Page 123 of 229 FirstFirst ... 2373113119120121122123124125126127133173223 ... LastLast
Results 3,051 to 3,075 of 5708

Thread: Trumpova Amerika sa saveznicima & ostatak svijeta

  1. #3051
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,591
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Umjesto da slave predsjednika koji nije sravnio sa zemljom nijednu drzavu, koji nije ratovao i donosio "demokratiju" kao prethodnici, koji se okrenuo da sredi stanje u svojoj drzavi oni na sve nacine pokusavaju da sklone takvog predsjednika. Tu su isti oni koji su Obami dali Nobelovu nagradu za MIR. Lobotomija.
    Kad amerika napada van, oni govore da je to 'americki' rat, da je to da se drugoj drzavi donese demokratija i zastiti amerika od potencijalnih napada iz te drzave.

    Tako da mu je kod amera to sto ne roka van- minus.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  2. #3052
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,444
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    632 Posts

    Default

    Fino crni sunarodnik objasni sve oko ove zadnje pucnjave ljudi koriste razlog da pljackaju i protestvuju zbog lika koji je osvjedoceni krimos

    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  3. #3053
    Join Date
    May 2020
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Kojih gluposti se nacitah na ovaj topik. Ima li sto gore od Balkanca koji je ekspert u svim oblastima, koji je krekovao sto se desava u Americi, Libiji, Siriji, Rusiji, CG, SRBIJI, Iraku, Avganistanu ? Sve spoljno politicki analiticari i sveznalice.


    Balkanci brane Americke policajce i velicavaju Trampa jer nije poceo koji rat (a ne pitaju se zasto *hint* jaka ekonomija) i da mozda, samo mozda, nije imao potrebe za ratom. Iako, koja je budala, zamalo poceo treci rat.
    I pritom pricaju o Americkom porezu kao sveznalice koje "znaju" kako to sve zapravo funkcionise i kako Trampov sistem poreza benefituje Amerikancima.

    Federalne agencije ukazuju na rast vajt supremaci , a on im daje zeleno svijetlo i daje im neformalno ok da rade sto hoce, jos ih policija podrzava i onda imas klinca od 17 godina koji glumi policajca i ubija 2 ljudi i na kraju dodje ti Balkanac da ti kaze da je Organtunan nesto najbolje sto se desilo Americi.
    Orangutan koji, dok Amerika gori, prica o nekim fantomnim grupama i izmisljava gluposti. Orangutan koji sabotira izborni proces, koji koristi svoj status u WH da benefituje svojim privatnim firmama i kolegama- a da , sad se sjetih. Balkanci brane Trampa jer imaju isti mentalitet: kriminalni.

    Ocemo li poceti pricu o tome kako ti policajcu dodju na pogresnu adresu, ubiju te u svoju kucu, i ne odgovaraju za to ?
    Pa, jbt, ovaj sto mi dostavlja pakete za 15$ na sat ima vise pameti pa mi nikad ne pogrijesi kucu a ne ovi sto su policajci (sto ih placaju 100k+) da naprave tako fatalne greske i pritom da ne odgovaraju za to.
    Last edited by afareza; 27-08-20 at 20:50.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to afareza For This Useful Post:


  5. #3054
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    949
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Brt, moze li caskom link dje on veli da piju izbeljivac (bleach) ili nesto slicno tome? Ubih se da nadjem, imam druga koji je zadrti Trampovac i nista mi ne vjeruje.
    Ja mu velim da je rasista, on meni veli da su u Izraelu nazvali neko naselje po Trampu, glavu mi otvori.
    Ako moze linkovi ka klipovima, spasio bi me!
    Quote Originally Posted by afareza View Post
    Da bi se testirao , morali su da zovu CDC i da dobiju odobrenje da te testiraju.
    Slali su to u Atlantu i cekalo se nedelju dvije za rezultat.
    Coek je iz white house preporucio ljudima da piju bleach, i budale su to radile.
    Govorio je da je ovo hoax i da ce proci.
    Bio je protiv maski dok nije vidjeo da podjose 100 hiljada zivota, pa onda poceo da nosi maske.

    Zatvorili su granice malo kasno. I to kako zatvorili , direktne letove iz Kine. Mogli su ljudi kupovati kartu da idu preko druge zemlje i niko to nije gledao.
    Njegovi pratioci (Rep.) i governers su govorili da ce se stariji zrtvovati da umiru za mladje.
    Njima smrt 170+ hiljada Amerikanaca je acceptable.

    Oni nisu slali pomoc drzavama koje su blue - ukinuli su je jer to nisu njihovi glasaci. To su njihove rijeci, ne moje. Ako ovo nije kriminal, eto ne znam sto je.

    Uzeo je od FEMA novac za UB(koje samo jedna drzava placa), a sad mu je TX i LA devastiran i da vidimo kako ce im pomoci jer ako izgube Teksas ode im Senat.

  6. #3055
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    949
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Fino crni sunarodnik objasni sve oko ove zadnje pucnjave ljudi koriste razlog da pljackaju i protestvuju zbog lika koji je osvjedoceni krimos

    Kako mrzim izdajnike svoga roda ka ovi crnac stoe. Sto mu nisu polugu uradili ili ga pustili da vidi sta ce da uradi pa ga tek pucali??? Brate, fino im ga Baiden reka - ako ne glasas za mene nisi ni crnac. Eto toliko.

  7. #3056
    Join Date
    May 2020
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by volimdakucam View Post
    Brt, moze li caskom link dje on veli da piju izbeljivac (bleach) ili nesto slicno tome? Ubih se da nadjem, imam druga koji je zadrti Trampovac i nista mi ne vjeruje.
    Ja mu velim da je rasista, on meni veli da su u Izraelu nazvali neko naselje po Trampu, glavu mi otvori.
    Ako moze linkovi ka klipovima, spasio bi me!
    Evo tacno njegove rijeci koje su neki ljudi shvatili doslovno kao "popij malo bleach" da se ocistis od virusa.


    "And then I see the disinfectant where it knocks it out in a minute. One minute. And is there a way we can do something like that, by injection inside or almost a cleaning?

    "So it'd be interesting to check that."

    Pointing to his head, Mr Trump went on: "I'm not a doctor. But I'm, like, a person that has a good you-know-what."

    <iframe width="400" height="500" frameborder="0" src="https://www.bbc.com/news/av/embed/p08bc2g8/52407177"></iframe>


    NYC Poison Control Calls for Bleach, Lysol Double After Trump Disinfectant Comment

  8. #3057
    Join Date
    May 2020
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Evo ti video ovdje

    Maybe, maybe, maybe, maybe you can , maybe you can't..or maybe you can or maybe can't. You are fake news, you are fake news !!


    Ovaj video od BBC-a ima klip gdje govori reporteru : you're fake news na njegovo "ljudi ne zele glasine od usa predsjednika nego nauku".
    https://www.bbc.com/news/world-us-canada-52407177
    Last edited by afareza; 27-08-20 at 21:12.

  9. #3058
    Join Date
    May 2020
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

  10. The Following User Says Thank You to afareza For This Useful Post:


  11. #3059
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    949
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Brt, ja sam sve do sad mislio da je on stvarno rekao da se popije bleach, sad dobijam konacno info - nije bas to tako rekao??? Znas li sta mi napravise ovamo, prosipaju me kao malo vode jer ja vjerujem kolegama sa foruma!?!?

    Evo sad mi salje sliku da je on dobio nekakvu nagradu isto kad i Rosa Parks i Muhamed Ali, kao za neki doprinos crnackoj zajednici itsl. Ako znam sta da vjerujem vise... slao sam drugu klip dje navodno on kaze da su rasisti super (za onaj Sarlotvil kako li vec), drug odgovori sa klipom duzim za 30 sekundi dje me usra potpuno.
    Poludjeh, zasto su ljudi tako glupi i nece da prihvate da je on looooosssssss?????
    Da ne pocinjem sa pricom o ovom momcicu od 17g sto pobi one antifa manijake. Coce je bio ugrozen - on sa puskom, onaj drugi sa pistoljem obicnim i morao mu je ruku raznijet. Da ne pocinjem kad je onaj drugi htio sa skejtom da mu ... ovaj... cus mene otkine glavu, da mu otme pusku. Pomagajte ako znate

  12. #3060
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    949
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    A ovo oko Putina me tek razocaralo. Cekao sam 3 god onoga Mjulera raspalog ili kako vec se zove - ladno je i on Trampov coek. Nista mu ne mogu nac navodno, a svi znamo kakav je to penal. Svi vele da je penal.

  13. #3061
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    949
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ispamovah temu, ali ne znate sto mi cine ovamo na viber grupu. Vi ste mi jedina nada.
    Da ne ispadam glup, moze li ko objasnit sta ne valja na ovoj slici? Prozivaju me, ne kapiram foru???
    *edit* jel sto je ovo crnac, sto li?

    Last edited by volimdakucam; 27-08-20 at 21:50.

  14. #3062
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    hahahahahahahahaha
    Svaka cast.
    Komplimenti.

    Hvala Lepo

  15. #3063
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    949
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Brt, dje pise odje konkretno da mrzi crnce pomagaj!!!! Mozda je do moga engl. sto znam, ne nalazim dje pise to???

    Ja mislim da si ti trol koji je dosao odje da prosipa nas koji zelimo da doprinesemo temi jer je tranp penal.


  16. #3064
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Zivio Trump, General Flynn, "Armija Zapadne Virdzinije", & all conservative news network




    Hvala Lepo

  17. #3065
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    949
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ludji sam ja nego ti te pogledah ovaj klip. Bukvalno nema nidje da je rekao ovo sto si napisao, ima jedino "Maybe, maybe, maybe, maybe you can , maybe you can't..or maybe you can or maybe can't." Opet i to izvuceno iz konteksta, eto kad ja vidim da to nidje veze nema sa ovom pricom sto nama treba.
    Stavicu te na ignore, vise si mi odmogao nego pomogao.
    Haos
    Quote Originally Posted by afareza View Post
    Evo ti video ovdje

    Maybe, maybe, maybe, maybe you can , maybe you can't..or maybe you can or maybe can't. You are fake news, you are fake news !!


    Ovaj video od BBC-a ima klip gdje govori reporteru : you're fake news na njegovo "ljudi ne zele glasine od usa predsjednika nego nauku".
    https://www.bbc.com/news/world-us-canada-52407177

  18. #3066
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ja sam batalila da objasnjavam sta je sta od 2015... a tek od oktobra 2017. vise nije imalo smisla ispravljati MSM gluposti.

    Hvala Lepo

  19. #3067
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,685
    Thanks Thanks Given 
    2,364
    Thanks Thanks Received 
    4,469
    Thanked in
    2,584 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Kad amerika napada van, oni govore da je to 'americki' rat, da je to da se drugoj drzavi donese demokratija i zastiti amerika od potencijalnih napada iz te drzave.

    Tako da mu je kod amera to sto ne roka van- minus.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ja bas ne vjerujem da nece dic u vazduh neku od zemalja bliskog istoka sad prije izbora.


    Quote Originally Posted by volimdakucam View Post
    A ovo oko Putina me tek razocaralo. Cekao sam 3 god onoga Mjulera raspalog ili kako vec se zove - ladno je i on Trampov coek. Nista mu ne mogu nac navodno, a svi znamo kakav je to penal. Svi vele da je penal.

    Jesi li procitao Mueller Report?


  20. #3068
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default



    Hvala Lepo

  21. #3069
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    949
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Jesi li procitao Mueller Report?
    A što će mi to da čitam i da šećer dobijem od nervoze? Valjda ga je pročitao ko je trebao da ga pročita, računam da bi ga zatvorili da je išta pametno pisalo u njemu. Nego para vrti đe burgija neće, nema izgleda više poštenih.
    jesi li ti čitao, šta piše? Na koju foru se izvuče?

  22. #3070
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,685
    Thanks Thanks Given 
    2,364
    Thanks Thanks Received 
    4,469
    Thanked in
    2,584 Posts

    Default

    Izvuce se na to da "sitting president cannot be indicted".


  23. #3071
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,685
    Thanks Thanks Given 
    2,364
    Thanks Thanks Received 
    4,469
    Thanked in
    2,584 Posts

    Default



  24. #3072
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    949
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ako je ovaj Dejvid preživio pucanje u školi, onda sam ja preživio drugi svetski rat, napad marsovaca i sva tri napada terminatora - jer sam ih gledao na tv.
    Brt, ovaj viđeo nije metka.. iz puške, volio bih da je ičemu mjerodavan osim ničemu.
    Mislim ono, ovo je baš kao da dobiješ proverenu info od druga koji je čuo to od drugog druga kojem je brat u ameriku i to je sigurno tako.
    Što znam, čini mi se da ne istražiš ništa od informacija konkretno nego nas pališ ođe, a ja povjerujem svemu i prospem se kod društva.

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post

  25. #3073
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    949
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ali znaš šta mi nije jasno :
    -ili nisu našli ništa pa ga ne mogu optužit nikako
    - našli su nešto, ali mu ne mogu ništa dok je predsednik. Ako je tako tj ovaj drugi slučaj, što su koji moj počinjali istragu ako mu ništa ne mogu dok je na položaju?
    Ništa meni tu nije jasno

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Izvuce se na to da "sitting president cannot be indicted".

  26. #3074
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ja sam batalila da objasnjavam sta je sta od 2015... a tek od oktobra 2017. vise nije imalo smisla ispravljati MSM gluposti.

    Hvala Lepo
    Šta Vam je ovo - MSM?
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  27. #3075
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    To je skracenica za mainstream media.. tkz. news influensere- kreatori stavova i misljenja za mase..
    nesto sto je suprotno od alternativnih medija koji daju cinjenice - free conclusions..

    Hvala Lepo

Page 123 of 229 FirstFirst ... 2373113119120121122123124125126127133173223 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Nekad bio gaming komp,ostatak
    By bole083 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 10-12-16, 15:36
  2. Replies: 8
    Last Post: 23-04-14, 10:06
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Amerika
    By N_L in forum CG dijaspora
    Replies: 63
    Last Post: 08-03-08, 23:47
  5. Procjena i prodaja, Barton i ostatak
    By alien in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 12-06-07, 12:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •