Page 32 of 50 FirstFirst ... 2228293031323334353642 ... LastLast
Results 776 to 800 of 1227

Thread: Aliexpress savjeti o proizvodima

  1. #776
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,284
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    jel neko naruciva od ovoga prodavca:
    https://www.aliexpress.com/store/pro...603ab5a4Vneo1V
    treba mi ovaj ekran, a vidim da ima solidan feedback
    067-572270

  2. #777
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,032
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

  3. #778
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Onda Xiaomi.. Ovaj sa prvog link-a. Mada.. ne vjerujem da mu je cijena (novog) ispod 90/100€

    Možda i više kod nas...

    Ovo bi možda bio bolji izbor za te pare.. Mada je kvalitet izrade - koliko para toliko muzike) Baterija je bolja.

    Sent from my BTV-DL09 using Tapatalk
    Using Tapatalk

  4. #779
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,032
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Odstupa izgledom u odnosu na one navedene. A i do 70e na aliju, da se eskivira carina

  5. #780
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dipal7 View Post
    Can any one Guide me for how to avoid fraud on AliExpress. AliExpress offers millions of products from a variety of categories. when i read a reviews this problem occurs the most from buyers side. please reply me i m waiting?
    Covjek, ili bot se registrovao samo zbog ovoga, moramo ga udostojit makar jednog odgovora

    Hello Dipal. Can you be more specific, on what kind of fraud you mean? Aliexpress protects your money so it will not go to the seller until you confirm that you received your item. In that way, you are protected from the fraud. Or if you think fraud as a seller sending you a bad product, then also you have an option for a dispute and you can return your money again.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  6. #781
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dipal7 View Post
    Can any one Guide me for how to avoid fraud on AliExpress. AliExpress offers millions of products from a variety of categories. when i read a reviews this problem occurs the most from buyers side. please reply me i m waiting?
    Aj kad velis da ispostujemo covjeka da ne ceka...

    Maybe the best thing to do in order to avoid fraud on AE is not to buy products at stores presenting via Aliexpress...

    But if you are keen to do so than previous post has all relevant info for you...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  7. #782
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    moracu i ja otvoriti jedan lazni nalog

  8. #783
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,232
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Power bank za xiomi mo4c, da je odnos cijene i kvaliteta dobar.
    Ne bih dao vise od 20-25eura za to, ako moze sto jeftinije jos bolje...

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

  9. #784
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,155
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,620
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Sve preporuke za ove sijalice za kola! (imaju i pojacane modele, drecavo zute, toplo bijele, skroz bijele)
    Ko oce bijelo svijetlo a nece da se mota sa ksenonima ili led sijalicama...Bolje od Osrama, Narve, Philipsa(sve sam isprobao)...A nije im skracen vijek trajanja

    https://xencn.aliexpress.com/store/g...31fc716czZvLbg

    evo kako je kod mene ispalo




  10. #785
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Lijepo svijetle. Mada ce ti na kisu biti slabija vidljivost sa tom bojom nego sa ovim zutima. Javi kad ti crkne, da vidimo koliko mogu izdrat, ako su i izdrzljive onda je dobar deal, ali ako nece trajat ni mjesec dana onda si bacio pare
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  11. #786
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Dajte recite mi šta da uzmem da prikopčam na hdmi
    Nešto poput usb - >hdmi
    Koristio bi se SAMO za video preko USBa

    Po mogućnosti nešto jeftino da me Srbi ne jebu sa carinom

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 01-03-18 at 16:29.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #787
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Eto me
    Posts
    980
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Preporuka za Powerbank?

  13. #788
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja prije 4 mjeseca poručih neke xenone kopije osrama I nisam bas zadovoljan. Ako ko zna neka preporuči dobre xenone.

  14. #789
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Mozda da probas sa nekim kvalitetnijim led sijalicama sad? Trebalo bi da su dugotrajnije od ksenona.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  15. #790
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Mozda da probas sa nekim kvalitetnijim led sijalicama sad? Trebalo bi da su dugotrajnije od ksenona.
    Trebalo bi, ali ove sa alija nisu, i ne daju ni priblizno istu jacinu svjetlosti kao xenoni (cak ni najskuplje koje mogu da se nadju-narucivao sam jednom 'pacijentu' ). Imaju u srbiji dobri xenoni da se uzmu, ja ih koristim odavno bez problema

    Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka

  16. #791
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    postoji li selfie stick za telefone koji nemaju AUX port? Posto je meni na HTC U11 USB Type-C, a nidje ne nalazim selfie stick sa type-c ulazom... Zna neko?
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  17. #792
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Bar
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    postoji li selfie stick za telefone koji nemaju AUX port? Posto je meni na HTC U11 USB Type-C, a nidje ne nalazim selfie stick sa type-c ulazom... Zna neko?
    Postoji , na bluetooth , to ti je mozda najbolje resenje

    Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
    Cekla was here!

  18. #793
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav ljudi zanimaju me tri stvari u vezi aliexpressa:

    1. Da li se plaća carina i to ako paket markiraju kao under 75$ vrijednosti.( stvarna vrijednost je recimo 120$ )

    2. Koliko se čeka da pošiljka stigne?

    3. Ima li prevaranata i koliko su česti?

  19. #794
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo da prenesem svoje iskustvo sa Aliexpress-om zadnjih par dana.
    U srijedu sam registrovao nalog sa racunara, verifikacioni link mi je stigao na moj yahoomail koji sam otvorio na telefonu. Nakon toga nisam vise mogao da se ulogujem na nalog ni preko racunara ni preko telefona, nalog su zakljucali zbog " suspicious activity " i trazili verifikaciju. Jedina ponudjena opcija za verifikaciju je bila preko sms poruke. Pokusao sam ali nisam uspio da dobijem kod putem poruke. Obratio sam se njihovoj sluzbi gdje su mi rekli da sacekam 48 sati i da ce problem biti rijesen. To se nije desilo. Danas sam ih opet kontaktirao i od prvog operatera sam dobio odgovor da je u pitanju sistemska greska i da ce mi biti poslat kod na mail. To se i desilo ali je kod istekao kad sam pokusao da ga ukucam. Ponovo sam ih kontaktirao i sad mi je receno da je to samo kod da bi potvrdili da je to moja adresa ali ne i da bi mi otkljucali nalog. Naravno, opet su mi rekli da cekam 48 sati i da je moj problem proslijedjen dalje. Na pitanje kako da obrišem nalog dobio sam odgovor da to nije moguće već mogu samo da ga deaktiviram.

  20. #795
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    948
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    1. Ako je nesto ocigledno vece vrijednosti od 75e, onda ce te kontaktirati sa carine i traziti da dostavis screenshot gdje se vidi koliko je kostao proizvod + shipping. Danas je barem lako u google provjerit koliko nesto stvarno kosta, ne bih se igrao sa fotosopom.

    2. Zavisi gdje je prodavac u Kini. Ako je blize velikim gradovima i ako nije neki praznik u toku onda se moze desiti da cekas oko 10-15 dana. Ako je vise u kontinentalnom dijelu Kine, onda mu treba vise vremena da napusti Kinu, nakon cega mu treba 7-10 dana da stigne do pg.
    Naravno, zavisi i koju si postarinu platio - koliko para toliko muzike.
    Uvek trazi "working tracking number" ukoliko shipping method koji si izabrao to podrzava.

    3. Ima prevaranata kao i svudje. Gledaj prodavca koji ima dobru reputaciju, veliki broj prodaja i solidan broj prodatih bas onih predmeta koje hoces da kupis.
    Obrati paznju na "additional reviews" tj naknadne recenzije koje dodaju korisnici gdje mozes da vidis kako se proizvod i prodavac pokazao.

    Ako budes imao bilo kakvih problema, nikad, ali NIKAAAD ne oznacavaj proizvod kao primljen, tj received.
    NIKAD ne pristaj da se sa prodavcem dogovoris da ti vrati pare preko, npr, paypal itsl.

    UVEK sve resavaj samo preko aliexpress dispute i nikako drugo.
    PAZI na sta klikces kad otvoris dispute i kada saljes odgovor na poruke prodavca u dispute.
    Moj slucaj - poslao poruku prodavcu da proizvod nije ono sto sam narucio, a on ponudio da mi vrati preko paypal. Da sam prihvatio, prodavac bi posle desetak dana pokrenuo dispute preko paypal (jer je to za paypal kao da je on meni platio za neku uslugu) i naravno paypal bi njemu vratio pare. Onda bi me blokirao i cao zdravo. Naravno da je preduslov za to bio da ne otvaram dispute i da mu prvo ostavim "positive review". Ne pecajte se na ove gluposti, uvek dispute na aliexpress i nema sansi bez para da ostanete.

    Moj slucaj #2 - otvorio sam dispute i trazio da mi se vrati deo para. Kada prodavac salje odgovor, on ima opciju da ukuca iznos koji on misli da je ok da ti vrati + uz to tekstualnu poruku. Prodavac mi je odgovorio sa 0 da mi vrati + trivijalno pitanje zbog kojeg zamalo nisam kliknuo na OK (misleci da mu tako odgovorim na to pitanje). Tako bih sebi pucao u nogu i ostao bez para. Uljudno sam mu odgovorio da moze da konzumira feces i da mi vrati pare.

    Bonus hints:

    • Nemojte kao telad da ostavljate positive review cim primite paket samo zato sto je nesto brzo stiglo.


    • Isto tako nemojte da odmah oznacite proizvod kao primljen, tj "received" - isprobajte ga par dana, pa ako je sve ok onda ga oznacite kao primljen. Ako nije sve ok, otvorite dispute i preskocite komunikaciju sa prodavcem.


    • Stigao vam proizvod, npr tel? Fino ukljucite kameru i snimite postupak otvaranja paketa, paljenja telefona i isprobavanja osnovnih funkcija. To ce vam uzeti 5min, a imacete odlican dokaz u slucaju da nesto ne radi i lagano cete dobiti pare nazad od aliexpressa.


    Eto toliko.
    Quote Originally Posted by bosspravi View Post
    Pozdrav ljudi zanimaju me tri stvari u vezi aliexpressa:

    1. Da li se plaća carina i to ako paket markiraju kao under 75$ vrijednosti.( stvarna vrijednost je recimo 120$ )

    2. Koliko se čeka da pošiljka stigne?

    3. Ima li prevaranata i koliko su česti?
    Last edited by volimdakucam; 08-04-18 at 21:07.

  21. #796
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,593
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by volimdakucam View Post
    1. Ako je nesto ocigledno vece vrijednosti od 75e, onda ce te kontaktirati sa carine i traziti da dostavis screenshot gdje se vidi koliko je kostao proizvod + shipping. Danas je barem lako u google provjerit koliko nesto stvarno kosta, ne bih se igrao sa fotosopom.

    2. Zavisi gdje je prodavac u Kini. Ako je blize velikim gradovima i ako nije neki praznik u toku onda se moze desiti da cekas oko 10-15 dana. Ako je vise u kontinentalnom dijelu Kine, onda mu treba vise vremena da napusti Kinu, nakon cega mu treba 7-10 dana da stigne do pg.
    Naravno, zavisi i koju si postarinu platio - koliko para toliko muzike.
    Uvek trazi "working tracking number" ukoliko shipping method koji si izabrao to podrzava.

    3. Ima prevaranata kao i svudje. Gledaj prodavca koji ima dobru reputaciju, veliki broj prodaja i solidan broj prodatih bas onih predmeta koje hoces da kupis.
    Obrati paznju na "additional reviews" tj naknadne recenzije koje dodaju korisnici gdje mozes da vidis kako se proizvod i prodavac pokazao.

    Ako budes imao bilo kakvih problema, nikad, ali NIKAAAD ne oznacavaj proizvod kao primljen, tj received.
    NIKAD ne pristaj da se sa prodavcem dogovoris da ti vrati pare preko, npr, paypal itsl.

    UVEK sve resavaj samo preko aliexpress dispute i nikako drugo.
    PAZI na sta klikces kad otvoris dispute i kada saljes odgovor na poruke prodavca u dispute.
    Moj slucaj - poslao poruku prodavcu da proizvod nije ono sto sam narucio, a on ponudio da mi vrati preko paypal. Da sam prihvatio, prodavac bi posle desetak dana pokrenuo dispute preko paypal (jer je to za paypal kao da je on meni platio za neku uslugu) i naravno paypal bi njemu vratio pare. Onda bi me blokirao i cao zdravo. Naravno da je preduslov za to bio da ne otvaram dispute i da mu prvo ostavim "positive review". Ne pecajte se na ove gluposti, uvek dispute na aliexpress i nema sansi bez para da ostanete.

    Moj slucaj #2 - otvorio sam dispute i trazio da mi se vrati deo para. Kada prodavac salje odgovor, on ima opciju da ukuca iznos koji on misli da je ok da ti vrati + uz to tekstualnu poruku. Prodavac mi je odgovorio sa 0 da mi vrati + trivijalno pitanje zbog kojeg zamalo nisam kliknuo na OK (misleci da mu tako odgovorim na to pitanje). Tako bih sebi pucao u nogu i ostao bez para. Uljudno sam mu odgovorio da moze da konzumira feces i da mi vrati pare.

    Bonus hints:

    • Nemojte kao telad da ostavljate positive review cim primite paket samo zato sto je nesto brzo stiglo.


    • Isto tako nemojte da odmah oznacite proizvod kao primljen, tj "received" - isprobajte ga par dana, pa ako je sve ok onda ga oznacite kao primljen. Ako nije sve ok, otvorite dispute i preskocite komunikaciju sa prodavcem.


    • Stigao vam proizvod, npr tel? Fino ukljucite kameru i snimite postupak otvaranja paketa, paljenja telefona i isprobavanja osnovnih funkcija. To ce vam uzeti 5min, a imacete odlican dokaz u slucaju da nesto ne radi i lagano cete dobiti pare nazad od aliexpressa.


    Eto toliko.
    Kapa dolje za odgovor!
    Ne moze bolje od ovoga!

    Послато са Lenovo P2a42 уз помоћ Тапатока
    Servis bijele i smedje tehnike.
    069/495-559
    [email protected]

  22. #797
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by volimdakucam View Post
    1. Ako je nesto ocigledno vece vrijednosti od 75e, onda ce te kontaktirati sa carine i traziti da dostavis screenshot gdje se vidi koliko je kostao proizvod + shipping. Danas je barem lako u google provjerit koliko nesto stvarno kosta, ne bih se igrao sa fotosopom.

    2. Zavisi gdje je prodavac u Kini. Ako je blize velikim gradovima i ako nije neki praznik u toku onda se moze desiti da cekas oko 10-15 dana. Ako je vise u kontinentalnom dijelu Kine, onda mu treba vise vremena da napusti Kinu, nakon cega mu treba 7-10 dana da stigne do pg.
    Naravno, zavisi i koju si postarinu platio - koliko para toliko muzike.
    Uvek trazi "working tracking number" ukoliko shipping method koji si izabrao to podrzava.

    3. Ima prevaranata kao i svudje. Gledaj prodavca koji ima dobru reputaciju, veliki broj prodaja i solidan broj prodatih bas onih predmeta koje hoces da kupis.
    Obrati paznju na "additional reviews" tj naknadne recenzije koje dodaju korisnici gdje mozes da vidis kako se proizvod i prodavac pokazao.

    Ako budes imao bilo kakvih problema, nikad, ali NIKAAAD ne oznacavaj proizvod kao primljen, tj received.
    NIKAD ne pristaj da se sa prodavcem dogovoris da ti vrati pare preko, npr, paypal itsl.

    UVEK sve resavaj samo preko aliexpress dispute i nikako drugo.
    PAZI na sta klikces kad otvoris dispute i kada saljes odgovor na poruke prodavca u dispute.
    Moj slucaj - poslao poruku prodavcu da proizvod nije ono sto sam narucio, a on ponudio da mi vrati preko paypal. Da sam prihvatio, prodavac bi posle desetak dana pokrenuo dispute preko paypal (jer je to za paypal kao da je on meni platio za neku uslugu) i naravno paypal bi njemu vratio pare. Onda bi me blokirao i cao zdravo. Naravno da je preduslov za to bio da ne otvaram dispute i da mu prvo ostavim "positive review". Ne pecajte se na ove gluposti, uvek dispute na aliexpress i nema sansi bez para da ostanete.

    Moj slucaj #2 - otvorio sam dispute i trazio da mi se vrati deo para. Kada prodavac salje odgovor, on ima opciju da ukuca iznos koji on misli da je ok da ti vrati + uz to tekstualnu poruku. Prodavac mi je odgovorio sa 0 da mi vrati + trivijalno pitanje zbog kojeg zamalo nisam kliknuo na OK (misleci da mu tako odgovorim na to pitanje). Tako bih sebi pucao u nogu i ostao bez para. Uljudno sam mu odgovorio da moze da konzumira feces i da mi vrati pare.

    Bonus hints:

    • Nemojte kao telad da ostavljate positive review cim primite paket samo zato sto je nesto brzo stiglo.


    • Isto tako nemojte da odmah oznacite proizvod kao primljen, tj "received" - isprobajte ga par dana, pa ako je sve ok onda ga oznacite kao primljen. Ako nije sve ok, otvorite dispute i preskocite komunikaciju sa prodavcem.


    • Stigao vam proizvod, npr tel? Fino ukljucite kameru i snimite postupak otvaranja paketa, paljenja telefona i isprobavanja osnovnih funkcija. To ce vam uzeti 5min, a imacete odlican dokaz u slucaju da nesto ne radi i lagano cete dobiti pare nazad od aliexpressa.


    Eto toliko.
    Hvala puno brate! Tacno sve sto me je zanimalo!

  23. #798
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,032
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Danas stigle Baseus bezicne slušalice i 10000 mAh eksterna. Slušalice dobar zvuk, trajnost baterije ću da vidim a eksternu takođe. Sve zajedno plaćeno 22e mislim na zadnjim onim sniženjima na Aliju

  24. #799
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    197
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jos nesto, ako ipak mora neko da refunduje preko paypala (mada to ne moze kod nas jer cg jos nema mogucnost primanja $$$ preko paypala), recite da oznaci kao GIFT i samo gift, jer giftovi se ne mogu refundovati.

  25. #800
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica, 黑山
    Posts
    644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto je placeno preko PayPala, a postignut je dogovor iznedju strana o refundu, refundira se svudje u svijetu pa i kod nas. Refund nema veze sa nemogucnoscu primanja novca u bilo kojoj drzavi.

Page 32 of 50 FirstFirst ... 2228293031323334353642 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aliexpress problem
    By Mindcircus in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 28-07-16, 08:56
  2. Porudzbina Aliexpress
    By NoReason in forum Internet
    Replies: 4
    Last Post: 27-03-16, 11:59
  3. AliExpress
    By seskfabregas in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 05-01-16, 14:49
  4. Telefon sa Aliexpress-a
    By aR1xXx in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 93
    Last Post: 27-01-15, 18:50
  5. Info Aliexpress
    By Killy in forum Ostali oglasi
    Replies: 34
    Last Post: 30-08-13, 00:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •