu razliku u zvuku kod samih zvučnika... Investiraj u solidno (pa i polovno pojačalo) koje će skroz da oživi zvučnike... Marantz je dobra marka kod nas u ponudi...

    Na kraju, toplo bih ti preporučio Sašu iz Kotora (daki772) sa foruma... Prvo jer stalno ima dobar izbor komponenti, koje kod njega možeš upariti i poslušati... Pogotovo jer ti može napraviti i fini popust ako više stvari uzimaš, a pritom uvijek možeš kasnije neku komponentu zamijeniti, doplatiti za bolju itd... Isto tako zna materiju HiFi-ja, i može ti pomoći sa savjetima...
    Kvalitetne HiFi komponente mogu da traju dugo, zato ne bih biježao od korišćenih komponenti - npr za 500 eura kod Saše uzmeš dobar početnički combo zvučnike + pojačalo, dok u prodavnici za te pare jedva skrpiš za budget zvučnike... Na kraju krajeva, HiFi je jedan od skupljih hobija
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Zvučnici će biti postavljeni u dnevnoj sobi, klasično sa strana TV-a tačno na 3-4 metra naspram garniture. Najrealnija je opcija da budžim vremenom 5.0/5.1 sistem iz razloga što bi se najviše koristili za filmove pa je možda pametnije neko 5.1 pojačalo ganjati u startu. Stereo bi mi najviše odgovarao zbog kutare sa kablovima, htio bih izbjeći kanalice i čuda, neko vrijeme ću biti u iznajmljenom stanu pa bih izbjegao nosače, kanalice i bušenja.

    Dakle na HIFI najviše zbog prostora prelazim, mislim svakako sam planirao ali me ova selidba dodatno pogurala
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  9. #9
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Ja sam davno odustao od tih 5.1 varijanti. Zadnji 5.1 sistem sam uzeo od Aiwe i nije bio tako loš dok nisu počeli da mu crkavaju digitalna izlazna kola koje sam naručivao direktno od Tripatha iz amerike pošto su kod nas bili bezobrazno skupi s obzirom da je Aiwa prešla u vlasništvo Sonyja. Sad su jeftini i na Alliju ali me više nije volja da se zajebavam sa njim. U međuvremenu sam kupio Visatonove zvučnike kod jednog druga u Tivtu što se bavi proizvodnjom istih, 2suba +2 FR satelita i Yamahino pojačalo AX396 i prezadovoljan sam zvukom bez obzira što nema 5.1; milina je pogledati i film i slušati mjuzu.
    Last edited by Tivatech; 07-04-17 at 15:28.

  10. #10
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,155
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,620
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Uh, 5.1 valja samo za filmove i ni za sta drugo...
    Trenutno u dnevnoj imam Vivax HT400 5.0 zvucnike


    I yamaha aktivni woofer


    I sve to ide preko US Blaster receiver-a, nakaceno digitalnim audio kablom na Toshiba smart tv...I da se ne lazemo zvucnici izgledaju mocno i radi to fino za te pare(komplet setup me je izasao oko 120e)...Ali opet ko je slusao ikakav ozbiljniji sistem, ne moze da se zadovolji sa tim...



    Za slusanje muzike imam odvojen sistem za dusu
    Iskra HI-FI OZ 50-32 zvucnici stari preko 40 godina, made in Yugoslavia, 40w sinusa, osjetljivost 101db, papirni drajveri koje napaja MARANTZ 2238, ee to je pravi zvuuuk





    Moja preporuka da ne uzimas novo nikako, jer se neces naslusat kvalitetne muzike bez za neke debelee pare...Isto glasam da se javis @daki772 sa foruma da ti nadje nesto sto ti odgovara...Koja je kvadratura te prostorije?

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    15-20 kvadrata, ovakva bi bila neka pozicija zvučnika, klasika.



    A ovako nešto mi je životna želja za filmove, kakvi su u praksi ovi wifi zvučnici (valjda zadnji samo mogu biti wifi što je meni dovoljno) ?

    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  12. #12
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Ja imam monitor audio bx2 zvučnike (bookshelf), koje sam prije par godina kupio bas u pro audiju i odlični su, za klasu bolji od JBL sa kojima sam počeo. U pro a. su bili korektni i omogućili mi da donesem svoje stare zvučnike i uporedim sa novim, odmah je sve bilo jasno.

    na to sam dodao i yamaha pojačalo i maksimalno sam zadovoljan. Kad ih pojacam, sve prsti, ali je zvuk odličan i na nižim nivoima.

    vidim da u tehnomaxu ima pojačala za cca 250 EUR, sa svim funkcijama, bluetooth, AirPlay i sl, sto je sasvim dovoljno.

    inace, zaključio sam da je audiofilska bransa najsubjektivnija od svih i da rast cijene ne prati uvijek rast kvaliteta.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Pro Audio je na Zabjelo sad je li? Preko puta zabjelske vektre? Poći ću sjutra i do jednih i do drugih.
    A ta Pioneer pojačala i risivere u Tehnomax bi nešto zaobišao, nisam imao dobrih iskustava sa njima...
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  14. #14
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Svježe iskustvo: pro audio ti je u zgradi zabjelske vektre (valjda je to plava zgrada, sa desne strene kad ideš od zabjela prema krivom). Ja sam sad uzeo opremu, išao sam i u adudio dream i u pro audio i u onu na kruševac. I ja sam isti imao z5500 prije i išao sqm u pravcu 5.1. Međutim, u gledanju na netu i razgovorima sa raznim ljudima ipak sam krenuo da razmišljam u pravcu 2.0 (možda kasnije dodam i bas) i onda odlučim se ja na 5.1 pojačalo i za početak 2 podnostojeća pa da kasnije dodam ostalo(one komplete 5.1 koji po priči baš dobro rade nijesam nešto htio). I onda odem do radnji i na popričam sa ljudima i kažu mi da je za moju konfiguraciju sobe, koja je baš loša akustično (nepravilan oblik, totalno nesimetričan a još je i jedan skoro cijeli zid stakleni), možda i najbolje rješenje bookshelf sistem zvučnika. U onoj radnji na kruševcu im je bila neka gužva pa sam im slao upit na mail ali mi nikad nijesu odgovorili a i zvao sam ih i opet ništa. U audio dream su bili baš ljubazni i za moj muzički ukus (classic rock, hard rocki metal) je bila ponuda marantz pojačalo i dynaudio - nešto oko 1200 +/- 10%. Moglo je i jeftinije ali je meni bio zahtjev da pojačalo ima optički ulaz (treba mi da spojim računar sa njim, zboh filmova) i poželjno mrežni, zbog nas-a. Onda sam otišao do pro audio (nijesu više u njegoševoj, nego na zabjelu) i tamo je već bio postavljen set dali zensor 3 i yamaha 300 (ne znam tačno koji je model). Kako sam već sa sobom ponio neki usb sa nekom muzikicom, sjedoh i probah. I bio sam jako zadovoljan. Dgovorih se i još je bio aktuelan neki novogodišnji popust pa dobih 15 % na zvuičnike i 10 % na pojačalu (yamaha rn402) i to je to. Oni dynaudio su sigurno bili bolji (proglašeni najboljim bookshelf zvučnicima na svijetu, bolji i od b&W 685) ali sam za cijenu njih dobio u pro-audio cijeli sistem.
    Na kraju, pođu do jednih i drugih i trećih, nasnimi na usb muziku kakvu ćeš slušati, obavezno probaj neke bookshelf jer daju mnogo bolji zvuk nego što očekuješ od izgleda i na kraju izaberi ;-).
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Koja je to radnja na Kruševac? Btw, definitivno ću uzeti neki AVR jer imam više uređaja. Vidim da u audio dream imaju Denon AVR X520BT kao neki entry model, i Denon AVR X1300, to je nešto što bih mogao uklopiti u budžet. Pogledaću u Pro Audio jer nemaju sajt izgleda više, mada je svakako najbolje na licu mjesta. Kad uzmem risiver onda ću se prema njemu upravljati za zvučnike.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  16. #16
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Ona đe se prodaju muzički instrumenti. Baš je radnja odavno. Ipak ti probaj stereo varijantu pa onda donosi sud. Iz iskustva znam da kod "valjaće mi ti za kasnije, (do)kupiću onda još nešto" to kasnije nikad ne dođe :-D
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Bih u Pro Audio, tamo smo došli do kombinacije sa Yamaha RX-V681 risiverom i Yamaha NS-777 zvučnicima.
    U Audio Dream mi je čovjek samo tako nafalio Denon AVR X1300 i uz njega Wharfedale Diamond 230 zvučnike.

    U Pro Audio više naklonjeni Monitor Audio MR4 zvučnicima, ali s obzirom da nisam audiofil i da su mi namjena prvenstveno filmovi, složismo se oko Yamahe.

    $utra idem da čujem ovu kombinaciju iz Audio Dream-a pa da vidimo...
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  18. #18
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    koliko su ti ns 777? Jel ti nudio dali 7?
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Sve od Dalija se masu čeka kaže ali ih može nabaviti. ns-777 su 610 eura.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  20. #20
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    što znači masu? meni su zensor 3 stigli za 20 dana, za yamahu (pojačalo) se puno duže čekalo. mislim da su ti dali bolji od yamahe ohoho. E sad, yamaha se vodi kao HT a dali kao Hifi (pričamo o zvučnicima ne o pojačalu).
    uostalom, MORAŠ probati sve što gledaš da kupiš, ne možeš na osnovu testova i sl. kupovati
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Znam da se vodi kao HT, zato bi mi možda i više Yamaha odgovarala, samo što je problem što njih nemam đe čuti. Kao što već rekoh, ns-555 sam čuo prije par godine i pozitivan utisak su ostavili na mene, ovako kroz maglu sjećajući se.
    Ove Wharfedale Diamond 230 ću sjutra čuti, oni su prilično jeftiniji. (200 eura razlike skoro) a koliko je vjerovati netu čak i bolji.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  22. #22
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Ako te zanimaju primarno filmovi, surround i dobar bass, plus pojačalo sa podrškom svim mogućim gadžetima, onda ćeš biti prezadovoljan ovim Yamaha setupom...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Čuh i ovu kombinaciju u Audio Dream, nema što prva liga. Čuh razliku u odnosu na Monitor-e MR4, mada ruku na srce nisu ni ista klasa iako su cjenovno tu. Čini mi se topliji zvuk, posebno visoki tonovi su mi se činjeli dosta ljepši.

    Mada ovo što veli Incognito, s obzirom da su meni primarni HD filmovi i serije, pitanje koliko bi uopšte o$etio prednosti ovih zvučnika u odnosu na recimo HT Yamahu.
    Jedna stvar što primijetih kod ovih Wharfedale Diamond 230, bas mu je pozicioniran ispod tako da ne znam baš koliko je takve zvučnike pametno imati u stanu, da mi ovi ispod ne lupaju svako malo, ili to jednostavno nema veze?
    Last edited by BiTrAtE; 11-04-17 at 12:11.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  24. #24
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Generalno, slušni test ti ima veze jedino ako kupuješ kompletni setup kao kod njih, dakle bitan je i sam izvor zvuka (osim ako ti ne nosiš istu pjesmu na USB da ti je puste direktno sa pojačala ili kako već), bitni su za neke sitne detalje i kablovi, kao i sama njihova prostorija izložbena...

    Generalno, ja više volim HiFi i stereo zvuk, tako da bih prije uzeo Wharfedale nego npr Yamahu... Ali u tvom slučaju, ti detalji nisu toliko bitni... Mislim da su ti bitnije opcije koje nude pojačala (što sve podržavaju, Airplay, bla bla) i koliko koštaju, pa tek onda zvučnici...

    Koji od ova 2 setupa ti je jeftiniji i koliko?

    ps. Što se basa tiče, nema ti neke veze, osim ako ti ne odvrneš junački, onda će ti svakako lupati
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Wharfedale su mi jeftiniji 200e skoro.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Page 1 of 17 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem DJI DRONOVI i OPREMA / AUDIO i VIDEO OPREMA
    By Kapetan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 62
    Last Post: 27-09-19, 18:10
  2. Prodajem Racunari, racunarska oprema, mrezna oprema, servis...
    By ZeLjkO_PG in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 14
    Last Post: 28-02-16, 13:17
  3. Prodajem PLANINARSKA OPREMA ! Šatori, vreće, cipele, zimska oprema!
    By cpu in forum Ostali oglasi
    Replies: 26
    Last Post: 10-02-13, 21:15
  4. Replies: 47
    Last Post: 18-03-11, 11:50
  5. Preporuke Mix-eva...
    By Tyler^Durden in forum Muzika
    Replies: 7
    Last Post: 13-04-07, 12:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •