Page 5 of 20 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 487

Thread: Dvadeset pet godina od našeg sramnog pohoda

  1. #101
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ajde dosta te price, ne podsjecajte ih na junacku proslost premijera im visestrukog i predsjednika dvostrukog.

  2. #102
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    E kako ga ne sravni Djukanovicu. Koliko se lizu sa njim i on sa njima prosto je nevjerovatno da im je posle toga Djukanovic ovakav prijatelj i partner.

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Kristo Đurović, komandant garnizona Kumbor poginuo je 5.10.1991 u Konavlima dok je bio u helikopteru... Na sudu je kasnije izjavljeno da je preminuo zbog batinjanja dvojice pripadnika ,,službe bezbjednosti'' jer je odobio da izda naređenje za napad na Dubrovnik.
    Jes'. Batinali su ga u helikopteru, zato se i srusio.

    Boze, kakve gluposti necemo cuti ovdje.

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,266
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    A kako objašnjavaš onda da od troje ljudi dvije prođu bez ozleda a treći pogine.
    A na obdukciji se utvrdi da je bilo modrica. Niko nije ispao iz vozila...

    Ili je unešen prebijen u vozilo pa je pad isceniran , ili uopšte nije bio u vozilu pa je pad iskorišćen da se prikaže kako je poginuo.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #105
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Do kad mislite sa tim trovanjem; Srebrenica, Dubrovnik itd... pih

  6. #106
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    A kako objašnjavaš onda da od troje ljudi dvije prođu bez ozleda a treći pogine.
    A na obdukciji se utvrdi da je bilo modrica. Niko nije ispao iz vozila...

    Ili je unešen prebijen u vozilo pa je pad isceniran , ili uopšte nije bio u vozilu pa je pad iskorišćen da se prikaže kako je poginuo.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Pukovnik Cokić koji je bio u helikopteru imao je teške povrede,nekoliko operacija,pilot i kopilot polomljenih nogu itd...
    U opštem haosu,jedino se ne zna da li je oboren prijateljskom vatrom,ostalo su lovačke priče.

  7. #107
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    A kako objašnjavaš onda da od troje ljudi dvije prođu bez ozleda a treći pogine...
    Eto ti objasni holiday. General Cokic slomio butnu kost (valjda od sutiranja Djurovica po helikopteru), posada takodje tesko povrijedjena.

    Nego mi volimo da izmisljamo legende i zavjere.

    Eto i za Barovica svjedoce ljudi iz njegovog neposrednog okruzenja da mu oprostajno pismo ne pominje ni agresiju ni Hrvatsku, kako to opijeva nas post-dubrovacki ciklus. Ali da ne pokrecemo jos i to.

  8. #108
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Odgovornost je uvijek licna, nikad kolektivna.
    Obicni Crnogorac je kriv za Dubrovnik isto koliko i obicni Hrvat za Jasenovac.
    NULA.
    Najveca odgovornost je na onima koji su rekli da je Crna Gora napadnuta, onima koji su naredili da se tako kaze i onima koji su bili u saznanju da to nije istina, a cutali su.
    Dosta CG rezervista je bilo pozvano u rezervu, bili su uz granicu sa Bosnom , imali bojeva gadjanja….a onda je na dnevniku saopsteno da je CG napadnuta.
    I velika vecina crnogoraca je razmisljala u stilu….e sad cemo vam pokazati koga ste napali.

    Sve ovo ni na koji nacin ne opravdava veliki broj onih koji su pljackali I palili. Takvih je bilo puno i prosto je nevjerovatno koliku kolicinu stete ti ljudi mogu da naprave u svega par dana. Nikakva artiljerija tome nije ni blizu.

    Brzo nakon zavrsetka je Internet poceo da stidljivo funkcionise. Na serbiancafe su se vodile zestoke rasprave bivsih ucesnika u ratu. Oni otvorenog mozga ( I na jednoj i na drugoj strani) su otkrivali stvari kojih ranije nisu bili svesni…..I slozili u svojoj glavi kockice igranke u kojoj su prethodno bili pioni.

    Neki su bili sposobni I da bez strasti analiziraju dogadjaje.

    Hrvat koji je ratovao od samog pocetka mi je tada napisao>

    Rat je jedina utakmica koju je bolje igrati u gostima. Vama je moglo biti da birate mjesto odigravanja. Da je nama moglo biti da se igra u Tivtu, vjerovatno bi se tu igralo.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  9. #109
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Odgovornost je uvijek licna, nikad kolektivna.

    Odgovornost je upravo uvjek kolektivna. Jesmo li mi birali vlast ili neko drugi ?
    Činjenica, lagali su da su nas ustaše napale ali veoma brzo se saznalo da smo mi okupatori. Bez obzira na to saznanje da smo mi okupatori i krvnici današnjim DFovicima i Demokratama se svidio ukus krvi pa su cementirali Mila to đe je, a mi smo ih pustili
    Last edited by Rakun; 07-10-18 at 03:27.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #110
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post

    Odgovornost je upravo uvjek kolektivna. Jesmo li mi birali vlast ili neko drugi ?
    Činjenica, lagali su da su nas ustaše napale ali veoma brzo se saznalo da smo mi okupatori. Bez obzira na to saznanje da smo mi okupatori i krvnici današnjim DFovicima i Demokratama se svidio ukus krvi pa su cementirali Mila to đe je, a mi smo ih pustili
    1. Neko drugi! U CG se jos nisu dogodili izbori bez brutalnih kradja, kupine glasova, sa sredjenim birackim spiskovima itd…..
    2. Nikoga mi nismo pustili, regularan nacin da politicara kaznis za njegove postupke su izbori, a to kod nas ne postoji.

    Obicnim gradjanima HR kojima su nase jedinice opljackale I popalile ono sto su godinama stvarali, NIKAD se ne mozemo oduziti za bol I patnju koju smo im nepravedno nanijeli. Po tvojoj logici sami su sebi krivi. Glasali su za vlast koje je flertovala za ustasama I tako isprovocirali nase lude glave. Ja mislim da nisu krivi za to sto im se dogodilo.

    Kada jednog lijepog dana CG promijeni vlast, treba prvo odvesti na sud one koje sam naveo kao najodgovornije u prethodnom postu, onda one odgovorne za pojedinacna zlodjela. Na kraju ubaciti u nase udzbenike istorije da su pojedini crnogorski vojnici palili I pljackali, da ih niko nije sprecavao I da je to sramota za crnogorsku tradiciju. Kad nasu djecu budemo ucili da to smo uradili , je nesto veoma lose, tako cemo pokazati da nam je stvarno zao zbog tog dogadjaja.

    U skladu sa ovim prihvaticu da je Srbiji stvarno zao za 1918, tek kad u njihovu istoriju ubace da je akt srpske vlasti iz te godine nevidjena sramota i nepravda prema CG narodu koji je ginuo da njih spasi.
    Last edited by high; 07-10-18 at 10:50.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  11. #111
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    1. Neko drugi! U CG se jos nisu dogodili izbori bez brutalnih kradja, kupine glasova, sa sredjenim birackim spiskovima itd…..
    krađa kakve ti opisuješ nije bilo od 2000 pa na ovamo ili si jedan od teoretičara zavjere koji pričaju o
    kamerama,
    raznobojnim hemijskama,
    zaokruživanje kockicama, romboidima i pentagramima,
    pravljenje origamija od glasačkog listića
    itd...

    Pardon, lažem. Kupuju se lične karte
    Quote Originally Posted by high View Post
    2. Nikoga mi nismo pustili, regularan nacin da politicara kaznis za njegove postupke su izbori, a to kod nas ne postoji.
    naravno da postoji i većina izašlih glasača iz ovog ili onog razloga glasa DPS i satelite. Da li je to zato što rade u državnoj firmi, zato što im odgovara "pravni sistem" pa čak i zato što im je neko dao pare da glasaju potpuno nevažno
    Quote Originally Posted by high View Post
    Po tvojoj logici sami su sebi krivi. Glasali su za vlast koje je flertovala za ustasama I tako isprovocirali nase lude glave.
    Da, stoka glasala u svojoj zemlji ne razmišljajući o našem stavu
    Quote Originally Posted by high View Post
    U skladu sa ovim prihvaticu da je Srbiji stvarno zao za 1918, tek kad u njihovu istoriju ubace da je akt srpske vlasti iz te godine nevidjena sramota i nepravda prema CG narodu koji je ginuo da njih spasi.
    Prihvatićeš da je Srbiji žao zbog genocida u Crnoj Gori !! Ti kao da je neko od pravih Srba makar nagovjestio žaljenje zbog genocida nad Crnogorcima pa se razmišljaš da li da ga prihvatiš
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #112
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Postoje dovoljno precizne definicije sta su slobodni I fer izbori i sta je genocid.
    Uz malo truda mozes ih naci na Internetu.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  13. #113
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Postoje dovoljno precizne definicije sta su slobodni I fer izbori i sta je genocid.
    Uz malo truda mozes ih naci na Internetu.
    Ovo je genocid:
    http://www.montenegrina.net/pages/pa...tanju_u_cg.htm

    Kad očekivano napišeš da je riječ o falsifikatu ne troši mi se vrijeme na naknadno dokazivao da su činjenice pa ti u ovom istom postu linkujem i original transkript iz britanskog parlamenta.
    https://api.parliament.uk/historic-hansard/lords/1920/jun/10/montenegro


    Unaprijed ne očekujem nikakav trud čitanja sa tvoje strane

    Ili možda članak iz Chicago Tribune-a



    “Pariz, 3. septembar, Američka i britanska vojna intervencija u CrnojGori radi spriječavanja raširenog masakra crnogorskih rojalista od strane Srba, u preporuci neutralnih
    posmatrača koji su došli u Pariz juče i koji danas pišu energične izveštaje svojim vladama: “Pod srpskom
    okupacijom Crna Gora danas predstavlja mjesto najkrvavijeg pokolja u Evropi, izjavio je zvaničnik koji se vratio.
    Ukoliko se Engleska i Amerika ne umješaju, ni jedan crnogorski rojalista neće ostati živ. Srbi ih ubijaju na
    veliko



    Razumjem šta ćeš reći
    Chicago Tribune nije respektabilna novina poput Kurira ali je iznosim kao argument zato što je ipak nepristrasna, ali ako baš hoćeš srpske medije evo malog članka koji je izašao
    10.02.1924 u srpskim novinama Vreme:


    PS.

    Nije meni k
    rivo na Srbe, nisu se ponašali mnogo gore od bilo kog osvajača. Krivo mi je zbog naših govana, tadašnjih i ovih današnjih koji po bilbordima slave nabijanje crnogorske djece na bajonete kao i onih koji ne vide ništa loše u slavljenju genocida nad Crnogorcima
    Last edited by Rakun; 09-10-18 at 04:11.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #114
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,686
    Thanks Thanks Given 
    1,460
    Thanks Thanks Received 
    4,849
    Thanked in
    2,274 Posts

    Default

    Na današnji dan, u moje (naše) ime...



    Sent from my Motorola 8400

  15. #115
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Kad ce ljudi kod nas shvatiti da pobjednici i pisu i kroje istoriju?
    Guslarske pjesme su prije zuta stampa svoga vremena nego istorijski izvori.

  16. #116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,253
    Thanks Thanks Given 
    4,095
    Thanks Thanks Received 
    4,412
    Thanked in
    2,141 Posts

    Default

    "Danas je politika nesto sasvim drugo. Cini mise da mnogi ljudi u nasem regionu jos uvijek nisu postali svjesni te radikalne promjene znacanja politike." - Milo Djukanovic. 09.10.2018

    https://www.facebook.com/predsjednik...7014026299399/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  17. #117
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pg020 View Post
    Kad ce ljudi kod nas shvatiti da pobjednici i pisu i kroje istoriju?
    Guslarske pjesme su prije zuta stampa svoga vremena nego istorijski izvori.
    Tačno tako. Pobjednici pišu istoriju, ali samo onu prikazanu u mainstreem izdanjima tipa školskih udžbenika i televizije

    Za činjenice se mora dobro kopati

    Komunistima vazda hvala što su od Crne Gore zadržali barem ime, ali to je jedino što su uradili . U Crnoj Gori je bila zabranjena kapica sa crnogorskim grbom pa su se Crnogorci koji su imali želju da nose kapicu bez okupatorovog grba dovijali raznim forama u vidu svojih inicijala ili petokrake
    Kada sam ja bio u Osnovnoj u udžbenicima istorije je pisalo da je Crna Gora bila poligon za obuku srpskih vladara

    E sad, zamisli kroz koliko slojeva laži i ispiranja mozga je nekom bilo potrebno da se probije da bi se poslije 70 godina ispiranja mozga dokopao svjedočanstava o tome šta se stvarno zbivalo.
    Zamisli koliko volje je nekome trebalo da nađe transkript iz engleskog parlamenta prije 100 godina, isječak iz nekih opskurnih srpskih novina, dokaz o autokefalnosti CPC na osnovu nekog dokumenta iz Rusije itd...


    Za 100 godina Milo će biti predstavljen kao spasilac Crne Gore i onaj ko bude želio da dođe do istine moraće da kopa po dokumentima, fotografijama i sl. zemalja koje je isti Milo napao (sa Crnogorcima iza njega)

    U samo 20 godina se potpuno zaboravilo da su bagru na vlast doveli niko drugi do Srbi i posr***e
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #118
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Tačno tako. Pobjednici pišu istoriju, ali samo onu prikazanu u mainstreem izdanjima tipa školskih udžbenika i televizije

    Za činjenice se mora dobro kopati

    Komunistima vazda hvala što su od Crne Gore zadržali barem ime, ali to je jedino što su uradili . U Crnoj Gori je bila zabranjena kapica sa crnogorskim grbom pa su se Crnogorci koji su imali želju da nose kapicu bez okupatorovog grba dovijali raznim forama u vidu svojih inicijala ili petokrake
    Kada sam ja bio u Osnovnoj u udžbenicima istorije je pisalo da je Crna Gora bila poligon za obuku srpskih vladara

    E sad, zamisli kroz koliko slojeva laži i ispiranja mozga je nekom bilo potrebno da se probije da bi se poslije 70 godina ispiranja mozga dokopao svjedočanstava o tome šta se stvarno zbivalo.
    Zamisli koliko volje je nekome trebalo da nađe transkript iz engleskog parlamenta prije 100 godina, isječak iz nekih opskurnih srpskih novina, dokaz o autokefalnosti CPC na osnovu nekog dokumenta iz Rusije itd...


    Za 100 godina Milo će biti predstavljen kao spasilac Crne Gore i onaj ko bude želio da dođe do istine moraće da kopa po dokumentima, fotografijama i sl. zemalja koje je isti Milo napao (sa Crnogorcima iza njega)

    U samo 20 godina se potpuno zaboravilo da su bagru na vlast doveli niko drugi do Srbi i posr***e
    Ти исти комунисти су изградили фабрике и свашта нешто, а онда се десила похара тих истих фабрика коју обави ДПС заједно са твојим СДП-ом. Значи, добро запамти то!!! Твој СДП (сад сам преузео твој стил етикетирања) је био подршка у похари.

    Мада не знам зашто се ја трудим, јер си феномен на форуму са верглањем неке твоје шупље приче. Лакше би било магарцу нешто објаснити него теби.
    Полакоте!

  19. #119
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_del View Post
    Ти исти комунисти су изградили фабрике и свашта нешто, а онда се десила похара тих истих фабрика коју обави ДПС заједно са твојим СДП-ом. Значи, добро запамти то!!! Твој СДП (сад сам преузео твој стил етикетирања) је био подршка у похари.
    Tačno tako !! Glasao sam SDP i samim tim i ja snosim odgovornost za sve što su oni radili, apsolutno ne bježim od odgovornosti za zločine poput
    referenduma za obnovu nezavisnosti,
    spriječavanja loših privatizacija,
    da je moj SDP slušan Crna Gora bi davno imala autoput i to bi bio sagrađen od novca koji je dobijen privatizacijom EPCG

    I na kraju moj SDP je dizao glas protiv klanja i pljačkanja, dok je tvoj DPS klao i pljačkao
    Moj SDP baštini crnogorsko i radi ono što je u njegovoj maloj moći na očuvanju svega crnogorskog u Crnoj Gori dok je tvoj DPS stvorio najveću gamad koju je planeta vidjela tj. posrb**e u Crnoj Gori (samim tim i tebe)


    Naravno glasanjem za njih snosim odgovornost za
    loše privatizacije u kojima su učestvovali
    potpunu nezainteresovanost rezultatom na izborima
    bojkot parlamenta (zbog čega su izgubili moj glas)

    Quote Originally Posted by el_del View Post
    Мада не знам зашто се ја трудим, јер си феномен на форуму са верглањем неке твоје шупље приче.
    Eto ti moju šuplju priču možeš osporiti jedino napadom na moju ličnost, daleko bilo da izneseš bilo kakav argument ili ne daj bože dokaz
    Last edited by Rakun; 10-10-18 at 01:00.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #120
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Tačno tako !! Glasao sam SDP i samim tim i ja snosim odgovornost za sve što su oni radili, apsolutno ne bježim od odgovornosti za zločine poput
    referenduma za obnovu nezavisnosti,
    spriječavanja loših privatizacija,
    da je moj SDP slušan Crna Gora bi davno imala autoput i to bi bio sagrađen od novca koji je dobijen privatizacijom EPCG

    I na kraju moj SDP je dizao glas protiv klanja i pljačkanja, dok je tvoj DPS klao i pljačkao
    Moj SDP baštini crnogorsko i radi ono što je u njegovoj maloj moći na očuvanju svega crnogorskog u Crnoj Gori dok je tvoj DPS stvorio najveću gamad koju je planeta vidjela tj. posrb**e u Crnoj Gori (samim tim i tebe)


    Naravno glasanjem za njih snosim odgovornost za
    loše privatizacije u kojima su učestvovali
    potpunu nezainteresovanost rezultatom na izborima
    bojkot parlamenta (zbog čega su izgubili moj glas)


    Eto ti moju šuplju priču možeš osporiti jedino napadom na moju ličnost, daleko bilo da izneseš bilo kakav argument ili ne daj bože dokaz
    Хахахахаха, ти си безнадежан случај тотално, питам се како живиш са самим собом сваки дан.

    Никад нисам гласао за ДПС, нити ме је ДПС створио, тако да опет млатиш и опет ти је прича шупља. 😉

  21. #121
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_del View Post
    Никад нисам гласао за ДПС, нити ме је ДПС створио, тако да опет млатиш и опет ти је прича шупља.
    Možda ga nisi glasao zato šzo si mlad da bi ga doveo na vlast dok je bio DF i Demokrate u jednom pakovanju ali ga je tvoj glasački korpus (današnji DFovci i Demokrate)doveo tu gdje jeste.

    Naravno da te je DPS stvorio kad je stvorio possr***e
    Prije DPSa stanovništvo Crna Gora je između ostalih činilo 3% Srba i possr***a

    Tokom DPS vladavine procenat Srba i possr***a ide i do 30%


    TO SU ČINJENICE

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  22. #122
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Možda ga nisi glasao zato šzo si mlad da bi ga doveo na vlast dok je bio DF i Demokrate u jednom pakovanju ali ga je tvoj glasački korpus (današnji DFovci i Demokrate)doveo tu gdje jeste.

    Naravno da te je DPS stvorio kad je stvorio possr***e
    Prije DPSa stanovništvo Crna Gora je između ostalih činilo 3% Srba i possr***a

    Tokom DPS vladavine procenat Srba i possr***a ide i do 30%


    TO SU ČINJENICE

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
    Опет лупеташ као и увијек. Не припадам том, нити било ком другом корпусу.

    Ово за националност такође није тачно, поново верглаш шупљу причу, нема чињеница. Како ти уопште живиш сам са собом поред толике мржње и острашћености? Вјерујем да ти није лако.
    Полакоте!

  23. #123
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_del View Post
    Како ти уопште живиш сам са собом поред толике мржње и острашћености? Вјерујем да ти није лако.
    Sasvim je normalno mrzjeti i željeti sve najgore svom neprijatelju, svako u normalnim državama dijeli moje mišljenje.
    Posebno mrzim i želim sve najgore domaćim neprijateljima Crne Gore i Crnogoraca jer stranog i ne treba da zabolje za mene i moju zemlju
    Quote Originally Posted by el_del View Post
    Ово за националност такође није тачно, поново верглаш шупљу причу, нема чињеница.
    Naravno da je sve što sam napisao tačno

    Prije DPS-a broj Srba i possr**ca u Crnoj Gori nešto više od 3%, tokom vladavine DPS-a i preko 30% - ČINJENICA
    DPS su na vlast doveli i tu betonirale possr**ce tj. glasački korpus današnjeg DFa, SNP-a i Demokrata - ČINJENICA


    Sad ti ove ČINJENICE pokušavaj da osporiš tako što ćeš pisati da sam ja debeo i praktično ćelav ali to i dalje ostaju ČINJENICE
    Last edited by Rakun; 10-10-18 at 18:31.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #124
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rakun View Post
    sasvim je normalno mrzjeti i željeti sve najgore svom neprijatelju, svako u normalnim državama dijeli moje mišljenje.
    Posebno mrzim i želim sve najgore domaćim neprijateljima crne gore i crnogoraca jer stranog i ne treba da zabolje za mene i moju zemlju

    naravno da je sve što sam napisao tačno

    prije dps-a broj srba i possr**ca u crnoj gori nešto više od 3%, tokom vladavine dps-a i preko 30% - Činjenica
    dps su na vlast doveli i tu betonirale possr**ce tj. Glasački korpus današnjeg dfa, snp-a i demokrata - Činjenica


    sad ti ove Činjenice pokušavaj da osporiš tako što ćeš pisati da sam ja debeo i praktično ćelav ali to i dalje ostaju Činjenice
    А ти још увијек јуриш "непријатеље државе"? Хаха, тотално си безнадежан случај.

    Ајде здраво, Ракуне, уживај у тим твојим "чињеницама".
    Полакоте!

  25. #125
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Zaboravio si da napišeš da sam debeo
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 5 of 20 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 20 Godina GSM-a
    By kenneth in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 0
    Last Post: 01-07-11, 21:12
  2. za 30 godina...
    By Hombre in forum Ženski kutak
    Replies: 13
    Last Post: 11-01-06, 21:50
  3. Za 10 godina ?????
    By BOLOGMO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 25-04-05, 23:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •