Ja nikada nisam bio tip koji bi povjerovao u neke paranormalne stvari, vjerovao sam samo u ono - u što sam se mogao uvjeriti, za ono što sam imao dokaza. Niti sam pobožan i politički sam lijevo na stranu (glasao sam za SDP), medjutim, prije nekoliko dana sam bio toliko gladan da sam zvao Kruna - dostava...naručio sam da mi donesu pet hamburgera. Nakon pojedenog trećeg ipo hamburgera, osjetio sam mučninu u predjelu donjeg stomaka. Nakon 15 minuta, u ogledalu ispred sebe mi se prikazala pokojna prebaba koja je umrla 1984. god. Toliko sam se prepao da sam skrenuo pogled sa ogledala i kad sam opet pogledao u ogledalo...nje nije bilo.
Mislio sam da haluciniram, medjutim, nakon pet minuta, zazvonio mi je fiksni telefon - panasonic. Na telefonu se čuo glas bivšeg predsjednika SRJ - Slobodana Miloševića, koji mi je rekao da izdržim dok traju ove sankcije i da će biti bolje. Zaledila mi se krv u žile...nije prošlo mnogo vremena, pozvao me je osnivač HDZ - Franjo Tudjman i pitao me - ' je li zva' Slobo, treba sam ga nešta? '.
Nisam vjerovao što mi se dešava u glavu, pa sam pojeo još taj jedan ipo hamburger i tada je nastao pravi horor. Na zidu su mi se prikazali hrvatski kralj Zvonimir i Slavko Perović, koji su na sav glas vikali - ' Živio Tito i partija '.
Od tada sam počeo da vjerujem u natprirodne pojave i ne može me niko ubijediti da duhovi ne postoje.

Mislim da sam sinoć vidio duha, ali nisam bio siguran jer ga nisam vidio cijelog 100%, nego samo 69% duha. Transparentnost mu je bila 57% pa ne mogu da tvrdim, ali mislim.