View Poll Results: 2006 World Cup Winner is???

Voters
54. You may not vote on this poll
  • France

    24 44.44%
  • Italy

    30 55.56%
Page 7 of 10 FirstFirst ... 345678910 LastLast
Results 151 to 175 of 227

Thread: Final: France - Italy

  1. #151
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Hehehe-opet!

    Quote Originally Posted by Igi
    Htio sam odgovorit loverboy-u ali ste vas troje odgovorili u medjuvremenu dok sam ja kucao post... Uglavnom ovo se odnosi na sve one koji odobravaju ono sto je ZIDAN uradio...
    A sto meni bas IGI???:mad:

    Ja ostajem pri ovome sto sam rekao!!! Htio je covjek da ga pamtw po necemu cijelg zivota na zadnjoj utakmici i uspjelo mu je!!! Usa je coek u anale, zar ne svatate?:mad:

    Svaka mu cast, a Materazziju bi ja kaza, samo da ga sretnem!:eek:

    Da je Mihailovic bio na njegovo mjesto, samo bi ga pljunuo u facu!
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  2. #152
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Heheheeh

    Quote Originally Posted by Igi
    Recu ti za 2 dana kad pogledam centarsut iz svih uglova...
    Nemas sto gledat!!! 3 igraca su bila u ofsajdu, ukljucujuci i Tonija!
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  3. #153
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ??????

    Quote Originally Posted by good
    U najmanju ruku zbog onog poteza Zidana, Italija je zasluzila da dobije...
    Italijani su po meni pokazali najvise na ovom prvenstvu i zasluzeno osvojili titulu.. E sad, zbog njihove igre na prethodnim mundijalima neko moze da ih mrzi, ali za igru na ovom prvenstvu zasluzuju svaku pohvalu! Sem toga sto su igrali na rezultat, pokazali su i da umiju lijepo da igraju!
    Bravo ITALIA!!!
    Ja ne znam jesmo li ja i ti gledali isto svjetsko??? Italijani su na SRECU dobili Ameriku, Australiju, Njemacku i sad Francusku!!! Da im nije malo mnogo? Nijednu od ovih ekipa nisu nadigrali!!!

    A Francuska je potpuno zasluzeno izbacila Spaniju, Portugal i Brazil sto je za svaku pohvalu, a i igrali su najtvrdji fudbal, samo su im spicevi zakazali maximalno!:twisted:
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  4. #154
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sta je to Materazzi reka', aj' prosvijetli nas?!?

    I okle ti pravo da odje sudish o MihaIlovicevom karakteru?
    Last edited by cvrchak; 10-07-06 at 01:03.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  5. #155
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zbilja, covijek koji je odnedavno dobio drzavu, davno ukradenu, treba sada da svim nacinima podstice pravdu udaranjem glavama u prsa protivniku, u nadi da ce mu ta njegova nacija opravdati nasilnicko ponasanje, je li? Neka te, kumim ve Svetim Petrom Cetinjskim!!!
    Last edited by cvrchak; 10-07-06 at 01:01.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  6. #156
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Heheheeh

    Quote Originally Posted by cvrchak
    A sta je to Materazzi reka', aj' prosvijetli nas?!?

    I okle ti pravo da odje sudish o Mihajlovicevom karakteru?
    Ne velim za Materazzija sad nego vazda!!!

    A Mihailovicu sudim po posljednjem svjetdkom koje je igra, kao i mnogobrojnim pljuvanjima iz njegove bogate pljuvacko-psovacke riznice!!!
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  7. #157
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loverboy
    Ne velim za Materazzija sad nego vazda!!!

    A Mihailovicu sudim po posljednjem svjetdkom koje je igra, kao i mnogobrojnim pljuvanjima iz njegove bogate pljuvacko-psovacke riznice!!!
    Pametno ti je ovo za Materazzi-ja u vezi nocasnje utakmice??? :mrgreen:

    A za Mihailovica ti ne znam. Ako je pljuva i psova, blago njemu, niko ga nije ni razumija, a?:mrgreen:
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  8. #158
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loverboy
    Ja ne znam jesmo li ja i ti gledali isto svjetsko??? Italijani su na SRECU dobili Ameriku, Australiju, Njemacku i sad Francusku!!! Da im nije malo mnogo? Nijednu od ovih ekipa nisu nadigrali!!!
    Samo cu se grohotom nasmijat ovome postu Djechko da li si ti normalan?
    Io ci credo!

    Welcome



  9. #159
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pi!!!prodje Katenaco Opet.pi.ja Razumijem Da Su Igrali Katenaco Davno,ono Kad Im Se Srusio Avion Sa Reprezentaciom.davno To Bjese.tada Su Morali Sa Drugim Trecim Timom Da Se Zatvore.tada Su Izmislili Katenaco(katanac).ali Sa Ovakvim Timotm I Majstorima,i Igracem Vise 10minuta Cekat Penale...pi !!!pi !!
    Zato Ja Volim Box.tu Nema Penala.

  10. #160
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    loverboy izadji iz managera i prati malo fudbal...

    Opravdati Zidana za onakav udarac? Presmijesno, mogao mu je cijelu familiju opsovat i opet ovaj nije treba onako da reaguje!! Sto je napravio? Nista, udario ga je eto toliko da ovoga nije ni zaboljelo a svoju ekipu je ostavio bez igraca zadnjih 10 minuta + penale... Ovako zavrsiti jednu fenomenalnu karijeru... Tuzno!

  11. #161
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick
    ovo je zidanu treci ili cetvrti put da ovo radi, ocigledno postoji detalj u njegovom zivotu koji ga opasno boli. Opravdanja za Zidana (kao fudbalera, ne kao covjeka) za udarac glavom nema, a o Materaciju kao covjeku (ne kao fudbaleru) mnogo bolju sliku mozemo stvoriti kad saznamo sto je u zadnjoj utakmici karijere rekao najvecem fudbaleru na planeti.
    Bas zbog toga sto mu se to ponavlja oznacava da je zavrsio karijeru i nije mogao savladati tu slabost da bude isprovociran, a nevazno je cime. Naravno da nista ne opravdava ni one koji provociraju i nedostatak fudbalskog znanja nadoknadjuju na prljavi nacin, ali profesionalac i vrhunski sportista mora ostati na visini svog renomea.
    Sudije i FIFA stite i vise su naklonjeni onim vrhunskim fudbalerima, bas zato sto su i vise izlozeni brutalnostima, ali i obaveze vrhunskih sportista bas zbog toga sto su vrhunski su vece. Tajson je bio i sampion i sta sve nije osvojio, ali tesko se moze reci da je ikad bio fer sportista. Ko zna kako su sve provocirali Bekenbauera, ali je ostao sportista.

  12. #162
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zidan ne bi onako reagovao da ga onaj derpe nije nesto uvrijedio katastrofalno, 100 % . Zidana za selektora CG
    Liberal !

  13. #163
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up evo zhensko mishljenje ;)

    Kao neko ko nimalo ne voli fudbal, moram da vam kazem da je ono sinocj bio najzabavniji sportski dogadjaj koji sam ja ikad gledala...I tome je ne malim dijelom doprinijela Zidanova predstavica...Kakav kralj!!!:kamikaza:

    Italijani su pobijedili, ali su francuzi pokazali da su pravi showman-i...Ne mogu da zaboravim shto je Zidan napravio...Ono cju svako jutro da gledam da mi u smijeh pochne dan :yipiiii:

  14. #164
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hari...posjed lopte ti je netacan...jer je na kraju posjed lopte ipak bio u korist Francuza..samo toliko...

    Neko je spomenuo Mihajlovica,pa moram reagovat :mrgreen: taj mihajlovic kojeg nikad nisam volio je takodje bio cvecka nista manja no Materaci..sve dok ga RAPAJIC (hrvat) nije nakautirao na jednoj utakmici,zbog koje je dobio suspenziju od 5-6 tekmi...Posle toga Mihajlovic kojeg spomenuste se vise ziv nije cuo,i nikad vise se nije kurchio nikome,niti je neki ostri start napravio...valjda je shvatio,da ce mu opet neko razbiti njusku...znachi nauchio je lekciju,koju do susreta sa Rapajicem nije nauchio..nego se samo duvao i unosio svima u facu...Tako se nadam da i ako neoravdani gest ZIDANA moze da koristi u buducnosti za neke fudbalere,koji treba da prevaspitaju svoj karakter neki prgavi i odvratni...eto palo je da taj zidan ocita lekciju (na ruzan nachin) ali prije ili kasnije neko bi nesto tom materaciju vec naparvio...da li na nekom prvenstvu ili ligi sasim nebitno...


    eto to sam imao da izjavim za dnevnik :mrgreen:

  15. #165
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Marko Materaci je mesar jedan obicni, coek koji - ako se ne varam - ima najvise prekrsaja u italijansku ligu.
    Zidan se bas pecki oprostio od fudbala...

    Italijani su slavili sinoc ka mi za referendum, x6
    Kako je to jedna kulturna nacija: izadju na ulice sa zastavama, vozikaju se po gradu i pjevaju "Seven Nation Army" od White Stripes :mrgreen:

    A neka su dobili, niko drugi se ne bi ovoliko radova pobjedi. Svanulo im je kukavcima...
    I am the one who locks.

  16. #166
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BBC:

    Zinedine Zidane won the Golden Ball award for the World Cup's best player, despite being sent off for headbutting Marco Materazzi in the final.
    France captain Zidane polled 2012 points in the vote by journalists covering the tournament.

    He beat Italians Fabio Cannavaro (1977 points) and Andrea Pirlo (715 points) in the ballot.

    Zidane played his last game on Sunday, scoring a penalty and being red-carded as France were defeated on penalties.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  17. #167
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    najbolji fudbaleri svih vremena su bili vrlo emotivni ljudi(maradona,savicevic(he he) ).svi su oni nokautirali nekoga tj. vise njih.one bez emocija zabolje i za obraz i za fudbal i za sve.materazi ga je pogodio u zivac.neka ga je udario.kad je maradona stigao u spaniju slomili su mu stopalo.pauzirao je 6 mjeseci.vratio se na utakmicu protiv ekipe u kojoj je igrao fudbaler koji mu je slomio stopalo.maradona mu je slomio nogu( poslije 6-7 mjeseci ).to je bilo sa predumisljajem.ovo sto je zidan uradio bilo je na mah.ne kazem da je to dobro,ali sto ces.svakome se desi da mu pukne film.a povuka se doktorski.kao niko u istoriji.poslednja utakmica mu je finale SP!!!vecina njih ode u saudijsku arabiju.a penal je za spice!!!

  18. #168
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Znaci ipak Zidan No1. Cccccc
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #169
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Zidan jednostavno nije umio da bude ljalja pa da saceka da prodje jos 10 minuta i penali i da ubije stoku kako valja nevezano za rezultat, pa neka ga kazne 100 utakmica ionako je zavrsio karijeru.
    She is only here to annoy herself!

  20. #170
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gemma_mn
    Kao neko ko nimalo ne voli fudbal, moram da vam kazem da je ono sinocj bio najzabavniji sportski dogadjaj koji sam ja ikad gledala...I tome je ne malim dijelom doprinijela Zidanova predstavica...Kakav kralj!!!:kamikaza:

    Italijani su pobijedili, ali su francuzi pokazali da su pravi showman-i...Ne mogu da zaboravim shto je Zidan napravio...Ono cju svako jutro da gledam da mi u smijeh pochne dan :yipiiii:

    boli te uvo, ne razumije$ se u fudbal, al' se zato (imam osjecaj) razumije$ u fudbalere :P

    ontopic:

    osvoji ga Italija... stvarno sam navijao svim srcem za Francusku iako me Italija odu$evila onom igrom protiv Njemachke, ali nekako sam francuze preferirao zbog samog Zidana koji se opra$tao (i koji je bio igrach Reala, za koji navijam) kao i Henry-a, igracha kojeg svakako smatram za najboljeg centarfora planete. Stvarno sramota... Finale koje se igralo 120 minuta + penali.. i na takav nachin dobiti shampiona svijeta... katastrofa. Mislim da bi ove penale trebalo ukinut, pa ako nakon 120' nema pobjednika, nek se ponavlja utakmica... stvarno, nema goreg nachina da izgubite finale od toga. Shto se tiche same utakmice, Francuzi bolji! Odlichno su igrali! Odu$evio me opet Riberi, sjajan igrach.. Zidan, koji ne trchi mnogo, ali ima genijalne pasove (mada je i gubio lopte, a opet stigao da da' gol u finalu), a da Henry nije oklijevao onolko kod one 2 kolosalne prilike koje je imao, i cimao odbranu italije sa 10ak metara od Buffonovog gola, ne bi mi produzetke gledali. Sto se tiche nesportske strane utakmice, svi znamo ko je Zidan, i $to je bio za vremena svoje fudbalske karijere koja se, sva je prilika sinoc okonchala. Nikad u zhivotu nisam vidio ni slichnu reakciju onoj od sinoc, tako da je Materazzi sigurno negdje duboookooo zaglibio kad je isprovocirao jednog velikog sportsman-a (do sinoc) da ga onako opali glavom. Ono shto svakako, sa objektivne strane posmatranje mecha moram priznat' je da je onaj Buffon stvarno trenutno najbolji golman na planeti, a Kanavaro najbolji odbrambeni fudbaler. Fabia Gross-a necu komentarisat'.. Chovjek koji veze s fudbalom nema, a tako ga 'oce lopta da je to zvek... I na kraju je ispao covjek sudbine za ruzhni italijanski fudbal. Italijani ako treba nekog igracha da velichaju, to onda nije ni Totti, ni Del Piero, ni Gilardino, ni Toni... to su drugari moji Gatuzo i Zambrotta... i naravno golman Buffon i Kanavaro. Stvarno, da im nije bilo Gatuza (kojeg svi osporavaju kao lo$eg igracha, a ja tvrdim da su on i makelele dok je bio u godinama dva najkorisnija igracha koje mozhe jedan tim da ima na sredini terena) i Zambrote (ovog choeka necu da komentari$em, najbolji igrach one reprezentacije, vjechiti radnik koji istrchi kilometre i kilometre...) ne bi uspjeli da prodju ni grupu. Andrea Pirlo ispade neka igrachina, a $ofro je sinoc prokomentarisa' "Ovo nije Pirlova noc"... Ako ja dobro pratim ovaj fudbal "Pirlove noci" nastupaju jednom godi$nje, po$to onaj choek stvarno nesumnjivo ima tehniku i fudbalsko znanje, ali ne znam $to ga kochi da se malo rastrchi po onome terenu i pruzhi maksimum, ako je vec tolika igrachina ka $to prichaju...
    Sve u svemu, da zavr$im ovo smaranje.. jedna rijech = bruka. fudbal propada, sledeci shampion ce vjerovatno bit Obala Slonovache, tako da, nadam se... makar mogu jo$ uvijek gledat regularnu njemachku bundes ligu.

    pozdrav ljudi, jo$ jedno svjetsko prvenstvo za nama, jo$ jedno razocharenje u chitav fudbal.

    edit: mozhda $ofro dobije posa' na RAI UNO...
    Last edited by Vlado; 10-07-06 at 09:38.

  21. #171
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Kakvi RAIUNO on ce ti kod Berluskonia na Mediaset. :-)
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #172
    big giant head Guest

    Default

    zasluzheno, svaka chast italijanima. najspremniji su doshli na svjetsko, igrali zrelo i taktichki savrseno. na cijelom prvenstvu je bio jedva 5-6 dobrih utakmica, od kojih su italijani igrali u dvije(gana i njemachka). jedino je njihova pobjeda protiv australije nezasluzhena, mada i sa igrachem manje(neopravdano iskljuchenim) nisu bili loshiji.
    zidane je tenkre, nije mu ono prvi put, i ranije je to radio, i to bash glavom udarao protivnika. shta god da mu je materazzi rekao-nije opravdanje. neko ko je 15 godina profesionalac, pa josh i medju najboljim fudbalerima svih vremena je morao da bude svjestan da uvijek, na tom nivou ima provokacija. to je sastavni dio fudbala, a neko ko je dovoljno profesionalac to zna i mora da zna da reaguje normalno. svrstao se rame uz rame sa mihajlovicem, mirkovicem i svim ostalim idiotima-izmedju ostalog i sam materazzi tu spada.

  23. #173
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moja je zelja bila da francuzi sa i samo zbog Zidana uzmu ovu titulu ali jbg. Lutrija i to ti je. Tako sam bio bijesan kad je Zizu udario Materacija i nisam mogao da shvatim da jedan vec ozbiljan covjek moze sebi da dozvoli nesto onako na kraju svoje karijere i to u finalu svjetskog prvenstva! Razumijem da ga je ovaj isprovocirao ali opet...treba biti karakter pa mu razbit facu posle utakmice . Sve u svemu nije mi drago sto su sunjare zabarske uzele titulu ali eto. Utakmica je bila manje vise ujednacena, a penali po mom shvatanju fudbala nisu ni p od pobjede. Italija je prosla do finala Australiju, Sevcenka i Njemce, a Francuzi Spaniju, Brazil i Portugal i sve to predvodjeni Zizuom! Zato zalim sto nisu stigli do kraja ali eto sta se sad moze. Trezege je stajao kao izgubljen pola sata posle utakmice. Mora da je razmisljao sta da kaze narodu .

    P.S. Milo mi je sto je Toti jos jednom pokazao klasu! ...Presmijesan "igrac".
    Last edited by NETMAN; 10-07-06 at 09:59.

  24. #174
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by NETMAN
    Moja je zelja bila da francuzi sa i samo zbog Zidana uzmu ovu titulu ali jbg. Lutrija i to ti je. Tako sam bio bijesan kad je Zizu udario Materacija i nisam mogao da shvatim da jedan vec ozbiljan covjek moze sebi da dozvoli nesto onako na kraju svoje karijere i to u finalu svjetskog prvenstva! Razumijem da ga je ovaj isprovocirao ali opet...treba biti karakter pa mu razbit facu posle utakmice . Sve u svemu nije mi drago sto su sunjare zabarske uzele titulu ali eto. Utakmica je bila manje vise ujednacena, a penali po mom shvatanju fudbala nisu ni p od pobjede. Italija je prosla do finala Australiju, Sevcenka i Njemce, a Francuzi Spaniju, Brazil i Portugal i sve to predvodjeni Zizuom! Zato zalim sto nisu stigli do kraja ali eto sta se sad moze. Trezege je stajao kao izgubljen pola sata posle utakmice. Mora da je razmisljao sta da kaze narodu .

    P.S. Milo mi je sto je Toti jos jednom pokazao klasu! ...Presmijesan "igrac".
    realno. smijeshan je.

  25. #175
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Ne sprdaj se obraza ti. Shto je to Gatuzo loshe odigrao? Mashina sine!
    Mislis odtrcao?!

    "Kuda li je krenuo Gatuzo" by Sofro, sve govori o IGRACKIM kvalitetima, a ja tvrdim da ce svaki maratonac bolje odigrat od njega, i vise istrcat.
    She is only here to annoy herself!

Page 7 of 10 FirstFirst ... 345678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1/4 final: Brazil - France
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 70
    Last Post: 04-07-06, 14:03
  2. 1/8 final: Spain - France
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 56
    Last Post: 28-06-06, 22:33
  3. 1/8 final: Italy - Australia
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 74
    Last Post: 27-06-06, 12:17
  4. 1/4 final: France vs Greece 25.06.
    By Jim Morrison in forum EURO 2004 - Portugal
    Replies: 54
    Last Post: 27-06-04, 16:56
  5. Vinyl...CD....ili mozda Final Scratch?
    By Yuritzza in forum Muzika
    Replies: 8
    Last Post: 29-05-04, 00:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •