Page 132 of 229 FirstFirst ... 3282122128129130131132133134135136142182 ... LastLast
Results 3,276 to 3,300 of 5717

Thread: Trumpova Amerika sa saveznicima & ostatak svijeta

  1. #3276
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Sve će to mila moja prekriti ruzmarin snjegovi i fake news
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #3277
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,259
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post

    Mislim da su rekli su da će vladati do 2030god i da će ameriku da ostavi u rasuli.

  3. #3278
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Cujem da nije zarazen nego su vidjeli da ce izgubit i sljedece dvije debate pa bolje da se ne pojavi.
    Obzirom da je prebačen u vojno-medicinsku bolnicu, od te priče nema ništa.




    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  4. #3279
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Pa Walter Reed je jedina gdje ide predsjednik USA. Sumnjivo je jer nije potpisao dokumenat za prenis vlasti na Penisa.


  5. #3280
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Pa Walter Reed je jedina gdje ide predsjednik USA. Sumnjivo je jer nije potpisao dokumenat za prenis vlasti na Penisa.
    Tramp jeste glup kao ponoc, ali nije bas totalno blesav. Mjesec dana pred izbore da prenese vlast na nekog drugog mogao bi da se pozdravi i sa teorijskom sansom za reizbor. Ne samo da bi poslao glasacima poruku da je situacija ozbiljnija i da bi time bio ponizen jos vise nakon prethodne sprdnje sa virusom, nego pola glasaca ne bi izaslo da glasa ako bi mislili da ce Pens da bude predsjednik, a sa druge strane Bajdenovi glasaci bi bili jos vise motivisani.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  6. #3281
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Wired nova sezona?

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  8. #3282
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    To nije izjava, to je bukvalno rezultat studije. Sjeti se "facts don't care about your feelings"

    Je li pokazala ta studija reinkarnirane ljude od ove godine?


    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Za koga glasaju razne white supremacy organizacije i juzni dio drzave generalno?
    Južni dio države generalno, za republikance.... White supremacy organizacije? Pa moraću da te razočaram, nije onako kako je prikazano u MSM, holivudskim filmovima i dokumentarcima na kablovsku. Sad vidim ko ti je oblikovao mišljenje vezano za te stvari i zašto je rasprava sa tobom gubljenje vremena. Za KKK, neo naciste i sl treba da pitaš braću demokrate. Ima ih na obije strane, to stoji, ali vezivat ih samo za republikance sa juga znači ispran mozak. Nije ih sramota da postave jednog kkk člana za senatora i još da ga Biden, Obama i Klinton isprate kao najboljeg

    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  9. #3283
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Je li pokazala ta studija reinkarnirane ljude od ove godine?
    Pokazala je cinjenice koje se tebi ne dopadaju. Da si procitao, nasao bi i ovaj detalj:

    the majority of all terrorist incidents in the United States since 1994, and the total number of rightwing attacks and plots has grown significantly during the past six years”, with the far right launching two-thirds of attacks and plots in 2019, and 90% of those in 2020
    Facts don't care about your feelings

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Južni dio države generalno, za republikance.... White supremacy organizacije? Pa moraću da te razočaram, nije onako kako je prikazano u MSM, holivudskim filmovima i dokumentarcima na kablovsku. Sad vidim ko ti je oblikovao mišljenje vezano za te stvari i zašto je rasprava sa tobom gubljenje vremena. Za KKK, neo naciste i sl treba da pitaš braću demokrate. Ima ih na obije strane, to stoji, ali vezivat ih samo za republikance sa juga znači ispran mozak. Nije ih sramota da postave jednog kkk člana za senatora i još da ga Biden, Obama i Klinton isprate kao najboljeg
    Onda sam siguran da mozes da navedes jednu white supremacy organizaciju koja ne glasa za Republikance.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  10. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  11. #3284
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Tramp jeste glup kao ponoc, ali nije bas totalno blesav. Mjesec dana pred izbore da prenese vlast na nekog drugog mogao bi da se pozdravi i sa teorijskom sansom za reizbor. Ne samo da bi poslao glasacima poruku da je situacija ozbiljnija i da bi time bio ponizen jos vise nakon prethodne sprdnje sa virusom, nego pola glasaca ne bi izaslo da glasa ako bi mislili da ce Pens da bude predsjednik, a sa druge strane Bajdenovi glasaci bi bili jos vise motivisani.

    25. amendement - ako je predsjednik lose ili ako se transportuje u H i ako je njegov zivot pod znakom pitanja onda treba da potpise dokumenat na koji pise da se odmah prenosi vlast na podpredsjednika u slucaju smrti ili ako mu se stanje pogorsava do te tacke da ne moze da nastavi sa radom u WH.
    Last edited by TAKUMI; 03-10-20 at 18:35.


  12. #3285
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    25. amendement - ako je predsjednik lose ili ako se transportuje u H i ako je njegov zivot pod znakom pitanja onda treba da potpise dokumenat na koji pise da se odmah prenosi vlast na podpredsjednika u slucaju smrti ili ako mu se stanje pogorsava do te tacke da ne moze da nastavi sa radom u WH.
    Sve je to lijepo ali zar ocekujes od njih da budu iskreni ako je Trampu stvarno lose? Oni ce da guraju pricu da je dobro i stabilno sve dok ne ozdravi ili dok ne umre. Nece mjesec dana pred izbore da rizikuju haos.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. #3286
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Oko 50 zarazenih u WH kao i George Conway sa onom rugobom njegovom. Samo iz SS preko 30.


  14. #3287
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    A statement from the WH pool:

    The presidents vitals over the last 24h were very concerning and the next 48 hours will be critical of his care. We are still not on a clear path to a full recovery.


  15. #3288
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Sve je to lijepo ali zar ocekujes od njih da budu iskreni ako je Trampu stvarno lose? Oni ce da guraju pricu da je dobro i stabilno sve dok ne ozdravi ili dok ne umre. Nece mjesec dana pred izbore da rizikuju haos.
    Prikrivanje zdravstvenog stanja predsjednika je kod njih uobičajena praksa. To su radili i u slučajevima FDR, Ajzenhauera, Klivlenda i drugih koji su imali operacije vrata, srčane udare i druge probleme. Ajzenhauer je čini mi se imao srčani udar, a WH je rekla da je to zbog toga što je stavio previše luka u hamburger.

  16. #3289
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Vjerovatno je svima jasno:



  17. #3290
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Pokazala je cinjenice koje se tebi ne dopadaju. Da si procitao, nasao bi i ovaj detalj:


    Facts don't care about your feelings


    Onda sam siguran da mozes da navedes jednu white supremacy organizaciju koja ne glasa za Republikance.
    Loši su ti facts. Ovo nisu teroristički incidenti jer po ustavu domaće organizacije ne mogu da se proglase terorističkim, to su tvoje riječi.

    A vidi, kad se već baviš `zvaničnim` istraživanjima, analizama i kad već vjeruješ u njih toliko, nađi mi istraživanja vezana za ubistva maloljetnih u CHAZ/CHOP, one cure što je vikala all lives matter i popila metak, ili onog tamnoputog policajca.... Ili te i to ne zanima (ali bi da vodiš diskusiju o njima), ili su i to isto laži, teorije zavjere sa desničarskih foruma i Qanon grupa?

    Ubijeni i pretučeni ljudi među kojima ima đece, zapaljene radnje, ostavljena pustoš, pa veli `pokaži mi istraživanje`.... A izvini brt nisam znao da si Fauci, legendo

    Imaš li kakvo zvanično istraživanje da ovo što pišeš nije totalna nebuloza
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  18. #3291
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Loši su ti facts. Ovo nisu teroristički incidenti jer po ustavu domaće organizacije ne mogu da se proglase terorističkim, to su tvoje riječi.
    Opet pokazujes nesposobnost da pazljivo citas. Nisam pominjao organizacije u prethodnom postu. Kad ces da prestanes da se ponizavas ovako? Do sad bi pametnome bilo jasno da ne pisem napamet. Patriot Act dozvoljava da pojedincima bude sudjeno za teroristicka djela: https://www.aclu.org/other/how-usa-p...stic-terrorism

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    A vidi, kad se već baviš `zvaničnim` istraživanjima, analizama i kad već vjeruješ u njih toliko, nađi mi istraživanja vezana za ubistva maloljetnih u CHAZ/CHOP, one cure što je vikala all lives matter i popila metak, ili onog tamnoputog policajca.... Ili te i to ne zanima (ali bi da vodiš diskusiju o njima), ili su i to isto laži, teorije zavjere sa desničarskih foruma i Qanon grupa?
    Vec sam ti hiljadu puta rekao da me protesti u Americi ne interesuju. Mogu svi da se poubijaju ili da sjutra odu kucama, meni je svejedno. Tu pricu si zapoceo u pokusajima da skrenes paznju sa pitanja na koja ne smijes da odgovoris. A ja sam ti samo skrenuo paznju da cak i u tom domenu ne raspolazes cinjenicama nego si ostrascen, iako si pokusao da provuces pricu da "facts don't care about your feelings".

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ubijeni i pretučeni ljudi među kojima ima đece, zapaljene radnje, ostavljena pustoš, pa veli `pokaži mi istraživanje`.... A izvini brt nisam znao da si Fauci, legendo


    Imaš li kakvo zvanično istraživanje da ovo što pišeš nije totalna nebuloza
    S obzirom da je teret dokazivanja na tebi, to je pitanje koje moras sebi da postavis. Znam da je sva ova prica samo patetican pokusaj da pobjegnes od postavljenih pitanja jer odgovore nemas. A tvoje odbijanje da prihvatis podatke koji su ti predoceni je samo odraz tvojih intelektualnih nedostataka, sujete i povrijedjenog ega. U sustini, opet se vracamo na "facts don't care about your feelings". Proklinjes li dan kad si pokusao tu frazu da plasiras bez trunke ironije?

    I da ne zaboravim - na koji nacin je Tramp vise uradio za crnce od Linkolna i Dzonsona?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. #3292
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default




    Hvala Lepo

  20. #3293
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Nažalost, čovjek i dalje ne shvata da se izolacija radi da se virus ne bi prenijeo drugim ljudima. Tramp to predstavlja kao da žele ga izoluju radi njegovog dobra pa on eto ne može da ih posluša iako je to za njegovo dobro. Nije za njegovo ili makar ne samo za njegovo i nema šanse da to čovjek može da ukapira.

  21. #3294
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Nažalost, čovjek i dalje ne shvata da se izolacija radi da se virus ne bi prenijeo drugim ljudima. Tramp to predstavlja kao da žele ga izoluju radi njegovog dobra pa on eto ne može da ih posluša iako je to za njegovo dobro. Nije za njegovo ili makar ne samo za njegovo i nema šanse da to čovjek može da ukapira.
    Naravno da ne shvata kad je sociopata. Znao je da je zarazen prije debate.

    Lik je totalni monstrum. Daje ljudima laznu nadu i siri lazne informacije tako sto im preporucuje da piju lijek za koji svakog dana izlaze dokazi da ne funkcionise u borbi protiv korone, jer mu je draze da se ljudi zaraze i ako treba umru nego da on prizna da je pogrijesio, a u medjuvremenu ima akcije u kompaniji koja pravi eksperimentalni lijek koji su njemu dali: https://www.usatoday.com/story/money...ir/3610111001/
    Last edited by VanjaTheMan; 04-10-20 at 11:40.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  22. #3295
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Ne znam zasto mu ne daju hidroksiklorokuin, blič i da mu ubrizgaju malo svjetlosti unutra.


  23. #3296
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Opet pokazujes nesposobnost da pazljivo citas. Nisam pominjao organizacije u prethodnom postu. Kad ces da prestanes da se ponizavas ovako? Do sad bi pametnome bilo jasno da ne pisem napamet. Patriot Act dozvoljava da pojedincima bude sudjeno za teroristicka djela: https://www.aclu.org/other/how-usa-p...stic-terrorism


    Vec sam ti hiljadu puta rekao da me protesti u Americi ne interesuju. Mogu svi da se poubijaju ili da sjutra odu kucama, meni je svejedno. Tu pricu si zapoceo u pokusajima da skrenes paznju sa pitanja na koja ne smijes da odgovoris. A ja sam ti samo skrenuo paznju da cak i u tom domenu ne raspolazes cinjenicama nego si ostrascen, iako si pokusao da provuces pricu da "facts don't care about your feelings".


    S obzirom da je teret dokazivanja na tebi, to je pitanje koje moras sebi da postavis. Znam da je sva ova prica samo patetican pokusaj da pobjegnes od postavljenih pitanja jer odgovore nemas. A tvoje odbijanje da prihvatis podatke koji su ti predoceni je samo odraz tvojih intelektualnih nedostataka, sujete i povrijedjenog ega. U sustini, opet se vracamo na "facts don't care about your feelings". Proklinjes li dan kad si pokusao tu frazu da plasiras bez trunke ironije?

    I da ne zaboravim - na koji nacin je Tramp vise uradio za crnce od Linkolna i Dzonsona?
    Ne interesuju te protesti ali si ostavio `istraživanje` koje `dokazuje` da je samo jedna osoba izgubila život od strane ljevičarskih ekstremista. Ako se vratiš malo unazad, vidjećeš da sam prvi put naveo proteste kada sam iznio činjenicu da su Antifa i BLM masu toga pokvarile što je Tramp uradio dobro za crnce, ti si nastavio diskusiju o njima BRANEĆI IH. Meni je naravno bilo NENORMALNO da neko iskulira pakao koji su napravili i jedni i drugi i time narušili ugled, posvađali ih, lomili radnje i ostavili ih pod strijepnjom.

    Da pojasnim analogijom kako zvuče tvoji postovi. Takmičimo se ko će da napravi ljepšu kuću, Ti zaposliš vrsnog arhitektu, ja druga koji pojma nema. Ti izdominiraš, kuća ti je strava, moja je trop. Ja ljubomoran, oskrnavim tvoju bagerom dan prije nego što dođe žiri da ih ocijeni. Ja platim drugare novinare da pišu o tome kako si ti sam sebi to napravio. Što bi se desilo da su idealne okolnosti i da vlada transparentnost? Ti njima pokažeš slike spolja i iznutra prije haosa, video snimak kako ja ulijećem bagerom, proglase tebe pobjednikom a mene strpaju u zatvor. I onda zamisli, ja dođem i pitam tebe, što je tvoj arhitekta bolji od mog, daj mi 'naučno istraživanje'? Razumiješ li kakva je to nebuloza?

    I da ne zaboravim, na pitanje koje postavljaš već peti put je odavno dat odgovor, to što si ga ti iskulirao to je tvoj problem.
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  24. #3297
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Trump je genije
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 04-10-20 at 19:35.

  25. #3298
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Vijed odgledati, pogotovo od 8:18 đe se argumentovano demantuju Trampovi "dokazi" o prevari u glasanju putem maila.


  26. #3299
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Pa jasno je svima da je to laz, pa sef FBI-a kaze da nema dokaza i nije instina.


  27. #3300
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Vijed odgledati, pogotovo od 8:18 đe se argumentovano demantuju Trampovi "dokazi" o prevari u glasanju putem maila.

    Pa ovo i jesu dokazi kao što kaže Oliver samo stavlja do znanja da ovoliko primjera ne može da utiče na rezultate. Problema će biti ako bude ovakvih na hiljade.
    Svakako mislim da Bidenu neće ništa pomoć
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

Page 132 of 229 FirstFirst ... 3282122128129130131132133134135136142182 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Nekad bio gaming komp,ostatak
    By bole083 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 10-12-16, 15:36
  2. Replies: 8
    Last Post: 23-04-14, 10:06
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Amerika
    By N_L in forum CG dijaspora
    Replies: 63
    Last Post: 08-03-08, 23:47
  5. Procjena i prodaja, Barton i ostatak
    By alien in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 12-06-07, 12:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •