Page 214 of 229 FirstFirst ... 114164204210211212213214215216217218224 ... LastLast
Results 5,326 to 5,350 of 5715

Thread: Trumpova Amerika sa saveznicima & ostatak svijeta

  1. #5326
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Članak u kom je svaka druga riječ "reportedly" bi trebao da bude argument?

    Ovakvi članci Trumpu više koriste nego što odmažu.

    Sent using Tapatalk
    Je li priča za S. Koreju istina ili nije, ne znam, ali je ovo sasvim u domenu njegovog razmišljanja.

    Imaš snimljene izjave sa početka invazije na Ukrajinu đe veli da bi trebali da bombarduju Rusiju sa kineskim oznakama na svojim avionima, i tako uvuku Ruse i Kineze u rat jedne protiv drugih.
    Tako nešto može da izjavi samo apsolutna morončina.

    Ovo je njegovo pismo Erdoganu:


    možda i jedan od najboljih dokaza o kakvom se "kapacitetu" radi.

  2. The Following User Says Thank You to ASC For This Useful Post:


  3. #5327
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    A kako mu pomažu s obzirom na to da su njegove pristalice vjerovale i ovom čovjeku?I o njemu je napisala članak u stilu svog novinarstva koji može nekome da odgovara a nekome ne, stvar pojedinca.Nego, baš me zanima ima li što da se opovrgne u slučaju ove karikature od čovjeka? Pa ljudi oko Trumpa da organizuju takmičenje u luzer ili lajer godine bila bi mrtva trka.

    https://twitter.com/Santos4Congress/...OZw3d39Hg&s=19

    Da ne postavljam članak svakako ga ima u historiju na njenoj stranici prije samo par dana.

    Inače,Medo ti si na onoj temi twiter nešto koristio izraz far left, i woke pa si nekim djelom uzeo za ozbiljno da kažem barem djelić propagande tog kruga ljudi.
    Mene onda tako nešto stavlja u sumnju jer đavo se krije u detaljima.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Podjednako mi smeta i far right i far left propaganda.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ah, da. Sad se vracamo na onu staru dobru da o Trampu pisu lazne vijesti. Sve do momenta dok se ne dokaze kao i u 100% prethodnih slucajeva da je covjek stvarno totalni debil.


    Ne
    Nema potrebe da izvrćeš riječi. Članci kao taj što si postavio su kontraproduktivni (ukoliko je cilj da se Tramp predstavi kao idiot), jer dijelu njegovih glasača ti stavovi ne smetaju, a određen dio se odluči da ga glasa upravo zbog slične jeftine propagande.

    Ima dovoljno materijala da se ocrni faktima. Konstruisanje i prenaglašavanje budalaština je daleko od pravog puta.

    Uostalom, to se dokazalo kao tačno onog trenutka kad je pobijedio u trci za predsjednika (što je više forumaša predviđelo da će se desiti). A potvrdilo nakon 4 godine kad je izgubio za dlaku. Jer da je idiot kakvim ga mediji predstavljaju, ne bi ni bio u prilici da se kandiduje, a ne da postane predśednik.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  4. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  5. #5328
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Podjednako mi smeta i far right i far left propaganda.
    Nema potrebe da izvrćeš riječi. Članci kao taj što si postavio su kontraproduktivni (ukoliko je cilj da se Tramp predstavi kao idiot), jer dijelu njegovih glasača ti stavovi ne smetaju, a određen dio se odluči da ga glasa upravo zbog slične jeftine propagande.

    Ima dovoljno materijala da se ocrni faktima. Konstruisanje i prenaglašavanje budalaština je daleko od pravog puta.
    Trampovi glasaci ne citaju te clanke. Citaju "svoje" medije.

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Uostalom, to se dokazalo kao tačno onog trenutka kad je pobijedio u trci za predsjednika (što je više forumaša predviđelo da će se desiti). A potvrdilo nakon 4 godine kad je izgubio za dlaku. Jer da je idiot kakvim ga mediji predstavljaju, ne bi ni bio u prilici da se kandiduje, a ne da postane predśednik.
    Pricali smo davno o razlozima Trampove pobjede. Nemaju veze sa pisanjem losih vijesti o njemu. Upravo je suprotno od toga bio jedan od problema. Mediji su mu bili previse naklonjeni i previse su stvari koje je pricao relativizovali kao da nisu problem.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  6. #5329
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    She is only here to annoy herself!

  7. #5330
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,991
    Thanks Thanks Given 
    14,958
    Thanks Thanks Received 
    3,694
    Thanked in
    2,642 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Podjednako mi smeta i far right i far left propaganda.
    Nema potrebe da izvrćeš riječi. Članci kao taj što si postavio su kontraproduktivni (ukoliko je cilj da se Tramp predstavi kao idiot), jer dijelu njegovih glasača ti stavovi ne smetaju, a određen dio se odluči da ga glasa upravo zbog slične jeftine propagande.

    Ima dovoljno materijala da se ocrni faktima. Konstruisanje i prenaglašavanje budalaština je daleko od pravog puta.

    Uostalom, to se dokazalo kao tačno onog trenutka kad je pobijedio u trci za predsjednika (što je više forumaša predviđelo da će se desiti). A potvrdilo nakon 4 godine kad je izgubio za dlaku. Jer da je idiot kakvim ga mediji predstavljaju, ne bi ni bio u prilici da se kandiduje, a ne da postane predśednik.

    Sent using Tapatalk
    Šta je far left? Jesu demokrate far left? Konkretno.

    Druga stvar, nije teško primjetiti da su targetirali ljude teorijama zavjere koje koristi isti kgb da sad ne nabrajam kakve izopačene priče su servirali.Targetiraš nekoga i izopačiš do te mjere da je on sam sotona (meni taj izraz ne znači ništa ovima znači) i da je sasvim legitimno onda njegovo potpuno smaknuće.

    Ako kažeš da je čovjek glup i da proste činjenice ne prepoznaje kao u slučaju republikanaca, to nije isto kao kad čovjeka napraviš nekakvom satanom i lošim čovjekom koji je u stanju i ima namjeru da uništi cijelu zajednicu.I to je to u slučaju evo predsjednika Rusije koji druge pravi zlom sa svojom propagandnom mašinerijom,a sve će on to da "pročisti" jer mu oreol anđela stoji nad glavom uz ove drugare iz Trumpovih krugova.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 14-01-23 at 09:28.
    No pasaran!

  8. #5331
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    ko je targetirao? Hoćeš da kažeš da su republikanci i Rusi podmetnuli demokratama "umjetnicu" Marinu Abramović koja je izvodila satanističke rituale za "prijem u klub"?!
    She is only here to annoy herself!

  9. #5332
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,991
    Thanks Thanks Given 
    14,958
    Thanks Thanks Received 
    3,694
    Thanked in
    2,642 Posts

    Default

    A da ti malo odeš od bukvalnog shvatanja performansa nekoga ko je prije svega umjetnik? Malo sarkazam ono da provališ? To što nisi shvatio performans to nije moj problem uostalom.Da nije Marina napravila genocid u Buči ha? Ovaj jeste a i ovi koje ti braniš isti podržavaju.
    Zamisli se malo jer meni stvarno više od ovoga i nema do ono da crtam.
    "Satanistički rituali" pa ne vjerujem šta čitam ali ozbiljno.

    https://twitter.com/Terror_Alarm/sta...VyAZLRzHw&s=19

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 14-01-23 at 11:55.
    No pasaran!

  10. #5333
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,731
    Thanks Thanks Given 
    2,388
    Thanks Thanks Received 
    4,490
    Thanked in
    2,594 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Je li priča za S. Koreju istina ili nije, ne znam, ali je ovo sasvim u domenu njegovog razmišljanja.

    Imaš snimljene izjave sa početka invazije na Ukrajinu đe veli da bi trebali da bombarduju Rusiju sa kineskim oznakama na svojim avionima, i tako uvuku Ruse i Kineze u rat jedne protiv drugih.
    Tako nešto može da izjavi samo apsolutna morončina.

    Ovo je njegovo pismo Erdoganu:


    možda i jedan od najboljih dokaza o kakvom se "kapacitetu" radi.

    Sprdnja casti mi.


  11. #5334
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    a izvini što sam toliko glup da shvatim ovo, no nekako bih radije ostao glup





    [COLOR=var(--yt-spec-text-primary)]I think this woman is just insane.. She's just good at manipulating people to believe she's a deep artist lol[/COLOR]
    She is only here to annoy herself!

  12. #5335
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,991
    Thanks Thanks Given 
    14,958
    Thanks Thanks Received 
    3,694
    Thanked in
    2,642 Posts

    Default

    Ma da treba je spaliti na lomači.U pravu si ti sve, hajde da ne gubimo vrijeme oko takvih idiotluka zna se iz kakve kuhinje.

    Nego vidi kako da pronađeš nešto o Marini Abramović na stranicama koje su za svijet umjetnika vertikala umjesto da tražiš po jeftinim aka pinka i Željka Mitrovića ekipe i ko zna možda onda na tu temu i nađemo zajednički jezik do tada nada umire posljednja.
    To je to, primitivizam, kič, tradicija i to a tim jezikom ono ipak pogrešna adresa.Upravo si potvrdio ono što sam napisala za strategiju kruga oko Trumpa, pleŽR iz majN.

    https://www.royalacademy.org.uk/exhi...rina-abramovic

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 14-01-23 at 12:24.
    No pasaran!

  13. #5336
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    ne pada mi na pamet da tražim bilo šta o ovoj spodobi, argumentacija ti je slaba čim moraš da skrećeš na pink
    She is only here to annoy herself!

  14. #5337
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,991
    Thanks Thanks Given 
    14,958
    Thanks Thanks Received 
    3,694
    Thanked in
    2,642 Posts

    Default

    Ne sumnjam da ti Royal Academy of Arts je takođe neka satanistička institucija buahahaha.

    Trump to može da potvrdi, jer njemu sigurno jes.
    Može se neko opirati koliko god, ali svakako njegove kritike jedne umjetnice su baš u stilu aka Pinka. (opet smo bukvalisti uhh) U jednom ću se ipak složiti.. dalja rasprava je besmislena jer si performans koji upućuje na suprotno nazvao kako si nazvao.


    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    No pasaran!

  15. #5338
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Šta se radi od sledbenika cancel culture-a, ne mogu preboljet Muskovo preuzimanje Twittera
    Forever young, i want to be forever young

  16. #5339
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,991
    Thanks Thanks Given 
    14,958
    Thanks Thanks Received 
    3,694
    Thanked in
    2,642 Posts

    Default

    Od njih ništa no što se čini od strane teoretičara zavjera.Inače Musk je s*ebao kompaniju Tesla baš je mada faka faca.

    E da, Kraljevska Akademija Umjetnosti se nalazi u Hagu, a tamo se nalazi još neko mjesto na samo cirka 4km razdaljine gdje će oni što su činili genocid 2022. a neki to podržavali da gledaju jedinstven performans kad im idole posjeduju u klupe.Možda i suzu neku puste nad samima sobom ko jedan, dok meni bude teklo more i more nevidljivih suza.
    Jbg, kad čovjek nije u stanju da shvati performans Marine Abramović šta dalje reći.


    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 14-01-23 at 12:54.
    No pasaran!

  17. #5340
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,991
    Thanks Thanks Given 
    14,958
    Thanks Thanks Received 
    3,694
    Thanked in
    2,642 Posts

    Default

    Jel znaš što je nezgodno u mom slučaju @NSX zapravo?Što ja tako prokleto dobro pamtim,a pamtim jednu tvoju rečenicu na temi Ukrajine koju si mi uputio vezano za migraciju stanovništva iz te zemlje.
    Pitala sam se tad,jel moguće da je neko ko izjavi takvu rečenicu moderator.Samo sam čekala pravo polje,kao u šahu.E pa vidiš ovdje ćemo ipak završiti svu tu sagu a ništa ljepše no što si jednu od najvećih umjetnica sa ovih prostora nazvao spodobom.
    Šah-Mat, što bi rekli ruski velemajstori u šahu poput Garija Kasparova najvećeh vjerovatno i šahiste na svijet, a ujedno i najvećeg kritičara Putinovog režima.Trump i Putin,ista ekipa.

    Nikad ne podcjenjuj sagovornika.
    No pasaran!

  18. #5341
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ko je targetirao? Hoćeš da kažeš da su republikanci i Rusi podmetnuli demokratama "umjetnicu" Marinu Abramović koja je izvodila satanističke rituale za "prijem u klub"?!
    To sto ti se necija umjetnost ne svidja (ne svidja se ni meni) ne znaci da se radi o satanistickim ritualima. Znas li kako je*eno primitivno zvucis kad tako nesto odvalis?

    Prihvati da si pao na fake news i preboli.

    Inace, mislim da jesi donekle prihvatio jer ovo nisu klipovi koje si prije par godina postavljao. Kad si prvi put pominjao spirit cooking, mislio si da je Podesta pio krv i postavljao si linkove sa dogadjaja koji nikakve veze nije imao sa spirit cookingom, nego je igrom slucaja tom dogadjaju pristustvovala i Marina Abramovic. Prica sa tih linkova je bila dio fake newsa koju je plasirala Trampova propagandna masinerija. Ja sam ti ukazao da je spirit cooking sasvim deseta stvar a ne taj dogadjaj. Sve to stoji na forumu. Ako ne na ovoj temi onda na nekoj prethodnoj vezanoj za americke izbore. Zato i kazem, pao si na fake news. Ali neces ziv da priznas.

    Ta zena nikakve veze sa politikom nema, osim sto neki politicari vole njenu "umjetnost" i sto se pojavljuje na nekim skupovima gdje se pojavljuje sijaset drugih poznatih licnosti i politicara. Jedini razlog sto se uopste pominjala je zbog naziva tog performansa za koji su se Trampovci uhvatili da bi plasirali teorije zavjere o satanizmu, kanibalizmu i drugim budalastinama za retardirane Trampove glasace.
    Last edited by VanjaTheMan; 14-01-23 at 14:54.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. #5342
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Evo saznasmo i da je AbramoviČ najveća umjetnica sa ovih prostora
    Znači, oplaka sam
    Forever young, i want to be forever young

  20. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  21. #5343
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,991
    Thanks Thanks Given 
    14,958
    Thanks Thanks Received 
    3,694
    Thanked in
    2,642 Posts

    Default

    Da baš si inače aktivan na podforumima umjetnosti i kulture da vidim ko je sve iz tvog ugla.Buahaha.

    A naravno da si i poentu promašio iz ovog dijaloga (klasika) pa da ne idemo u off.
    Ko što rekoh more i more nevidljivih suza kad se bude sudilo ratnim zločincima za agresiju koju tačno je ostalo ovdje koji član foruma je podržao a i relativizovao.

    Tako da hajde da ne gubimo vrijeme obostrano.



    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 14-01-23 at 15:28.
    No pasaran!

  22. #5344
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Istina, ne pratim neke grane umjetnosti baš jako, osim muzike i filma čime se oduševljavam, ali tek mi je konceptualna umjetnost dibidus, not my pair of shoes, a da je Marina najveći umjetnik ovih prostora, baš smjela tvrdnja, n'o dobro
    Forever young, i want to be forever young

  23. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:

    NSX

  24. #5345
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,991
    Thanks Thanks Given 
    14,958
    Thanks Thanks Received 
    3,694
    Thanked in
    2,642 Posts

    Default

    Nebitno.Nismo ni ti ni ja tome naredni da sudimo, nego neka malo jača imena iz tog kruga, uostalom to nije bila ni poenta.
    Linkovala sam nešto iz jedne takve institucije gdje se studenti sa ovih prostora bore da upadnu da bi dobili diplome iste kao budući akademici iz te branše.

    Njen performans nema veze s vezom o satanizmu nego se ruga jednom diktatoru iz Kremlja na svoj način svidio se nekome isti ili ne.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 14-01-23 at 15:33.
    No pasaran!

  25. #5346
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Samo mi još spočitaj da sam ja pomenuo kakve satanizme i čuda...
    Forever young, i want to be forever young

  26. #5347
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,991
    Thanks Thanks Given 
    14,958
    Thanks Thanks Received 
    3,694
    Thanked in
    2,642 Posts

    Default

    Ne pratiš na času..naravno da se ne odnosi na tvoj post nego na prethodni niz na temu.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    No pasaran!

  27. #5348
    Join Date
    May 2021
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Uostalom, to se dokazalo kao tačno onog trenutka kad je pobijedio u trci za predsjednika (što je više forumaša predviđelo da će se desiti). A potvrdilo nakon 4 godine kad je izgubio za dlaku. Jer da je idiot kakvim ga mediji predstavljaju, ne bi ni bio u prilici da se kandiduje, a ne da postane predśednik.

    Sent using Tapatalk
    Kako to misliš izgubio "za dlaku"?

  28. #5349
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Jel znaš što je nezgodno u mom slučaju @NSX zapravo?Što ja tako prokleto dobro pamtim,a pamtim jednu tvoju rečenicu na temi Ukrajine koju si mi uputio vezano za migraciju stanovništva iz te zemlje.
    Pitala sam se tad,jel moguće da je neko ko izjavi takvu rečenicu moderator.Samo sam čekala pravo polje,kao u šahu.E pa vidiš ovdje ćemo ipak završiti svu tu sagu a ništa ljepše no što si jednu od najvećih umjetnica sa ovih prostora nazvao spodobom.
    Šah-Mat, što bi rekli ruski velemajstori u šahu poput Garija Kasparova najvećeh vjerovatno i šahiste na svijet, a ujedno i najvećeg kritičara Putinovog režima.Trump i Putin,ista ekipa.

    Nikad ne podcjenjuj sagovornika.
    ja sam ovdje igrom slučaja nekolicini Ukrajinaca pomogao(logistički, kao i nekolicini Rusa koji su na brzinu zbrisali od mobilizacije), ne kažem da sam im spasio život ali sam prilično siguran da sam uradio više za njih nego ti

    Marina je umjetnica samo za uvrnute umove, KPGS umjetnost koja "izaziva reakciju" možeš misliti baš je neki veliki mozak potreban da napraviš neki idiotski performans, eto i njen kolega Alefantis kod koga su svraćale demokrate je veliki umjetnik, sa sve slikama sa aluzijama mučenja djece po instagramu(koji je poslije sakrio i obrisao)

    sve slučajnost i teorije zavjere, kao i Epstein što se ubio tako što se baš slučajno tu pokvarila kamera, evo valjda i u to treba da vjerujemo
    She is only here to annoy herself!

  29. #5350
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,991
    Thanks Thanks Given 
    14,958
    Thanks Thanks Received 
    3,694
    Thanked in
    2,642 Posts

    Default

    Vjeruj u šta hoćeš a ako si već nešto učinio da bi se hvalio ko sad evo ispunjena ti je misija.A još i pri tom da kažeš da ovaj drugi nije učinio ništa da bi provocirao tu ti već nije ispunjena misija jer mi ne pada na pamet da se vratim na početni algoritam da činim nešto da bi se negdje hvalila.Kakav god da je bio performans bio je u cilju skupljanja novca tada za pomoć Ukrajini, pa ako ima likova koji će to da plate super.Nisam ja nju pomenula nego ti, i nisam ja njoj dala visoku ocjenu u tom svijetu nego Kraljevska Akadamija Umjetnosti.I da se ne vrtimo u krug oko besmislenog algoritma gdje nikakvog doprinosa temi nema i lijepo uđemo u onaj the end što se te priče tiče.

    Meni je na ovoj temi u stvari sada a i ubuduće bitno da se otkrije ko je sve iz tog kruga bio povezan sa Kremljom iz strukture vojske, FBI-ja, doktora i mnogih drugih na visokim pozicijama kao onih par što ih navedoh.Jer, kad se prisjetim samog početka rata i izjava pojedinih i generala i to sa dobrim brojem zvjezdica na reveru ne bih rekla da je u pitanju naiva nego nešto drugo.


    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    No pasaran!

Page 214 of 229 FirstFirst ... 114164204210211212213214215216217218224 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Nekad bio gaming komp,ostatak
    By bole083 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 10-12-16, 15:36
  2. Replies: 8
    Last Post: 23-04-14, 10:06
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Amerika
    By N_L in forum CG dijaspora
    Replies: 63
    Last Post: 08-03-08, 23:47
  5. Procjena i prodaja, Barton i ostatak
    By alien in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 12-06-07, 12:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •