Page 2 of 15 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 365

Thread: Terorizam i teroristički napadi

  1. #26
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Roknuli su im 2 civilna putnicka aviona sta ce ti veci razlog.

    Sent from my Samsung Galaxy S6
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #27
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda im je moskva primarniji cilj od pariza, ali njihovi tajni partneri jednostavno nemaju dometa da im tamo pruzaju logistiku.
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  3. #28
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Ma te kozojebe treba razjebati tepih bombama pa onda fino pjesadija da uskoci i da pocisti sto ostane od njih.Zapadne sile i Rusija moraju da shvate da ih samo sa avio udarima i raketiranjem nece unistiti.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  4. #29
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fight_Club View Post
    Objasnio sam gore u cemu je kvaka.
    Ne znam jel isti topic posto mi se vrti od viskija.

    Uglavnom, namjestaljka kao 11 sep i sve sto sluZi kao izgovor invazije na siriju-irak.

    Mislim da Izrael stoji iza svega.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kad ovako javno podrzavaju ISIS, ko ovaj sto ga gore citiram, onda je sve poslo dodjavola.
    Covjek samo sto nije rekao "Bravo momci neka sad vide malo kako je nama muslimanima".

    Sprdnja.

    Taman slucaj za ANB. Bolje hapsiti no da se raznose po Crnoj Gori.

    A ovi teoreticari zavjere su mi inace presmjesni. Amerika, Rusija, trt mrt.

    Radi se o malobrojnim ektremnim grupama cije djelovanje je jako tesko sprijeciti jer ne koriste drustvene mreze i moderna sredstva komunikacije.
    Ucili su se na greskama Al Kaide.

    Mogu samo zamisliti sta ce se desiti ako je u ovih cca 1 milion migranata uslo samo 0.1% ISILovih terorista.

    To je 1000 potencijalnih samoubica ili nekih 200 celija po pet ljudi koji mogu cijeli kontinent da zapale.

    HAOS

    Metoda sprzene zemlje na teritoriji ISISa je logican odgovor na ovo.

    A prica kako edukacijom treba stanje svijesti promijeniti je za malu djecu.
    Kako ti da edukujes nekoga ko je od malena ucen da je Serijat jedini zakon kog treba postovati.
    Pa eto u tim drzavama zena koju siluju ide u zatvor jer je imala seks prije braka, i slicne gluposti koje su nama nepojmljive.
    To je njima normalno, a ovo sto mi praktikujemo vjerovatno razvrat i bogohulnistvo, tako da tesko tu u dogledno vrijeme moze doci do nekog razumijevanja.

    Nisu mi nista bolji ni ovi pravoslavni mudzahedini, da se razumijemo, a nije da ih nema.

    Svaka krajnost u religioznoj zatucanosti je preduslov da se ljudi kolju i ubijaju u ime "visih" ciljeva.

  5. #30
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ispichutura View Post
    Mozda im je moskva primarniji cilj od pariza, ali njihovi tajni partneri jednostavno nemaju dometa da im tamo pruzaju logistiku.
    Proguglaj malo koliko Muslimana ima u Rusiji.
    Nek nadju samo 0.001% spremih za sveti rat, i eto ti cirkusa.



    Ko da Rusija nije imala do sada napade od militantnih islamista.
    Last edited by kimmi; 14-11-15 at 16:26.

  6. #31
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post






    Metoda sprzene zemlje na teritoriji ISISa je logican odgovor na ovo.
    Zanimljiv pristup resavanju problema.
    Godinama zapad sije smrt na Bliskom istoku,rijetki su dani kad u tim zemljama ne strada ovoliko ljudi i sad odjednom sok.
    Kad se samo sjetim francuskog premijera kako je pjenio da se Libija vrati u srednji vijek majko mila.
    Sirija,Irak,Libija-te su zemlje pretvorene u pepeo a o ljudskim zrtvama da i ne pricam.
    Sad su neki od njih dosli na zapad da rade isto ono sto su dozivjeli u svojim zemljama ali objektivno to je kap u moru patnje koju Bliski istok prolazi.

  7. #32
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    https://www.rt.com/news/322054-tgv-t...s-eckwersheim/

    French high-speed train derails & catches fire near Strasbourg






    5 mrtvih, 60+ povrijeđenih
    Last edited by chucknorris; 14-11-15 at 16:33.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  8. #33
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slusao sam Lazanskog na RTS-u i on je bukvalno prozvao glavne u obavjestajnim sluzbama u Francuskoj da podnesu ostavke! Takodje je rekao da ovaj napad nije samostalni teroristicki cin, vec teroristicka akcija, jer smo imali 7-8 razlicitih koordinisanih napada...

    U BiH kad je tamo bijesnio rat, obavjestajne sluzbe zemalja Zapada, kao i Francuske su znale sve na terenu, a u sopstvenoj kuci su zakazale...

    Meni nije jasno, kako su teroristi uspjeli da nadmudre obavjestajne sluzbe (Francuska je medju top 10 zemalja koje imaju najmocnije sluzbe!) i setaju Parizom sa kalasnjikovima i bombama i to dok su u toku bile utakmica i koncert??? I jos su nedavno imali napad na redakciju lista Sarli Ebdo??? Ko je tu zakazao??

    I sto je najgore, ovi su im preko drustvenih mreza nagovijestili "krv po ulica".... Nevjerovatno!

    Francuska sada mora se aktivnije ukljuciti u borbi protiv ISIL-a i koliko je vec sjutra se pridruze Rusima i Amerikancima!
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  9. #34
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post

    Sto se tice CG ovo nista ne valja.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

    Pojasni.


    Jes da je malo sebicno u momentima kakvi su ovi razmisljati o svome dupetu, ali pretpostavljam da mislis na potencijalni izostanak poziva zbog novog razvoja situacije.
    Mislim da je realno rano izvoditi zakljucke sta ce sve biti posledice ovog napada.

    Mene je vise strah stopiranja migranata na podrucju Balkana i njihovo zadrzavanje ovdje. To bi bila katastrofa.
    Last edited by kimmi; 14-11-15 at 16:46.

  10. #35
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Što ću kada sam sklon ne vjerovat ni jednu jedinu riječ zvaničnim tumačima. Jer ipak sam spremniji vjerovat u snagu francuskih službi, negoli u snagu terorizma u toj zemlji!

    Dakle, vrlo moguće da je ovo ustvari labudov pjev operativne doktrine "lažnih zastava" jer danas njihova javnost gleda Raša Tudej koja će ih raskrinkati prije no što uspiju da polarizuju mnjenje u željenom smjeru.

    Jer naprosto, izvesti ovako organizovan i koordinisan i masovan napad usred Pariza bez znanja domaćih bezbjednosnih službi je prosto nemoguće, i zato mi je teško povjerovat da će Francuzi progutati ovu, izlizanom metodikom ovještalu i potrošenu priču.

    Po svoj prilici stvar je u tome što atlantisti nikako ne žele da dozvole Asadu da uz podršku Rusije oslobodi cijelu Siriju, a u godini pred izbore u SAD sami ne mogu i ne smiju da pokrenu vojnu operaciju većih razmjera

    Mada, sada je sve na medijima - mediokritetima to jest... hoće li uspjeti svariti još jednom staro-dobro-oprobano problem-reakcija-rješenje.
    Last edited by Xerxes; 14-11-15 at 16:40.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  11. #36
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,570
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Slusao sam Lazanskog na RTS-u i on je bukvalno prozvao glavne u obavjestajnim sluzbama u Francuskoj da podnesu ostavke! Takodje je rekao da ovaj napad nije samostalni teroristicki cin, vec teroristicka akcija, jer smo imali 7-8 razlicitih koordinisanih napada...

    U BiH kad je tamo bijesnio rat, obavjestajne sluzbe zemalja Zapada, kao i Francuske su znale sve na terenu, a u sopstvenoj kuci su zakazale...

    Meni nije jasno, kako su teroristi uspjeli da nadmudre obavjestajne sluzbe (Francuska je medju top 10 zemalja koje imaju najmocnije sluzbe!) i setaju Parizom sa kalasnjikovima i bombama i to dok su u toku bile utakmica i koncert??? I jos su nedavno imali napad na redakciju lista Sarli Ebdo??? Ko je tu zakazao??

    I sto je najgore, ovi su im preko drustvenih mreza nagovijestili "krv po ulica".... Nevjerovatno!

    Francuska sada mora se aktivnije ukljuciti u borbi protiv ISIL-a i koliko je vec sjutra se pridruze Rusima i Amerikancima!
    Francuzi treba da pociste svoje dvoriste. Ne znam da li je 100% potvrdjeno ali valjda su ovih 8 terorista svi francuski drzavljani. Francuska nakon ovoga treba da se pozabavi pitanjem unutrasnje bezbjednosti jer im neko indoktrinira muslimanski dio stanovnistva. I naravno, samo bi lud covjek nakon ovoga dopustio izbleglicama da ostanu u drzavi. Ako rodjene Francuze mogu da indoktriniraju postoji sansa i da isto urade izbjeglicama. Ionako ih Francuzi nece docekati otvorenih ruku tako da nema govora o tome da te izbjeglice mogu da se integrisu u francusko drusto i da prihvate njihove vrijednosti. Sami Francuzi ce da doprinesu tome.

    Quote Originally Posted by Xerxes View Post
    Jer naprosto, izvesti ovako organizovan i koordinisan i masovan napad usred Pariza bez znanja domaćih bezbjednosnih službi je prosto nemoguće
    Zasto?

    Previse cijenis obavjestajne sluzbe. To su samo ljudi. Itekako su sposobni da prave greske. A i teroristi su itekako sposobni da se organizuju. Nije im ni prvi a vjerovatno ni poslednji put. Sama logistika ovakvih dogadjaja iskljucuje teorije zavjere jer moras da podjes od pretpostavke da su svi umijesani teski psihopate i da niko nece progovoriti o istini. I to je samo ono sto nema smisla sa teorijama zavjere na povrsini. Ima tu na hiljade razloga o kojima bi mogla knjiga da se napise. A tu je i neizostavan motiv. Zasto bi obavjestajne sluzbe ucestvovale u ovome? Postoji li svrha koja ne bi mogla da se postigne na neki drugi nacin?
    Last edited by VanjaTheMan; 14-11-15 at 16:45.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  12. #37
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Oće li mi neko od teoretičara zavjere objasnit što bi se desilo sa Francuskom da je prije desetak dana počela napade na ISIL?
    Kakva bi ih to muka snašla pa su, po vama, morali da organizuju ubijanje svojih građana da bi dobili podršku javnosti.

  13. #38
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by armatura View Post
    Kakvi su te kozojebi spopali,pa teroristi su rodjeni u Francuskoj a ne na Bliskom Istoku.U pitanju su francuski drzavljani,mozda se i nacionalno izjasnjavaju kao Francuzi.
    Zna se ko je ovo organizovao a ti "francuski gradjani" ako ih je bilo a nista jos nije potvrdjeno osim da su jednome nasli sirijski pasos nisu se samoinicijativno upustili u terorizam nego su organizovani od strane nekoga a taj neko su kozojebi iz ISILA tako da ja nista nisam pogrijesio u mom postu.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  14. #39
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Oće li mi neko od teoretičara zavjere objasnit što bi se desilo sa Francuskom da je prije desetak dana počela napade na ISIL?
    Kakva bi ih to muka snašla pa su, po vama, morali da organizuju ubijanje svojih građana da bi dobili podršku javnosti.
    Potpuno pogrešno pitanje, a odgovor na pravo bi bio pokušaj da se u rat protiv ID u Siriji, a zapravo u konfrontaciju sa sirijskom vojskom i Rusijom, iskrcavanjem u Libanu i preko Jordana uvuče EU ekspedicioni korpus.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  15. #40
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Zanimljiv pristup resavanju problema.
    Godinama zapad sije smrt na Bliskom istoku,rijetki su dani kad u tim zemljama ne strada ovoliko ljudi i sad odjednom sok.
    Kad se samo sjetim francuskog premijera kako je pjenio da se Libija vrati u srednji vijek majko mila.
    Sirija,Irak,Libija-te su zemlje pretvorene u pepeo a o ljudskim zrtvama da i ne pricam.
    Sad su neki od njih dosli na zapad da rade isto ono sto su dozivjeli u svojim zemljama ali objektivno to je kap u moru patnje koju Bliski istok prolazi.
    Ja ne pricam o Libiji, ja pricam o ISISu.

    Preuzeli su odgovornost za ovaj napad. Pobili su toliko djece prije neki dan. Cine zvjerstva 24/7. Unistavaju ostatke starih civilizacija ruseci spomenike.
    Ovo je kap koja je mislim debelo prelila casu.

    Sprzena zemlja uz saglasnost SB i gotovo.

  16. #41
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne znam zasto narod uvijek generalizuje stvari pa misli ako je neka placenicka grupacija pocinila teror, to je zbog vjere i religije. Odavno se zna ko pravi ovakve spletke, samo ljudi koji nemaju mozga mogu krivit generalno vjeru i njene clanove. Teror nema vjeru ni religiju, ISIS nije islam.


    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  17. #42
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xerxes View Post
    Potpuno pogrešno pitanje, a odgovor na pravo bi bio pokušaj da se u rat protiv ID u Siriji, a zapravo u konfrontaciju sa sirijskom vojskom i Rusijom, iskrcavanjem u Libanu i preko Jordana uvuče EU ekspedicioni korpus.
    Vrijeme će pokazati hoće li do toga doći na taj način, mišljenja sam da svakako imaju mnogo suptilnijih načina za kreiranje javnog mijenja od raznošenja svojih građana na sastavne djelove po ulicama.

  18. #43
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Veoma je teško da se predvidi i spriječi ovako nešto. To je isto kao da sada moj komšija koji slavi Božić sa dinamitom i rafalnom paljbom, pođe na neku utakmicu ili koncert i oplete paljbu. Ko bi mogao to da predvidi?

    Jedina razlika je nabavka oružija kojeg kod nas ima svaka druga kuća i niko to ne kontroliše, i to je jedino mjesto u tom "lancu" đe može da se otkrije mogući terorista. Ako ga ne otkriju pri nabavci, ćao. Milionski grad, nađi iglu u plastu sijena. Random datum, bukvalno nema veze sa nekim praznikom, velikim događajem i sl.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  19. #44
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Slozicu se da ce veoma velike posledice, ni krivi ni duzni, imati na zalost normalni muslimani sirom EU.
    Pod normalnim smatram sve one koji nijesu militantni i spremni da ubijaju druge u cilju propagiranja svoje religije i vodjenja dzihada.

  20. #45
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,570
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Ja mislim da je "modernizacija" obavjestajnog sistema kroz masovno prikupljanje podataka donekle onesposobila obavjestajne agencije ili im je u najmanju ruku otezala sposobnost da efikasno analiziraju prikupljene podatke. Pravo je cudo sto se ovakve stvari ne desavaju cesce.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. #46
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Zna se ko je ovo organizovao a ti "francuski gradjani" ako ih je bilo a nista jos nije potvrdjeno osim da su jednome nasli sirijski pasos nisu se samoinicijativno upustili u terorizam nego su organizovani od strane nekoga a taj neko su kozojebi iz ISILA tako da ja nista nisam pogrijesio u mom postu.
    Nisu od nikoga organizovani vec su u pitanju pojedinacne teroristicke grupe koje rade na svoju ruku,sa ciljem osvete zbog ugnjetavanja Muslimana na Bliskom Istoku.Vecinom su rodjeni u Francuskoj,doseljenici iz bivskih kolonija Alzira i Maroka.

    Francuska moze poravniti ISIS,ali opet ce unutar Francuske ostati teroristi.

  22. #47
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Vrijeme će pokazati hoće li do toga doći na taj način, mišljenja sam da svakako imaju mnogo suptilnijih načina za kreiranje javnog mijenja od raznošenja svojih građana na sastavne djelove po ulicama.
    Sjeti se šta je stvorilo klimu ugroženosti, užasa i bijesa... i stanja svijesti mnjenja u kome je bilo moguće poturiti opravdanost i nužnost invazije na Afganistan i Irak.
    I šta bi bilo da to na sebe Al Kaida preuzela nije...? Kao i ovo recimo - da ISIS nije na sebe preuzeo...?

    Asad bi hitno trebao da proglasi zatvoreno nebo na cijeloj teritoriji svoje suverene države, osim za Ruse koje je legitimno pozvao u pomoć.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  23. #48
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  24. #49
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Sta je ovo Norise?

  25. #50
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ja mislim da je "modernizacija" obavjestajnog sistema kroz masovno prikupljanje podataka donekle onesposobila obavjestajne agencije ili im je u najmanju ruku otezala sposobnost da efikasno analiziraju prikupljene podatke. Pravo je cudo sto se ovakve stvari ne desavaju cesce.
    Upravo tako veliki je problem shto tzv "humint" (human intelligence-prikupljanje podataka na "stari" nachin kontaktima i vrbovanjem zhivih ljudi) u modernim obavjeshtajnim sluzhbama se zanemaruje na rachun tzv "signint" (signal intelligence-prikupljanje podataka pomocu tehnologija prislushkivanja...bez uceshca face to face kontakta) i to se proglashava za "obavjeshtajne sluzhbe modernog doba i XXI vijeka". To je totalna glupost jer nema te kolichine prismotre i prislushkivanja koja mozhe da unishti teroristichku grupu ili bilo koji subverzivni element kao djelovanje iznutra tj pomocu doushnika i ubachenih elemenata koji ih potkopavaju. Naravno mozhesh ti da ih identifikujesh pa da ih sve sprzhish ali kad nema politichke volje za tako neshto (kao shto je nije bilo do sad) nishta nijesi uradio. Posebno kad su suicidni bombashi u pitanju.
    Ridin' on the black train

Page 2 of 15 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Koga interesuju napadi ajkula na Jadranu.
    By funestis in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 03-01-15, 10:39
  2. otimanje Ostroga i napadi na uchenike bogoslovije cetinjeske
    By Doktrina in forum Religija i filozofija
    Replies: 28
    Last Post: 12-04-10, 13:59
  3. Hakerski napadi
    By gatsbyy in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 05-03-10, 15:14
  4. Konstantni napadi albanskih hakera
    By Loverclocker in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 18-08-08, 21:48
  5. Huškanje na terorizam
    By Apatrid in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 23-03-04, 20:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •