Page 188 of 229 FirstFirst ... 88138178184185186187188189190191192198 ... LastLast
Results 4,676 to 4,700 of 5717

Thread: Trumpova Amerika sa saveznicima & ostatak svijeta

  1. #4676
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,813
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post

    To je njemu prioritet, da ubija svoj narod.


  2. #4677
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Lik je ubica, a kad nevin čoek umre u zatvor kojeg Kamala smjesti tamo, let's blink on that, prioriteti, jbga
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  3. #4678
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    953
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Imaši ti fekt ček za to što klevećeš Kamilu?
    Ajde kad budeš tražio vidi ko je više ljudi pobio - Kamila ili Tranp zbog kojeg je umrla zemlja u afriku jer su pili izbejlivač.

  4. #4679
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,813
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    https://www.usatoday.com/story/news/...ia/3847789001/


    Bilo bi lijepo da rikne ova baljega.


  5. #4680
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Lik je ubica
    Nije. Sledeci put se potrudi da procitas clanak prije nego sto odlucis da se uvuces Trampu u su*ak.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    a kad nevin čoek umre u zatvor kojeg Kamala smjesti tamo, let's blink on that, prioriteti, jbga
    Ili imas problem sa smrtnom kaznom i generalno drakonskim kaznama ili nemas. U najboljem slucaju ovaj post je pokazao da si licemjer.

    Moram ti reci da uopste ne znam sta pokusavas da uradis sa tim whataboutismom i konstantim pokusajima da odbranis Trampa napadom na druge politicare koje niko ovdje ne podrzava, osim mozda TAKUMI koji zivi u Americi. Ako nisi primijetio, tema je o Trampu, zato pricamo o njemu. I samo zato sto je neko protiv Trampa ne znaci da je za Bajdena i Kamalu. Pokusaj to da utuvis u glavu.

    Moram da pitam jos jednu stvar, da li ovaj tip volimdakucam odgovara na moje komentare? Posto sam cara stavio na ignore jos kad sam prvi njegov post na temi vidio, pa me interesuje prica li lik sam sa sobom svo ovo vrijeme?
    Last edited by VanjaTheMan; 06-12-20 at 22:11.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  6. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  7. #4681
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    953
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ljolj, ctrl shift p icokej.
    Odje nema komentara na koje se moze komentarisat niti ima na sta kome da se odgovara. Odje ima baljezganja i papagajskog ponavljanja bombasticnih naslova msm-a, samouvjerenog prosipanja svoje zatucanosti pred raju i, naravno, dobrog starog blamiranja ljudi koji su izgleda donekle funkcionalni autisti (to nije onaj sto vozi kola).
    Na komentare se moze odgovorit komentarom, a na nesto iz kategorije iznad iskljucivo sadrzajem istog kvaliteta.

  8. #4682
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Nije. Sledeci put se potrudi da procitas clanak prije nego sto odlucis da se uvuces Trampu u su*ak.


    Ili imas problem sa smrtnom kaznom i generalno drakonskim kaznama ili nemas. U najboljem slucaju ovaj post je pokazao da si licemjer.

    Moram ti reci da uopste ne znam sta pokusavas da uradis sa tim whataboutismom i konstantim pokusajima da odbranis Trampa napadom na druge politicare koje niko ovdje ne podrzava, osim mozda TAKUMI koji zivi u Americi. Ako nisi primijetio, tema je o Trampu, zato pricamo o njemu. I samo zato sto je neko protiv Trampa ne znaci da je za Bajdena i Kamalu. Pokusaj to da utuvis u glavu.

    Moram da pitam jos jednu stvar, da li ovaj tip volimdakucam odgovara na moje komentare? Posto sam cara stavio na ignore jos kad sam prvi njegov post na temi vidio, pa me interesuje prica li lik sam sa sobom svo ovo vrijeme?
    Ti si totalno van svega. Tema nije Tramp nego Trampova Amerika. Lik JESTE ubica. Tvrdiš da su MSM-ji i njihovi fekt čekeri pouzdan izvor. Kad naiđeš na kraj puta u debati onda kažeš 'ne interesuje me'. Stavio si lika na blok. Ako je neko protiv protiv Trampa onda taj JESTE za Bidona, sigurno nije za Jo Jorgensen, pokušaj da utuviš to u glavu. Postavljaš ođe nekakve linkove ka vijestima koje normalan narod Ameriku ne obraća pažnju, jer su predmet sprdnje. Ne prođe dan kada ne izađe kompilacija laži od MSMa a i tebi su oni kredibilan izvor.

    Razumiješ li ti da sve što si postavljao ođe od onih 'prevara' i 'mita' se ništa nije obistinilo, niko odgovorao nije i sve se zaboravilo?
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  9. #4683
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Da se vrnemo na temu Trampova AMERIKA.
    Budući predsjednik nema pojma što mu se dešava u državu





    Najbolji komentar koji sam vidio na ovo....

    'They will be calling it party switch'
    ahahaahahahhahahahahahaha :lolblue:
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  10. #4684
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ti si totalno van svega. Tema nije Tramp nego Trampova Amerika.
    Nemoguce je da si ovoliko ogranicen.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Lik JESTE ubica.
    A mozda i nije nemoguce...

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Tvrdiš da su MSM-ji i njihovi fekt čekeri pouzdan izvor.
    Ne tvrdim. Tvrdim da OAN nije. Sa druge strane ti si tvrdio da su se posrali u msm. Naravno, u svom stilu bez bilo kakvog dokaza.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Kad naiđeš na kraj puta u debati onda kažeš 'ne interesuje me'.
    Ne interesuju me zamjene teza i whataboutizam.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Stavio si lika na blok.
    Jer nisam malouman. Vidio sam u samom startu o kakvoj licnosti se radi. Nije ovdje dosao sa bilo kakvom zeljom da razgovara o bilo cemu. Zasto da mi njegove gluposti zauzimaju prostor na ekranu? Dosta su mi tvoje.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ako je neko protiv protiv Trampa onda taj JESTE za Bidona, sigurno nije za Jo Jorgensen, pokušaj da utuviš to u glavu.
    Vjerovatno nisi ni svjestan koliku si glupost sad izvalio. Neces me stvarno ti uciti da li ja podrzavam nekog americkog politicara ili ne. Sjedi gdje si, i za gdje si nijesi. I da te Tramp licno placa bilo bi cudno koliko si ostrascen.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Postavljaš ođe nekakve linkove ka vijestima koje normalan narod Ameriku ne obraća pažnju, jer su predmet sprdnje. Ne prođe dan kada ne izađe kompilacija laži od MSMa a i tebi su oni kredibilan izvor.
    Daleko od toga da si ti arbitar toga na sta Amerikanci obracaju paznju, ili sta je normalan narod u Americi, a i bilo gdje drugdje. A cak i da jesi, kakve veze to ima sa bilo cime? Je li ovo americki forum? Treba li da me zanima sta Amerikance interesuje?

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Razumiješ li ti da sve što si postavljao ođe od onih 'prevara' i 'mita' se ništa nije obistinilo, niko odgovorao nije i sve se zaboravilo?
    Jos jedna nepovezana polumisao. Mozes li jedan post da napises a da nije totalni non sequitur ili kombinacija razlicitih logickih gresaka? O cemu uopste govoris?
    Last edited by VanjaTheMan; 07-12-20 at 18:32.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  11. #4685
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,813
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Da se vrnemo na temu Trampova AMERIKA.
    Budući predsjednik nema pojma što mu se dešava u državu



    Najbolji komentar koji sam vidio na ovo....

    'They will be calling it party switch'
    ahahaahahahhahahahahahaha :lolblue:


    Biden je rekao da nije za zatvaranje, nego da se nose maske (100 dana) i socijalna distanca.


  12. #4686
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post


    Ne tvrdim. Tvrdim da OAN nije. Sa druge strane ti si tvrdio da su se posrali u msm. Naravno, u svom stilu bez bilo kakvog dokaza.
    Bukvalno si se sahranio ovime, jer sve što si okačio ti je palo u vodu. Po ko zna koji put ti stoji dokaz ispred nosa, ali to što si arogantan i nećeš ni da klikneš (ili klikneš pa odgledaš i vidiš da ne pripada tvom narativu) to nema nikakve veze sa realnim stanjem.

    Odgledaj video ako već nijesi, i SHVATI, da bukvalno SVAKA vijest koju pročitaš po MSMa je bukvalno takva. Izvučena iz konteksta, napumpana, izmjenjena, ili jednostavno lažna. A tek da ne pričamo o bitnim događajima koje ne spominju, poput posljedica lockdowna i child traffickinga, a to je gore od lažnih vijesti.

    Prije nego što rečeš da te to ne zanima, a oćeš sigurno, slobodno ti iskuliraj činjenicu da ti upijaš informacije od tih ljudi, pa ako su ti oni kredibilni, srećno u životu.

    Sjedni i malo razmisli kakvu ulogu ima ono što ti nazivaš whataboutizam. Ako ja kažem zašto se ne piše o Kamali, ne mora da znači da ti sad moraš da je braniš. Razmisli o tome da su tvoji izvori mediji koji uopšte ne pričaju o tome, je li to tebi normalno? Ako jeste, opet, srećno.

    2020. godina je, ljudi i dalje vjeruju MSM.
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  13. #4687
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Biden je rekao da nije za zatvaranje, nego da se nose maske (100 dana) i socijalna distanca.
    Neka to dokaže. Ako nije za zatvaranje neka bači tweet REOPEN AMERICA, simple as that. Inače, maske i socijalna distanca mogu da rade i kod malih privrednika, ne samo u Walmart, đe se ljudi gnječe. Ako nije za zatvaranje, zašto ne osudi ovu boleštinu:

    https://www.google.com/amp/s/fortune...g-driving/amp/

    Da nije neđe spomenuo zašto baš 100 dana, pošto sam naišao na nešto interesantno vezano za to.
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  14. #4688
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Bukvalno si se sahranio ovime, jer sve što si okačio ti je palo u vodu.
    Konkretan primjer? Sta je palo u vodu i zasto? Praznom pricom ne mozes nista da postignes.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Po ko zna koji put ti stoji dokaz ispred nosa, ali to što si arogantan i nećeš ni da klikneš (ili klikneš pa odgledaš i vidiš da ne pripada tvom narativu) to nema nikakve veze sa realnim stanjem.
    Dokaz cega? Opet prazna prica. Progovori ili ucuti. Dosta je bilo trabunjanja. Hocu konkretan primjer za sve sto mislis da sam pogresno naveo sa dokazima sta je pogresno a sta je ispravno. Pa da vidimo znas li o cemu pricas ili lupas kao Maksim po diviziju u nadi da ces nesto da ubodes.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Odgledaj video ako već nijesi, i SHVATI, da bukvalno SVAKA vijest koju pročitaš po MSMa je bukvalno takva. Izvučena iz konteksta, napumpana, izmjenjena, ili jednostavno lažna. A tek da ne pričamo o bitnim događajima koje ne spominju, poput posljedica lockdowna i child traffickinga, a to je gore od lažnih vijesti.
    Opet ponavljam - konkretni primjeri su potrebni. Prazne price o tome kako je neka vijest tamo negdje izvucena iz tamo nekog konteksta, nije nesto sto moze tek tako da se prihvati.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Prije nego što rečeš da te to ne zanima, a oćeš sigurno, slobodno ti iskuliraj činjenicu da ti upijaš informacije od tih ljudi, pa ako su ti oni kredibilni, srećno u životu.
    Od kojih ljudi? Koje informacije?

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Sjedni i malo razmisli kakvu ulogu ima ono što ti nazivaš whataboutizam.
    Ima vrlo jednostavnu ulogu - da odbije napad od inicijalne mete kad ne postoji pravi argument koji bi sluzio kao odbrana. To je cijela sustina i razlog postojanja whataboutizma.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ako ja kažem zašto se ne piše o Kamali, ne mora da znači da ti sad moraš da je braniš.
    Odakle si izvukao ideju da branim Kamalu? Radi mene moze sjutra da crkne. Samo ne dozvoljavam da na tako ocajnicki nacin mijenjas narativ. A to je sustina tvog bivstvovanja na ovoj temi. Prvi put si inklinaciju za takvu vrstu "diskusije" demonstrirao kad si napisao da je Tramp vise uradio za crnce od svih predsjednika u istoriji. Ti prosto ne mozes da se uzdrzis od izliva besmislica. Najtuznije je sto do dan danas nisi uspio da das konkretan odgovor na moje pitanje na tu temu, i vjerovatno jos uvijek nisi svjestan kakvu glupost si izvalio.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Razmisli o tome da su tvoji izvori mediji koji uopšte ne pričaju o tome, je li to tebi normalno? Ako jeste, opet, srećno.
    O cemu? Opet neke polumisli. Kao da si pijan.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    2020. godina je, ljudi i dalje vjeruju MSM.
    Pocinjem da mislim da ti MSM-om nazivas sve sto nije ultradesnicarska fake news masinerija. To bi makar objasnilo ove izlive bunila o Antifi i BLM-u itd.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  15. #4689
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Bukvalno si se sahranio ovime, jer sve što si okačio ti je palo u vodu.
    Konkretan primjer? Sta je palo u vodu i zasto? Praznom pricom ne mozes nista da postignes.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Po ko zna koji put ti stoji dokaz ispred nosa, ali to što si arogantan i nećeš ni da klikneš (ili klikneš pa odgledaš i vidiš da ne pripada tvom narativu) to nema nikakve veze sa realnim stanjem.
    Dokaz cega? Kojem narativu? Je li ti mislis da ja gledam CNN? Izvini, ali moram da te razocaram. Postavljanjem CNN klipova i OAN klipova vezanih za CNN meni apsolutno nista ne znace. CNN nije moj narativ niti izvor informacija. Ja sam ti naveo veoma konkretne razloge zbog kojih ne treba vjerovati OAN-u. Cinjenice koje su tako lako provjerljive da retardirani magarac sa pola mozga moze da ih provjeri. A tvoj odgovor na to je neki video o tome sta je CNN uradio. Kakve veze to ima sa bilo cime sto sam ja rekao? Na koji nacin to opravdava OAN i na koji nacin mijenja cinjenicu da je OAN fabrika lazi?

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Odgledaj video ako već nijesi, i SHVATI, da bukvalno SVAKA vijest koju pročitaš po MSMa je bukvalno takva. Izvučena iz konteksta, napumpana, izmjenjena, ili jednostavno lažna. A tek da ne pričamo o bitnim događajima koje ne spominju, poput posljedica lockdowna i child traffickinga, a to je gore od lažnih vijesti.
    Opet ponavljam - konkretni primjeri su potrebni. Prazne price o tome kako je neka vijest tamo negdje izvucena iz tamo nekog konteksta, nije nesto sto moze tek tako da se prihvati. To sto si ti odlucio da je CNN moj narativ je samo jos jedna u nizu zabluda u kojima zivis. Isto kao sto si odlucio da svi koji su protiv Trampa moraju biti za Bajdena. Vjerovatno ne shvatas, ali takvo crno-bijelo poimanje svijeta je karakterna crta radikalizovanih ljudi.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Prije nego što rečeš da te to ne zanima, a oćeš sigurno, slobodno ti iskuliraj činjenicu da ti upijaš informacije od tih ljudi, pa ako su ti oni kredibilni, srećno u životu.
    Od kojih ljudi? Koje informacije?

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Sjedni i malo razmisli kakvu ulogu ima ono što ti nazivaš whataboutizam.
    Ima vrlo jednostavnu ulogu - da odbije napad od inicijalne mete kad ne postoji pravi argument koji bi sluzio kao odbrana. To je cijela sustina i razlog postojanja whataboutizma.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ako ja kažem zašto se ne piše o Kamali, ne mora da znači da ti sad moraš da je braniš.
    Odakle si izvukao ideju da branim Kamalu? Radi mene moze sjutra da crkne. Samo ne dozvoljavam da na tako ocajnicki nacin mijenjas narativ. A to je sustina tvog bivstvovanja na ovoj temi. Prvi put si inklinaciju za takvu vrstu "diskusije" demonstrirao kad si napisao da je Tramp vise uradio za crnce od svih predsjednika u istoriji. Ti prosto ne mozes da se uzdrzis od izliva besmislica. Najtuznije je sto do dan danas nisi uspio da das konkretan odgovor na moje pitanje na tu temu, i vjerovatno jos uvijek nisi svjestan kakvu glupost si izvalio.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Razmisli o tome da su tvoji izvori mediji koji uopšte ne pričaju o tome, je li to tebi normalno? Ako jeste, opet, srećno.
    O cemu? Opet neke polumisli. Kao da si pijan.

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    2020. godina je, ljudi i dalje vjeruju MSM.
    Pocinjem da mislim da ti MSM-om nazivas sve sto nije ultradesnicarska fake news masinerija. To bi makar objasnilo ove izlive bunila o Antifi i BLM-u itd. Kao sto pomenuh gore, radikalizovan si a nisi ni svjestan.
    Last edited by VanjaTheMan; 07-12-20 at 22:55.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  16. #4690
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Bivši Trumpov izaslanik za Siriju, Jim Jeffrey, dao je intervju za izraelski list Times of Israel te se pritom osvrnuo na detalje američke uloge u Siriji. Poručio je kako je glavni cilj američke operacije bio zaustaviti sirijsku vojsku u daljnjem preuzimanju teritorija.

    Podsjetimo, isti Jeffrey prošlog je mjeseca priznao kako su on i drugi dužnosnici namjerno lagali predsjedniku Trumpu o stvarnom broju američkih vojnika u Siriji kada je on počeo spominjati povlačenje američke vojske.

    Ističe kako je očito da američka administracija nije uspjela u svom cilju potpunog uklanjanja iranske vojne prisutnosti u Siriji, ali u isto vrijeme ističe kako su uspjeli po pitanju blokiranja sirijske vojske. "Postigli smo vojnu pat poziciju i onemogućili Damasku da preuzme sav teritorij", rekao je Jeffrey.

    U intervjuu se također pohvalio kako su američka koalicija sa svojim europskim saveznicima "slomili Assada ekonomski" ostavljajući Siriju Rusiji i Iranu (njenim ključnim saveznicima) "kao totalno propalu državu u fazi raspadanja".
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  17. #4691
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Jedina dobra stvar trampove administracije su ovakvi likovi, koji nisu uvijali u oblande politike i nazovi demokratije stanje na terenu.
    Nego ga lupe onako kako u stvari i jeste

  18. #4692
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    https://touch.facebook.com/story.php...cus_composer=0

    Čekali se izbori ipak.... Možda će ga bačit u ćuzu čisto da se pokaže primjer. Žrtvovat crackheada je najlakše.
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  19. #4693
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    https://touch.facebook.com/story.php...cus_composer=0

    Čekali se izbori ipak.... Možda će ga bačit u ćuzu čisto da se pokaže primjer. Žrtvovat crackheada je najlakše.
    Primjer cega?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #4694
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,813
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Attorney General William Barr, one of President Donald Trump’s staunchest allies, is departing amid lingering tension over the president’s baseless claims of election fraud and the investigation into President-elect Joe Biden’s son.
    Barr went Monday to the White House, where Trump said the attorney general submitted his letter of resignation. “As per letter, Bill will be leaving just before Christmas to spend the holidays with his family,” Trump tweeted.




    Bye bye smece ljudsko.


  21. #4695
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Mene samo interesuje gdje je Maja i kako objasnjava Bajdenovu pobjedu

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    komšinica opet veli da se džabe sjekirate

    "Trump, Senat i Kongres... .3:0 Patriote cuvaju svoju drzavu i svoj narod. Radost, ljubav, cmok i sve najbolje
    Hvala Lepo"
    Sta kaze komsinica? Je li dozivjela slog juce kad je realnost strefila u glavu?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  22. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  23. #4696
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,813
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Maja (Štrump supporter) i realnost?


  24. #4697
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Mene samo interesuje gdje je Maja i kako objasnjava Bajdenovu pobjedu


    Sta kaze komsinica? Je li dozivjela slog juce kad je realnost strefila u glavu?
    Maja je igrala na kartu mesije, ona tobos zna ono sto niko ne zna.

    Pa ako joj prodje prodje, ako ne nikome nista...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  26. #4698
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Maja je igrala na kartu mesije, ona tobos zna ono sto niko ne zna.

    Pa ako joj prodje prodje, ako ne nikome nista...
    Precijenio si je. Maja je true believer u Qanon. Ne bi me cudilo da jos uvijek misli da ce Tramp da bude predsjednik posle 20. januara i da se sprema hapsenje Demokrata koji su dio pedofilskog kulta.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  27. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  28. #4699
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,207
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,315
    Thanked in
    2,018 Posts

    Default

    Baš sam se ponadao



    Sent from my Huawei P30
    The more things change, the more they stay the same.

  29. #4700
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Kako im Tramp uzima pare preko donacija. Up to 70% do $5k ide njemu, ostalo tobos njima za trku u GA. Par stotina miliona je do sad zaradio.
    Cini mi se jos nije zavrsen ovaj fiasko i da ce Tramp da nastavi politicku kariteriju na bilo koji nacin, no je problem sto ce
    Kao sto sam rekao prije vjerovatno nece prisustovati inaguraciji...

    A od Barr-a, posteno pa nije spominjao Bidenovog sina i istragu koja se vodi protiv njega. Da je to uradio cementirao bi Trampovu pobjedu.

Page 188 of 229 FirstFirst ... 88138178184185186187188189190191192198 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Nekad bio gaming komp,ostatak
    By bole083 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 10-12-16, 15:36
  2. Replies: 8
    Last Post: 23-04-14, 10:06
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Amerika
    By N_L in forum CG dijaspora
    Replies: 63
    Last Post: 08-03-08, 23:47
  5. Procjena i prodaja, Barton i ostatak
    By alien in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 12-06-07, 12:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •