Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 79

Thread: Od dobra se pomamila!?

  1. #26
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Nisu krpa i šerpa nuklearna fizika, što se i vi ne bi naučili osnovnim kućnim poslovima neće vam kruna pasti s glave, nisu vam devojke i žene dadilje

    Smeta vam se devojke brinu o izgledu smeta vam kad su gabori pa lol brate
    Niko ne kaže da su nuklearna fizika. Uostalom najpoznatiji kuvari svijeta su ipak muškarci kao što su i naučnici, pjesnici, umjetnici... Jednostavno, muškarci su u svakom pogledu jači pol :P To pak ne znači da žena treba sebe da oblikuje u skupocjenu vazu čija je uloga da se cakli u staklenoj vitrini. Žena mora sebi naći ulogu u životu, vezi, braku a ne da pod kljukanjem vaspitanja sebe doživljava kao neko božanstvo oko koje se vrti cijeli svijet.

  2. #27
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Poznajem mnoge odive koje misle da niko nema onu stvar nego one i nabiju nos u nebo.....
    a kad se udje u kucu kod istih toliko je gliba da se krmaca ne bi oprasila.....
    Last edited by jokac; 06-12-16 at 08:11.

  3. #28
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Niko ne kaže da su nuklearna fizika. Uostalom najpoznatiji kuvari svijeta su ipak muškarci kao što su i naučnici, pjesnici, umjetnici... Jednostavno, muškarci su u svakom pogledu jači pol :P To pak ne znači da žena treba sebe da oblikuje u skupocjenu vazu čija je uloga da se cakli u staklenoj vitrini. Žena mora sebi naći ulogu u životu, vezi, braku a ne da pod kljukanjem vaspitanja sebe doživljava kao neko božanstvo oko koje se vrti cijeli svijet.
    Žena ne mora ništa tačka.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  4. #29
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kako koja Boga mi... I kako kod kojeg to može proć. Nije ovdje poenta neke prisile već zrelosti uloge. Vječite mamine princeze i ljepotice koje su sebe izgradile u voštane figure pune safre vjerovatno imaju veoma ispunjen život.

  5. #30
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Vječite mamine princeze i ljepotice koje su sebe izgradile u voštane figure pune safre vjerovatno imaju veoma ispunjen život.
    Da, baš kao i mamini sinovi sa stavovima iz 19og veka
    Last edited by Miss_Lucifer; 06-12-16 at 09:36.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  6. #31
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    sto se ne upoznate vas dvoje?

  7. #32
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Da, baš tao i mamini sinovi sa stavovima iz 19og veka
    tacno tako,neki ne izlaze iz proslosti....hahaha

  8. #33
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    dobru zenu razmaziti treba,
    ne drzat je na koricu ljeba!
    neki vole usku bas u struku,
    al komsiluk tada je na muku,
    ako das joj malo vise para,
    onda pocne vjesto da te vara.
    Stiklu stavi od 12 centi,
    ko je braco tad nece voljeti?
    Komsijama oci ispadaju,
    sve se pare na Versaci daju.
    pomame se od tog viska para,
    kosu cupa tada majka stara...

  9. #34
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Jel ovo neki the gusle remix

  10. #35
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    za tebe obavezno gusle remix:very_drunk:,na uvce...bas kako volis...
    Last edited by jokac; 06-12-16 at 10:00.

  11. #36
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Arhitetka View Post
    Po ko zna koji put cujem istu pricu: zena u braku trpi maltretiranje od strane muza, i kad digne glas, rep, sta god - narod komentarise: Od dobra se pomamila!

    Pomamljuju li se stvarno zene od dobra koje im pruza muz? Muz = latentni psihopata, patoloski ljubomoran, pomalo nasilan (koji samar tu i tamo)...

    Da li je danas mnogo teze razvesti se od gospodina, zivjeti u podstanarima, hraniti, skolovati maloljetnu djecu, nego prije 20 godina?
    znaš kako....dok još ima naših starih "plemenskih običaja"i narodnih umotvorina tipa "žensko dijete-tudja sreća" "ćuti, dobro je kad te ne bije" "ako se razvedeš, nemaš se dje vrnut" "nećemo ti tuđu đecu mi njivit" sa posebnim akcentom na ovo "tuđu" (tako neki roditelji nazivaju djecu od svoje ćerke) imaćemo i umotvorinu "od dobra se pomamila"....iskreno, nije da ova umotvorina nema svoje utemeljenje ali ne isključivo u ovom slučaju (kad žena odluči da napušti zajednicu) nego kao jedna životna filozofija novijeg vremena koja vrijedi i za muškarce i za žene....ispada da smo se svi od dobra dobrano pomamili pa smo zaboravili na mnoge vrijednosti prije svega moralne, pa i društvene, socijalne, sve banalizujemo, da prostiš, opet narodnim rečnikom rečeno, "viđela žaba da se konj kuje pa digla nogu" ! I ja bi tata!
    Mislim da će danas sve manje ljudi reći za maltretiranu ženu da se od dobra pomamila, ali isto tako ima danas stvarno dosta onih koje na prvu svadju razbrčkaju dojučerašnju "vječnu" ljubav, ne sjekiraju se što imaju djecu, a od roditelja imaju punu podršku, što neko gore reče, savjetuju ih roditelji "ne daj na sebe ni po koju cijenu"....i ko je kriv? Mi! Ista ta djeca nekadašnjih maltretiranih majki (neke su maltretirane plemenskim zakonima, neke stvarno fizički, svejedno su bile nezadovoljne i jedne i druge) koje su ih učile da ne treba da trpe, danas im daju punu podršku da se ladno razvedu zbog najobičnijih gluposti....iskreno, ja to zovem "od dobra se pomamila"....ove slučajeve maltretiranih žena uopšte ne stavljam u ovaj kontekst jer to je sramota našega cijeloga društva, naših naravi i naše društvene nebrige! Mnogi su od nas mjesecima slušali jauke iz komšijskih stanova, pa nijesu htjeli da se miješaju, a i kad su se umiješali i zvali policiju, policija je "opomenula" nasilnika....how yes no! Baš je on to shvatio...još bi je više posle ubupao!

    Quote Originally Posted by Arhitetka View Post
    To je inace ovdje kao neki forumski obicaj/kultura - prozivanje. U nedostatku argumenata, misljenja, itd.
    ovdje reagujem proceduralno, ne, nije forumski običaj/kultura, nego opšti narodni običaj/kultura kojega milioni obrisanih postova nijesu i neće iskorijeniti
    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    najveći problem žena u CG su upravo druge žene
    majke, tetke, babe, sestre koje su vaspitavale mušku čeljad kao da su u najmanju ruku prinčevi od Velsa
    dok se to ne promeni nećemo videti pomak u statistikama razvoda i kućnog nasilja


    besplatan savet - ako upoznate tipa koji ima nekoliko starijih sestara i 0 braće bežite glavom bez obzira. To je jedna od onih "mi ćeramo dok ne bude muško" porodica, što znači da je dugo očekivani našljednik od kako je prvi put zaplakao tretiran kao zvezda kuće i ne razume šta to znači ne.
    To uopšte nije pravilo a ako se nekad i moglo reći da su muška djeca malo favorizovana, danas je opšte poznato među mladim naraštajima da svoje ćerke pretjerano razmaze i tretiraju ih kao PRINČEVE od Velsa, što je po mom mišljenju mnogo zeznuto!
    Iako je direktor pomenuo da su muškarci jači pol, ja sam mišljenja da možda jesu fizički i nikako drugačije, tako da je tako jakoj ženi napumpati ego i tretirati je kao princa od velsa jedna opšta opasnost....stvarno vjerujem, rizikujući da budem napadnuta, da su žene u svakom segmentu ljudskog karaktera naj u odnostu na muškarce....ovo znači i da mogu biti bolje od najboljeg, ali i gore od najgoreg eto tako spava mi se, pa ću sjutra da se branim
    Nemojmo samo da se "šamaramo" argumentima ti imaš mušku, ti žensku đecu ti ovakvu ti onakvu...ja sam od onih ljudi koji misle da djecu (i žensku i mušku) treba samo i isključivo maziti i razmaziti, maksimalno, učeći ih istovremeno dobrim stvarima, dobrom i blagom karakteru, blagosti, humanosti, altruizmu, poštenju, poštovanju i empatiji! Ja sam bila žensko dijete pored starijeg brata, princa od velsa, i bila sam mladji i razmaženiji princ od velsa i uživala sve blagodeti najljepšeg djetinjstva i mladosti u okrilju porodice, sigurne i mirne luke!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #37
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Čemu ovakva priča? Ne kažem da ne postoje takvi slučajevi ali mislim da danas sve više majki ima ulogu vaspitavanja njihovih "princeza" kojima je jedini imperativ da njeguju svoje tijelo, kosu, da izgledaju fantastično i "ne daju na sebe" a to podrazumijeva da ne treba da se posvete poslovima u kući već da hranu spremaju kada one žele(tipa da isprže jaje i skuvaju špagete) , da se hrane po sicilijama, lineama, da imaju kućnu pomoćnicu i da im jedini posao bude pažljivo pritiskanje dugmeta mašine da ne oštete lak na noktima. Da ne pričam o histerijama koje izbijaju iz njihovog njegovanog "duha".
    Dje nalazis ovakve?
    Odma na pocetku veze se moze vidjet kakav je ko, niko normalan se nece kucit sa ovakvom kakvu si ti naveo. Mislim da su takve u manjini svakako, pa ih ne treba uzimati za primjere.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  13. #38
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne nalazi ih, nego ih srijece po ulicama. Te nafrakane samo sto mi iz frizidera ne izlaze.

  14. #39
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Dje nalazis ovakve?
    Odma na pocetku veze se moze vidjet kakav je ko, niko normalan se nece kucit sa ovakvom kakvu si ti naveo. Mislim da su takve u manjini svakako, pa ih ne treba uzimati za primjere.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
    Ne nalazim ja lično. Imao sam doduše ranije iskustva sa takvim profilima ali vidim i iz iskustava drugih ljudi. Ja sam srećno oženjen ipak

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  15. #40
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Dje nalazis ovakve?
    Odma na pocetku veze se moze vidjet kakav je ko, niko normalan se nece kucit sa ovakvom kakvu si ti naveo. Mislim da su takve u manjini svakako, pa ih ne treba uzimati za primjere.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
    rekao je vjerovatno svoju situaciju,pa ce sad da porekne sve.......znas kako je kad se vjerovatno ne smije covjek cuti u svojoj kuci,pa pametuje na forumu...ne vidi se drugo objasnjenje primjera koji je naveden.znati ovako nesto moze samo covjek koji to ima svakodnevno....ali i to je zivot.ima ljudi koji uzivaju u tome...ne zamjeraj direktore nas,hahaha.:very_drunk:
    Last edited by jokac; 07-12-16 at 09:00.

  16. #41
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Šta smo naučili danas - možeš biti vrhunski stručnjak u svom poslu, dobra osoba i prijatelj ali ako si nafrakana i nisi " za kuće" sve pada u vodu
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  17. #42
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    rekao je vjerovatno svoju situaciju,pa ce sad da porekne sve.......znas kako je kad se vjerovatno ne smije covjek cuti u svojoj kuci,pa pametuje na forumu...ne vidi se drugo objasnjenje primjera koji je naveden.znati ovako nesto moze samo covjek koji to ima svakodnevno....ali i to je zivot.ima ljudi koji uzivaju u tome...
    Xaxaaaxa bravo

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  18. #43
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    salim se malo brate ne zamjeraj:encouragement:

  19. #44
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    najveći problem žena u CG su upravo druge žene
    majke, tetke, babe, sestre koje su vaspitavale mušku čeljad kao da su u najmanju ruku prinčevi od Velsa
    dok se to ne promeni nećemo videti pomak u statistikama razvoda i kućnog nasilja


    besplatan savet - ako upoznate tipa koji ima nekoliko starijih sestara i 0 braće bežite glavom bez obzira. To je jedna od onih "mi ćeramo dok ne bude muško" porodica, što znači da je dugo očekivani našljednik od kako je prvi put zaplakao tretiran kao zvezda kuće i ne razume šta to znači ne.
    Najveci problem danasnjih zena je mozak generalno. Hvala Bogu imam priliku jos uvijek da zivim uz dvije babe koje su prebacile 80+, kad god podjem kod jedne ili druge, pocnu pricu kako su se danasnje zene pomamile, istu pricu pricaju obije, kao da se dogovaraju. Obije imaju drugarice i komsinice sa kojima se druze, drustvene su prirode i imale su savrsene brakove da nikad nije bilo ozbiljnije svadje bez neke male sitnice koje su se isti dan zavrsavale. Obije govore isto a to je da od kada su zene dohvatile poslova i funkcija od tada je poceo sunovrat svijeta, djeca nevaspitana, brakovi trop. Ne polazu racune nikome, svoja plata i td. Za djecu se manje vise vremena nema, vaspitavaju ih u vrtice, o proizvod toga su retardirana djeca koja nista ne znaju. I sad da sjedim kuci da nemam druga ni drugarice pa da recem mozda su meni babe jedine takve, srecom drugarica mnogo imam, i vidim odlicno da niko nikoga ne trpi vise i TVRDIM da danas se mnogo vise trude muzevi za ocuvanje braka nego zene. Vise zena seta dzukele nego djecu, ako i vidim da neko seta bebu seta je OTAC u 9 od 10 slucajeva, a zene setaju dzukele u 7 od 10 slucajeva, statistiku nisam radio, ali i kad bih je radio ne bih mnogo promasio..

  20. #45
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Najveci problem danasnjih zena je mozak generalno. Hvala Bogu imam priliku jos uvijek da zivim uz dvije babe koje su prebacile 80+, kad god podjem kod jedne ili druge, pocnu pricu kako su se danasnje zene pomamile, istu pricu pricaju obije, kao da se dogovaraju. Obije imaju drugarice i komsinice sa kojima se druze, drustvene su prirode i imale su savrsene brakove da nikad nije bilo ozbiljnije svadje bez neke male sitnice koje su se isti dan zavrsavale. Obije govore isto a to je da od kada su zene dohvatile poslova i funkcija od tada je poceo sunovrat svijeta, djeca nevaspitana, brakovi trop. Ne polazu racune nikome, svoja plata i td. Za djecu se manje vise vremena nema, vaspitavaju ih u vrtice, o proizvod toga su retardirana djeca koja nista ne znaju. I sad da sjedim kuci da nemam druga ni drugarice pa da recem mozda su meni babe jedine takve, srecom drugarica mnogo imam, i vidim odlicno da niko nikoga ne trpi vise i TVRDIM da danas se mnogo vise trude muzevi za ocuvanje braka nego zene. Vise zena seta dzukele nego djecu, ako i vidim da neko seta bebu seta je OTAC u 9 od 10 slucajeva, a zene setaju dzukele u 7 od 10 slucajeva, statistiku nisam radio, ali i kad bih je radio ne bih mnogo promasio..
    istina,svaka cast.:very_drunk:

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Postoji nešto što se zove jednakost između muškaraca i žena i što je u normalni zemljama normalno i prihvaceno kod nas je nenormalno. Samo kod dijela Balkana i izuzetno nerazvijenih zemalja postoji ova zatucana svijest.

    Kod nas ako žena spava sa 5-6 momaka onda je ona k urva a momak je veliki jebach i mudoviste.
    Ako žena radi posao koji je više plaćen onda je problem što ne radja nego se bavi karijerom.
    Ako se nije udala do 25onda je batal p icka a ako nije rodila do 30 onda nikad radjati nedje.


    Želio bih samo da naglasim da su ovakva razmišljanja malograđanska i maloumna i da ljudi koji tako razmišljaju nikada nijesu trebali otići sa sela.

    Crnogorci su po prirodi nesigurni i nemaju samopouzdanje pa onda to lijece nekim tradicijama . Ljepše mu je da žena sjedi kući, podiže djecu i ceka njega da dodje sa posla nego da se profesionalno ili kulturno uzdiže, jer ih je strah da radi njihove impotencije ili nesigurnosti žena zaboga ne prevari na tom poslu, ili da je ne daj Boze sveti bolja od njega u necemu ili da vise zaradjuje.
    A onda, ako ne mozes da privuces zenu intelektom, profesionalnim uspjehom ili kapacitetom ti je onda privlacis nekim pricama/skupim autima/poklonima i onda sta ocekujes ? Ako si vec upecao takvu osobu, onda ce naravno takva osoba da ti vrati prvom prilikom, recimo kada naidje neko sa boljim pricama/autima/poklonima ili jednostavno mladji komsija sa six packom i pimpekom od 20cm
    I zasto su samo zene lose ? Ako zena nece da sprema kroz kucu to je neki mentalitet, vaspitanje ili navika i lako je to disciplinovati nije to nervna bolest. Lako se razvesti 10 min to traje isto kao i vjencanje. Ali sta je sa muskarcima koji su jos gori - kockari, pijanice, drogashi, dileri i ono za mene najgore nezaposlene dangube koje po cijeli dan sjede u kladionicu i gledaju nece li zakucit da dobiju 10eur... pi

    Preteške su mi te price...

    Nijesam ni ja bela lala, ja npr ne mogu da razumijem ženu koja je odabrala da ne rodi (i muškarca da ne postane otac) ali to su neke lične preference i moje nerazumijevanje njihovih izbora nuzno ne znači da su ti izbori pogresni...

    Ne treba generalizovati, da li postoji ta neka nova urbana pop kultura, koja favorizuje starlete i sponzoruse? Postoji. Ali ta kultura je manjina, manjine. Velika vecina zena je onakva kako se ophodis prema istoj.


    Imao sam prilike da proputujem, zivim na zapadu a i radim sa strancima pa vidim koliko je kod njih to drugacije nego kod nas. Koliko je musko zenska interakcija drugacija. Kod nas je cura necija potencijalna djevojka/zena/kombinacija pa kad sve to propadne onda tek drug. Dok je na zapadu musko ili zensko isto. Nema odvajanja, jedino sto te odvaja je izbocina ili rupa medju nogama i to je to. Socio - ekonomske prilike su za svakog iste.

    Da zakljucim kratko... Obozavam zene. Od kad sam se ozenio ne dodirujem tudje zene vise, ali volim da ih gledam i slusam i jednostavno me odusevljavaju. Podrska svim zenama - NE DAJTE SE TRADICIJI

    Volim VAS :*****


    P.S.

    Ovako zamisljam vecinu "crnogoraca" kojima je tradicija vazna samo pri musko/zenskim odnosima

    Last edited by Gandalf_White; 10-12-16 at 18:16.
    One Ring to Rule them all...

  22. #47
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Ja bi da zene idu na posao ali da ne dobijaju platu .
    Dokle bre vise da trpimo

  23. #48
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Ja bi da zene idu na posao ali da ne dobijaju platu .
    Dokle bre vise da trpimo
    tacno tako hahahah,a ne kao ovi filozofi forumski...

  24. #49
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Treba otvoriti sigurnu musku kucu, pojedinim muskarcima je stvarno potrebna, ahahaha aaaa sto je ovo... xDDDD

  25. #50
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Zamisli zenu koja uzme neradnika da s njim zivi? Ta ne moze bit cista u glavu. Isto tako ni momak koji uzme neradnicu. Ne znam sto se komplikuje na temu, prilicno je jednostavno.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dobra Voda
    By Hitman in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 27-11-08, 22:44
  2. dobra simulacija F1?
    By Remote in forum Game Server CG
    Replies: 12
    Last Post: 04-06-08, 18:37
  3. Dobra ponuda
    By Gile_sampion in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 15-03-07, 17:02
  4. dobra vijest.....
    By noodle in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 25-04-06, 00:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •