View Poll Results: takmicenje SIGURNO nece osvojiti neko od sledecih klubova:

Voters
46. You may not vote on this poll
  • AC Milan

    10 21.74%
  • Inter

    9 19.57%
  • Sevilja

    1 2.17%
  • Man. United

    14 30.43%
  • Sasuolo

    7 15.22%
  • Ludogorec

    5 10.87%
Page 21 of 30 FirstFirst ... 11171819202122232425 ... LastLast
Results 501 to 525 of 737

Thread: UEFA Europa League

  1. #501
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,360
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Svudje debila ima...

    Kazna debela i zabraniti stadion!

    Smećari.

  2. #502
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,085
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    146 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Sraman penal, bas nidje veze, ali zato ga Milan zavuka Milanu.

    Drugi zuti tj crveni Rodi isto nidje veze.

  3. #503
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,016
    Thanks Thanks Given 
    5,023
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Bukvalno je svakom krivo zbog ovoga ali nije to problem. Da je normalna utakmica u normalna vremena pa da kaze covjek vazda ima budala nego sto su to likovi koje je uprava pustila u lozu a po glasu se da pretpostaviti i o kome se radi.

    Ibrahimovic je mogao da je htio napraviti incident da Zvezda zapamti ovu utakmicu jer su inace pod prismotrom ali je covjek odlucio kao gospodin da sjedi i da se ne obazire.
    Boli Ibricu ćuna za ovoga hajvanchica,usredsredio se kako u nedelju da onoga shto bode lutke isprangija.
    ...

  4. #504
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Bukvalno je svakom krivo zbog ovoga ali nije to problem. Da je normalna utakmica u normalna vremena pa da kaze covjek vazda ima budala nego sto su to likovi koje je uprava pustila u lozu a po glasu se da pretpostaviti i o kome se radi.

    Ibrahimovic je mogao da je htio napraviti incident da Zvezda zapamti ovu utakmicu jer su inace pod prismotrom ali je covjek odlucio kao gospodin da sjedi i da se ne obazire.
    Kada je Dejo prešao u CZ, tokom prvenstva Jugoslavije u SFRJ, otac me je vodio na sve važne utakmice Budućnosti tog lijepog perioda života. E to što je Dejo doživio u sred Titograda na njegovom gostovanju u Titogradu za Zvezdom, pljuvali su ga sa tribina kao krvnika pojedinci...Uvijek je bilo debila, ja se na te pojave odavno ne obazirem. Sport je sport i toga se držim. Ne mislim da u upravi Zvezde je u interesu da ih blamiraju debili jer su za Zvezdu igrali iz svih ex YU republika. Jednostavno, Ibrahimović je sigurno dočekan drugačije, a na osnovu ovog ne možemo reći da je sveopšta pojava. Ja sam u sred Beograda pred koronu sa Albancima iz Prištine izlazio u provod, a da ne pričam koliko puta sa Hrvatima, makar 10 puta. Nikad ništa se nije desilo, nikakav ekces, tako da ovakvih četvrtana koji umrljaju lijepo sportsko veče, neka njima služi na obraz.

  5. #505
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Glavu dajem da je ovom balvanu porijeklo iz CG ili Republike Srpske


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  6. #506
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,453
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,239
    Thanked in
    635 Posts

    Default

    Nisu dozvoljeni navijaci na tribinama ali to malo sto prisustvuje ti kao klub dozvoliš ovakvom retardu da gleda uživo meč, sjajan potez kluba.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  7. #507
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Bukvalno je svakom krivo zbog ovoga ali nije to problem. Da je normalna utakmica u normalna vremena pa da kaze covjek vazda ima budala nego sto su to likovi koje je uprava pustila u lozu a po glasu se da pretpostaviti i o kome se radi.

    Ibrahimovic je mogao da je htio napraviti incident da Zvezda zapamti ovu utakmicu jer su inace pod prismotrom ali je covjek odlucio kao gospodin da sjedi i da se ne obazire.


    Ibrahimović gospodin...omg. Čovjek je najprljaviji igrač i provokator u istoriji fudbala.Preko 50 crvenih kartona u karijeri dobio na poziciji napadača.

  8. #508
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    1-0 u gostima pa na Mančester.

  9. #509
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Budva
    Posts
    1,809
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    271 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by busquets View Post
    Ibrahimović gospodin...omg. Čovjek je najprljaviji igrač i provokator u istoriji fudbala.Preko 50 crvenih kartona u karijeri dobio na poziciji napadača.
    Ima itekako prljavih igraca od Ibre.. Bice si obozavaoc Romela

  10. #510
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nantecut View Post
    Ima itekako prljavih igraca od Ibre.. Bice si obozavaoc Romela

    Ne postoji prljaviji igrač od njega....možda F.Couto ili Gravesen ali oni su iz odbrane.I onda kažu gospodin Ibra pretrpio nepravdu....reci brate mrzim CZ i Srbe pa će svi razumjeti a ne da braniš neodbranjivo.

  11. #511
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Kako cudnih ljudi ima? Ibrahimovica vrijedjaju na nacionalnoj osnovi a lik ladno prica da je ovaj prljav igrac i sto je meni njegov potez da ih ignorise gospodski, da ne pravi incident a realno je mogao i da ih isprovocira i da se naredi praznjenje tribine, no po njemu se o ovom pise jer jel "mrzim Srbe" E ako sam vise pametan za ove pojave u drustvu.

    Inace, covjeku se svi izvinili i gotovo svi beogradski mediji o tome govore u negativnom kontekstu a po mrezama takodje se plasira misljenje slicno mojem no vjerovatno i Srbi mrze Srbe po logici stovanog kolege, jel' te

  12. #512
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Budva
    Posts
    1,809
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    271 Posts

    Default

    Mozda je on vikao na Ibru )

  13. #513
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,132
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    1-0 u gostima pa na Mančester.
    pa dinamo kijev, roma i PSV.... je li nam jos ko ostao duzan?
    ne znam, mozda malo naivno pozadi, mozda i malo srece, ali ovo je baas ozbiljna ekipa koja bi mogla uz pravilan razvoj da bude faktor u ligi evrope u narednih par godina.
    u ostalim vijestima - theo hernandez je pakao.
    Last edited by moon safari; 19-02-21 at 00:53.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to moon safari For This Useful Post:


  15. #514
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,336
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    I on i Hakimi.
    E moj Perezu.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  16. #515
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,635
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    evo ja odavde mogu da vam kaem da je terza morao da pusti ovih par m*ngoloida na stadion htio ne htio.kao da ne znate nase rabote...

  17. #516
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Zvezda mrzi Zvezdu

    ""Crvena zvezda najoštrije osuđuje uvredljive povike Zlatanu Ibrahimoviću tokom sinoćnjeg meča sa Milanom. Кao klub smo učinili sve da organizacija meča bude na nivou dva velika kluba i nećemo dozvoliti da jedan primitivni pojedinac baci mrlju na tradicionalno poznato gostoprimstvo naše zemlje i našeg naroda", navodi se u saopštenju Zvezde.
    Iz beogradskog kluba su se izvinili Ibrahimoviću i naveli da nikada neće tolerisati ovakve ispade publike.

    "Crvena zvezda će u saradnji sa nadležnim organima pronaći pomenutog pojedinca i insistirati da snosi sve posljedice takvog ponašanja. Crvena zvezda se najiskrenije izvinjava Zlatanu Ibrahimoviću zbog neprijatnosti koji je doživio u našoj kući. Naš klub je po starim srpskim običajima oduvek bio dobar domaćin i to je poznato u cijeloj Evropi i tako će ostati i ubuduće jer nikada ovakve ispade nećemo tolerisati", dodaje se u saopštenju."

  18. #517
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Inace, nije se vrijedjao samo Ibrahimovic, nego i Rebic. Pisu hrvatski mediji... Samo Ibra ni ne zna sta znaci balija, operisan covjek od tih stvari


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. #518
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Zvezda mrzi Zvezdu

    ""Crvena zvezda najoštrije osuđuje uvredljive povike Zlatanu Ibrahimoviću tokom sinoćnjeg meča sa Milanom. Кao klub smo učinili sve da organizacija meča bude na nivou dva velika kluba i nećemo dozvoliti da jedan primitivni pojedinac baci mrlju na tradicionalno poznato gostoprimstvo naše zemlje i našeg naroda", navodi se u saopštenju Zvezde.
    Iz beogradskog kluba su se izvinili Ibrahimoviću i naveli da nikada neće tolerisati ovakve ispade publike.

    "Crvena zvezda će u saradnji sa nadležnim organima pronaći pomenutog pojedinca i insistirati da snosi sve posljedice takvog ponašanja. Crvena zvezda se najiskrenije izvinjava Zlatanu Ibrahimoviću zbog neprijatnosti koji je doživio u našoj kući. Naš klub je po starim srpskim običajima oduvek bio dobar domaćin i to je poznato u cijeloj Evropi i tako će ostati i ubuduće jer nikada ovakve ispade nećemo tolerisati", dodaje se u saopštenju."

    Druže, dosta smo čuli o ovoj temi. Svi osuđuju. Ako ti fali tema o politici ti aj polako tamo.

  20. #519
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,108
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Kako smara tip, nevjerovatno.
    Ibra, realno ne moze se za njega reci da je gospodin, vise je ulicni mangup, ali je u ovoj situaciji postupio maksimalno smekerski, svjestan ne da mu je ispod nivo da se raspravlja sa nekom ogranicenom budaletinom.

    Da se vratimo na temu

    Forever young, i want to be forever young

  21. #520
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Druže, dosta smo čuli o ovoj temi. Svi osuđuju. Ako ti fali tema o politici ti aj polako tamo.
    Evo ne znam.



    Quote Originally Posted by busquets View Post
    reci brate mrzim CZ i Srbe pa će svi razumjeti a ne da braniš neodbranjivo.
    Jel ovo tema o UEFA ligi? Jel ko pricao o cemu drugom osim kolege iznad?

  22. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  23. #521
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Evo ne znam.





    Jel ovo tema o UEFA ligi? Jel ko pricao o cemu drugom osim kolege iznad?


    Samo samo reagovao na više komentara a neki od njih su bili "smećari", " treba kazniti klub", "balvani iz CG i Republike Srpske", ", treba zabraniti stadion"." uprava je to namjerno organizovala"...
    Zlatan Ibrahimović kao napadač ima preko 50 crvenih kartona u karijeri zbog nesportskih udaranja i sad ga trebamo žaliti što su ga procirali?
    Nema časnog čovjeka koj će ti za Zlatana reći da je fer a vi se ubiste da ga odbranite?? Šta drugo da mislim nego da mrzite ili CZ ili Srbe. I u pravu sam znaš i sam.

  24. #522
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    znači ako ima priličan broj crvenih kartona okej je što su ga provocirali. ali recimo da nema puno crvenih onda bi to bilo pogrešno. što se ođe piše inače Zvezda dobra, treba imati u vidu da im najbolji igrač nije igrao (Katai). Ivanić sjajan, sinoć bio najbolji na terenu. Stanković može biti odličan trener
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #523
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Ja ne vjerujem o cemu se odje raspravlja, kakve su ovo price, o svemu bez o fudbalu.

    I covjece, okle ti to da Ibrahimovic ima preko 50 crvenih kartona? Ili ga mozda pratis od pjetlica pa si mu sve zapisao. Meni je taj podatak totalno frapantan i nasao sam da je dobio 13 crvenih kartona, aj sad polako nastavi istu pricu... kakav pakao.

    Odlican rezultat CZ, ali ni prvi ni poslednji manji tim da je ostvario dobar rezultat na domaci teren, pa cak je i sama CZ dobila Liverpul 2:0, a oni osvojili LS posle toga.. nemojmo. Vidjecemo u Italiju koliko su "napredovali", to vazi i za ostale timove sa ovih prostora.

  26. #524
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Ja ne vjerujem o cemu se odje raspravlja, kakve su ovo price, o svemu bez o fudbalu.

    I covjece, okle ti to da Ibrahimovic ima preko 50 crvenih kartona? Ili ga mozda pratis od pjetlica pa si mu sve zapisao. Meni je taj podatak totalno frapantan i nasao sam da je dobio 13 crvenih kartona, aj sad polako nastavi istu pricu... kakav pakao.

    Odlican rezultat CZ, ali ni prvi ni poslednji manji tim da je ostvario dobar rezultat na domaci teren, pa cak je i sama CZ dobila Liverpul 2:0, a oni osvojili LS posle toga.. nemojmo. Vidjecemo u Italiju koliko su "napredovali", to vazi i za ostale timove sa ovih prostora.

    Po ovom sajtu 14 https://www.givemesport.com/1643175-...ukaku-incident
    Nisu računati kartoni iz kupa Holandije dok je igrao za Ajax, repke i juniora. Šta je tek radio u juniorima?
    I sve ovo kao napadač štonje najbitnija stvar.
    Nećemo računati žute kartone.

    Nije ok što su ga prozivali ali nije ni tako veliki prestup kakvim pojedini žele predstaviti pljuvajući CZ, upravu i narod. Ako provociraš i udaraš cijelu karijeru onda očekuj isto.

  27. #525
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Ja ne vjerujem o cemu se odje raspravlja, kakve su ovo price, o svemu bez o fudbalu.

    I covjece, okle ti to da Ibrahimovic ima preko 50 crvenih kartona? Ili ga mozda pratis od pjetlica pa si mu sve zapisao. Meni je taj podatak totalno frapantan i nasao sam da je dobio 13 crvenih kartona, aj sad polako nastavi istu pricu... kakav pakao.

    Odlican rezultat CZ, ali ni prvi ni poslednji manji tim da je ostvario dobar rezultat na domaci teren, pa cak je i sama CZ dobila Liverpul 2:0, a oni osvojili LS posle toga.. nemojmo. Vidjecemo u Italiju koliko su "napredovali", to vazi i za ostale timove sa ovih prostora.
    Nije lako nositi se sa velikim timovima Evrope. Fudbal je izgubio na ljepoti zbog bogatih klubova...baš im ovakve stvari ponovno vraćaju draž. Ja sam imao sreću da sam kao dječak uspio ispratiti put CZ do titule u Bariju, od radio prenosa do velikih podviga tog kluba. Dejov poster iz Tempa u prirodnoj veličini na vratima sobe, Piksija takođe...Lijepa sjećanja. Zvezda je fakat veliki klub(ovih prostora). Šteta što je onaj mafijaš na njenom čelu ali jbg

Page 21 of 30 FirstFirst ... 11171819202122232425 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Europa League 2015/2016
    By night_silence in forum Fudbal
    Replies: 303
    Last Post: 19-05-16, 15:44
  2. UEFA Europa League 2014/2015
    By nickname in forum Fudbal
    Replies: 435
    Last Post: 28-05-15, 14:58
  3. UEFA Europa League 2013/2014
    By Recordare88 in forum Fudbal
    Replies: 411
    Last Post: 15-05-14, 19:47
  4. Uefa Europa League 2012/2013
    By laciale in forum Fudbal
    Replies: 799
    Last Post: 17-05-13, 14:00
  5. Uefa Europa League Fantasy Football
    By Alkatraz_hn in forum Fudbal
    Replies: 3
    Last Post: 14-09-10, 16:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •