Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 83

Thread: Upoznavanja-

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Upoznavanja-

    Vec par mjeseci pokusavam da provalim kako se narod u ovom ludom New York-u upoznaje.
    Cesto izlazim, uvijek sam u akciji...uvijek neka trka-frka. Ali nikako da se upozna neki lijep momcic koji bi me zainteresovao.
    Posto to traje vec par mjeseci i razgovor sa drustvom sta se to desava sa momcima po gradu upitam jednu od koleginica na posao na sta mi je odgovorila : Ja sam upoznala moga muza preko neta, isto tako i momka sa kojim sam izlazila prije i sa kojim sam bila 2 godine. E sad meni bi bilo jasno da koleginica umije da koristi net/internet/dating i whatever. Ali ova cura jedva da umije da upali komp (bukvalno).
    Setala sam sa drugaricom prije par nociju Baterry Park-om (prelijepi park u downtown NY) i radile survey kako se ljudi upoznaju. 70% naroda je izjavilo preko online dating-a, onih 30% je reklo preko prijatelja i rekla kazala.
    E sad, mene strasno interesuje da li je to 21 vijek pa sam ja mnogo zaostala...ili nesto ne ide po propisu. Da li je moguce da su se ljudi toliko otudjili da ne zele odbijanja i lakse im je sve zavrsiti preko neta...onda kada se sretnu sve je sjajno i bajno? Jer nemaju vremena za flert, upoznavanje i sve sto slijedi prije veze/sexa/ljubavi?

    Nakon ovoga shvatih zasto nisam u poslednjih par mjeseci upoznala nikog ko bi me zaintrigirao a isto tako niko nije ni prisao pa eto barem da pita imam li upaljac da zapali cigaretu iako ne pusi-

    Neka nova vremena?

    Isto tako jedan od komentara sto sam dobila od druga nedavno je da moram poceti da pijem da bih se opustila i da bi momci shvatili da u mom zivotu isto ima ispada- da nije sve perfekcija jer se trenutno osjecaju skroz intimitated. "She is living her business life, she doesnt want anyone to bother her" WTF?

    Zar moram da se glupiram da bih dobila neciju paznju? Or what???

    written by,
    single and looking for a looong time
    Last edited by ^Tijana^; 06-07-06 at 16:24.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa nebih rekao da "morash" da se glupirash,ali malo luckastog ponashanja nije na odmet.Chisto da se osjetish zivljom i "dokuchish" dozu pozitivne energije.Barem mogu za sebe da kazem da mi se kod cure svidja promil vishe ekscentrichnog ponashanja.
    Nije loshe ponekad potegnuti vishak alkohola za dobar provod,ali to ne mora biti "upaljach" za aktiviranje zabave.
    Meni je dovoljan rave party i na svakom od njih upoznam neku interesantnu osobu.
    Mozda cesh na nekom sledecem biti bash ti,nikad se nezna...
    Naravno ukoliko dodjesh.
    Dodji...
    Be possitive!


    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  3. #3
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Only in America!
    Kod ostalog naroda to jos nije toliki problem, al ce svakako postat...
    Mozda najbolje da ti nekoga startujes ko ti se bude svidio, no cekat inicijativu
    Last edited by adhesive; 06-07-06 at 17:42.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Moze biti moze biti ... desava se to taqo ponekad da sve trcis i trazis i nista nista nista samo prazno ... a onda kad ti pukne film i posaljes sve u tri lijepe desi se opet nesto sasvim deseto - upoznas nekog!

    A sta ja znam ...a mozda ti ipak treba malqo opustanja :joint: hehhe sala mala


  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tijana,
    imas li mozda upaljac?

    Ako nemas,svejedno,
    i ako je to u redu, imas moj poziv na kafu

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to ti je samo 'amerika, amerika bogata i ponosna, amerika, amerika, gomila snobova'
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  7. #7
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me zenu odje upoznao.
    Liberal !

  8. #8
    ciara Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    Vec par mjeseci pokusavam da provalim kako se narod u ovom ludom New York-u upoznaje.
    Cesto izlazim, uvijek sam u akciji...uvijek neka trka-frka. Ali nikako da se upozna neki lijep momcic koji bi me zainteresovao.
    Posto to traje vec par mjeseci i razgovor sa drustvom sta se to desava sa momcima po gradu upitam jednu od koleginica na posao na sta mi je odgovorila : Ja sam upoznala moga muza preko neta, isto tako i momka sa kojim sam izlazila prije i sa kojim sam bila 2 godine. E sad meni bi bilo jasno da koleginica umije da koristi net/internet/dating i whatever. Ali ova cura jedva da umije da upali komp (bukvalno).
    Setala sam sa drugaricom prije par nociju Baterry Park-om (prelijepi park u downtown NY) i radile survey kako se ljudi upoznaju. 70% naroda je izjavilo preko online dating-a, onih 30% je reklo preko prijatelja i rekla kazala.
    E sad, mene strasno interesuje da li je to 21 vijek pa sam ja mnogo zaostala...ili nesto ne ide po propisu. Da li je moguce da su se ljudi toliko otudjili da ne zele odbijanja i lakse im je sve zavrsiti preko neta...onda kada se sretnu sve je sjajno i bajno? Jer nemaju vremena za flert, upoznavanje i sve sto slijedi prije veze/sexa/ljubavi?

    Nakon ovoga shvatih zasto nisam u poslednjih par mjeseci upoznala nikog ko bi me zaintrigirao a isto tako niko nije ni prisao pa eto barem da pita imam li upaljac da zapali cigaretu iako ne pusi-

    Neka nova vremena?

    Isto tako jedan od komentara sto sam dobila od druga nedavno je da moram poceti da pijem da bih se opustila i da bi momci shvatili da u mom zivotu isto ima ispada- da nije sve perfekcija jer se trenutno osjecaju skroz intimitated. "She is living her business life, she doesnt want anyone to bother her" WTF?

    Zar moram da se glupiram da bih dobila neciju paznju? Or what???

    written by,
    single and looking for a looong time
    Pa dobro, gledano mentalitet je drugaciji na zapadu i ovdje. Razumijem da na zapadu ljudi u nedostatku vremena zbog posla nemaju vremena da izlaze i da upoznaju neku osobu s kojom bi proveli ostatak zivota, ali ne razumijem sto je problem ovdje kod nas. U svakom kaficu se moze vidjeti copor djevojaka za jednim stolom i copor momaka za drugim stolom i nista niko ne preduzima. Cijelo se vece gledaju, smekaju itd i na kraju svako svojim putem, nista od prilazenja. Vecini za prilaz treba neki stimulans u vidu alkohola u najgorem slucaju droge da bi skupili hrabrosti i prisli djevojci. Izvinjavam se sto odstupam od teme ali me cisto zanima ako bi neki dzentlmen mogao da mi odgovori, sto je to toliko strasno prici i pokusati nesto sa djevojkom koja vam zapane za oko? Nisam musko ali zar toliko pogadja u srce ako djevojka kaze ''ne hvala'' a pritom ne znate tu djevojku uopste, vec vam se samo dopala na prvi pogled?

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    /..... koleginica na posao na sta mi je odgovorila

    Neka nova vremena?
    Bolje da si se nekom kolegi obratila
    A stvarno su vremena "nova", nema vise onog znacajnog gledanja, simpaticnog muvanje i sve one slatke sitne stvari - lsve je nesto fancy i svi smo poprimili TO njesra,da se napijemo izljubimo sa nekim onda smo "kao zajedno"
    I lost my watch….now I’m lost in time

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Eeeeee... Neki bi momci i propusili da izadju sa Tijanom, a kamoli da traze upaljac
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  11. #11
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Cool

    Draga Tijana, to sto ti vezujes za "21. vijek" i "moderna vremena", je posljedica generalnog nepovjerenja medju ljudima, a ne 21. vijeka i modernih vremena. TO sto se narod vise ne upoznaje spontano je znak da u danasnjem svijetu ne mozes vjerovat strancu, pa makar bio i "beautiful stranger"; ne mozes bit sigurna da lik koji ti je trazio upaljac nije neki namrtvo bolesni manijak (posebno u Ameriku, alo! pa svi gledamo filmove) koji to stalno radi da bi napravio ko zna sto. Zato se ljudi osjecaju sigurnije, i komfortnije, ako upoznaju eventualnog partnera preko "zajednickog priljatelja" ili slicnih varijanti (skola, posa,...)

    S druge strane, istina je da narod nema vise zivaca ka nekad, a ni vremena bogami, da se igra postepenog upoznavanja. Svi smo nesto zauzeti, sto bi reka jedan dobar drug, upitan sto radi - "a eo, vazda u trku neku..."

    Scena: $edis sama u bar, pijes svoje pivo i kuliras tako... Snimi te lik on the other side of the room, pridje ti, izbaci najbanalniju frazu i pita moze li da $edne. Ti mu se nasmijes i reces da moze. Pocnete da pricate i onda fade to vas dvoje pred oltar... Holivud at it's finest!

    E ako ce ti idje to desit na svijet, to je u Ameriku! ZATO NE KUKAJ! :mrgreen:
    I am the one who locks.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne vidim nishta loshe u on line upoznavanju... chak se chovjek i djelimichno otvori prema nekome koga ne poznaje, mnogo vishe nego shto bi inache nekome koga upoznaje a live... zbog svega shto sam dozhivjela mogu samo da kazhem da sam srecna shto postoji mirc...

  13. #13
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najjace mi je ovo kad se zene zale da im momci ne prilaze...
    Sto vi ne pridjete nama, ionako stalno pominjete jednakost izmedju polova i tako to...necemo se ljutiti ako vi uradite prvi korak...:P
    son cosas de la vida

    I refuse to join any club that would have me as a member.

  14. #14
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    džet set žurke
    Posts
    102
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tijana, kladim se da si prije polaska u Ameriku gledala puno filmova, pa ti se sad pobrkali loncici, i poslije samo dva mjeseca ti nasla da se zalis kako te niko ne startuje. Pa nekad svijet zna da bude i velik. Ne bih se sad usudjivao da ti dijelim savjete, mozda jedino da se pozabavis problemom stava (hebi ga, nije ti NY hebena PG) pa da slijedeci primjer makacha (kladim se da cure upoznaje samo na internetu) krenes da startujes sve sto ima dvije noge i to vec sa distance od 100m.

    Kako bilo, javi mi za par mjeseci kako napredujes.
    Watch what you think,
    They can read your mind.
    This is the beginning.

  15. #15
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da je ona malo duze od dva mjeseca u americi...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  16. #16
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dragi moji,
    kada sam prvi put bio u USA jedan stari amer mi je opisao USA u nekoliko riječi,
    " žene ne vole, cvijeće ne miriše i hrana nema ukusa"

    Brgs,
    Lacmanin.
    Life is like a box of chocolate, U never know what U'll get.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lacmanin
    Dragi moji,
    kada sam prvi put bio u USA jedan stari amer mi je opisao USA u nekoliko riječi,
    " žene ne vole, cvijeće ne miriše i hrana nema ukusa"

    Brgs,
    Lacmanin.
    Zene bez ljubavi, cvijece bez mirisa, hrana bez ukusa-

    Stara izreka za ameriku

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley
    A dusho moja, tebi je najljepse u Cetinje bilo!
    Tacno govoris, junace!

    Quote Originally Posted by Alucard
    najjace mi je ovo kad se zene zale da im momci ne prilaze...
    Sto vi ne pridjete nama, ionako stalno pominjete jednakost izmedju polova i tako to...necemo se ljutiti ako vi uradite prvi korak...:P
    Pazi Alucard,
    u sustini sam osoba koja kada izadje u setnju i manje-vise opustena. Jedini problem je kada sam u drustvu rijetko kad gledam oko sebe. Kada mi se momak neki svidi, pokusam da mu skrenem paznju, zavedem ga a ako je zasluzio i pocnem prva pricu.
    Ovdje je problem sto su ljudi skroz zatvoreni, ne gledaju oko sebe, ne vide nikog. Juce sam poslala moj Ipod bratu u CG jer nadjem sebe da sibam i ne primjecujem nista oko sebe. Slusam moju muzikicu, trcim i ne vidim nista. Skroz otudjeno, zar ne? Tako funkcionise 99% naroda u NY. Ne primjecuju nista oko sebe- Zato imam veliki problem sa upoznavanjem. Ne jer ja to ne zelim...vec zato sto svi zive u nekom svom svijetu- zatvorenom. Da ne pominjem jos aktuelnu stvar- ja imam psa i vodim ga- odlican prijatelj! Grozim se toga! The biggest turn OFF!!

    Quote Originally Posted by adriana
    ne vidim nishta loshe u on line upoznavanju... chak se chovjek i djelimichno otvori prema nekome koga ne poznaje, mnogo vishe nego shto bi inache nekome koga upoznaje a live... zbog svega shto sam dozhivjela mogu samo da kazhem da sam srecna shto postoji mirc...
    Ne vidim ni ja nista lose u tome, ali-
    Zar je moguce da mozes vise da se opustis kada pricas sa nekim preko zice i kuckas nekome na monitoru nego u cetiri oci. Da li se ikada zapitas kuda vodi ovaj svijet, onda? Desi mi se da dodje neko u posjetu i da sjednemo da gledamo film i to bi bilo to- nidje osnovne komunikacije. Sve se zavrsava u trku- frku. Dje su one lude debate oko toga kako je svijet napravljen u 7 dana, kako je voda bez ukusa i mirisa i pokusaj dolaska do nekog zakljucka. Pa onda isto tako debata oko toga da ce Italija da dobija na svetskom prvenstvu a ne Francuska jer bez obzira sto francuska ima dobre defense, italija ima dobre sutere. pa onda ide neka patriotska prepirka koja nikud ne vodi ali opet ima znacenje osnovne komunikacije.

    u sustini ljudi nemaju zivaca nizasta a kamo li za neke veze. Sve se svodi na sex i to je ono sto odrzava neku vezu. Ne te neke slatke romaticne porukice, neke slatke svadjice
    LiFe iS a BiTcH, dEaL wItH iT oR DIE!

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    u sustini sam osoba koja kada izadje u setnju i manje-vise opustena. Jedini problem je kada sam u drustvu rijetko kad gledam oko sebe. Kada mi se momak neki svidi, pokusam da mu skrenem paznju, zavedem ga a ako je zasluzio i pocnem prva pricu.
    Ovdje je problem sto su ljudi skroz zatvoreni, ne gledaju oko sebe, ne vide nikog. Juce sam poslala moj Ipod bratu u CG jer nadjem sebe da sibam i ne primjecujem nista oko sebe. Slusam moju muzikicu, trcim i ne vidim nista. Skroz otudjeno, zar ne? Tako funkcionise 99% naroda u NY. Ne primjecuju nista oko sebe- Zato imam veliki problem sa upoznavanjem. Ne jer ja to ne zelim...vec zato sto svi zive u nekom svom svijetu- zatvorenom. Da ne pominjem jos aktuelnu stvar- ja imam psa i vodim ga- odlican prijatelj! Grozim se toga! The biggest turn OFF!!
    Nije ti to samo tako u NY, evo, ista stvar ti je u ZG. Ali potpuno ista.
    BTW, ljudi koji imaju psa su druzeljubiviji i vise se druze od onih koji nemaju.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  19. #19
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ciara
    Izvinjavam se sto odstupam od teme ali me cisto zanima ako bi neki dzentlmen mogao da mi odgovori, sto je to toliko strasno prici i pokusati nesto sa djevojkom koja vam zapane za oko? Nisam musko ali zar toliko pogadja u srce ako djevojka kaze ''ne hvala'' a pritom ne znate tu djevojku uopste, vec vam se samo dopala na prvi pogled?
    nisam mushko, ali chisto razjashnjenja radi: ja mislim da niko ne voli odbijanja, pa sve znao ili ne tu osobu?!?

    prilazish li ti momcima?

  20. #20
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BTW, Ja momke josh uvjek upoznajem live...ocjete da vam preporuchim koktel

  21. #21
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne vidim koji je problem sa prilazenjem... uvijek moze da se nadje nacin da se zapne neka neobavezna prica (komentar, pitanje, vec shta), da s jedne strane ostvarish cilj--prvi kontakt, a s druge strane, da budesh ql skroz... tako mozesh samo da dobijesh, nishta ne gubish...

    nemam problem s tim...

    @ gemma... da nisi ti jedna od promoterki u g.-u i b.b.-u??? :mrgreen: zato mene tamo niko ne obidje, nemate kad kad uletavate momcima
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dr_ica
    ne vidim koji je problem sa prilazenjem... uvijek moze da se nadje nacin da se zapne neka neobavezna prica (komentar, pitanje, vec shta), da s jedne strane ostvarish cilj--prvi kontakt, a s druge strane, da budesh ql skroz... tako mozesh samo da dobijesh, nishta ne gubish...

    ma znam ja par likova,koji su se zakleli "bezz majke" da nikom prvi nece da se jave a kamo li da pridju:mrgreen: :mrgreen:
    I lost my watch….now I’m lost in time

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    BTW, ljudi koji imaju psa su druzeljubiviji i vise se druze od onih koji nemaju.
    Jeste, pricaju o svom psu- a o cemu cu ja sa njima da pricam?

    Znam da je prica svuda manje vise ista... da je u NY to vec razradjena tema ali da se siri na drugi dio svijeta ali sam sick and tired!

    A jos vise od toga sto mi ovo upoznavanje strasno lose ide

    Znaci ne sto moram da pocnem da pijem nego mi i kucni ljubimac treba- onda cu biti prava holivud diva! i zvacu svog psa tinkerbell! YeeeAY

    btw. selim se u zgradu dje je "NO pets allowed"!!! YeeeaY!! I'm lovin' it!!

    ps. ljubitelji kucnih ljubimaca ne zamjerite ali zadnjih 3 godine ne mogu smisliti macku/psa, jer ih maze i paze kao covjeka. ($70 za sisanje svakog mjeseca. $400 ako prehladi za vakcinu- zvek!)
    Last edited by ^Tijana^; 07-07-06 at 18:00.

  24. #24
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    ps. ljubitelji kucnih ljubimaca ne zamjerite ali zadnjih 3 godine ne mogu smisliti macku/psa, jer ih maze i paze kao covjeka. ($70 za sisanje svakog mjeseca. $400 ako prehladi za vakcinu- zvek!)
    $400..!!
    ...mjaaauu...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^Tijana^
    Jeste, pricaju o svom psu- a o cemu cu ja sa njima da pricam?
    Pa. psi su im zajednicka tema, nakon toga lako predjete na neke druge i veselije teme.
    Tko kaze da se mora samo o psima/zivotinjama?
    Poanta je u tome da vec na prvu imaju nesto zajednicko. Hoce li se to produbiti, ostaje na sudionicima.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •