Page 1 of 229 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 25 of 5702

Thread: Trumpova Amerika sa saveznicima & ostatak svijeta

  1. #1
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default Trumpova Amerika sa saveznicima & ostatak svijeta

    Temu smo trebali pokrenuti prije 2 dana, ali ... Razlozi su poznati ...).
    Dakle, obecanja su data, narod USA je potvrdio, njihovi elektori takodje. Vecina tih obecanja su ponovljena na inauguraciji, akcije su isti dan pokrenute, a refleksija svega toga na svijet I na nasu Drzavu mi cemo posmatrati sirom otvorenih okica...
    Prvi dan, drugi dan... Mozda se I naviknemo ..



    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 23-01-17 at 01:26.

  2. #2
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,224
    Thanks Thanks Given 
    416
    Thanks Thanks Received 
    2,539
    Thanked in
    1,236 Posts

    Default

    Statistika bas tako funkcionise. Uzmes brojke sa pocetka i kraja, one koje odgovaraju strani koja sastavlja podatke, i to je to
    Nista ekonomska kriza 2007, nista zakoni u nadleznosti samostalnih drzava, nista statistika vezana za tradicionalno Republikanske drzave i njihove ekonomske probleme nezavisno od federalne vlasti otd. Zar se nisi hvalila da si zivjela u Americi desetak godina? Kako je moguce da znas manje od srednjoskolca?
    Evo malo pravih podataka: http://www.huffingtonpost.com/entry/...b02a?section=&

    http://www.cbpp.org/press/statements...74-d66102e5e6-

    http://www.epi.org/publication/why-i...o-is-to-blame/

    Ako ti je stalo do americkog deficita, onda sigurno imas i objasnjenje zasto Republikanci hoce da zabrane da se racuna i objavljuje porast deficita kad ukinu ACA: https://policy.house.gov/legislative...115th-congress
    Last edited by VanjaTheMan; 23-01-17 at 08:41.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Zar se nisi hvalila da si zivjela u Americi desetak godina?
    Oooooo, znaci Vama je hvaljenje zivot u USA? Ko bi rekao. Mislila sam da je Vama USA ispod nivoa I da zivljenje po USA ne moze biti hvaljenje. tststs ko bi rekao, Vi ste zavidni a ovdje pisete sve najgore o USA, o Predsjedniku, timu, Republikancima, glasacima itd..
    Tu smo dakleM - kisjelo je grozdje..
    Informacije Vam radi, mnogo vise je od tih "sica" 10 godina, nego sam Vam dala savjet da bi se edukovali, a Vi ljubomorisete tstststs - to Vam ne pomaze nista.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 23-01-17 at 09:33.

  4. #4
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,224
    Thanks Thanks Given 
    416
    Thanks Thanks Received 
    2,539
    Thanked in
    1,236 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Oooooo, znaci Vama je hvaljenje zivot u USA? Ko bi rekao. Mislila sam da je Vama USA ispod nivoa I da zivljenje po USA ne moze biti hvaljenje. tststs ko bi rekao, Vi ste zavidni..
    Tu smo dakleM - kisjelo je grozdje..
    Informacije Vam radi, mnogo vise je od tih "sica" 10 godina, nego sam Vam dala savjet da bi se edukovali, a Vi ljubomorisete tstststs - to Vam ne pomaze nista.
    Ti se uvijek hvalis kad pricas o sebi. I to vrlo ocigledno. A ocigledno je zbog toga sto nikad u tvojim postovima nema nekih relevantnih podataka ili cinjenica kojima bi potkrijepila svoje navode. Sustina je uvijek i iskljucivo bila da sebe prikazes u pozitivnom svjetlu. A to je hvalisanje i lako se prepoznaje. Sto naravno ne znaci da je opravdano. Savvy?

    Recimo neki dan kad si odlucila da napadnes neimenovane analiticare i njihovu analizu CG/NATO odnosa. Nije ti palo na pamet da kazes o kojim analiticarima govoris, zasto ih smatras kvazianaliticarima i koja analiza konkretno ti je zasmetala. Jedini razlog tog posta (koji si obrisala kad sam ga kritikovao upravo iz tih razloga) je bio da kazes kako ti imas bolje informacije (koje nisi pruzila) i bolju analizu (koju takodje nisi pruzila), ali je bolja zbog razloga. Od cega je bolja i zasto nikad necemo saznati. Vazno je da si sebe pokusala da ishvalis. Krajnje degutantno ponasanje. Ali poklapa se sa Trampovom taktikom pa razumijem zasto ti se dopada.
    Last edited by VanjaTheMan; 23-01-17 at 09:42.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Zamislite ovo... Ako Vam je to sto pisem "hvaljenje", pa Vi bi implodirali da ja zaista samo pocnem da se "hvalim",tj. da samo zapocnem....
    Ali da se stidim od sitnice da biram gdje cu da zivim - jer sam takva, e pa zaista bi bilo previse. Inace, x puta rekoh - ne podnosim skromnost. Dakle - moj izbor.
    Sto se tice mojih info koje naravno da biram da li cu linkovati ili ne, opet moj izbor iz objektivnog razloga - prepisivali su moje ideje I info sasvim dovoljno sa ovog foruma, a sami ni rijec nisu napisali, da je moj izbor da lepo uvijek naglasim da imate sve na netu. To znaci - svima dostupno pa trazite. Nikad nista nisam napisala da nemam vise izvora info. Sto bih ja servirala baze podataka onima koji nista ne doprinose temi sem sto kevcu I vrijedjaju za svakim ko napise nesto lucidno. Potrudite se pa potrazite sami info koje naglasim.
    Uostalom, x puta sam dala input-e sa stavkama koje je lako istraziti, ali malo ko je osim g.night-a dotakao sa komentarima. Sto je najsmjesnije Vi ste "komentarisali" u pauzama a da niste ni primijetili, niti Vas je zanimalo. To je sasvim OK kao Vas izbor - "ne zanima me I nikad necu znati ni shvatiti", ali zato sad ne trazite pomoc. Imate lokalne YU pol. komentatore, analiticare I dosta Vam je. Meni su smijesni I sramota me je kad ih citam, ali.. boh. Moja stvar.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 23-01-17 at 10:05.

  6. #6
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,224
    Thanks Thanks Given 
    416
    Thanks Thanks Received 
    2,539
    Thanked in
    1,236 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Zamislite ovo... Ako Vam je to sto pisem "hvaljenje", pa Vi bi implodirali da ja zaista samo pocnem da se "hvalim", samo zapocnem....
    Ali da se stidim od sitnice da biram gdje cu da zivim - jer sam takva, e pa zaista bi bilo previse. Inace, x puta rekoh - ne podnosim skromnost. Dakle - moj izbor.
    Uopste ne kapiras sta ti govorim. Niko ne kaze da treba da se stidis. Odakle izvlacis ovako bizarne zakljucke?

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Sto se tice mojih info koje naravno da biram da li cu linkovati ili ne, opet moj izbor iz objektivnog razloga - prepisivali su moje ideje I info sasvim dovoljno sa ovog foruma, a sami ni rijec nisu napisali, da je moj izbor da lepo uvijek naglasim da imate sve na netu. To znaci - svima dostupno pa trazite. Nikad nista nisam napisala da nemam vise izvora info. Sto bih ja servirala baze podataka onima koji nista ne doprinose temi sem sto kevcu I vrijedjaju za svakim ko napise nesto lucidno. Potrudite se pa potrazite sami info koje naglasim.
    A ti doprinosis temi praznom pricom? Kad si napisala da je glasalo 3 miliona ilegalaca da nisi mozda pruzila dokaze i informacije vezane za slucaj kojeg si se sama dotakla? Ili mozda nisi racunala na to da postoji najmanje jedna osoba na forumu koja tvoje budalastine nece da uzima zdravo za gotovo? I sta je bilo na kraju sa tom informacijom? Onako objektivno i sa sve dokazima. A kad si pozvana da dokazes svoje tvrdnje sve sto je tvoj mozak bio u stanju da proizvede je pokusaj da diskreditujes sagovornika navodom da nije u stanju ni da shvati o cemu se radi pa da zbog toga neces da postavljas info. Info koji je dokazano netacan. I kome ti pokusavas da mazes oci ovim lazima? Pokusaji su ti na nivou osnovca. Ti si obican folirant koji se kiti nepostojecim perjem. Da je makar tudje bi bilo pravo perje.

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Uostalom, x puta sam dala input-e sa stavkama koje je lako istraziti, ali malo ko je osim g.night-a je dotakao sa komentarima. Sto je najsmjesnije Vi ste "komentarisali" u pauzama a da niste ni primijetili, niti Vas je zanimalo. To je sasvim OK kao Vas izbor - "ne zanima me I nikad necu znati ni shvatiti", ali zato sad ne trazite pomoc. Imate lokalne YU pol. komentatore, analiticare I dosta Vam je. Meni su smijesni I sramota me je kad ih citam, ali.. boh. Moja stvar.
    Pa jeste. Vrlo je lako istraziti da li je 3 miliona ilegalaca glasalo - i zakljucak je da nije. Vrlo je lako istraziti da li je Fox New objektivan - i zakljucak je da nije. Vrlo je lako istraziti da li je Obama naslijedio ekonomsku krizu od Busha - zakljucak je da jeste. Ali nije lako istraziti koji su to neimenovani CG analiticari i nenavedene analize bazirane na fake nepostojecim informacijama koje tebi smetaju. Kako da bilo ko osim tebe zna o kojim analiticarima i analizama govoris kad postoje najmanje dvije strane sa najmanje dva zakljucka. Da li ti smeta jedan ili drugi? Ni to ne mozemo da znamo jer svoj zakljucak nisi dala. Tvoji postovi padaju na testu elementarne logike.

    Rekao sam ti Majo, ti si svoju pricu na ovom forumu zavrsila. Raskrinkana si kao obican folirant i nista lise novog profila te ne moze izvuci iz rupe u koju si se ukopala. Kao sto rekoh ranije, ja samo drzim svijecu iznad tvog spomenika.
    Last edited by VanjaTheMan; 23-01-17 at 10:16.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ako ste Vi glupi to ne znaci da su svi ostali, bas suprotno. Zato ovo sto pisete "Ni to ne mozemo da znamo..." prelazi u nesto bas macabro..

    Hvala Lepo

  8. #8
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,224
    Thanks Thanks Given 
    416
    Thanks Thanks Received 
    2,539
    Thanked in
    1,236 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ako ste Vi glupi to ne znaci da su svi ostali, bas suprotno. Zato ovo sto pisete "Ni to ne mozemo da znamo..." prelazi u nesto bas macabro..
    Elementarna logika. Nesto sa cime evidentno nisi upoznata. Radi lakse preglednosti recimo da postoje dvije analize i dva zakljucka - A i B. Ti nisi pruzila svoju analizu i svoj zakljucak tako da ne znamo da li zastupas misljenje A ili B. I kako bez tvog zakljucka logicki mozemo da znamo da li se ne slazes sa analizom A ili sa analizom B drugih analiticara?

    Ali vazno je da si popljuvala neimenovane analiticare u jos jednom pokusaju da se iskopas iz rupe greska koje si napravila.

    A na pitanje ko je glup mogu samo da kazem da izmedju nas dvoje samo jedna osoba vjeruje da je 3 miliona ilegalaca glasalo u Kaliforniji na osnovu zakona o vozakcim dozvolama koji nije stupio na snagu 2016, dok je na osnovu prethodnog zakona samo 800,000 nedrzavljana dobilo vozacke dozvole. Tako da samo jedno od nas dvoje je nesposobno da pronadje relevantne informacije. A to nije mnogo komplikovan zadatak, ali si nekako i to uspjela da zajebes. Druga opcija je da mislis da je 800,000 = 3,000,000. Izaberi sta ti je draze.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Dobro, sad mozete da se sklonite sa ove teme jer nemate nista da kazete. Topic je jasan I manite se navalentnog stalking-ovanja.

    Hvala Lepo

  10. #10
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,966
    Thanks Thanks Given 
    597
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Au teta majo kako te utuli, uuuuu..

  11. #11
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    Au teta majo kako te utuli, uuuuu..
    Odavno ovako gašenje ne vidjeh. :lolblue::lolblue:Najjače je kako ona sad pokušava da se izmigolji iz rupe hahahahahahahaahhaha, ču veli "nemate ništa da kažete" :lolblue:
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,791
    Thanks Thanks Given 
    4,682
    Thanks Thanks Received 
    9,651
    Thanked in
    3,652 Posts

    Default

    Ugasi je ka' poker aparat.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Valjalo bi Vanju banovati da odmori ... Jer je stvarno sramota i nekulturno je ovako spuštati stariju osobu.

    Mislim elementarno vaspitanje, treba da se poštuje starija osoba i da se ne sprda sa njima bez obzira koliko ne znaju ili nijesu u pravu...


    Ovo je brutalno


    Zamisli Vanja tvoju babu ili prababu da neko ovako danima preslishava. Ne bi ti bilo svejedno

    Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
    Last edited by Gandalf_White; 23-01-17 at 13:15.
    One Ring to Rule them all...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,791
    Thanks Thanks Given 
    4,682
    Thanks Thanks Received 
    9,651
    Thanked in
    3,652 Posts

    Default

    Pod$eti me ovaj zadnji Majin odgovor na Miga u duelu sa Lekićem kad mu je reka' "vi ste jedan veliki filozof koji stavi ruku na glavu" blue:

    Sent From My Galaxy S7
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Aoo.. Sad razumijem g. Trampa I njegov tim, kako I'm je bilo sa protestantima, ujedinjenim pripadnicima LGBT, I slicnih NVO kao za Sherijatsko pravo zena itd.. Bez suza za vasim drugom, tu vam je on.
    Nego, da vidimo sta ce se desavati sledecih 8 godina. Sta ce biti sa NATO, u kojem obliku ce se transformisati, I ko ce finansirati nedostajuci USA dio kolaca.
    Nadam se da ce CG biti pametna da se prestroji u liniju saveznika, iako mislim da je vec kasno.. Nazalost, iako je CG totalno bila za g. Hilari, Imali smo vremena nekoliko mjeseci da preslozimo u korist interesa CG na pragmatican nacin, ali gledajuci po tekstovima sa CG portala, nista slicno nije uradjeno... cak suprotno. Steta...
    Lici mi na "odbranu" SFRJ kad je pola SFRJ vec izaslo iz federacije.. Branili YU.. e sad bi "CG" da brani NATO od USA-a.. Zvek.. I tuzno..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 23-01-17 at 13:26.

  16. #16
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,373
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    CG bila za Killary...? Možda mediji, narod je na pravoj strani...
    #fakenews

  17. #17
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Jeste 75% ili nesto slicno?
    A u Srbiji zbog mazohizma bi obrnuto?
    Precizirah za medije u CG a to je javna slika drzave I podrske.. Ne citaju nas sa foruma po Ambasadama nego portale... Udaraju recke...

    Hvala Lepo

  18. #18
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Opla.. USA izlazi iz UN.. ispotpisase nesto oooo predlog 3. jan. uz odbacivanje akta iz 43. . Akt o obnavljanju USA suvereniteta - kompletno povlacenje USA iz UN...

    Hvala Lepo

  19. #19
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa morali su da lobiraju kod opcije koja je projektovana da bude na vlasti. Sad što je investicija i vrijeme bilo uzaludno je nešto drugo. Svakako treba prihvatiti kako stoje stvari pa nastaviti dalje.
    Da se razumijemo, što god ko mislio o Trampu, izbor za predsjednika je jedna vrsta revolucije. Narod, raja, ko god, ali većina njih je pokazala nezadovoljstvo postojećim stanjem stvari i odlučila da rizikuje izabravši ovakvog lika za predsjednika. Onda se može zaključit koliko su bili sretni sa demokratama.
    Kamo sreće i da smo mi tako uradili na našim izborima.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Znaju I Ameri da smo morali, ali niko nam nije branio da se napravi mali balans u tezini I mjerenju rijeci (pretjerivali su I u prevodima do vulgarnosti svakodnevno).. ali posebno i nakon poznatih rezultata. Vise mjeseci je proslo a tekstovi na portalima su katastrofa, izjave analiticara uh... brutalno. Samo sto ne kazu "preveslacemo mi toga &*^% i USA, bice kako mi hocemo".. Gdje je granica? Pa njihovi ljudi bolje znaju balkanske jezike nego vecina balkanaca... Ovdje se radi o interesima Drzave i naroda CG, pa licno voljeli ili ne(placao ih ko god i kako god), pragmaticnost je na prvom mjestu.
    p.s. Ko li su I'm ti "prognosticari" da mi je znat... Da su nos zavirili na forum vise bi znali kako stoje stvari. A mene ne zovu nikad da me pitaju za misljenje.
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 23-01-17 at 14:34.

  21. #21
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Opla.. USA izlazi iz UN.. ispotpisase nesto oooo predlog 3. jan. uz odbacivanje akta iz 43. . Akt o obnavljanju USA suvereniteta - kompletno povlacenje USA iz UN...

    Hvala Lepo
    Mislim da nema šanse da ovo prođe.



    Introduced in House (01/03/2017)

    American Sovereignty Restoration Act of 2017
    This bill repeals the United Nations Participation Act of 1945 and other specified related laws.
    The bill requires: (1) the President to terminate U.S. membership in the United Nations (U.N.), including any organ, specialized agency, commission, or other formally affiliated body; and (2) closure of the U.S. Mission to the United Nations.
    The bill prohibits: (1) the authorization of funds for the U.S. assessed or voluntary contribution to the U.N., (2) the authorization of funds for any U.S. contribution to any U.N. military or peacekeeping operation, (3) the expenditure of funds to support the participation of U.S. Armed Forces as part of any U.N. military or peacekeeping operation, (4) U.S. Armed Forces from serving under U.N. command, and (5) diplomatic immunity for U.N. officers or employees.

    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  22. #22
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja to nijesam vidio što se tiče pretjerivanja. Naprotiv.
    Mediji kod nas su prenosili populističku šaradu iz SAD-a i to im se ne može zamjerit.
    Ali može da se priča o stavu koji je počet i na temi za izbor predsjednika, o NATO, jer koliko se vidi EU se sada našla u nebranom grožđu da moraju da spočitavaju Amerima lekcije, sa američkom vojskom na njihovom terenu. To jeste malo prenagljeno kolika god bila želja da se što prije nastavi sa radovima.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ja vise o sansama ne diskutujem.. Ne kladim se nikad. Samo, znajuci osnove svega... Ide.

    Hvala Lepo

  24. #24
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Ja to nijesam vidio što se tiče pretjerivanja. Naprotiv.
    Mediji kod nas su prenosili populističku šaradu iz SAD-a i to im se ne može zamjerit.
    Ali može da se priča o stavu koji je počet i na temi za izbor predsjednika, o NATO, jer koliko se vidi EU se sada našla u nebranom grožđu da moraju da spočitavaju Amerima lekcije, sa američkom vojskom na njihovom terenu. To jeste malo prenagljeno kolika god bila želja da se što prije nastavi sa radovima.
    Ao... ne vidjeh to.. Stvarno su se usudili?
    Majko moja nenormalnog naroda ...Sto je to...

    Hvala Lepo

  25. #25
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa bio je link na tvojoj temi o Merkelovoj.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

Page 1 of 229 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Nekad bio gaming komp,ostatak
    By bole083 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 10-12-16, 16:36
  2. Replies: 8
    Last Post: 23-04-14, 11:06
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 22:36
  4. Amerika
    By N_L in forum CG dijaspora
    Replies: 63
    Last Post: 09-03-08, 00:47
  5. Procjena i prodaja, Barton i ostatak
    By alien in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 12-06-07, 13:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •