Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 82

Thread: Znakovi

  1. #51
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Vidji Ganda ubode u centar.
    Lako je prebacit na starku i pridodat kako je zahtjevna, traži ozbiljnu vezu, udaju itd pa oni siroti preplašeni.Preplašeni su oni sami od sebe tj taj strah im nije niko nametnuo jer oni sami neće ništa sem da završe rabotu i preko vrata.Od tud strecaju i kad nema smisla strecat.(A ne bi da ispadnu ženski polni organ i kad to ima smisla).
    Inače u pravu si Raulio, nema danas jednostavnog sretnu se nadju i spoje no se mora dobro zaobilazit,biberit itd...dok život ne prodje.





    Sent from my GT-I9070 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  2. #52
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo se odnosilo i na zene i na muskarce.Ti si kontraš po pozivu

  3. #53
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odradila sve...bas tim redosledom.On dodje sa mladjom,ja sa starijim(mada taj mi je truba),tako...zakljucih da sam pogresno protumacila njegov odnos prema zenama uopste.Mada ako se ne smuva s ovom nladjom(citaj avion) i ja cu poceti da sumnjam

  4. #54
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izvinjavam se na nedostatku citata...nesto mi ne ide ovo sa forumom I reply opciji.Sto bi rekla Desanka "Nemam vremena za duge recenice", ja jesam pokazala,dosla cim je zvao,u ponoc,nije glup,pametan je da ukapira,povukao se.Zakljucak:voli ljude/zene.Pogresno sam protumacila,sto je I bio pocetak price,a mislila sam da sebi mogu da vjerujem.I taj naziv star/starka svakog stigne,zavisi iz kako cije percepcije.Meni je nekad momak od 30 bio star.I da,nema se kad za citanje izmedju redova, jeste zivot kratak, idemo dalje...

  5. #55
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    A šta su to signali?
    Na koji način se oni registruju? Ko ih određuje?
    Da li su univerzalni? Za svakoga isti?
    Da li su neophodni?

    Šta je to tačno, a šta pogrešno tumačenje signala?
    Ko to određuje i za koga?
    Zašto je važno prepoznati granicu između ljubaznosti i flerta?
    ............ i eto nesporazuma....

    Slatki mali definicija-tori :-D
    signali(flert), su znakovi koji prave razliku između "nas" i "njih". To su dvije različite vrste ljudi.

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    @sparklice koliko imaš godina?

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Edge x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Vidji Ganda ubode u centar.
    Lako je prebacit na starku i pridodat kako je zahtjevna, traži ozbiljnu vezu, udaju itd pa oni siroti preplašeni.Preplašeni su oni sami od sebe tj taj strah im nije niko nametnuo jer oni sami neće ništa sem da završe rabotu i preko vrata.Od tud strecaju i kad nema smisla strecat.(A ne bi da ispadnu ženski polni organ i kad to ima smisla).

    Mene nikad to nije doticalo iskreno, uvijek sam znao kako da stavim do znanja curi sta da ocekuje od mene i veze. Ali obican momak koji zeli polako i lagano naravno da ce da se prepadne, kad sve o cemu cura prica su planovi o buducnosti, udaja, djeca, preseljenje...

    Dvije drugarice imam, prelijepe, visoke, obrazovane do tancina, pametne, smisao za humor kao momci, materijali za dugu vezu i zendibu... Ali obje su u nekom grchu i nikako da nadju momke koji pucaju na isto. Jednostavno ih prepadnu, mi ovo mi ovo, po 150 poruka, paranoje neke... A ne smijes reci nista naljutice se.

    Burazer moj rodjeni, inache gori od Triplete, upozna na poslu strasnu curu, menadzerka 300 ljudi vodi, sjajna, lijepa, obrazovana, dalmatinski naglasak. Poslije mjesec dana pocinje da prica o udaji, dje se kupuje kuca, kako ce djeca da se zovu... Ja se taman nadao zenim brata, kad on trauma, kresne joj najbolju drugaricu samo da je skine bila se zalijepila.
    One Ring to Rule them all...

  8. #58
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,217
    Thanks Thanks Given 
    121
    Thanks Thanks Received 
    97
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja se taman nadao zenim brata, kad on trauma, kresne joj najbolju drugaricu samo da je skine bila se zalijepila.
    Panic attack
    Ziva istina, ponekad pomislim da smo samo sredstvo do ostvarenja zacrtanog cilja i to lako zamjenjivo sredstvo. Ono- Produzetak vrste, hormoni, majcinski instikt, generacije odrasle po istim nacelima, brak-djeca i svrha zivota je ispunjena. Ponekad...
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  9. #59
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma kakvi znakovi...ja se opuci da bi na kraju ovo procitala. Pff
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    A nemojte je gaziti ti i Zvončica grehota je ona mene to drugarski pecka
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Ma kakvi znakovi...ja se opuci da bi na kraju ovo procitala. Pff
    hahahhahaha koji si ti kralj


    One Ring to Rule them all...

  11. #61
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,964
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    A i ona, vala, posle mjesec dana udaja, djeca i to ahhaahahaah ne no posle 5 dana mu kaze da ga voli. a sto velis to...

    Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
    nothing comes from violence and nothing ever could

  12. #62
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Po tvojoj prici ispade macho man, a kao takav treba da znas da prvi ili drugi izlzak drustvu je trebalo da joj direktno stavis do znanja pred svima da ti se svidja. Ako odgovori pozitivno na to, ne bi dolazilo do nesporazuma "gleda me kao druga" i tvoja bi bila u roku od odma, a ako ne odgovori pozitivno makar ne hi dobio seen jer joj se vise ne bi ni javljao.
    Ps: posle mjesec dana si joj poslao poruku i to ste se nekoliko dana dopisivali da bi je nakon toga konkretno pitao da izadjete. Znas li ti koliko puta u njenoj glavi si ispao vulva jer nisi odmah reagovao, ali ti to nikad nece reci, zato si i dobio seen, pa je prelomila i dala sansu Radenku sa Kakaricke Gore da se pozabavi njenim medjunozjem jer je jasno znao sta zeli. I to sve dok ste se vi dopisivali uz smajlije: <3 :*

    Zene vole direktnost. Nikad to ne zaboravi.

    BIGa poslušaj ga i sledeći put čim se neka zezne i nasmije na tvoju duhovitost UDRI JUNAČKI
    možda će negde pasti i koja zabrana prilazaka ali bože moj to je sastavni deo zavodničkog života
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  13. #63
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Bolje i to nego seen.



    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  14. #64
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    bolje da te znaju kao nedostupnog hladnog skota nego navalentnog smora
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  15. #65
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Ko je u toj prici nedostupan, izvini? Jedino ta djevojka. Ne znam ni sto upadam u raspravu s tobom jer Podgoricanke znam u dusi, ti si Arapkinja sad. Drugi je to mentalitet.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  16. #66
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post

    Dvije drugarice imam, prelijepe, visoke, obrazovane do tancina, pametne, smisao za humor kao momci, materijali za dugu vezu i zendibu... Ali obje su u nekom grchu i nikako da nadju momke koji pucaju na isto. Jednostavno ih prepadnu, mi ovo mi ovo, po 150 poruka, paranoje neke... A ne smijes reci nista naljutice se.
    bracki pošalji ti kontakt pa ćemo viđet što se može učinjet poradi tih grčeva
    She is only here to annoy herself!

  17. #67
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nije sve podgoričanke jedna majka rodila, ne lože se sve na isti tip, direktno, smaraj je dok ne da i ti fazoni


    neke vole likove koji kuliraju i kojima treba 5 dana da odgovore na poruku sa "ok"
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  18. #68
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    nije sve podgoričanke jedna majka rodila, ne lože se sve na isti tip, direktno, smaraj je dok ne da i ti fazoni


    neke vole likove koji kuliraju i kojima treba 5 dana da odgovore na poruku sa "ok"
    Ufff, skroz si me pogresno shvatila. Ne zelim da crtam, pozdrav


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. #69
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    šta sam pogrešno shvatila? ti si rekao ovo:

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    prvi ili drugi izlzak drustvu je trebalo da joj direktno stavis do znanja pred svima da ti se svidja
    Znas li ti koliko puta u njenoj glavi si ispao vulva jer nisi odmah reagovao
    Zene vole direktnost. Nikad to ne zaboravi.

    ja samo kažem da ono što u tvojoj glavi izgleda kao mačo muškarac koji odmah prelazi na stvar u ženskoj često može da izgleda kao davitelj koga bi možda i uzela u obzir da je bar neko vreme igrao igru, da nije odmah bio dža ili bu, oš mala ili neš nemam ti ja vremena


    Samo se potrudite da u komunikaciji sa ženama malo manje razmišljate kao Milinko sa Durmitora koji je prvi put sišao u grad a malo više kao lik kome u inboksu sedi 5 nepročitanih poruka vrhunskih riba koje ga cimaju da se vide. Samo ne dozvolite da osete taj očaj za koitusom, žene ga namirišu bolje od falš parfema.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  20. #70
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Samo ne dozvolite da osete taj očaj za koitusom, žene ga namirišu bolje od falš parfema.
    Ovo je velika istina u dosta slučajeva.

  21. #71
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Znakovi

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    šta sam pogrešno shvatila? ti si rekao ovo:




    ja samo kažem da ono što u tvojoj glavi izgleda kao mačo muškarac koji odmah prelazi na stvar u ženskoj često može da izgleda kao davitelj koga bi možda i uzela u obzir da je bar neko vreme igrao igru, da nije odmah bio dža ili bu, oš mala ili neš nemam ti ja vremena


    Samo se potrudite da u komunikaciji sa ženama malo manje razmišljate kao Milinko sa Durmitora koji je prvi put sišao u grad a malo više kao lik kome u inboksu sedi 5 nepročitanih poruka vrhunskih riba koje ga cimaju da se vide. Samo ne dozvolite da osete taj očaj za koitusom, žene ga namirišu bolje od falš parfema.
    Ti mene zajebavas. Prvo kazes da sam rekao da je smara dok mu ne da, a ja samo rekao da bude direktan, da zna sta da ocekuje, jer vidis da ga djevojka gleda kao druga. Ili se igra s njim. E da bi to sprijecio treba joj kroz pricu/salu stavit do znanja da nikakva frendzona ne dolazi u obzir. Da je tako uradio ne bi morao da ceka mjesec dana da sazna da je ipak Radenko sa Kakaricke dobio prednost. Nisam pobornik smaranja svaki dan, ja djevojku samo jednom pitam i to je to. Kad ona pristane da izadje sa mnom na pice to je gotova stvar jer sam zgodan i imam dobru pricu. Nijedna me dosad nije odbila za poljubac na prvi sastanak, vulve nikad ne trazim odmah. Nema sto da se foliram i glumim laznu skromnost. Zbog toga me vole, a ne zbog para jer ih nemam. Makar znam da nisu sa mnom zbog interesa. Tako da sve zavisi od momka, ne moze svako da glumi nedostupnost.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    Last edited by Tripleta; 24-12-16 at 22:37.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  22. #72
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    661
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Hot nigga.

  23. #73
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ti mene zajebavas. Prvo kazes da sam rekao da je smara dok mu ne da, a ja samo rekao da bude direktan, da zna sta da ocekuje, jer vidis da ga djevojka gleda kao druga. Ili se igra s njim. E da bi to sprijecio treba joj kroz pricu/salu stavit do znanja da nikakva frendzona ne dolazi u obzir. Da je tako uradio ne bi morao da ceka mjesec dana da sazna da je ipak Radenko sa Kakaricke dobio prednost. Nisam pobornik smaranja svaki dan, ja djevojku samo jednom pitam i to je to. Kad ona pristane da izadje sa mnom na pice to je gotova stvar jer sam zgodan i imam dobru pricu. Nijedna me dosad nije odbila za poljubac na prvi sastanak, vulve nikad ne trazim odmah. Nema sto da se foliram i glumim laznu skromnost. Zbog toga me vole, a ne zbog para jer ih nemam. Makar znam da nisu sa mnom zbog interesa. Tako da sve zavisi od momka, ne moze svako da glumi nedostupnost.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    Mnoge si stvari pogresno shvatio. Mjesec dana ne znaci dopisivanje po cijeli dan svih 30 dana, dopisivali smo se po 20min 7-8 puta, i sve je bila neka sala, zasmijavanje, smijesni dogadjaji koje smo zajedno prozivjeli u drustvu, kao druga ne moze da me gleda kad nismo u istom drustvu, ona je par puta izasla sa nama, znaci moze da me gleda kao poznanika i to je to. Druga stvar, mala ima iskustva u dopisivanju vise nego bilo koja sa kojom sam se dopisivao, muvali su je svi moguci tipovi, bogati,siromasni,lijepi,ruzni,pametni,glupi i njoj se ni jedan nije svidio i odmah je u startu cistila sve to. Cudna je strasno, niko ne moze da provali sto ona voli, ali ocigledno ceka princa na bijelom konju ali pravog, i to onog iz crtanih filmova . Kako si pun sebe moj brate, lud si totalno.

  24. #74
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,871
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,400
    Thanked in
    2,216 Posts

    Default

    Pravi princ iz crtanih filmova? Pa što ne kažeš.

    [/url]
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Momci preko 30-te se prepadnu ženidbe, velite li?
    Neće ove te ih guše i pričaju o đeci, imenima za đecu, planovima, svadbi, zimnici, kući, govore u množini i sl...
    Nemate frke, naćemo vam one koje će vam pričat' o bivšima, što su sve naučile u seksu, isprobale, koje su polne bolesti, bakterije, gljivice liječile, kako su se heftale s drugom od momka, dijelile momka s drugaricom i to im bilo smiješno..
    Daleko bilo...
    Sell the Vatican, Feed the World!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem bmw znakovi
    By qwert in forum Vozila i oprema
    Replies: 5
    Last Post: 17-11-15, 14:49
  2. Kupujem Saobracajne tablice, saobracajni znakovi
    By ToothY_bu2 in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 22-09-13, 12:38
  3. Znakovi pored puta
    By the_sacrament in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-12, 21:43
  4. Perverznost i znakovi
    By u_prolazu in forum Sex i erotika
    Replies: 33
    Last Post: 03-11-04, 11:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •