View Poll Results: 2006 World Cup Winner is???

Voters
54. You may not vote on this poll
  • France

    24 44.44%
  • Italy

    30 55.56%
Page 2 of 10 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 227

Thread: Final: France - Italy

  1. #26
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loverboy
    Italijani su dobra ekipa bez onih djedova i sa Tonijem i Gilardinom, ali im je srednji red smijesan i star ka Grcka!!!

    Odbrana Italije je smijesna naspram Francuske (Tiram je Bog), ali cinjenica da su dosli do finala sa 10ak golova, a da je samo Toni dao 2 je zastrasujuca!!!

    Bice dobar mech, ali Francuzi moraju da dobiju to!!!:mrgreen:
    Smijesna ti odbrana Italije (koja je do sada primila samo 1 gol, autogol inace), smijesan ti Gattuso koji je oteo najvise lopti na prvenstvu. Smijesan ti Buffon, koji je branio sto ni jedan ne bi....

    Francuzi su jedva prosli Grupe, s Togom su se mucili po sat vremena, da im sudije nisu sudile pemale ne bi Berlina Vidjeli.
    Ako je ono protih Portugala bio penal, onda stvarno ne znam sta da kazem.
    Last edited by Iceburn; 06-07-06 at 18:25.
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loverboy
    Italijani su dobra ekipa bez onih djedova i sa Tonijem i Gilardinom, ali im je srednji red smijesan i star ka Grcka!!!

    Odbrana Italije je smijesna naspram Francuske (Tiram je Bog), ali cinjenica da su dosli do finala sa 10ak golova, a da je samo Toni dao 2 je zastrasujuca!!!

    Bice dobar mech, ali Francuzi moraju da dobiju to!!!:mrgreen:

    odbrana italije djeluje impresivno (jos vise ako se uzme u obzir da ne igra nesta nego vise nego dobri materaci).....zambrota u defanzivnim zadacima protiv njemacke fenomenalan iako je u napadu malo losije odigrao (sto je u direktnoj vezi sa losom partijom camonarezija sa kojim je pokrivao tu stranu)....kanavaro sto reci za njega.......groso najprijatnije iznenadjenje sampionata.....gatuzo koji ima fizicku spremu da moze da odigra 4 utakmice za redom u istom tempu!!!


    to je odbrana!!!
    ...

  3. #28
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,373
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loverboy
    Italijani su dobra ekipa bez onih djedova i sa Tonijem i Gilardinom, ali im je srednji red smijesan i star ka Grcka!!!

    Odbrana Italije je smijesna naspram Francuske (Tiram je Bog), ali cinjenica da su dosli do finala sa 10ak golova, a da je samo Toni dao 2 je zastrasujuca!!!

    Bice dobar mech, ali Francuzi moraju da dobiju to!!!:mrgreen:




    Ahahahahahahha ne mogu da vjerujem... evo necju raspravljati o tome ko je bolji,poshtujem tvoje mishljenje,ali molim te samo mi reci kako si doshao do zakljuchka da je sredina terena italije stara kao grchka... molim te sad vidi koliko godina imaju zidan,vieira i makelele i uporedi to sa totijem,pirlom,gatuzom i camoranezijem pa cjesh vidjet ko je star kao grchka...
    #fakenews

  4. #29
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    forza azzuri !

  5. #30
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Universe:/Earth/America/USA/Michigan/SterlingHts/
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ala ce Shofro da podivlja i pocece da se kur*obeca po PG-u ako Italija prodje, a proci ce

  6. #31
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Question

    Đe će proć?U Superbol?

  7. #32
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iceburn
    Ako je ono protih Portugala bio penal, onda stvarno ne znam sta da kazem.
    a o cemu ti prichas?o cemu majke ti?ono je bio penal cisti...jer ga je udario lijevom nogom sto se dalo vidjeti u snimku...da nije pao..ono Anry nikad promasio ne bi,vec bi zatresao mrezu...te prema tome PSTTTT
    i kako moze bilo koji navijac i fan italije da pricha o penalima?meni samo to nije jasno...posle onoga sramnog nepostojeceg penala protiv australije mislim da bi trebali da cutite!
    Ja da mi sjutra CG prodje dalje zbog onakvog nepostojeceg penala,ne bih sa posebnim drazom dalje navijao za nju u sledecoj utakmici...jer sam realan...ko prodje na sraman nachin i ne treba za njega navijati...to je moje misljenje...
    samo me nerviraju ovi GLUPAVI komentari neke djecine po forumu!

  8. #33
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    PGC/NYC
    Posts
    869
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow $ampioni : France

    Bice tezak mech...
    I jedni i drugi imaju strpljenja i chvrstine, bit ce prilichno ''chvrsta'' tekma.

    Moji favoriti su Francuzi, moj glas ide njima.
    Mogu pobijedit, kada su stigli do finala ubijedjen sam da to nece tako lako prokockati.

    Italija igra sve bolje, tako da ochekujem odlichnu igru i od njih, ali ne dovoljno dobru da bi stigli do pehara

    Francuska ce bit' $ampion...
    a Zidane (genije) heroj prvenstva
    Think DifferentStay Innovative

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    ja se nadam dobroj utakmici a ko ce pobijediti totalno (MI) je svejedno... 8)
    taman tako moj dobri kefi
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Juce su Italijani odradili trening pred oko 3000 navijaca. Ogromnim aplauzom je oznacen kraj treninga kad je za poslasticu Alessandro Del Piero efektnim "makazicama" zatresao mrezu.Kasnije je novinarima izjavio da su Francuzi favoriti jer imaju manje psiholoske presije zbog cijelog desavanja u Italiji, Gianluce Pessotta.....

  11. #36
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    italijani su odlicni,samo im ponekad fali m..a.isto tako nemaju mene,i zizua,starog lisca.poslednja mu je utakmica,a uvjek je bio najbolji u velikim utakmicama.pazice ga gatuzo.ako ga on zaustavi neka sve ide do djavola...
    italijani su odigrali 30 minuta produzetaka protiv njemacke bolje i ljepse nego sve utakmice zajedno odkad pratim fudbal.ono je bilo nevjerovatno.pokazali su da mogu ofanzivno,kao niko.imaju i najbolji tim.
    francuzi su u grupi bili losi.od osmine nisam gledao tvrdji tim odavno.izvlace maximum iz sebe.kao grcka 2004.vidjecemo...

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Samo ti poslije mece ne mijenjaj nick u kukulele

  13. #38
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Samo ti poslije mece ne mijenjaj nick u kukulele
    ehehehehe!!!navijas za prljave zabare,a'.kad izgube zvacemo tebe prljavi hari.stvarno,ako se najedu zaba,mozda pocnu da skakucu po terenu kao protiv njemaca u produzetke.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Produzeci!

    I Italija prvak svijeta
    Caesar`s wife must be above suspicion

  15. #40
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS
    a o cemu ti prichas?o cemu majke ti?ono je bio penal cisti...jer ga je udario lijevom nogom sto se dalo vidjeti u snimku...da nije pao..ono Anry nikad promasio ne bi,vec bi zatresao mrezu...te prema tome PSTTTT
    i kako moze bilo koji navijac i fan italije da pricha o penalima?meni samo to nije jasno...posle onoga sramnog nepostojeceg penala protiv australije mislim da bi trebali da cutite!
    Ja da mi sjutra CG prodje dalje zbog onakvog nepostojeceg penala,ne bih sa posebnim drazom dalje navijao za nju u sledecoj utakmici...jer sam realan...ko prodje na sraman nachin i ne treba za njega navijati...to je moje misljenje...
    samo me nerviraju ovi GLUPAVI komentari neke djecine po forumu!
    Ova djecina je dva put starija od tebe, zato zacepi...

    Ono protiv australije sto je bilo bilo je... da nisu zasluzivali da prodju izbubili bi od Njemacke... ali Francuzi....pa jesi ih vidjeo u grupama, da nas nije bilo najgori bi bili na prvenstvu.
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

  16. #41
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hah...pa sta je npr taj Brazil pokazao?A bio glavni Favorit...ti mi sad prichas koliko se razumijes...a ta Francuska je izbachila 2 najbolje ekipe prvo spaniju koja je igrala sjajno,onda drugu brazil koja ima najjaca imena na svijetu...i ti mi prichas i spominjes grupu...Kad smo vec kod grupe,ta italija je samo odigrala vrhunski protiv Gane.A sad da odigraju mech pritiv gane izgubili bi ga.
    I trebala je da izgubi od AMERIKE..takodje namjstena tekma...u to sam 100% siguran..ne bi me zacudilo da posle 2 mjeseca bude opet neka afera :mrgreen:
    A francuska je odigrala koliko joj je bilo potrebno...Nesrecan remi sa Korejom...pa sta...Svajcarci su odigrali ovo SP odlichno...Toga su dobili i kraj priche...Igraju onoliko koliko im treba...i vec sam pisao i kad su tada svi govorili france nece ni grupu proci,da ce je proci i stici do polufinala minimum i finala...da je to samo pocetna krizica...bar nisu nikoga dobili na prevaru...
    a tvoje godine mi nisu vazne...pa da imas 50 kada imas toliko argumenata da kazes Italija je vrhunska a Francuska pojma nema...
    ocigledno se ne razumiejes u fuzbal
    pozdraf..

  17. #42
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    nema potrebe za raspravom, kad je evidentno, a i siguran sam da ti neces njega ubijedit' da promjineni misljenje, ni obrnuto.

  18. #43
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa necu ja nikoga da ubijedim niti hocu da mene neko ubijedi..samo iznosimo svoja misljenja....i mislim da za nijansu imam veci argument da je Francuska i ako u pocetku u losoj formi sada u vrhunskoj formi...bar ove najvaznije 3 tekme...i to protiv 3 jaka protivnika dok je italy imala samo jednog jakog...Njemacku...

  19. #44
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Heheheeh

    Quote Originally Posted by MeDo_JE*|*TiTaN
    Ahahahahahahha ne mogu da vjerujem... evo necju raspravljati o tome ko je bolji,poshtujem tvoje mishljenje,ali molim te samo mi reci kako si doshao do zakljuchka da je sredina terena italije stara kao grchka... molim te sad vidi koliko godina imaju zidan,vieira i makelele i uporedi to sa totijem,pirlom,gatuzom i camoranezijem pa cjesh vidjet ko je star kao grchka...
    A medo medo, a dje ubaci makelelea i vieiru, a ostavi na klupu riberija i maloudu koji su u zivotnoj formi!?? A Gatuzo, sem sto trci, moze jedino Australijancima loptu uzet, Zidanu i Vieiri - tesko! Grosa necu da komentarisem - najveci user na svjetsko!!! Ka 10 hedova jednim rafalom da opalis!!!

    Cannavaro jes dobar u odbranu, kao i Materazzi, ali to je 2, a Francuska ima 4 exstra i klasicna odbrambena, plus jos 2 vrhunska na klupu, a klup odlucuje ovakve duele. Ja ne bi poredio Tirama i Sagnola ni sa kim od Italijana!

    Vidjecemo - sve je moguce, ali iskustvo je iskustvo, a Toti samo neka mi je zdrao!
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  20. #45
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Tiwat
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=loverboy] ali im je srednji red smijesan i star ka Grcka!!!

    Odbrana Italije je smijesna naspram Francuske (Tiram je Bog),

    Ajde igraj taj kanter tamo ...italija ima najacu odbranu a vezni red nije los FORZA ITALIA!!!!!!!!!!!!!!!!!111
    Mess with the best die like the rest...

  21. #46
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by loverboy
    A medo medo, a dje ubaci makelelea i vieiru, a ostavi na klupu riberija i maloudu koji su u zivotnoj formi!?? A Gatuzo, sem sto trci, moze jedino Australijancima loptu uzet, Zidanu i Vieiri - tesko! Grosa necu da komentarisem - najveci user na svjetsko!!! Ka 10 hedova jednim rafalom da opalis!!!

    Cannavaro jes dobar u odbranu, kao i Materazzi, ali to je 2, a Francuska ima 4 exstra i klasicna odbrambena, plus jos 2 vrhunska na klupu, a klup odlucuje ovakve duele. Ja ne bi poredio Tirama i Sagnola ni sa kim od Italijana!

    Vidjecemo - sve je moguce, ali iskustvo je iskustvo, a Toti samo neka mi je zdrao!
    Kako mozes da poredis francusku odbranu sa italijanskom, ajde da kazemo da su centralni defanzivci pata-pata sto se veli ali mi nemoj reci samo da su abidal i sanjol bolji od zambrote i grosa. Drugo, Gatuzo samo moze Australijancima da uzme loptu, ko je najbolje ocjenjeni igrac na Utakmici Njemacka-Italija - Gatuzo, a zasto zato sto im je kidao lopte kao lud. Pirla necemo ni komentarisat sigurno najaci igrac na prvenstvo. E sto jest Zidan bolje igra od Totija koji ne moze da pronadje formu od samog pocetka. Mislim da ce odbrana Francuske imati mnogo problema sa Tonijem jer je mnogo jaci u duel nego sto su to bili Ronaldo i Pauleta. I na kraju sto ce i prelomiti jesu golmani tj. ljigavi mali smotani Bartez i na drugoj strani fenomenalni Bufon.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS
    I trebala je da izgubi od AMERIKE..takodje namjstena tekma...u to sam 100% siguran..ne bi me zacudilo da posle 2 mjeseca bude opet neka afera :mrgreen:

    jos samo da cujem da je moggi namjestio i svjetsko prvenstvo!!! odje ne ove forume je sve moguce!!!


    LOL
    ...

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Ada Moggi i Blater ka' palac i kaziprst
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #49
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Heheheeh

    Quote Originally Posted by holjo
    Kako mozes da poredis francusku odbranu sa italijanskom, ajde da kazemo da su centralni defanzivci pata-pata sto se veli ali mi nemoj reci samo da su abidal i sanjol bolji od zambrote i grosa. Drugo, Gatuzo samo moze Australijancima da uzme loptu, ko je najbolje ocjenjeni igrac na Utakmici Njemacka-Italija - Gatuzo, a zasto zato sto im je kidao lopte kao lud. Pirla necemo ni komentarisat sigurno najaci igrac na prvenstvo. E sto jest Zidan bolje igra od Totija koji ne moze da pronadje formu od samog pocetka. Mislim da ce odbrana Francuske imati mnogo problema sa Tonijem jer je mnogo jaci u duel nego sto su to bili Ronaldo i Pauleta. I na kraju sto ce i prelomiti jesu golmani tj. ljigavi mali smotani Bartez i na drugoj strani fenomenalni Bufon.
    Narode - hu da fak is Grosso?????

    Groso je penal narode, bio je 3. bek Italije i ima je srece da igra, a osrednji igrac koji je ima srece! Coek igra u Palermo, a Abidai u Lion, Sagnol u Bajern, mislim smijesno!!! Jos Sagnol igra ka kod kuce u Njemacku! Zambrota je dobar, ali provodi vremena u odbranu kolko i ja na CS.

    Spicevi Italije su stvarno bolji (Toni je majka), tu nema price, ali Trezege je napaljen namrtvo, a nije dobio sansu na svjetsko, mislim da moze bit djoker, ako je zdrav! Bartez je stvarno rupa ali i najveci srecnik na svijet, a Kupe je strasan golman, posebno na penale, dok je Bufon u zivotnoj formi! Mislim da nece ni jedan ni drugi imat previse posla, bice to tvrda utakmica, dje ce sredina da odluci, jer ce se oko centra najvise igrat!

    A ukras loptu Njemcima (Gattuzo) je stvarno tesko :mrgreen: A oni su smijesni! Sem Balaka nemaju nijednog dobrog igraca na sredini, samo sto su fizicki jaki i imaju prednost domacina, NJemacka je inace krs od ekipe!!! Da nisu Klose i Podolski usli u formu tacno sad, ispusili bi se ka i preije svjetskog na svaku utakmicu!
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  25. #50
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znaci da Groso ne valja zato sto igra u Palermo, on je sad jedan od najtrazenijih igraca na trzistu i trebao bi da predje u Inter. Nebitno, bolji je od ove dvojice sto si ih ti pomenuo, izvanredno igra i odbranu i napad pravi je univerzalni bek. To sto si rekao za Trezegea se u potpunosti slazem, trebao bi da igra, barem u drugo poluvrijeme ako nista drugo.

Page 2 of 10 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1/4 final: Brazil - France
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 70
    Last Post: 04-07-06, 15:03
  2. 1/8 final: Spain - France
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 56
    Last Post: 28-06-06, 23:33
  3. 1/8 final: Italy - Australia
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 74
    Last Post: 27-06-06, 13:17
  4. 1/4 final: France vs Greece 25.06.
    By Jim Morrison in forum EURO 2004 - Portugal
    Replies: 54
    Last Post: 27-06-04, 17:56
  5. Vinyl...CD....ili mozda Final Scratch?
    By Yuritzza in forum Muzika
    Replies: 8
    Last Post: 29-05-04, 01:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •