View Poll Results: u polufinale ide?

Voters
36. You may not vote on this poll
  • England

    22 61.11%
  • Portugal

    14 38.89%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 57 of 57

Thread: 1/4 final: England - Portugal

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grungy
    bravo Stevie i Frankie, prave ste vodje!
    a i ovaj sa avatara nije zasluzio ni da pocen utakmicu....bolje da je poceo lenon.....
    ...

  2. #52
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Ricardo ce se sanjati Englezima.
    Nece! Englezi su (a s ovim ce se sloziti i Blitzkrieg) najsamokriticnija nacija na svijetu, sto znaci da ni u kom slucaju nece okriviti Portugalce.

    A kako su neki Englezi gledali utakmicu po kucama? Na zalost, mene su zbog djeteta (da ne smeta) ostavili a okupili su se u susjedovu kucu. Kada je doslo do pucanja penala izasli su, nijesu se mogli suociti s porazom jer su vrlo dobro znali da je engleska reprezentacija jako slaba u pucanju penala. Do sada se pokazalo nebrojeno puta. Moj partner, zakleti navijac, sto engleske reprezentacije sto svog kluba 'Brentforda' (nista se ne smijte. Jednom tvoj klub, zauvijek tvoj klub, DO SMRTI, i u nevolji i u usponu. Tu mu skidam kapu. Englez nikada svoj klub ne izdaje, makar se i u inostranstvo preselio) rece:

    'E, to nije nacin kako ja gledam utakmicu. Vi idite a ja cu ostati.'

    A moje vidjenje je ovo. Rooney je moga' o'cutat'. Erikson je otisa', veliko ZBOGOM. Jes da je doveo Engleze 3 put u cervrt finale, ali ovog puta je zakaza'.

    Citavo vrijeme sam mislila da ce Peter Crouch slomiti noge. A vi?

    I dje to selektor bira samo 4 strajkera?
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvrchak
    Citavo vrijeme sam mislila da ce Peter Crouch slomiti noge. A vi?

    I dje to selektor bira samo 4 strajkera?


    ja stalno imam osjecaj da ce da polome noge (pogotovu kad je u pitanju neki klizeci start).....


    a 4 ST su sasvim dovoljna za jedan turnir....ericson je racunao da ce veliku pomoc imati od ofanzivnih igraca iz veznog reda koji su totalno zakazali.....jos uz to mu se oven povrijedio..... "
    ...

  4. #54
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by cvrchak
    Nece! Englezi su (a s ovim ce se sloziti i Blitzkrieg) najsamokriticnija nacija na svijetu, sto znaci da ni u kom slucaju nece okriviti Portugalce.

    A kako su neki Englezi gledali utakmicu po kucama? Na zalost, mene su zbog djeteta (da ne smeta) ostavili a okupili su se u susjedovu kucu. Kada je doslo do pucanja penala izasli su, nijesu se mogli suociti s porazom jer su vrlo dobro znali da je engleska reprezentacija jako slaba u pucanju penala. Do sada se pokazalo nebrojeno puta. Moj partner, zakleti navijac, sto engleske reprezentacije sto svog kluba 'Brentforda' (nista se ne smijte. Jednom tvoj klub, zauvijek tvoj klub, DO SMRTI, i u nevolji i u usponu. Tu mu skidam kapu. Englez nikada svoj klub ne izdaje, makar se i u inostranstvo preselio) rece:

    'E, to nije nacin kako ja gledam utakmicu. Vi idite a ja cu ostati.'

    A moje vidjenje je ovo. Rooney je moga' o'cutat'. Erikson je otisa', veliko ZBOGOM. Jes da je doveo Engleze 3 put u cervrt finale, ali ovog puta je zakaza'.

    Citavo vrijeme sam mislila da ce Peter Crouch slomiti noge. A vi?

    I dje to selektor bira samo 4 strajkera?
    e cvrchche, da sam znao da ti navijash za englesku, i ja bi mozda. a mozda ipak ne, erikson ipak dominira svojom odvratnoshcu. beckham bi trebalo da se oprosti od repke, smeta.
    i dovedoshe mclarena...OMG, kakvi retardi. bolje da su dali sve shto imaju za hiddinka ili scolarija, ovako nece ni u svajcarskoj nista uraditi. a onda ce opet, kao i sad, prichati kako nisu imali srece i chekace sledece takmichenje i prichati kako su favoriti za osvajanje. how yes no.
    Last edited by big giant head; 04-07-06 at 16:47.

  5. #55
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by cookie
    a 4 ST su sasvim dovoljna za jedan turnir....ericson je racunao da ce veliku pomoc imati od ofanzivnih igraca iz veznog reda koji su totalno zakazali.....jos uz to mu se oven povrijedio..... "
    nisu, ako ti je nastup jednog od njih bio upitan(rooney), ako je jedan zadnje 2 godine bio vishe povrijedjen nego sto je igrao(ovan), ako je jedan od njih klinac koji nije josh igrao ni u premier ligi(walcott) i ako je cetvrti medju njima crouch

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head
    nisu, ako ti je nastup jednog od njih bio upitan(rooney), ako je jedan zadnje 2 godine bio vishe povrijedjen nego sto je igrao(ovan), ako je jedan od njih klinac koji nije josh igrao ni u premier ligi(walcott) i ako je cetvrti medju njima crouch

    ne ne ja sam samo govorio da su 4 ST dovoljna a to KOJA su to 4 to je ericsonova stvar (lose) procjene.....
    ...

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. PRIDE FC : Final Conflict 2005
    By HaL[1338] in forum Ostali sportovi
    Replies: 21
    Last Post: 30-08-05, 12:52
  2. Final Fantasy 11
    By Xeoxil in forum Game Server CG
    Replies: 4
    Last Post: 16-08-05, 17:09
  3. PRIDE HW GP FINAL CONFLICT PREDICTION
    By HaL[1338] in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 11-08-04, 22:11
  4. PRIDE Final Conflict 2004
    By der_dracht in forum Ostali sportovi
    Replies: 3
    Last Post: 02-08-04, 01:57
  5. Vinyl...CD....ili mozda Final Scratch?
    By Yuritzza in forum Muzika
    Replies: 8
    Last Post: 29-05-04, 01:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •