Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 27 of 27

Thread: Nokia Android

  1. #26
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,926
    Thanks Thanks Given 
    1,491
    Thanks Thanks Received 
    790
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    Pa vidim da se muce s baterijom a meni je to veoma bitna stavka nadam se s novim modelima da ce biti promjena na tom planu...

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  2. #27
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Ne znam jel firme u CG imaju neki dogovor da ne prodaju iste Nokije? Juče gledam što uživo, što preko neta, u Telekom i dalje imaju samo Nokiju 3, Nokiju 6 i Nokiju 8. U MTEL imaju trojku i šesticu ali dual sim za razliku od Telekoma. U Telenor su sad dobili Nokiju 6.1 i 7 Plus, SS oba. U MultiCom imaju Nokiju 1, 2 i još jednu ali nisam siguran da li peticu ili neku drugu. Možda i MTEL ima peticu. Presrećan sam što je Telenor uveo sedmicu u svoju ponudu ali kasno... bar 6 mjeseci kasni na našem tržištu.. Inače je sedmica prije neki dan dobila priznanje kao najbolji telefon srednje klase.

    Što se tiče moje šestice 9 mjeseci kasnije... Eh.. Ja je redovno nadograđujem i ovaj Oreo baš i ne radi najbolje na njoj. Ima mnogo bagova. Aplikacije su mi nestabilne i tako. Mada sam ja doduše uvijek na preko 80% popunjenosti prostora pa je to možda i zato. Instagram ne radi nikako, svako malo pukne. On radi najgore, ako provedem malo duže vremena na instagramu pukne mi u toku korištenja bar 4-5 puta. Ja instagram inače koristim kao mesendžer, najviše se tamo dopisujem. Najčešće kada njega i koristim usled pucanja aplikacije dolazi i do zaleđenosti ekrana. Ali opet ne prečesto. Ne svaki dan. Kod ove Nokije ne možeš bateriju da izvadiš pa zbog toga telefon može i po 10 min da bude neupotrebljiv dok se odblokira.. Usljed igranja igrica ( Ne svake, ali od pojedinih igrica se skoro pa užari telefon, ali ne koči ni momenta. Recimo imam neku bzv igricu za ubijanje dosade od ne više od 100 mb, možda nema ni 60.. od nje mi se užare procesor i baterija a sa druge strane PUBG sam igrao i po sat vremena i skoro se ne zagrije. (PUBG ima preko 1GB).

    Kvalitet zvuka naspram LG-ja koje sam prije imao i još nekih drugih telefona je na nekom daleko ispred nivou od ovih drugih telefona, stvarno su genijalni po tome. Generalno dobar telefon, čak šta više savršen za nekoga kome treba telefon i samo telefon, uz mogućnost povremenog fotkanja, ili šta sve osnovno može današnji telefon. Onaj ko hoće igrice da igra na njemu treba ga zaobići za svaki slučaj.
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mijenjam 6 nokia za jedan android
    By slavko in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-14, 13:06
  2. Mijenjam Nokia e72 za neki android
    By hohoho in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 13
    Last Post: 01-11-12, 18:34
  3. Nokia & Android
    By magio081 in forum Nokia
    Replies: 17
    Last Post: 09-07-12, 21:55
  4. K: Nokia N95, android
    By Fuji in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 3
    Last Post: 30-07-11, 17:53
  5. M: Nokia E66 za Android
    By institucija in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 08-07-11, 21:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •