Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 51 to 75 of 158

Thread: Balša, majmune, silazi sa tog suncobranaaaa

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Arhitetka View Post
    Znaci zene krive za ovakvu situaciju? Kul. To sto nema sposobnih normalnih muskaraca sa uigranim spermicima, to nema veze.
    Nemam s kim čo'eka da napravim, ženo i Gandalfe!
    Svi se rodimo u ljudskom obliku, a od tate i mame zavisi 'oće li bit čo'ek ili *****, koliko god grubo zvučalo...
    Treba birat' s kim se plodiš, stvaraš familiju, da ga vaspitavaš i budeš mu svijetli primjer...
    Kremirasmo se...Izumiremo...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Daj majku mu ***** da nadjemo tih ploditelja....


    @Zedd javi se oposli ove zene

    #SamoJako
    One Ring to Rule them all...

  3. #53
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Jesam li ja dobro shvatio da je ona bila u izlazak sa majkom? Dobro kaže Prijeki, zalud pare kad podižeš đecu u ovakvom okruženju.

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Ne, no je mama Milica probudila svoju požrtvovanu, pobožnu šćer, istraumirana, ljuta i bijesna u 2 ujutro da joj se požali kako su neki loši ljudi ispraznili Bigl, pa je iz te sigurne kuće morala da se vrne doma...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    I onda krenu komentari predivna je, kraljica, itd. Meni je nenormalno da dijete toliko malo umije onako da sijeva ocima dok prica ove gluposti. Pokazuje da vjerovatno nije dovoljno izolovana od idiotskog ponasanja odraslih ljudi oko nje.

    Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  6. #56
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Samo da i ova ne juri bred pita sa drugaricama

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Medoxa, Anđelininog
    Sell the Vatican, Feed the World!

  8. #58
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Bice ova voditeljka sa 10 godina, nadmasice majku stici ce breda pita.. no se andjelina razvede ao kako li joj je majka objasnila sto se vise ne vole bred i endzelina

  9. #59
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,242
    Thanks Thanks Given 
    417
    Thanks Thanks Received 
    2,568
    Thanked in
    1,251 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Pokazuje da vjerovatno nije dovoljno izolovana od idiotskog ponasanja odraslih ljudi oko nje.
    Kako da bude izolovana kad joj je majka idiot? Ta majka sigurno ne misli za sebe da je idiot i da treba da stiti dijete od ljudi u cijem je okruzenju. Njene vrijednosti ce imaju uticaj na oblikovanje licnosti tog dijeteta. Ali nije sve tako crno. Najveci broj djece se u pubertetu pobuni protiv roditelja pa gura drugi fazon.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  10. #60
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ignorisanje golo samo... Nece kusi sa repatim. Pa tako i iz kuce dodje vaspitanje pa onda se i pokvare djeca. Ja garantujem sa ova mala sa svoji 6-7 godina ima iphone 7 i zna sta je dior, cartier i kako izgleda BMW X5 sa full opremom... I onda imas 2-3 takve u odjeljenju dje tvoja kcer preispituje sebe jel ona normalna jer se ne ponasa kao one. Sankcionisati druzenje sa isti, jednostavno..
    Nema NAS dovoljno da ignorišemo Vazda će imati nekoga da "odobri" ovakvo ponašanje.

    Ovo ostalo što si napisao, uh, tačno ih vidim u osnovnoj ovako sad. Kako ne dati djetetu telefon kad SVAKO dijete iz razreda ima i onda ne smije da se izdvaja ? Užas, sve je začarani krug. Moraš stalno sa djetetom da pričaš, da ga daviš 24 sata i objašnjavaš mu kako i šta

  11. #61
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Ljepota li su rokeri, reperi i hejteri u srednju skolu, posEru se na ove sminke

  12. #62
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ovo je jedan iskompleksirani idiot (ovo mrzim da kazem za zene, ali...)

    Sent from my HTC 10 using Cafe Del Montenegro mobile app
    ja se ne sjećam nje kao voditeljke, ali sam čula da je jedan odone tri budaletine što su jurile Brad Pita...a vidjela sam je na Teleton-u, tamo je pričala o svojoj borbi sa karcinomom sa 6 ili 7 godina....iskreno, ja je gledam kroz to pa ne mogu ispravno da rezonujem....ono što znam jeste da nema ona jedina ovakav nakaradni način vaspitavanja đeteta, samo što mnogi ne objavljuju ovako javno...
    Fb nam je pokazao prava lica i svakog dana se sve više šokiram kako fb rasvjetljava....mlade, učene, pametne (rekao bi čojek) majke....jedna juče napisala status, parafraziram- da i ima neko bebu od tri mjeseca treba mi savjet koji probiotik je najbolji za tromjesečn bebu...prvo mi malo neuobičajeno da dijete od 3 mjeseca dođe u dodir i sa virusom i sa pokvarenom hranom, ali ok, svašta biti može, dobi razne savjete, od pirinčane vode, do jogurta i ne umijem vam reći kakvih sve savjeta, a hit je na kraju nastupio, kad je na savjet jedne mame (prilično razuman) da se obrati pedijatru, ova zabrinuta mama napisala doslovno: "a, bili smo već kod doktorice i dala nam je probiotik no me nešto strah da to nije jako za bebu od tri mjeseca, pa zato pitam.....daću joj ja ovu pirinčanu vodu...."itd itd....ja na ovo nemam riječi i istina je da je beskonačna samo ljudska glupost!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    "a, bili smo već kod doktorice i dala nam je probiotik no me nešto strah da to nije jako za bebu od tri mjeseca, pa zato pitam.....daću joj ja ovu pirinčanu vodu...."itd itd....ja na ovo nemam riječi i istina je da je beskonačna samo ljudska glupost!

    Znam da je skretanje sa teme ali je ovaj tip otac 4oro djece

    Poznanik taj moj dobije hemoroide i bilo ga blam da ode kod doktora ili da kaze zeni ili nekome.. Nego se u kafanu pozali kumu pjan. A kum mu kaze vidi kako sam ja to rijesio, uzmes bijelog luka, dobro ga ogulis i dok je tako svjez natiskas. Prenocis i ujutro ka rukom odneseno. I ovaj sta ce kukavac natiska u dupe jedno 15 cesnjeva bijlog luka i jos mu je nesto bio rekao ne znam sta, isto opasno. I naravno patio se cijelu noc, dok pred zoru bol nije bio toliki da se covjek onesvijestio Progoreo mu bijeli luk sluzokozu debelog crijeva, lezao u bolnicu


    E taj tip podize 4oro A ne Milica Markovic

    Studirala je sa mnom, dobra riba, ali na tome se sve zavrsava
    One Ring to Rule them all...

  14. #64
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    U svim banana-drzavicama je tako, nista cudno. Buduci da ce s vremenom klasno raslojavanje biti sve izrazenije, a da ce korupcija i nepotizam (citaj: beneficije i parice bez truda i znanja) bukvalno dovijeka ostati nasa tradicija, ove pojave ce sve biti ucestalije, dok na kraju ne budu potpuno normalne. Ustvari, mozda je vec doslo to vrijeme..


  15. #65
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Lose mi je bilo kad sam gledao onaj klip...mogu da zamislim u sta ce da odraste ono dijete...no, nije ona kriva.

  16. #66
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Iz sopstvenog iskustva mogu reci da cak i zivot u odredjenom delu grada moze dosta da utice na razvoj deteta a moguce i ponasanje roditelja. Ima gradskih sredina koje same po sebi vaze za neugledne ili cak i problematicne, sredine koje vaze za "siromasnije" i koje su obicno na periferiji grada. Neke su preterano urbanizovane, nema 2 kvadratna metra zelenila. A itekako postoji razlika i medju skolama koje dete pohadja, cak su i nastavnici drugaciji posto i oni vode racuna koliko visoko im se rangira skola. Taj period od ranog detinjstva do nekih 15 godina je najosetljiviji za covecji razvoj uopste, mada licno smatram da je na kraju sve u glavi. Dete ce svakako biti izlozeno raznim stetnim drustvenim uticajima, a narocito u tom periodu deca teze da se dokazuju, naravno ne u ucenju ili necemu korisnom. Cak i u tako ranom periodu treba razviti svest za ono sto je ispravno a ne samo podleci drustvenom pritisku iz straha da te nece posle zajebavati ili izolovati. A o uticaju roditelja tek da ne duzim, mada sve imam utisak da roditelji danas jako zanemaruju decu. Ili misle da nemaju sta da se boje i da njihovo voljeno cedo nece propusiti, hvatati neku devojcicu za dupe ili maltretirati nekog vrsnjaka. Ili nemaju uopste svest o tome da na kraju mogu i oni da maksimalno dobro vaspitaju dete, i da nastavnicko osoblje vrhunski odradi svoj posao pa opet na kraju moze jedan stetan pojedinac iz drustva sve da zasere. Valjda sam donekle potrefio predmet teme posto stvarno nemam previse iskustva sa bahatim roditeljima ali sto se tice dece, da ponovo podvucem, sama sredina, naselje u kojem se zivi moze itekako da ima uticaja.
    Last edited by Severnjak; 28-03-17 at 18:48.

  17. #67
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

  18. #68
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Teoretsku sredinu u vaspitanju djece svi isto shvatamo makar deklarativno. Prekticnu sredinu niko nije nasao. Ali bolje je da budemo "aproximately right than precisely wrong" insistiranjem na tacnosti sopstvenih uvjerenja. Mislim i da su posledice blaze ako smo stroziji prema njima nego ako smo popustljivi. Ovo vazi samo za one roditelje koji su u stanju da budu i jedno i drugo po izboru. Za vecinu roditelja najbolje je da se ne mjesaju u vaspitanje djece. Drustvo i skolstvo kakvi god da su odradice bolji posao.

    Ko vec zeli da se dokaze kao roditelj onda treba sebe da usavrsava prvo. To je najbolje. Djeca gledaju i imitiraju. Win Win situacija. Ko zeli dalje, tu je psihologija ali to vec posao ucitelja u skoli.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post

    Ko vec zeli da se dokaze kao roditelj onda treba sebe da usavrsava prvo. To je najbolje. Djeca gledaju i imitiraju. Win Win situacija. Ko zeli dalje, tu je psihologija ali to vec posao ucitelja u skoli.

    E ako smo spali na to da nam crnogorski prosvetri vaspitaju djecu... Bolje da odselimo odma... Lele



    #SamoJako
    One Ring to Rule them all...

  20. #70
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,087
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Gledam trending videos na youtube, pa se sjetih ove teme


  21. #71
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Ovo uci jedno dijete da se ne boji da udari a drugo da se ne boji udarca. Dobar ucitelj.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  22. #72
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nexus4 View Post
    Gledam trending videos na youtube, pa se sjetih ove teme
    Dobri su komentari, oce da biju starog. Garantujem da bi se sve zavrsilo tako sto bi stari naredio sinu i njih da sklepi. Ovaj mali inace ne umije da udari, slab mu je pest.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  23. #73
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Kako veli onaj na tviter, vec u vrticu se vidi ko ce bit smece...
    Naravno, roditelj može utiče na razvoj djeteta samo do neke manje mjere.
    Džabe ga ti mečiš od batina ili maziš po čitavi dan, džabe ga učiš nekim stvarima nećeš mu promjeniti veličinu i rad ni hipofize ni amigdale koliko mu se neće ni noga skratiti ili povećati


    PS.
    sad očekujem baraž roditelja koji su ubjeđeni da njihov način obrazovanja mijenja nečiju fizionomiju
    Last edited by Rakun; 30-03-17 at 00:39.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #74
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    796
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    U svim banana-drzavicama je tako, nista cudno. Buduci da ce s vremenom klasno raslojavanje biti sve izrazenije, a da ce korupcija i nepotizam (citaj: beneficije i parice bez truda i znanja) bukvalno dovijeka ostati nasa tradicija, ove pojave ce sve biti ucestalije, dok na kraju ne budu potpuno normalne. Ustvari, mozda je vec doslo to vrijeme..
    u, kako rece, bananica drzavama jeste tako. a tako je i u razvijenim zapadnim zemljama, na jos vecem nivou. nepotizam i kronizam vlada uveliko, mnogo vise nego u CG. kod nas je na sva zvona pa zato znamo o tome i zato je toliko prihvaceno.

  25. #75
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Juniore, necemo se sloziti da je tako i u razvijenim zemljama, jer onda ne bi bile razvijene zemlje. Jedno je kronizam i politicka lojalnost (koji su metastazirali kod nas), ali drugo je "ugradjivanje" i bezocni lopovluk kod svakog moguceg projekta, dje svako ko se dohvati pozicije klepa i cerupa drzavu.. pa posle sin takvog lopova, koliko god on bio grdan, glup i primitivan, voda najbolje ribe u gradu.. onda dolazimo do ove teme dje smo...


Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Balša Brković: Paranoja u Podgorici
    By Ćipur in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 61
    Last Post: 28-11-11, 13:10
  2. Balša Brković: BLAŽENA OZANA
    By Ćipur in forum Religija i filozofija
    Replies: 8
    Last Post: 21-12-10, 02:26
  3. Replies: 4
    Last Post: 03-05-10, 23:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •