Results 1 to 6 of 6

Thread: Internet sa dobrim i stabilnim Upload? Potrebno za YoutTube!

  1. #1
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Internet sa dobrim i stabilnim Upload? Potrebno za YoutTube!

    Ljudi sta mi imamo u nasu lijepu CG sto se tice interneta a da nas ne okine po novcanoku

    Meni treba internet koji je stabilan za strimovanje i da je Upload brzina do 2Mb NAJMANJE jer ispod 2mb mi nista ne treba

    Vi koji koristite TurboDSL, Optiku i internet od Mtel-a javite se jer svaka informacija sto se tice UPLOAD brzine i stabilnost interneta je potrebna

    Trenutno "Pozajmljujem" internet od mog dobrog komsije i njemu je internet TOP sto se download-a tice ali kad se vise njih zakace meni upload padne tj njima ispod 0.4mb sto je bas strasno

    Dakle svaka informacija je dobrodosla sto se tice interneta Pisite ljudi i spasavajte Crnogorskog YouTubera

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

  2. #2
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    jednostavno ti je to . Bez optike nista . a ona zavidi od tvoje lokacije . mtel trenutno ide sa optikem do unutar kuce , vjerovatno ce ubrzo i ostali koji je imaju . zaboravi adsl ,turbo i hibrid

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,330
    Thanked in
    1,862 Posts

    Default

    Prvo napiši koji grad ili dio grada pa onda možeš očekivati predloge...

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Edge x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #4
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je blizu spuza ili preciznije u Kosic. Optika je uvedena 300 metara do moje kuce ali jedino je mogu uvjest ako neku vezu uhvatim Turbo DSL nema kod mene a obican ADSL mi je na 150m od kuce ali to meni apsolutno nista ne treba. Eh sada sto se tice drugih providera koji nude internet pa me zanima njihov upload i stabilnost upload brzine da ne secka jer kad secka to je veoma lose za stream Kao sto pise gore svaka informacija je dobrodosla kao sto su: Kakva je brzina u telemach, stabilnost interneta, kakva je brzina kod m-kabl, i ostalih providera

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

  5. #5
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran Matanovic View Post
    To je blizu spuza ili preciznije u Kosic. Optika je uvedena 300 metara do moje kuce ali jedino je mogu uvjest ako neku vezu uhvatim Turbo DSL nema kod mene a obican ADSL mi je na 150m od kuce ali to meni apsolutno nista ne treba. Eh sada sto se tice drugih providera koji nude internet pa me zanima njihov upload i stabilnost upload brzine da ne secka jer kad secka to je veoma lose za stream Kao sto pise gore svaka informacija je dobrodosla kao sto su: Kakva je brzina u telemach, stabilnost interneta, kakva je brzina kod m-kabl, i ostalih providera

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    Tu jedino ako imas mtel, ostali operateri ti nisu dostupni tamo.

    Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока

  6. #6
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako imas Mtel dostupan uzmi ih, ako ne onda jedino Extra Duo telekomov sa ADSLom ako imas fiksni.
    Bio sam u slicnoj situaciji do prije 20 dana iako zivim na 7, 8 minuta pjeske od centra PG. Telemach ne mozes ako nisi u zgradi, Orion nisam ni zvao, dovoljno mi je bilo cijene kad sam vidio. Telekom cekam optiku godinama iako je na 300m od mene dovedena cim je pocela, turbo dsl sam predaleko od centrale a hibrid ne uzimaj ni pod koju cijenu (iskustva koja sam cuo do sad, a i pitanje da li bi i to mogao jer nisu bili sigurni ni da li sam ja ovdje 4G pokriven). Mtel bar za sad odlican, box trio sam uzeo zbog cijene iako nisam htio njihovu televiziju a ni fiksni (zadrzao sam stari broj). Takodje radim streamovanje vrlo cesto na Youtube i da kazem solidno je, stream prekida jednom u pola sata na mozda 2,3 sekunde i nastavi se sam (ne znam je li do interneta ili softwarea koji koristim, mada bih prije rekao interneta). Eto ukratko nesto pa vidi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem felne 16 sa dobrim ljetnjim gumama
    By ScepoE30 in forum Vozila i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 02-06-13, 07:33
  2. Prodajem Plac u DOBRIM VODAMA
    By VladoDg in forum Nekretnine
    Replies: 24
    Last Post: 01-08-12, 07:43
  3. Replies: 6
    Last Post: 09-03-11, 00:47
  4. M: felme 16' sa dobrim gumama za 17'
    By pasat in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 19-05-10, 21:16
  5. Predlog dobrim ljudima
    By Pioneer in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 25
    Last Post: 23-03-05, 14:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •