View Poll Results: 2006 World Cup Winner is???

Voters
54. You may not vote on this poll
  • France

    24 44.44%
  • Italy

    30 55.56%
Page 8 of 10 FirstFirst ... 45678910 LastLast
Results 176 to 200 of 227

Thread: Final: France - Italy

  1. #176
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Jos ako napises da je onaj penal protiv australije 1005 regularan i cist kao suza...
    Da ne pominjem cisti go USA sto su ponistili...
    Previse je bilo sudijskih gresaka na ovom prvenstvu da bi samo Italijane krivio zbog toga... Bilo sto je bilo, oni su osvojili Mundijal. Kraj price!

  2. #177
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado

    edit: mozhda $ofro dobije posa' na RAI UNO...
    Dobio tumor jezika dabogda.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  3. #178
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    ajde sad se sjeti, jeli Maluda imao onu sansu da postigne gol u sesnaestercu, prilikom koje nije dobio faul a snimkom je prikazano da je prvo bio start nad njim a onda je pokupljena lopta.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  4. #179
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    sto god da mu je rekao ovo nije trebao da uradi... mogao je da se oprosti kao Bog, ispao je djubre! Interesantno kako covjek kog toliko cijenis moze da ti se smanji u ocima za 30 sekundi...
    Ja ga sad vise postujem zbog onoga sto je uradio. Ko zna sta mu je ono cigance dobacilo. Da ti neko opsuje kcerku, sestru, ili majku, ne vjerujem da bi mu se nasmijao, pogotovo pod onakvim pritiskom.

    Samo je jedan Zidane!

    A utakmicu je nepotrebno komentarisati, svi smo vidjeli ko je drzao cas fudbala.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  5. #180
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good
    Previse je bilo sudijskih gresaka na ovom prvenstvu da bi samo Italijane krivio zbog toga... Bilo sto je bilo, oni su osvojili Mundijal. Kraj price!
    Oces da kazes previse gresaka kad su italijani igrali?:-)
    Moguce
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #181
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    PGC/NYC
    Posts
    869
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Po meni bolja je bila Francuska, igrala je mnogo bolje i ljepshe.
    Tokom veceg dijela tekme su dominirali i napadali, uz par $ansi i polu-$ansi.
    Jedna od najvecih, upravo udarac Zidanea glavom pred kraj, al' nedovoljno dobro da se savlada Buffon.

    Italija je dobro igrala, imali su $ansu poslije odlichnog gola Materazzia (prechka Tonia), mada u regularnom dijelu manje ubijedljivi od trikolora, narochito u drugom poluvremenu.

    $to se penala tiche, Italija je odlichno izvodila, a Barthez nije bio nijednom blizu odbrane (najbolji poku$aj odbrane mu je bio na Materazziev $ut, kada je pogodio stranu).

    S' druge strane... ni$ta bolji Buffon, al' stra$an kiks Trezequeta.
    Nisam od njega ni ochekivao bolje s' obzirom da mu ne bi bilo prvi put da zasere na penale + $to je bio poptuno van igre i dodira lopte tokom chitavog prvenstva.
    I odjednom je trebao da jednim dijelom odluchi dalji tok borbe za pehar preko penala, psiholo$ki je to bilo previ$e za njega.
    Italija dakle, je pokazala da ima zivaca i strpljenja da zadrzi prednost i stigo$e do pehara...

    Navijao sam za Francusku, i mogu rec da mi je krivo $to nisu uzeli oni titulu $Ampiona, jer u tom sluchaju bi pobijedio fudbal.

    $to se incidenta : Zidane - Materazzi tiche, Zidan kao iskusan igrach, nije smio sebi da dozvoli ovakav ispad.
    Prvenstveno zato jer je morao znati da ce kazna biti crveni karton, a onda njegova repka ostaje sa igrachem manje (a znamo da je Zidane i vi$e od toga igracha manje)
    On je jasno bio lider Francuske na ovom prvenstvu i motivisao je ekipu igrom i prisustvom, morao je biti u tom trenutku (i ako je to gledajuci na okolnosti te$Ko) svijestan odgovornosti koju nosi.


    eo snimka incidenta,
    najvi$e sam ga postavio zato jer ako se scrolluje dolje moze se vidjet i jedan od komentara usera, koji navodi da je na Brazilskoj tv uz posebnu obradu odradjeno chitanje sa usana Materazziu.
    I valjda je vrijedjao sestru Zidanea... koliko tu ima istine vidjet cemo...
    Last edited by ChromeRimz; 10-07-06 at 12:39.
    Think DifferentStay Innovative

  7. #182
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shmelle
    Da ti neko opsuje kcerku, sestru, ili majku, ne vjerujem da bi mu se nasmijao, pogotovo pod onakvim pritiskom.
    Prije bih rekla da je istorijska proslost Berbera (dio ponosne etnicke grupacije u Alziru), koji ne pricaju arapskim vec svojim jezikom, zabranjenim sve do 1995-te. Inace, prvi pokolj Berbera se desio pod Rimljanima, tako da je sve do dana danasnjeg ostao naziv 'Rimljani' za bilo kojeg zapadnjaka.

    Reci nesto negativno Berberu, ciji se etnicki i kulturni identitet unistavao vjekovima, odmah ce ti se prikazati glava razjarenog lava.

    Zidane je Berber.

    Steta sto onako sramno ode.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  8. #183
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Shmelle
    Ja ga sad vise postujem zbog onoga sto je uradio. Ko zna sta mu je ono cigance dobacilo. Da ti neko opsuje kcerku, sestru, ili majku, ne vjerujem da bi mu se nasmijao, pogotovo pod onakvim pritiskom.

    Samo je jedan Zidane!

    A utakmicu je nepotrebno komentarisati, svi smo vidjeli ko je drzao cas fudbala.
    jes, a siguran sam da dobacivanja u obrnutom smjeru nije bilo. nikako. to samo prljavi italijani praktikuju. materazzi je odvratan, to je uvijek i bio, ali isto to je i zidane. zidane je veliki igrach, mozda i najveci svih vremena, ali chinjenica je da sa mozgom nije bash u najboljim odnosima.

  9. #184
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ne bi ni ti bio poslije onoga udarca :mrgreen:
    Sad moze da se osmisli pjesma.
    Nemoj da ga trpis i slusas nabodi gaa nabodi gaaaaa kao Zidan
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #185
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Ma sigurno. Francuzi su bili 16masa bolji. Of skroz. A i čini mi se da je onaj poslednji gol (5. penal) koji je dao Grosso .. bio slučajan, zar ne loverboy?
    Šteta da se tako osvoji svjetsko prvenstvo. Pih stvarno.:mad: :mrgreen:
    Inače sam se divio Zidanu, al kad se čoek sjeti .. i protiv Saudijske Arabije je bio isključen, na prvenstvu '98, kad je ugazio jednog lika. Nije ni on fer igrač.


    Milo mi je što je stigla osveta iz 2000. Znao sam da će Trezeguet pucat u golmanov desni gornji, jer je to isto mjesto dje ga je dao 2000. Sreća pa je i sad bio precizan. Huhuhu. Mrš.
    Svi doma!

  11. #186
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim da je Grosso dao go iz ofsajda

  12. #187
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shmelle
    Ja ga sad vise postujem zbog onoga sto je uradio. Ko zna sta mu je ono cigance dobacilo. Da ti neko opsuje kcerku, sestru, ili majku, ne vjerujem da bi mu se nasmijao, pogotovo pod onakvim pritiskom.

    Samo je jedan Zidane!

    A utakmicu je nepotrebno komentarisati, svi smo vidjeli ko je drzao cas fudbala.
    vazi kako da ne! Treba onako da udara igraca ako ga opsuje? To sebi ne smije da dozvoli neiskusan igrac od 20 godina a ne covjek koji je na samom kraju karijere... PIH!!

  13. #188
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Heheheeh

    Quote Originally Posted by Unholy
    Ma sigurno. Francuzi su bili 16masa bolji. Of skroz. A i čini mi se da je onaj poslednji gol (5. penal) koji je dao Grosso .. bio slučajan, zar ne loverboy?
    A sto je uradio Groso cijelu utakmicu??? Ja sam mu 1 cuo ime, a 1 je ima promasaj godine!!! A penal i ja mogu dat, zato ne prdi. To je ipak samo 11m, a tolko mogu dobacit!

    Italijani samo nek su mi zdravo!!! S 3 spica igrat katanaco, s igracem vise, ne pric golu 68 minuta na finalu je brooka za svaki sport, naciju i navijace/gledaoce sirom svijeta!!!
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  14. #189
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChromeRimz
    $to se incidenta : Zidane - Materazzi tiche, Zidan kao iskusan igrach, nije smio sebi da dozvoli ovakav ispad.
    Prvenstveno zato jer je morao znati da ce kazna biti crveni karton, a onda njegova repka ostaje sa igrachem manje (a znamo da je Zidane i vi$e od toga igracha manje)
    On je jasno bio lider Francuske na ovom prvenstvu i motivisao je ekipu igrom i prisustvom, morao je biti u tom trenutku (i ako je to gledajuci na okolnosti te$Ko) svijestan odgovornosti koju nosi.
    Ljudi ja vam kazem Zidan nije glup igrac, daleko od toga!!! Znao je tacno sta radi! Vratio mu je neke ranije dugove! To je htio da uradi kasnije, ali kad je vec isprovociran, iskoristio je to!!! Htio je da mu vrati nesto od ranije (sve je htio da ih ponizi, ukljucujuci Bufona, kojega je stvarno posra onim penalom), ne znam tacno zbog cega (mislim da je zbog Materazija napustio Italiju, to sam cuo ranije nedje), tako da mu je sad vratio i nadam se smirio ga za vazda! Tolko od mene, pa coolirajte, a Italija samo nek je zdrao!!!
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  15. #190
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default A cus ovoga brata!!!

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Samo cu se grohotom nasmijat ovome postu Djechko da li si ti normalan?
    Dobro izvini brate!!! Italija je najjaca! Svakoga je razbila! Niko im nista nije moga! Igrali su najbolji fudbal! Pokupili su sve nagrade za fer play i najbolje strijelce! Nimalo srece nisu imali! Groso je najbolji igrac na svijetu!:mad:

    Izvinjavam se svim pristalicama Italije sto mislim suprotno!

    E QQQ mene majko mila! Sto jos necu cut odje, no ne znam sto se nerviram! Ovi bi trebali s Sofrom svi na kafu da idu makar 3 put dnevno na medjusobno ispiranje mozga!!!
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  16. #191
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne mogu da vjerujem da je onaj alzirski ovan dobio zlatnu loptu a ne fabio cannavaro.

  17. #192
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by loverboy
    Htio je da mu vrati nesto od ranije (sve je htio da ih ponizi, ukljucujuci Bufona, kojega je stvarno posra onim penalom), ne znam tacno zbog cega (mislim da je zbog Materazija napustio Italiju, to sam cuo ranije nedje),
    Malo prije rece da bi i ti dao penal a sad pises o virtuoznosti Zidana. Slabo si to cuo da je napustio Italija zbog Materazija vec zbog onog ljekara koji je zavrsio u zatvoru pa da se slegne prasina Bilo je malo nagadjanja sto se taj doktor pojavio i na SP pa se intenzivno druzio sa Zizu, ali da ne nagadjamo kao ti sa Materazijem.

  18. #193
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    vazi kako da ne! Treba onako da udara igraca ako ga opsuje? To sebi ne smije da dozvoli neiskusan igrac od 20 godina a ne covjek koji je na samom kraju karijere... PIH!!
    Istina, ali je Materaci smrda.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  19. #194
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    ja imam o$ecaj da je Materazziu to i bio zadatak u produzhecima, italijani su *****, igraju vazda na tu 'kvarnu kartu'

  20. #195
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grungy
    ne mogu da vjerujem da je onaj alzirski ovan dobio zlatnu loptu a ne fabio cannavaro.

    cudne su se stvari desavale tokom cijelog SP tako da me i ova odluka ne cudi toliko......


    evo pogledah reprizu utakmice ono sto je uradio zidan je def neobjasnjivo.......koji penal
    ...

  21. #196
    big giant head Guest

    Default

    jel iko od vas stvarno misli da, kad nema italijana na terenu koji provociraju sirotog, nezashticenog zidana, nema provokacija? glupost, provokacije su sastavni dio sporta na ovom nivou, naravno da je materazzi znao da treba zidanea provocirati jer je vec pravio gluposti. ko jebe zidanea shto je opet nasjeo. idiot

  22. #197
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head
    jel iko od vas stvarno misli da, kad nema italijana na terenu koji provociraju sirotog, nezashticenog zidana, nema provokacija? glupost, provokacije su sastavni dio sporta na ovom nivou, naravno da je materazzi znao da treba zidanea provocirati jer je vec pravio gluposti. ko jebe zidanea shto je opet nasjeo. idiot

    Naravno, ovo je sustina cijelog dogadjaja.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  23. #198
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Zidane je tata za fudbal svima njima. I onaj Ronaldinjo je nula za njega. Tisina sad 8)
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  24. #199
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Universe:/Earth/America/USA/Michigan/SterlingHts/
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pi kako je gadan, pi....

  25. #200
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Universe:/Earth/America/USA/Michigan/SterlingHts/
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mada poslije onog udarca Zidana radije sam volio da ga vidim ovako

    ali eto omashi zidan za 20-etak cm

Page 8 of 10 FirstFirst ... 45678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1/4 final: Brazil - France
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 70
    Last Post: 04-07-06, 14:03
  2. 1/8 final: Spain - France
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 56
    Last Post: 28-06-06, 22:33
  3. 1/8 final: Italy - Australia
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 74
    Last Post: 27-06-06, 12:17
  4. 1/4 final: France vs Greece 25.06.
    By Jim Morrison in forum EURO 2004 - Portugal
    Replies: 54
    Last Post: 27-06-04, 16:56
  5. Vinyl...CD....ili mozda Final Scratch?
    By Yuritzza in forum Muzika
    Replies: 8
    Last Post: 29-05-04, 00:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •