Page 2 of 20 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 487

Thread: Dvadeset pet godina od našeg sramnog pohoda

  1. #26
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Pošto pamtim te događaje, preporučujem da se pročita sledeće štivo:

    www.helsinki.org.rs/doc/Svedocanstva24.pdf




    Tu možete iz prve ruke pročitati što je ko pričao i radio, da vam ne otvaraju glavu sa mlađanim naivnim premijerom koji ništa nije znao.
    Last edited by remark; 01-10-16 at 16:42.

  2. #27
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,738
    Thanks Thanks Given 
    652
    Thanks Thanks Received 
    2,926
    Thanked in
    1,742 Posts

    Default

    Мило и Момо су у том периоду били јадни и немоћни да зауставе било који ратни процес у СФРЈ, а на њихово дјеловање, као што је повлачење војске са Баније, имали би јасну реакцију Београда која се крајем 1992. огледала у кандидатури Бранка Костића за предсједника ЦГ.Наравно далеко од тога да их амнестирам за недостатак муда да се супроставе, и слуганство али ствари треба јасно сагледати.

    Машинеријом је командовао од несрба очишћен врх ЈНА, односно посредно Милошевић.Добар дио црногорских јединица је послије отпочињања акција на дубровачко-херцеговачком ратишту, измјештен из команде титоградског и стављен под команду ужичког корпуса, а Црногорци су били ријеткост на командним дужностима старијим од команданта батаљона, односно вишег чина од капетана прве класе или мајора.

    Већина жртава на нашој страни су или послиједица пријатељске ватре, или послиједица недовољног искуства и незнања старјешина у комбинацији са лошим обавештајним подацима, који су често личили на пропаганду.

    Дубровник је љага на црногорском имену, али нам је био и добра школа за 1998. када је иста машинерија хтјела да нас пошаље да ослобађамо Косово од становништва.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  3. #28
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Naši napaori da jugoslovensku krizu riješimo mirnim putem nijesu urodili plodom – konstatovao je Milo Đukanović, crnogorski premijer. Razlog: “Zato što smo, kao sagovornika sa hrvatske strane, imali ustaše, licemjere, kriminalce, raspomamljene krvoloke, riječju, plaćenike, čiji je zadatak da razbiju jugoslovensku državu”. Oni u tom cilju, kazao je Đukanović, ne biraju sredstva: vrše genocid nad srpskim narodom, iživljavaju se nad pripadnicima JNA, ucrtavaju nove granice, tzv. nezavisne i naravno, demokratske države Hrvatske: “Od Crne Gore bi htjeli Bar, Boku, a našu republiku bi, iz jasnih taktičkih razloga pretvorili u ono ratište, kako bi dekoncentrisali i pažnju javnosti, ali i oružane snage sa svoje teritorije”.
    “Hrvatska vlast je, po svaku cijenu htjela rat i – ima ga!” – uskliknuo je Đukanović, dodavši: “Iako nam ratovanje, istorijski gledano, kud i kamo više priliči, izbjegavali smo ga sve dok je to bilo moguće, sve dotle dok ustaške formacije nijesu najdirektnije ugrozile Crnu Goru i živote njenih građana”. Svjestan da je njegova argumentacija na tankim nogama, Đukanović se, potom, okomio na miarotvorce i opoziciju: “Kao i uvijek do sada naši neprijatelji obezbijedili su pomoć jednog broja naših dičnih sunarodnika – građana Crne Gore. Ni oni nas ne iznenađuju. Od njih smo sve to već doživjeli. Ne iznenađuje nas, ovoga puta, ni otvorena izdaja Crne Gore i crnogorskog naroda, jer oni odavno u tom narodu nemaju nikakav ugled. Zato će njihova galama, navodno mirotvorna, u suštini, podlo-politikanska i izdajnička, biti još jedan pucanj u prazno”, kazao je ratnički raspoloženi premijer a njegove riječi, kao i Momira Bulatovića na istoj sjednic, pokrenule su hajku na “izdajnike”.

  4. #29
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @bar , sve što si napisao je živa istina....ljaga koju niko niko ne pokušava da OPRAVDA, ali i opomena današnjim razno-raznin GRUNAMA, da su sad druga vremena ...tj.da je njihovo prošlo
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  5. #30
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Kolega Bar, ja evo pokušavam da sagledam ovo što ti napisao i ovo što jadni i nemoćni premijer izjavljuje, nešto mi ne djeljuje miroljubivo?

  6. #31
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Мило и Момо су у том периоду били јадни и немоћни да зауставе било који ратни процес у СФРЈ, а на њихово дјеловање, као што је повлачење војске са Баније, имали би јасну реакцију Београда која се крајем 1992. огледала у кандидатури Бранка Костића за предсједника ЦГ.Наравно далеко од тога да их амнестирам за недостатак муда да се супроставе, и слуганство али ствари треба јасно сагледати.

    Машинеријом је командовао од несрба очишћен врх ЈНА, односно посредно Милошевић.Добар дио црногорских јединица је послије отпочињања акција на дубровачко-херцеговачком ратишту, измјештен из команде титоградског и стављен под команду ужичког корпуса, а Црногорци су били ријеткост на командним дужностима старијим од команданта батаљона, односно вишег чина од капетана прве класе или мајора.

    Већина жртава на нашој страни су или послиједица пријатељске ватре, или послиједица недовољног искуства и незнања старјешина у комбинацији са лошим обавештајним подацима, који су често личили на пропаганду.

    Дубровник је љага на црногорском имену, али нам је био и добра школа за 1998. када је иста машинерија хтјела да нас пошаље да ослобађамо Косово од становништва.



    jesu li strugar i zec bili sa cinovima? jedan general a drugi admiral. obojica crnogorci i osudjeni za napad na dubrovnik.izdavali komande.

  7. #32
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ponekad se proslost mora ostavit iza ledja i gledati put buducnost. Sto je bilo kako je bilo, trt, nego kako ce bit???a nece te ni znati dok Milo krunu nosi. Nek ste zdravo.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  8. #33
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by za.saku.dolara View Post
    konkretno me interesuje kako moze biti vise kriv za dubrovnik obicni spiker sa tv-a od premijera drzave?
    Radio Télévision Libre des Mille Collines ... daj pronadji na netu sto su i kakva je bila njivoha uloga u genocidnom masakru u Ruandi.

  9. #34
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,738
    Thanks Thanks Given 
    652
    Thanks Thanks Received 
    2,926
    Thanked in
    1,742 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Kolega Bar, ja evo pokušavam da sagledam ovo što ti napisao i ovo što jadni i nemoćni premijer izjavljuje, nešto mi ne djeljuje miroljubivo?
    Могао је он изјављиват што је хтио, и он и Момо, но ту су се мало што питали.Намјера ми није да амнестирам било кога, понајмање њих, већ да се јасно утврди линија и степен одговорности.

    Quote Originally Posted by za.saku.dolara View Post
    jesu li strugar i zec bili sa cinovima? jedan general a drugi admiral. obojica crnogorci i osudjeni za napad na dubrovnik.izdavali komande.
    Осуђени су по командној одговорности, иначе Јокић је само пореклом Црногорац, а Павле Стругар је био подводљив, и уосталом добар дио његових јединица је изуузет из његове комадне и стављен под команду ужичког корпуса, генерала Торбице.
    А само да знаш, дуг је пут од команданта оперативне групе од, лупам, 20.000 људи, до команданата батаљона, или чета.

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Koja je razlika izmedju NATO akcija u svijetu i našeg napada na Dubrovnik ??? Ko je protiv ovog čina agresije na Hrvatsku taj po istom principu mora biti protiv članstva u NATO inače nešto nije kako treba ...
    Биле су укупно четири НАТО акције у свијету, двије против Срба, она у Авганистану против Ал-Каиде (под мандатом УН-а), и операција у Либији такође легализована у УН-у.
    Можемо слободно да анализирамо сваку од те четири операције и да је упоредимо, па ћемо видјети да су мотиви поприлично различити, као и послиједице.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  10. #35
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Могао је он изјављиват што је хтио, и он и Момо, но ту су се мало што питали.Намјера ми није да амнестирам било кога, понајмање њих, већ да се јасно утврди линија и степен одговорности.
    Tako je. Tako da je linija i stepen odgovornosti za tadašnje događaje u CG prilično jasna.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  11. #36
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    1991
    "Šah sam omrznuo od njih i njihovog podaništva šahovnici i mladoj demokratiji tipa kalašnjikov."
    "Nametnuti rat ćemo dobiti, baš kao što smo sve takve protivnike pobjeđivali tokom cijele naše istorije. Ovog puta ćemo završiti zajednički život s njima i raskinuti sve kontakte, nadam se za sva vremena. Nadam se da će se u toj diobi formirati nove državne zajednice u kojima ćemo živjeti, granice sa Hrvatskom povući pravednije i logičnije, nego što su to učinili priučeni boljševički kartografi, čiji je izgleda jedini cilj bio da nad Crnom Gorom, u dijelu Boke bude hrvatsko starateljstvo. Još ću vam samo ovo reći: Crnom Gorom teče Zeta, uskoro će i Neretva. "
    "Pohod na Dubrovnik je svrsishodan i svako suprotno stajalište je izdajničko."
    "Ne može se mahati grančicama mira dotle dokle se srpski narod u Hrvatskoj kolje, masakrira, siluje, dok im se pale kuće i uništavaju imanja samo zato što su Srbi. Rat se ne dobija dezerterstvom već mobilizacijom."
    "Hrvatska vlast je po svaku cijenu željela rat - i ima ga."
    1992
    "Sve opozicione separatističke stranke u Crnoj Gori govore da smo vodili besmisleni rat, a ni jedna za to nema argumente. A argumenat je da nam je rat bio nametnut, bili smo napadnuti od strane hrvatske vojske."
    "Milošević je nešto najbolje što se moglo desiti Jugoslaviji u ovom trenutku, kada povampirene fašističke snage u Hrvatskoj i Sloveniji pokušavaju uništiti sve ono što je stvoreno od 1945. godine do sada. Ponosan sam da u ovim istorijskim trenucima mogu biti rame uz rame s njim u odbrani tekovina revolucije "
    "Od svega najviše mrzim četnike, ustaše i stopostotne Crnogorce”.
    Pitam se ko su ti "stopostotni Crnogorci"? Je li to neka kvislinška fašistička organizacija?
    Koliko se tada 1992. godine smjelo biti Crnogorac a da te ne trpaju u isti koš sa četnicima i ustašama? 90%? 80%? 50%? I čime je trebao biti "punjen" taj preostali postotak do 100%?

    2000
    "Ovu priliku želim iskoristiti da u svoje ime i u ime građana Crne Gore, posebno onih građana koji dijele moja moralna i šira politička uvjerenja, uputim iskreno žaljenje svim građanima Republike Hrvatske, posebno Dubrovnika i Dubrovačko-neretvanske županije, za svu bol, sva stradanja i sve materijalne gubitke koje im je nanio bilo koji predstavnik Crne Gore u sastavu JNA u tim tragičnim događajima".
    Mir, mir, mir, niko nije kriv... (bez predstavnik Crne Gore u sastavu JNA a ne oni koji su ga tamo poslali)
    Last edited by ASC; 02-10-16 at 19:27.

  12. #37
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Биле су укупно четири НАТО акције у свијету...

    Ne akcije....INTERVENCIJE.
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,835
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Daleko bilo da branim bilo koga ali ne znam kako nekome ne moze biti jasno da su Djukanovic i Bulatovic tada bili pozorisne lutke a da je Milosevic bio taj koji je manevrisao kanapima. I sta ce da pricaju i sta ce da rade i kako ce da rade, jer jednostavno nisu imali jaja. '98 su jaja eto skupili i izbjegli smo novi rat na Kosovu a onda i '99 mozemo reci slobodno da smo izbjegli i bombardovanje u CG iako ne zelim ni najmanje da umanjim bitnost zrtvi u Murinu.

    U svakom slucaju, svakome Crnogorcu je taj Dubrovnik knedla u grlu i svi se mi stidimo zbog toga, ali vrijeme je vise da se gleda naprijed a ne svako malo se vracat na tu mrlju.

    Sent from my Samsung S7
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  14. #39
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Daleko bilo da branim bilo koga ali ne znam kako nekome ne moze biti jasno da su Djukanovic i Bulatovic tada bili pozorisne lutke a da je Milosevic bio taj koji je manevrisao kanapima. I sta ce da pricaju i sta ce da rade i kako ce da rade, jer jednostavno nisu imali jaja. '98 su jaja eto skupili i izbjegli smo novi rat na Kosovu a onda i '99 mozemo reci slobodno da smo izbjegli i bombardovanje u CG iako ne zelim ni najmanje da umanjim bitnost zrtvi u Murinu.

    U svakom slucaju, svakome Crnogorcu je taj Dubrovnik knedla u grlu i svi se mi stidimo zbog toga, ali vrijeme je vise da se gleda naprijed a ne svako malo se vracat na tu mrlju.

    Sent from my Samsung S7

    nacelno se slazem sa ovim postom.ali ovdje se zeli djukanovic abolirati i apsolutno mu se umanjiti krivica. dok se optuzuje samo momir bulatovic.Tako je pisao Tattoo.

    mi se stidimo zbog Dubrovnika ali Hrvati se moraju vise stidjeti zbog agresije na Bosnu i Hercegovinu.oni su tamo pocinili mnogo vise zlocine nego mi u dubrovniku.

  15. #40
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by za.saku.dolara View Post
    nacelno se slazem sa ovim postom.ali ovdje se zeli djukanovic abolirati i apsolutno mu se umanjiti krivica. dok se optuzuje samo momir bulatovic.Tako je pisao Tattoo.

    mi se stidimo zbog Dubrovnika ali Hrvati se moraju vise stidjeti zbog agresije na Bosnu i Hercegovinu.oni su tamo pocinili mnogo vise zlocine nego mi u dubrovniku.
    Ti se splačino ne stidiš ničega.
    Sa jednog od naloga si i pisao kako je napad na Dubrovnik opravdan.

    Istekao ti je ban na nekim nalozima pa kad te na ovome banuju možeš da se aktiviraš sa nekih starijih... ako se sjetiš šifre.

    ---------------------------------------------------------------------------------------

    Last edited by ASC; 01-10-16 at 19:52.

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Мило и Момо су у том периоду били јадни и немоћни да зауставе било који ратни процес у СФРЈ...
    To je sve pokusaj da se na ruke opere prljavi ves koji se oprati ne moze. Lijepo od tebe sto se trudis, ali uzaludno.

    Niko ih nije puskom natjerao da se kandiduju, niti da ostanu na duznosti, niti da daju ove izjave koje su davali. Ovdje se divimo generalu koji se ubio, a onda, u istom dahu, branimo premijera koji je, eto, prosto morao da huska po televiziji, kune sahovnicu, i salje stotine u smrt. Nije se mogla ostavka dati, ili makar preskociti neka od sramotnih obracanja javnosti.

    Najsmjesnije je sto danas taj isti covjek druge optuzuje da im je istorija ratnohuskacka.

  17. #42
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    @bar , sve što si napisao je živa istina....ljaga koju niko niko ne pokušava da OPRAVDA, ali i opomena današnjim razno-raznin GRUNAMA, da su sad druga vremena ...tj.da je njihovo prošlo
    hahah "svacije" odlazi i prolazi i sve tako u krug. Tome nas je istorija naucila ( tebe ocigledno nije iako primjecujem imas dosta godina ) . A to sto ti pokusavas da opravdas ne samu akciju vec neke ucensnike u akciji je po meni dno dna.

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,835
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Iako sam bio dijete tada, od 5-6 god, kristalno jasno su mi ostale scene sa vojnom policijom, pozivima za rezerviste, bježanijama... Narod nije bio za rat, bar ne niko od moje šire i uže familije. Ali propaganda je čudo, a u nedostatku medija, interneta i ostalih vidova oglašavanja i dobijanja informacija, ta gamad svi kolektivno su huškali narod, da je dovelo do toga da je čak i dobrovoljaca bilo. Ne ponovilo se.

    Sent from my Samsung S7
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  19. #44
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To je sve pokusaj da se na ruke opere prljavi ves koji se oprati ne moze. Lijepo od tebe sto se trudis, ali uzaludno.

    Niko ih nije puskom natjerao da se kandiduju, niti da ostanu na duznosti, niti da daju ove izjave koje su davali. Ovdje se divimo generalu koji se ubio, a onda, u istom dahu, branimo premijera koji je, eto, prosto morao da huska po televiziji, kune sahovnicu, i salje stotine u smrt. Nije se mogla ostavka dati, ili makar preskociti neka od sramotnih obracanja javnosti.

    Najsmjesnije je sto danas taj isti covjek druge optuzuje da im je istorija ratnohuskacka.
    Najsmjesnije a i najzalosnije je sto to prolazi kod ovog naroda. Svi sve znaju a nikog nista ne zanima...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  20. #45
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    hahah "svacije" odlazi i prolazi i sve tako u krug. Tome nas je istorija naucila ( tebe ocigledno nije iako primjecujem imas dosta godina ) . A to sto ti pokusavas da opravdas ne samu akciju vec neke ucensnike u akciji je po meni dno dna.
    Ti sa dna da kažeš da je je nešto dno-dna ?



    Još je fino vrijeme....iskoči malo u grad...brzo će kiša , a to je za vas kritično
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  21. #46
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Iako sam bio dijete tada, od 5-6 god, kristalno jasno su mi ostale scene sa vojnom policijom, pozivima za rezerviste, bježanijama... Narod nije bio za rat, bar ne niko od moje šire i uže familije. Ali propaganda je čudo, a u nedostatku medija, interneta i ostalih vidova oglašavanja i dobijanja informacija, ta gamad svi kolektivno su huškali narod, da je dovelo do toga da je čak i dobrovoljaca bilo. Ne ponovilo se.

    Sent from my Samsung S7
    Slabo se sjećaš, 80-90% naroda je bilo za rat, odziv rezervista preko 90% pravili su se spiskovi dobrovoljaca, čudo se činjelo.

    U Srbiji je devedesetih odziv rezervista bio 50% a u Beogradu 15%.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,835
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Slabo se sjećaš, 80-90% naroda je bilo za rat, odziv rezervista preko 90% pravili su se spiskovi dobrovoljaca, čudo se činjelo.

    U Srbiji je devedesetih odziv rezervista bio 50% a u Beogradu 15%.
    Moguće, ali ako je to istina, zar nije licemjerno sad ođe da razglabamo o ičemu vezano za Dubrovnik, tadašnje vođe i politiku? Jer ispade da je sad ođe čitav forum u te 10% procenata koji bi i tada osudili taj pohod na Dubrovnik, istih tih 10% sad ne glasa nikad Mila

    Sent from my Samsung S7
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  23. #48
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by za.saku.dolara View Post

    mi se stidimo zbog Dubrovnika ali Hrvati se moraju vise stidjeti zbog agresije na Bosnu i Hercegovinu.oni su tamo pocinili mnogo vise zlocine nego mi u dubrovniku.
    whatabout (c) ... daj nemoj, Srbine
    Nista se ti ne stidis, nego, cini mi se, pokusavas skrenuti paznju s teme.
    Dobro se sjetim prosrpske histerije na nasoj televiziji povodom zlocinackog SRB-CG napada na DU.
    Eto, ako budemo pricali o citavom Balkanu, evo ti moje brige - "vasi" su srpski gestapovci predvodjeni Rankom Borojevicem masakrirali ekipu nasih novinara pa su spaljilji njihove leseve
    Toliko o tome tko je i dje pocininio vise zlocina od ostalih ...
    Nemoj ... bre
    Last edited by A+A; 01-10-16 at 19:17.

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,835
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Promače mi to, što nas treba da tangira njihov odnos, valjda je svoje dvorište bitno.

    Sent from my Samsung S7
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Moguće, ali ako je to istina, zar nije licemjerno sad ođe da razglabamo o ičemu vezano za Dubrovnik...
    Vala, ako nije licemjerno da nam premijer prica o necijoj ratnohuskackoj istoriji onda tesko da su to nasi komentari ovdje. Tom izjavom se covjek prosto odrekao svake odbrane pozivanjem na licemjerje.

Page 2 of 20 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 20 Godina GSM-a
    By kenneth in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 0
    Last Post: 01-07-11, 21:12
  2. za 30 godina...
    By Hombre in forum Ženski kutak
    Replies: 13
    Last Post: 11-01-06, 21:50
  3. Za 10 godina ?????
    By BOLOGMO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 25-04-05, 23:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •