Page 7 of 229 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast
Results 151 to 175 of 5717

Thread: Trumpova Amerika sa saveznicima & ostatak svijeta

  1. #151
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Slusah ga sad uživo... Moj sin od godinu dana, ima bolji vokabular od njega.
    Recept da pričaš kao Tramp, samo mrmljaj gluposti i ubacaj sledece :


    - Nice
    - trumendous
    - fantastic
    - amazing
    - beautiful
    - great


    Čovjek je izgovorio da će početi uveliko da se vadi "that amazing clean coal"

    Neka me neko upuca

    Pri početku govori on i Meksički pre$ednik su se dogovorili da će da otkazu sastanak
    A mexikanac popizdio i otkazao sam hahahahahahhaga

    Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
    Last edited by Gandalf_White; 26-01-17 at 18:52.
    One Ring to Rule them all...

  2. #152
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,875
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,408
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Ni grama stida ženska, ne odgovara ni na jedno pitanje:

    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  3. #153
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Stalno svi spominju drogu... Kao da je imigranti samo troshe. Da nema potražnje ne bi bilo ni ponude.


    Skoro je to strašno objašnjeno kako je Amerika postala nacija zavisnika u jednom od najboljih dokumentaraca 13th.

    Sa njihovim "war on drugs" I privatizacijom zatvora

    Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
    One Ring to Rule them all...

  4. #154
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Vi I dalje uzivate u fake info I prepricavanju propagande mrznjom... tststs..
    Da mi je neko rekao da ce 90% info na ovoj temi biti sarena laza I djetinjarije.. Ali evo gledam, citam fake info po forumu (primile se ko korov) ladno ko....
    Kad izduvate tu zadojenu propagandnu mrznju I kad budete korektno I objektivno bili spremni za realnost i istinu.. pricacemo..
    Nazalost, vidim da se mnogi ne mogu sastaviti sa sobom zbog pogresnog starta oko kandidata, promasenih info, promasene procjene, I finalno bez ikakvog razloga mrznje - nakon svega.
    Ne valja to za diskusiju..
    Vrijedjanje I potcjenjivanje vam vecini jedino ide od ruke... Steta..Mladi ljudi I trebali bi biti van medijsko propagandnog modula, ali.. Tek sad shvatam kako tek lokalna znj propaganda pali .. Pa stvarno mogu sta god hoce.. Vrtz ovamo vrtz tamo.. Sve prolazi ..
    Hvala Lepo

  5. #155
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Majo rece li ti da nas ostavljas na miru da diskutujemo ?
    One Ring to Rule them all...

  6. #156
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pa vi ne diskutujete, samo kotrljate prezvakanu propaganda, prepricavate fake info, I procjenjujete ovaj ovakav onaj onakav u pezorativu..

    Mozda je to stvarno rezultat partijske propagande po YU.. gdje je mrznja - odmah za to.. Zato ste I promasili realnost I ko je jedino mogao da pobijedi na ovim izborima.. Sve je bilo na dlanu istine. Bog gore mi dolje..
    Ali..

    Hvala Lepo

  7. #157
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,640
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    kotrljate prezvakanu propaganda, prepricavate fake info
    Sledeci put kad optuzis nekoga da guta lazne vijesti i propagandu bolje spremi dokaze da su milioni ilegalaca glasali u Kaliforniji. Jer za sad si ti jedina koja je u vezi americkih izbora postavljala dokazano lazne informacije. Nemas apsolutno nikakav kredibilitet da bi nekom nesto pricala posle takvog kiksa.

    Koliko arogancije od osobe koja misli da je Saun Hannity vrh novinarstva. Da nije tragicno bilo bi smijesno.

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Čovjek je izgovorio da će početi uveliko da se vadi "that amazing clean coal"
    Cisti ugalj i alternativne cinjenice
    Last edited by VanjaTheMan; 26-01-17 at 19:56.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  8. #158
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Interesantno je kojom se brzinom gase sajtovi, tviter nalozi koji kritikuju čika Donalda. Sloboda govora! - al' za odabrane
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  9. #159
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ne znam ovo za sajtove, ali poznato je da sami pokusavaju da se izbrisu. Ne iznenadjuje. Zakon.
    Kopaju likove I komentare koji su neki pisali prije godinu dana.. No zalud. Zabiljezilo se.
    Hvala Lepo

  10. #160
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pusti te ga na miru vise. Nisam za njega(nisam ni za sebe) ali novinari pretjeruju, i prije je sranja pravio i nisu pominjali, sad sto je predsednik ispade zena je nesrecna, sin mu je gnagnagna blablabla, bilo koje novine koje citam sad a prije bile iole ozbiljne su postale kao "Svet". Tacno ce lik poludjet i ukucat onaj nuklearni kod. XD
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  11. #161
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,640
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Pusti te ga na miru vise. Nisam za njega(nisam ni za sebe) ali novinari pretjeruju, i prije je sranja pravio i nisu pominjali, sad sto je predsednik ispade zena je nesrecna, sin mu je gnagnagna blablabla, bilo koje novine koje citam sad a prije bile iole ozbiljne su postale kao "Svet". Tacno ce lik poludjet i ukucat onaj nuklearni kod. XD
    I koliko je bistar lansirace raketu na sebe.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  12. #162
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Koliko ja ovo kapiram, profesionalni političari su odlučili da ga izlude računajući da nije istreniran, kao što su oni, da jede gomna sa osmijehom i da laže kad zine.
    Hoće li uspjeti u tome vrijeme će pokazati.

  13. #163
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Profesionalni političar je isto što i profesionalni kafanski tučaroš, a iskreno mislim da je ovaj tu za dvojicu...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  14. #164
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Pa vi ne diskutujete, samo kotrljate prezvakanu propaganda, prepricavate fake info, I procjenjujete ovaj ovakav onaj onakav u pezorativu..

    Mislim da ne citate ili povrsno citate sta se pise, a opet se osjecate prozvanom da komentarisete ili branite.

    Iznad sam naglasio da sam upravo "Uzivo Gledao" sta je pricao i iznio svoje misljenje i vidjenje situacije.

    Engleski jezik pricam svakog dana i ovako kako tramp prica, pricaju imigranti u nedostatku vokabulara (samo bez akcenta), ubacanje raznih postapalica (svaka mu je druga postapalica), prostih pridjeva, i razgovor u superlativu.

    Kada njega slusam kako prica isto kao da slusam prodavce glorifikovanih usisivaca (citaj kirbi), ili pokusaje motivacionih govornika.

    Nego evo sta mi znamo bagra jugoslovenska o politici i to, mi smo neskolovana balavurdija, odakle nam pravo da pricamo ovako lose o burzoaziji i kremu americkog drustva....



    P.S.


    Amerika sekularna drzava... 4real. Pocinje skup molitvom... dafaq... ?

    Kakav samar preko 30% populacije (100 meleona) koji se ne izjasnjavaju kao hriscani
    Last edited by Gandalf_White; 26-01-17 at 20:21.
    One Ring to Rule them all...

  15. #165
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Sta to treba da meni I bilo kome ovdje znaci? Da Vi govorite bolje od njega njega Njujorchanina - njegov maternji jezik? I on je Predsjednik USA, a Vi bolji - sjedite s medvedima po Zabljaku I tumacite gdje ste Vi a gdje On? Jel treba o tome da pricamo? Imate bolju kosu od njega ili sta?
    Ne znate gdje vam je mjesto?
    Tema je jasna.
    Hvala Lepo

  16. #166
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,586
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Pa vi ne diskutujete, samo kotrljate prezvakanu propaganda, prepricavate fake info, I procjenjujete ovaj ovakav onaj onakav u pezorativu..

    Mozda je to stvarno rezultat partijske propagande po YU.. gdje je mrznja - odmah za to.. Zato ste I promasili realnost I ko je jedino mogao da pobijedi na ovim izborima.. Sve je bilo na dlanu istine. Bog gore mi dolje..
    Ali..

    Hvala Lepo
    Još kad bi se ovi "zaštitnici ljudskih prava" $etili da iskritikuju medije koji udaraju na dijete od 10 god... Pa se poslije čude što im Donald ne uzmiče ni pedlja...
    #fakenews

  17. #167
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    A te NVO.. to je tek gotovo nakon ovoga. Sjecanje na finansiranje .. Pa UN I razne organizacije... Iha..
    . Bilo je toliko neljudskih komentara I hajke na djecu USA Predsjednika I svasta nesto, da ce se sve to koliko vidim lijepo pospremiti.

    Hvala Lepo

  18. #168
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Sta to treba da meni I bilo kome ovdje znaci? Da Vi govorite bolje od njega njega Njujorchanina - njegov maternji jezik? I on je Predsjednik USA, a Vi bolji - sjedite s medvedima po Zabljaku I tumacite gdje ste Vi a gdje On? Jel treba o tome da pricamo? Imate bolju kosu od njega ili sta?
    Ne znate gdje vam je mjesto?
    Tema je jasna.
    Hvala Lepo
    Neki spin radimo majo a u nedostatku argumenata pa se licno prozivamo

    A ne treba da vam znaci apsolutno nista, kao sto rekoh iznosim svoje misljenje, nazalost ga imam i potkrijepim ga argumentima, za razliku od vas dje je sve sto ne valja #fakenews i dje pozivate na banovanje forumasa koji vas hvataju u lazi


    Niti sam ga uporedjivao sa sobom, ali ono sto sam iznio argumentovao sam i gramaticki cini mi se gore.

    U svakom slucaju bolje je sjedjeti sa medjedima nego se ponositi dilejom za predsjednikom i lagati u vasim godinama

    :*
    One Ring to Rule them all...

  19. #169
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ponositi? Sta ja imam sa njim? Ja sam samo od starta realna. Ne padam na propagandu - jedina razlika.
    A drugo, sto I Vi padate na budalastinu tipa sa foruma koji g. Trumpa, cijelu njegovu Vladu, tim I mene naziva lazovima... Aooo.. I tu ste naivni, ali Vas problem. Izadjite malo u civilizaciju..

    Hvala Lepo

  20. #170
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,640
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ja sam samo od starta realna. Ne padam na propagandu - jedina razlika.
    A drugo, sto I Vi padate na budalastinu tipa sa foruma koji g. Trumpa, cijelu njegovu Vladu, tim I mene naziva lazovima... Aooo.. I tu ste naivni, ali Vas problem. Izadjite malo u civilizaciju..
    Jos ne rece kako su glasali oni milioni ilegalaca
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. #171
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,875
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,408
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Seljački je malom od deset godina se sprdat, a sa svojom odraslom đecom već se i sam Tram sprda. Da mu nije ćerka vjerovatno bi izlazio a njom... A vjerovatno bi je i grab by... Što jes jes, narod je žestoko prećerivao, uključujući i komičare koje volim da gledam. Koliko god da mislim da je bio u pravu, i Colbert je totalno dosadio sa ruganjem Trampu. Iako ništa nije mašio, samo je bio kontraproduktivan. Maher-a, Saru Silverman i slične neću ni komentarisat jer su mi i inače antipatični.

    Što se tiče laganja i ponašanja poput profesionalnih političara, i mene živo interesuje zašto i dalje tvrdi da će Meksiko da plati za zid. I kako će da plati. U gorenavedenom klipu nekoliko puta se ponavlja to pitanje, a ženska eskivira li eskivira. U ćemu je razlika u odnosu na profesionalne političare?

    Što se tiče propagande, kako riječi koje Tramp lično izgovara u pokretnim slikama mogu da budu propaganda? Nisu u pitanju citati sumnjivog porijekla, nije u pitanju prenošenje iz druge ili treće ruke.
    Last edited by NHM; 26-01-17 at 20:34.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. #172
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Čovjek prosto pravi "vječiti" posao za unutrašnju politiku svakog građanina, i to radi hipersonično. Mi smo ođe na to navikli, a sada ostaje da se vidi plodonosnost njihovog pravca, pravca u kome su nekada bili bez premca. Kosmopolitizam će dobiti potpuno novu notu.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  23. #173
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    mene živo interesuje zašto i dalje tvrdi da će Meksiko da plati za zid. .
    On će to tvrditi i kad Ameri kesiraju za tu velelepnu gradjevinu. Istina nije vazna jer on ubijedio sebe da je istina ono sto on prica

  24. #174
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Objasnice vam g. Trump, g. Pompeo, g. Kelly, g. Session I drugi, a koje ste nazivali ovdje uzasnim rijecima I uvredljivo.. Kad I'm bude cef, a bice vrlo brzo..

    Dakle na temu... , Mexico ce platiti zid, Englezi nemaju o cemu da pregovaraju sa USA jer su I dalje u EU..
    Skinuto kompletno politicko rukovodstvo SD I cekaju g. Rexa..13 sefova out..
    Rekoh da g. Pompeo radi...na terenu je..
    G. Kelly sredjuje svoje... radi..
    G. Matiss ..ne mogu ni zamisliti ritam rada...
    Tek Prva nedelja a rezultati piche li piche...razresenja sa funkcija ko ...ping pong..


    Ce vidimo..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 26-01-17 at 20:42.

  25. #175
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,875
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,408
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Zar ta tvrdnja da će Meksiko platit izgradnju zida jednostavno ne zvuči besmisleno? Šta ako ne plati? Taj se zid od par hiljada kilometara ne može ni završit za dva predsjednička mandata. Recimo da Tramp doživi da bude dva puta predsjednik, da se zid stvarno izgradi. Kad prođe tih 10-15 godina dok se on ne izgradi i "ako" ga Meksiko ne bude platio - šta onda? Oće li se samo reći: E pa nije bio u pravu, da smo zdravo?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 7 of 229 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Nekad bio gaming komp,ostatak
    By bole083 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 10-12-16, 15:36
  2. Replies: 8
    Last Post: 23-04-14, 10:06
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Amerika
    By N_L in forum CG dijaspora
    Replies: 63
    Last Post: 08-03-08, 23:47
  5. Procjena i prodaja, Barton i ostatak
    By alien in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 12-06-07, 12:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •